Pozostałe

Powołani na mecz z Lazio (29)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 17 lat temu
669
29
Jose Mourinho ogłosił listę 21 powołanych piłkarzy na jutrzejszy mecz przeciwko Lazio Rzym.

Bramkarze: 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec.

Obrońcy: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 6 Maxwell, 13 Maicon, 16 Nicolas Burdisso, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel.

Pomocnicy: 4 Javier Zanetti, 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 19 Esteban Cambiasso, 20 Sulley Muntari, 33 Amantino Mancini, 36 Francesco Bolzoni, 77 Ricardo Quaresma.

Napastnik: 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Ricardo Cruz, 18 Hernan Crespo, 21 Victor Obinna.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.12.2008 o 20:08 przez SlimShady
SlimShady
Ricardo Quaresma !! Ricardo Quaresma !! <br /> fajnie że zagra !! !! ! ma fajny styl gry, a chyba zaczyna grać lepiej. <br /> Szkoda ze znów bez Mario i Adriano ,,, natomiast Crespo i Obinna to nieporozumienie. <br /> Mam nadzieje że Inter podtrzyma dobrą passę w lidzie.
06.12.2008 o 14:16 przez xm33
xm33
za figo przemawia niestety już tylko doświadczenie... <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <br /> <br /> mam nadzieję, że dzisiaj mussolini team zostanie zjedzony przez was; ich i czerwonych z livorno całym serce m nie trawię
05.12.2008 o 21:17 przez Kamikaze
Kamikaze
Jest Mancini ;D ale nie ma Jimeneza <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 20:41 przez Seba
Seba
Dopiero teraz zauważyłem, że znowu nie ma Mario. Czyżby faktycznie jego kariera w Interze dobiegała końca ?
05.12.2008 o 19:59 przez dodo_IM
dodo_IM
Chuchu: Figo to nie jest jakiś tam zwykły grajek, powiedziałbym że to żywa legenda i uważam ze jego doświadczenie może nam się przydać choćby w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
05.12.2008 o 19:42 przez interfann
interfann
dziwni mnie ten mou czego on nie powoluje adriano balo tylko jakiegos crespo! To jest jakis dziwny czlowiek w swoim rozumowaniu ale chyba za to go lubimi bo jest nie przwidywalny oraz intrygujacy... <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 19:03 przez cyrkiel
cyrkiel
Co mecz to inne powołania <img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" /> Szczególnie szkoda Jimeneza <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 18:46 przez Woo-cash
Woo-cash
Znowu Mourinho zaskakuje powołaniami. Brak Adriano, Balotelliego i Jimeneza. Za to Crespo się załapał. Jest Quaresma i Mancini. Kto wie może Jose spróbuje swoje 4-3-3 <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 18:23 przez Chuchu
Chuchu
dodo_IM na co ty liczysz<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> zobacz na jego wiek. i tak jak na tą pozycję to bardzo długo grał na wysokim poziomie. niestety Figo trzeba sprzedać jak najprędzej.
05.12.2008 o 18:08 przez dodo_IM
dodo_IM
Figo jest bez formy ale facet na pewno powoli bedzie do niej wracał. W końcu długo się leczył. Może będzie grał nawet tak jak w pierwszym sezonie dla Interu. Co do ataku to bez Adriano i Mario to tak średnio to wygląda. Za pewne zagra Cruz z Ibrą a może Mourinho wystawi Obinne od początku jak na Olimpico z Romą. Forza Inter
05.12.2008 o 18:02 przez RafiQ
RafiQ
ilbo Kataru czy do ManCity
05.12.2008 o 18:00 przez RafiQ
RafiQ
Figo sprzedaćdo UEA i już . Ciekawe czy Crespo dostanie szanse...Cruz to wkoncu joker ;]
05.12.2008 o 17:39 przez Omen
Omen
Ja mam nadzieje że Crespo zagra choć kilka minut i wniesie coś do zespołu
05.12.2008 o 17:38 przez Jeremy
Jeremy
Ma(R)co_Polo - Kogo miales na mysli piszac: &quot;cieszy wreszcie widok tej kadry piłkarze albo wracają z kontuzji ,albo nabierają formy i zostają powoływani&quot;? Bo chyba nie o Manciniego albo Quaresme?
05.12.2008 o 17:23 przez Chuchu
Chuchu
Jimenez jest dużo lepszy od Figo, a jeśli Luigi zagra od pierwszych minut to się wścieknę <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 17:23 przez proba1
proba1
Ale wydaje mi sie ze z Jimenezem jest cos nie tak bo by zostal powolany skoro to nie jest kadra meczowa a nic nie przeskrobal
05.12.2008 o 17:18 przez IRT
IRT
Wściec się idzie, że Figo jest powoływany kosztem takiego Jimeneza. W czym Jimenez jest gorszy od Figo? Przydałby się bardziej. Po za tym przez kontuzje takie powołania a nie inne. Szkoda też, że nie ma Santona <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 17:15 przez dolin123
dolin123
gdzie adriano?
05.12.2008 o 17:14 przez Nicola Berti
Nicola Berti
jak zwykle przetasowania-brak Mario, Adriano,Jimeneza(myslalem ze wkoncu wroci)wiec moze zagra Hernan i udowodni ze walczy o pierwszy sklad jak mowil
05.12.2008 o 17:11 przez MarcoPolo
MarcoPolo
No ,ale mimo bardzo braku bardzo przydatnych i kreatywnych Jimeneza i Balotelliego cieszy wreszcie widok tej kadry piłkarze albo wracają z kontuzji ,albo nabierają formy i zostają powoływani tylko czekac na powrót Chivu i git <br /> ciekawe czy Quaresma zagra na WYJEZDZIE
05.12.2008 o 17:09 przez proba1
proba1
Mario chyba bardzo przeskrobal chyba ze ma kontuzje czy cos
05.12.2008 o 17:08 przez MarcoPolo
MarcoPolo
a co z Balotellim?
05.12.2008 o 17:04 przez Seba
Seba
No, ale nie zdziwiłbym sie jeśli znowu ma jakiś uraz...
05.12.2008 o 16:50 przez Chuchu
Chuchu
no faktycznie, brak Jimeneza bardzo dziwny <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 16:46 przez Seba
Seba
No własnie gdzie Jimenez ? <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Vieira ? Dla mnie to on by mógł odejść nawet dzisiaj <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
05.12.2008 o 16:35 przez MarcoPolo
MarcoPolo
cieszy powrtó Manciniego i Quaresmy tylko 1 pytanie gdzie JIMENEZ
05.12.2008 o 16:30 przez Jeremy
Jeremy
Choc nie wiadomo czy to do konca byla prawda z tą grypą przed meczem z Palermo... <br /> <br /> Mnie bardziej martwi dalszy brak Vieiry i nawet nie wiadomo na ile ma tą kontuzję...
05.12.2008 o 16:28 przez Chuchu
Chuchu
Adriano znowu miał grypę i pewnie dlatego nie ma go wśród powołanych. Podobna sytuacja była przed meczem z Palermo
05.12.2008 o 16:27 przez solszaj
solszaj
A GDZIE JEST ADRIANO <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się