Pozostałe

Quaresma kontuzjowany... (44)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 16 lat temu
782
44
Ricardo Quaresma raczej nie zagra w kilku najbliższych spotkaniach mediolańskiego Interu. Jeśli potwierdzą się najnowsze informacje, piłkarz będzie pauzował około miesiąca z powodu kontuzji.

Po wczorajszym spotkaniu Jose Mourinho mówił, iż Quaresma miał zwykłe problemy ze skurczami, tymczasem okazuje się iż skrzydłowy doznał urazu i będzie musiał odpocząć od futbolu przez miesiąc.

Jose Mourinho na wieści o kontuzji swego piłkarza odpowiedział następującymi słowami: "Szkoda. Szkoda, gdyż wczoraj Quaresma zaczął udowadniać, że wcale nie zasługuje na nagrodzenie go złotym bidonem..."
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (44)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.12.2009 o 15:28 przez Interking_87
Interking_87
Bez Komentarza
01.12.2009 o 14:01 przez pietrasowy
pietrasowy
Spokojnie. jednak to nic aż tak poważnego, prawdopodobnie nie zagra z juve ale na rubin już może będzie... a Sneijder powinien być gotów już na juve
01.12.2009 o 08:48 przez LoveFist18
LoveFist18
no nie, teraz jak zaczął coś grać złapał kontuzje... <br /> bez komentarza
30.11.2009 o 23:10 przez Seba
Seba
Podobno faktycznie okazało się mniej groźne niż przypuszczano. Wróci zdecydowanie szybciej.
30.11.2009 o 22:40 przez miniu86
miniu86
czyli na zachodzie bez zmian
30.11.2009 o 22:20 przez KARNIAk
KARNIAk
zebral tyle kopniakow po nogach ze moze czuc sie obolaly czy nawet miec kontuzje zagral wczoraj niezle mial pare kiksow ale nie wielkich i po faulach na nim padly 3 zolte kartki wiec bardzo pozytywnie jak na niego
30.11.2009 o 21:19 przez Bartosh
Bartosh
oby to tylko stłuczenie, bo mogłaby być załamka po pierwszym dobrym meczu koniec z piłką na miesiąc
30.11.2009 o 21:01 przez Raffal
Raffal
a mi sie wydaje ze zadnej kontuzji nie ma , jakies drobne stłuczenia czy cos takiego. <br /> Zauwazcie ze zadnej oficialnej informacji nie ma , dotego nigdzie nie pisze co mu sie stało. <br /> Pewnie jest poobijany po meczu ..../mam nadzieje
30.11.2009 o 20:19 przez Riva1908
Riva1908
A mi sie wydaje ze Mou nawet mimo kontuzji RQ i tak go powola na mecz z Juve...pamietacie jaka byla sytuacja z Adriano mimo ze mial kontuzje to Mou go powolal(niepamietam z kim gralismy) zeby czul sie bardziej dowartosciowany i niestracil poczucia tego ze mimo kontuzji jest waznym elementem druzyny<img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
30.11.2009 o 18:58 przez Kamikaze
Kamikaze
ja pierdziele strasznie przykro mi ; / Udowodnił wczoraj ze jak chce to sie da a teraz bedzie pauzowal miesiac ;/;/
30.11.2009 o 18:52 przez dodo_IM
dodo_IM
Myślę, że ten jeden mecz wystarczył do tego, aby Inter go nie sprzedawał w styczniu. Tym bardziej, że Moratti oglądał ten mecz z trybun. Szkoda wielka, że kontuzja, bo wszyscy byli ciekawi czy to był przebłysk czy powrót Quaresmy z Porto.
30.11.2009 o 18:43 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Wielka szkoda tym bardziej,ze w koncu zaczoł cos grac!<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
30.11.2009 o 18:41 przez Chuchu
Chuchu
no to ma chłopak pecha <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> kiedy udało mu się pokazać, że warto dać mu jeszcze szanse to wylatuje na miesiąc <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
30.11.2009 o 18:40 przez Rafal_3000
Rafal_3000
szkoda <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
30.11.2009 o 18:40 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Denerwujące to jest. Nie grał nie grał a jak zagrał to juz kontuzja. On to ma pecha
30.11.2009 o 18:33 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
uciesz się to cię los zdołuje...
30.11.2009 o 18:21 przez QuaRiS UC
QuaRiS UC
Wracaj i to szybko <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
30.11.2009 o 18:19 przez mati1908
mati1908
ja pier...
30.11.2009 o 18:18 przez Magiq
Magiq
To jest opcja ze juz u nas nie zagra nigdy wiecej jesli klub zdecyduje sie pozbyc go w styczniu.
30.11.2009 o 17:45 przez Omen
Omen
Brak słów...;/
30.11.2009 o 17:45 przez Andruś
Andruś
Adriano_forever odnieś sie do 2 przykazania z Dekalogu<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
30.11.2009 o 17:41 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Jeeeezu no
30.11.2009 o 17:24 przez Kondzik
Kondzik
dokladnie jest mlody i moze jego czas jeszcze nadejsc <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> miesiac to moim zadniem przygrywka <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> 2 tyg i bedzie z nami zobaczycie <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> lekarze tam nie maja za byle co placone ;p
30.11.2009 o 17:16 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Licze że jednak zostanie u nas ... bo jednak jeszcze jest w miare młody , a sprzedac go za 10mln to oddanie za pół darmo ,jak dla mnie ma jeszcze czas chlopak ,a mancini i viera? okolice 30 lat
30.11.2009 o 17:13 przez tytusek25
tytusek25
Fess ma Rychu pod góre u nas <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> Jak nie urok to sraczka.Jednak tym razem jest na co czekać.Przyznam ze juz go skreslilem w pakiecie z Mancinim.Nie wiem czy Mourinho byl do niego z jakichs przyczyn uprzedzony czy zwyczajnie dopiero teraz dorosl do gry ale na nastepna szanse na pewno zasluzyl.Co bedzie potem zalezy glownie od tego czy to bedzie standart czy byl to pojedynczy epizod.
30.11.2009 o 17:10 przez duesouth
duesouth
szkoda, tym bardziej, ze zimowe okienko transferowe sie zbliza, i moze nie zdazyc przekonac do siebie Mou i reszte <br /> <br /> oby to nie bylo nic powaznego <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
30.11.2009 o 17:08 przez 1+8
1+8
No to sobie Rysiek pograł następny taki mecz to chyba w przyszłym roku będzie w jego wykonaniu
30.11.2009 o 17:05 przez Cinek
Cinek
to na pewno celowa zagrywka żeby Juve się poczuło pewnie <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> nie no a tak na poważnie to szkoda i się nie dowiemy czy mecz z Fiorentiną to był początek łapania formy czy jednorazowy wyskok
30.11.2009 o 16:57 przez Pazzesco
Pazzesco
akurat gdy zaczął grać na poziomie... ;/
30.11.2009 o 16:42 przez Andruś
Andruś
Poczekajmy z tym to najbliższego powolania kadry. Wierze, ze kontuzja okaze sie mniej bolesna dla pilkarza

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się