Pozostałe

PSG rywalem Interu w finale Ligi Mistrzów (18)

Autor:
Źródło: inf. własna
około rok temu
2595
18

Paris Saint-Germain zmierzy się z Interem Mediolan w finale Ligi Mistrzów. Podopieczni Luisa Enrique wygrali tydzień temu w Londynie 1:0, a dziś pokonali w rewanżowym meczu Arsenal 2:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Fabian Ruiz i Achraf Hakimi, który przez UEFA został wybrany graczem meczu. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Bukayo Saka.

Paryżanie drugi raz w historii zameldują się w finale Ligi Mistrzów. Pierwszy ich występ miał miejsce w 2020 roku gdy ulegli Bayernowi Monachium 0:1. 

Finał odbędzie się w sobotę 31 maja o godz. 21:00 na Allianz Arena w Monachium.

 

 

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.05.2025 o 18:16 przez BoniunioBDG
+1
BoniunioBDG
Kto to by nie był po drugiej stronie będzie to ciężki mecz i musimy wyjść z takim samy nastawieniem jak z Barceloną.
08.05.2025 o 13:16 przez maestro177
+4
maestro177
Dwa lata temu zagraliśmy bardzo równy finał i pisałem, że to czego nam głównie zabrakło to poczucia, że zasługujemy na zwycięstwo, było tam trochę niepewności. Teraz jest to nadrobione z nawiązką po wojnie z Barceloną nie da się mieć mocniejszego mentalu, mamy czas na wypoczęcie. No i PSG to nie jest City sprzed dwóch sezonów. I nie ma Lukaku, który nam dwa finały za sabotował.
09.05.2025 o 07:54 przez Kokos
+1
Kokos
100% racji, warto dodać że mimo wszystko 2 lata temu mieliśmy łatwą drabinkę, teraz wyrzuciliśmy według wielu najlepszy klub w tym sezonie wbijając im aż 7 goli, a przecież Bayern to też nie byle jakie placki, nawet bez kilku głównych graczy, no i myślę, że presja finału będzie bardziej ciążyć na psg, my swój graliśmy 2 lata temu, gdzie większość piłkarzy doskonale pamięta to wydarzenie, jestem dobrej myśli.
08.05.2025 o 09:24 przez Cmyru
+2
Cmyru
Ja się najbardziej obawiam Hakimiego. W tej formie co jest obecnie Dimarco, to coś czuje że Hakimi będzie go objeżdzał. Kvara jest jeszcze zagrożeniem, zwłaszcza że ani Bisseck ani Pavard nie są mistrzami w bronieniu. Dumfries tam będzie musiał pomagać. Moim zdaniem niegłupie byłoby gdyby De Vrij zagrał prawego obrońcę.
08.05.2025 o 14:33 przez acmilanowek
+1
acmilanowek
z takim pomysłem jak i eksperymentem w finale Lm nie mogę się zgodzić .
to byłby strzał w kolano , który zakończyłby się przegraną Interu .
po to mamy obsadzoną pozycję ( i to mocno) żeby grali tam Pavard z Bisseckiem .
umieszczając de broja na ich pozycji stracilibyśmy obu zawodników plus De veij wcale nie jest taki pewny w meczach i najwyższą stawkę , że przypomnę Lazio Inter o Lm czy rewanż z Atletico .
Pavard zagra .
08.05.2025 o 17:15 przez Cmyru
Cmyru
Tak, pewnie zagra Pavard. I mam nadzieję, że będzie to jego dobry występ w obronie, o co niestety u niego trudno.
08.05.2025 o 07:54 przez Pjoter
+2
Pjoter
Jak to jest z pulą biletów Interu na finał? Kiedy będą w sprzedaży
08.05.2025 o 09:23 przez broda4991
+1
broda4991
Kluby dostaną po 18tys dla swoich kibiców. A eufa ma dwie kategorie 2-650euro pierwsza 950euro
08.05.2025 o 13:08 przez Internazionalny
Internazionalny
UEFA bedzie jeszcze sprzedawac bilety, czu juz po wszystkim?
08.05.2025 o 16:41 przez Pjoter
Pjoter
A wiadomo jakie daty, kiedy sprzedaż? Nie mogę się doszukać żadnych informacji
08.05.2025 o 07:36 przez acmilanowek
+4
acmilanowek
chłopaki zrobią wszystko co w ich mocy to napewno , wygra lepszy . oby nie doszło do karnych tylko .
08.05.2025 o 06:53 przez Paolo92
+6
Paolo92
PSG mimo, że to ten sam poziom co Barcelona to mają od nich wyraźnie lepszych obrońców.
Z nimi będzie trochę trudniej.
08.05.2025 o 06:46 przez dodo1908
+6
dodo1908
Wg mnie będzie ciężej niż z Barcą. PSG nie ma takiej indywidualności jak Yamal, ale tworzą kolektyw jako drużyna no i mają zdecydowanie lepszą obronę. Do tego Donnaruma jest w formie. Musimy poprawić naszą grę w obronie, bo Barca zalatwo tworzyła sobie sytuacje.
08.05.2025 o 09:12 przez danielinter
+1
danielinter
Z Donnarumma jest różnie raz kozak raz wszystko puszcza więc jest nadzieja
08.05.2025 o 09:20 przez Cmyru
+3
Cmyru
Gruzina bym nie lekceważył. Robi wiatr.
08.05.2025 o 06:36 przez Orrin
+4
Orrin
Szacunkiem do rywala ale to my zdobędziemy puchar
08.05.2025 o 06:13 przez Sylvinho
+4
Sylvinho
Z $ity się nie udało,tym razem musimy skopać tyłek szejkom z P$G
08.05.2025 o 05:28 przez cuba
+5
cuba
Damy radę,dla niektórych to ostatnia szansa z uwagi na wiek między innymi,tym razem to się nie wymknie.

Shoutbox

Claudio 28.06.2026 09:49

w el.MŚ Kolumbia wygrała i zremisowała z Argentyną.

Claudio 28.06.2026 09:48

Będzie beka jak argentyna odpadnie z tą Kolumbią

Piotrek85 28.06.2026 09:31

Jednak dobrze. Argentyna -Kolumbia ,taki mozliwy ćwierćfinał.

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Źle spojrzałem

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Przepraszam pomylka

Piotrek85 28.06.2026 09:28

A że nie potrafią wygrać z Kolumbia czy Kongo to już inny temat

Piotrek85 28.06.2026 09:28

Gdyby Portugalia wygrała grupę to byłaby rywalem Argentyny w ćwierćfinale.

Claudio 28.06.2026 09:25

Drabinka i faza grupowa to jakaś patologia. Pierwszy poważny rywal ze ścisłego topu Argentyny, która jakoś nie zachwyca też swoją grą może być dopiero w polfinale.

Claudio 28.06.2026 09:23

Niech Portugalia wygra ten smieszny turniej

Piotrek85 28.06.2026 09:15

Kto czarnym koniem? Maroko,Norwegia , Kolumbia?

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625714

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się