Zapowiedzi

Powrót nadziei, czyli Udinese - Inter (zapowiedź) (8)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 5 lat temu
213
8
fcinter serwisowe

Już dziś o 20:45 na Stadio Friuli dojdzie do pojedynku miejscowego Udinese i Interem. Mecz ten zostanie rozegrany w ramach 33. kolejki Serie A.

Gospodarze tego spotkania, zespół Udinese to drużyna, której trenerem jest były szkoleniowiec Nerazzurrich, Andrea Stramaccioni. Zespół prowadzony przez młodego Włocha spisuje się w tym sezonie bardzo przeciętnie. Po udanej inauguracji rozgrywek Friulani znacznie obniżyli poziom swojej gry i w konsekwencji po 32. ligowych kolejkach zespół zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli. Pomimo faktu słabszej formy podopieczni Stramaccioniego potrafili jednak pokonać ostatnio na własnym boisku Milan, dzięki czemu przerwana została seria siedmiu spotkań bez wygranej. Bilans ostatnich pięciu spotkań Udinese to jedna wygrana, dwa remisy i dwie porażki.

Gośćmi dzisiejszego spotkania będzie zespół mediolańskiego Interu. Drużyna prowadzona przez Roberto Manciniego podejdzie to tego meczu w bardzo dobrych i bojowych nastrojach. Nerazzurri zdołali bowiem pokonać w trakcie ostatniej kolejki ligowej Romę, co nie tylko znacznie poprawiło morale piłkarzy, a co najważniejsze przywróciło Interowi i jego kibicom minimalne nadzieje na grę w przyszłorocznych rozgrywkach europejskich. Obecnie mediolański zespół z dorobkiem 45. punktów zajmuje co prawda 9. miejsce w tabeli Serie A, jednak ich strata do miejsca premiowanego grą w kwalifikacjach do LE to pięć punktów i zdaniem piłkarzy, jak i samego trenera jeszcze wszystko jest możliwe. Nerazzurri nie przegrali żadnego z czterech ze swoich ostatnich spotkań, remisując po drodze z Parmą i Milanem, a także pokonując Romę i Hellas.

Prognozowane składy:

UDINESE (1-4-3-2-1): Karnezis – Piris, Domizzi, Danilo, Widmer, Allan, Badu, Pinzi, Kone, Thereau, Di Natale

INTER (1-4-3-1-2): Handanović – Santon, Andreolli, Vidić, Nagatomo, Guarin, Medel, Brozović, Hernanes, Palacio, Icardi

Brak powołania:

UDINESE: Heurtaux, Wague (kontuzje)

INTER: Ranocchia, Juan Jesus (zawieszenie), Jonathan, Campagnaro, Dodo (kontuzje)

 

Historia spotkań:

07.12.14 SER Inter Udinese 1 : 2
27.03.14 SER Inter Udinese 0 : 0
09.01.14 PUC Udinese Inter 1 : 0
03.11.13 SER Udinese Inter 0 : 3
19.05.13 SER Inter Udinese 2 : 5

 

Kartka z kalendarza:

03.11.2013 - Andrea Ranocchia celebruje zdobycie gola w ostatnim wygranym przez Inter pojedynku przeciwko drużynie Udinese

Zobacz też

liga mistrzów champions league

Czy Nerazzurri wyciągną wnioski z poprzedniej edycji? Shakhtar - Inter: Zapowiedź (10)

26.10
21:07
Uefa Champions League LM 2020 2021

Czy mamy prawo jeszcze liczyć na cokolwiek? | Inter - Real Madryt (zapowiedź) (12)

24.11
13:47

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2015 o 17:28 przez Omen
Omen
Powrót nadziei... już to widzę...
28.04.2015 o 16:16 przez inter_21
inter_21
Andreolli jest w kadrze? Brak amatora Rano to poważne wzmocnienie ale obecność amatora Nagatomo pewnie nam to zrównoważy.
ForzaThohir08 - dla mnie jest nie do pomyślenia żeby odpuszczać sobie choćby LE żeby niby skupić się na lidze. TO tylko kwestia tego czy wreszcie zaczną grać dobrze, równo i z jajem,;jeśli tak, to sobie poradzą i na 5 frontach (i tak powinno być), jeśli nie to i na jednym froncie będzie dupa. Jakiekolwiekk odpuszczanie czegokolwiek jest dla mnie niedopuszczalne
28.04.2015 o 15:14 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Co do meczu stawiam 2-0 dla Nas, oczywiście bez żadnego myślenia o Lidze Europy.
28.04.2015 o 15:13 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Jaki znowu powrót nadziei ? nie ma mowy o żadnym awansie do pucharów w tym sezonie mówiłem już w styczniu. Nawet jakbyśmy awansowali do tej Ligi Europy jakimś cudem to itak kompromitacja by była i szkoda marnować siły w środku tygodnia tymbardziej, że trzeba walczyć o Scudetto w nowym sezonie i wtedy Liga Mistrzów z automatu. I radze wszystkim przestańcie robić sobie głupią nadzieje na puchary w tym sezonie bo to nie ma sensu, lepiej spójrzcie trzeźwo na sytuacje, poprostu Inter nie zasługuje w tym sezonie nawet na 6 miejsce.
28.04.2015 o 14:33 przez nwk
nwk
A dajcie spokój Gnoukouriemu. Z Milanem zszedł po 60 bo skurcze, z Romą późno ale od 70 minuty fizycznie nie dawał już rady. A teraz 3 mecz po 3 dniach odpoczynku. Za dużo moim zdaniem.
28.04.2015 o 11:43 przez Dzyl
Dzyl
Nie sądzę aby Medel zagrał na środku obrony, prędzej spodziewam się Felipe.
28.04.2015 o 11:21 przez Weo
Weo
Gnoukouri może przynajmniej zrobi zmianę w 2 połowie. Nie dziwie się że Medel zagra od 1 minuty skoro Ranocchia i JJ zawieszeni a Andreolli nie został w ogóle powołany (błąd jest więc w proponowanych składach).
28.04.2015 o 10:46 przez Stachoo
Stachoo
kurde, gdzie jest Gnoukari...jak stawiać na niego to konsekwentnie, a nie !! :/ 2 dobre mecze i nie wychodzi...zła filozofia

Shoutbox

Odet 01.12.2020 16:09

choć nie tylko :)

Odet 01.12.2020 16:08

:)

Odet 01.12.2020 16:08

ja dostałem za "matołka"

Odet 01.12.2020 16:08

Orzeu za nazwanie kogoś "mordko" nie ma bana?

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:56

niektórych bardziej cieszyłoby wyrzucenie trenera niż poprawa naszej gry

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:55

won

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:55

Michal2991 01.12.2020 14:40 3-0 dzis i conte wylatujeeee

kulfon32 01.12.2020 14:47

*niż

kulfon32 01.12.2020 14:46

Ja to mysle że borusia w ogóle nie wyjdzie na murawę. Wiedząc w jakim stylu pokonaliśmy potężne sassuolo będą woleli oddać 3-0 (walkower) i dostać "dwucyfrówkę"

Michal2991 01.12.2020 14:40

3-0 dzis i conte wylatujeeee

kulfon32 01.12.2020 14:40

po męczarniach 1-0 dla Nas

HB 01.12.2020 14:26

bedzie 2-1 dla nas

HB 01.12.2020 14:26

inter 2.5 gladbach 3.5

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

ty teraz w Brzezinach z kusym mieszkasz? :D

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038