Pozostałe

Real Madryt po Mourinho (29)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
518
29

Jose Mourinho już wkrótce będzie mógł okazać swoją lojalność wobec działaczy Nerazzurri, gdyż sieci na Portugalskiego szkoleniowca zarzucił Real Madryt.

 

Florentino Perez nie jest w 100 procentach zadowolony z poczynań Manuela Pellegriniego. Pięć punktów straty do FC Barcelony sprawia, iż posada trenera Realu Madryt jest niepewna.

 

W tej sytuacji prezes Los Blancos jest skłonny zatrudnić Jose Mourinho w swoim klubie. Portugalczyk miałby zarabiać 7 milionów euro rocznie.

 

Spekulacje podsyca fakt, iż nie najlepsze relacje trenera Nerazzurri z Mario Balotelli mogą sprawić, że ten pierwszy opuści zespół z Mediolanu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.02.2010 o 12:29 przez mati1908
mati1908
szybko mnie przez jakie uuu napisałem MÓJ <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
05.02.2010 o 21:16 przez Mate1908
Mate1908
Pozbywając się Mourinho w takim momencie to największy błąd. Zwalnianie trenerów zawsze łatwo przychodziło MM, ale prawda taka że później negatywnie odbijało się to na zespole. Każdy trener ma swoją koncepcję drużyny i potrzebuję zawodników o innej charakterystyce. Jose musi zostać i kontynuować budowanie wielkiego Inter.
05.02.2010 o 19:10 przez Alonso
Alonso
Precz od MOU !<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <br />
<br />
FORZA INTER <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> FORZA MOU <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
05.02.2010 o 19:01 przez Pavlo
Pavlo
krolewski ma racje heh<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
05.02.2010 o 18:36 przez PioterTT
PioterTT
zwracam honor zle wpisane nazwisko naszego coach'a wywolalo we mnie mala furie, pardon
05.02.2010 o 18:30 przez Loon
Loon
A tak z ciekawosci, to prawda, ze Jose zarabia u nas 11 mln a wynika to z tego, ze ustalil, iz jego pensja ma byc wyzsza od kazdego pilkarza w zespole czy to tylko plotka?
05.02.2010 o 18:27 przez PioterTT
PioterTT
Brzydki mnie nierzetelnosc mediow i wymyslanie roznych pierdol nie popartych zadnymi argumentami a to ze pan newsman napisal jako zrodlo goal.com swiadczy w zupelnosci o nim samym. <br />
<br />
Moge prosic o konkretne zrodlo tej bredni gdzie tak na tym wortalu pilkarskim jest napisane ?<br />
<br />
Szczeze powiem ze nie obchodza mnie takie dewagacje i OSOBISTE przypuszczenia newsmana gdyz przeszukalem prawie caly internet i nie ma takij informacji ani plotki nawet.<br />
<br />
Czekamy na nastepne posty..
05.02.2010 o 18:09 przez mati1908
mati1908
krolewski,zebys sie zaraz nie przepełnił,ty muj mały psychologu
05.02.2010 o 17:37 przez Magiq
Magiq
Mourinho wiele razy mowil o powrocie do Premiership czy o Manchesterze United ale tez mowil ze wypelni kontrakt z Interem i dopiero w tedy bedzie rozgladac sie za nowym otoczeniem wiec o niego jestem spokojny.A tak na marginesie to jezeli Real znowu da dupy w lidze i w LM to po sezonie taki Perez spokojnie wywali z 12 mln dla Mourninho na wyplate.
05.02.2010 o 17:22 przez zanetti22
zanetti22
Plotka. Szkoda takiego klubu jak Real. Jego własny zarząd jest największym wrogiem Realu. Zmienianie trenerów jak rękawiczki jeszcze nikomu nie pomogło. A oni nakupią zawodników ze statusem &quot;gwiazd&quot; nawet nie patrząc czy są oni klubowi potrzebni. Im nawet Gandalf ani Merlin na ławce trenerskiej by nie pomogli<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.02.2010 o 17:15 przez krolewski
krolewski
ale wy jestescie pusci...zwykla plota a napinki zawsze musza byc ;] pozdro
05.02.2010 o 17:10 przez Omen
Omen
Juz mam dosyć tego Pereza,całego Realu i w ogóle!Zacząłem powoli ufać Mourinho mam nadzieje że postąpi według nas fair...
05.02.2010 o 16:49 przez piotrekninter
piotrekninter
nie doejdzie za taka kase w zyciu<br />
zlatan odszedl mimo nizszych zarobkow ale wiedzial ze z barca latwiej bedzie mu wygra lm<br />
mourinho lm juz wygral wiec kasa chyba bedzie wazniejsza
05.02.2010 o 16:37 przez tytusek25
tytusek25
Coraz głupsze te doniesienia &quot;transferowe&quot;. Starch pomyslec co bedzie na wiosne<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.02.2010 o 16:37 przez hQ
hQ
Nawet Mou Realowi nie pomoże. Polityka transferowa Realu jest idiotyczna. Kupują gwiazdy za miliony milionów i myślą, że z miejsca będą wszystko wygrywać. A potem sprzedają za pół ceny.
05.02.2010 o 16:30 przez SebaXd
SebaXd
Plotka.
05.02.2010 o 16:28 przez Dzonyy
Dzonyy
Ale Muł dostaje 11 na rękę chyba.
05.02.2010 o 16:18 przez Dynia
Dynia
Perez daje mu 7 baniek a my 11 ale we włoszech jest inny system podatkowy i &quot;na czysto&quot; w hiszpanii by miał więcej
05.02.2010 o 16:12 przez Ajk
Ajk
Normalna sytuacja we Włoszech, skończyło się jedno mercato to czas już mówić o następnym i tak będzie do lipca. Dla mnie wybór Mourinho, Balotelli jest prosty - Mourinho.
05.02.2010 o 16:10 przez mati1908
mati1908
za takie ondze to pofatyguje sie do madrytu na kawke i spowrotem <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.02.2010 o 16:00 przez 88mj
88mj
&quot;Spekulacje podsyca fakt, iż nie najlepsze relacje trenera Nerazzurri z Mario Balotelli mogą sprawić, że ten pierwszy opuści zespół z Mediolanu.&quot; - akurat pierwszy do wylotu jest Balotelli. &quot;Oczywista oczywistosc&quot;, ze lepiej pozbyc sie jednego niepokornego zawodnika niz trenera calej druzyny.
05.02.2010 o 15:56 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Peraz chce mu dać 7 mln! hahaha<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> przecież w interze Mou ma o wiele więcej
05.02.2010 o 15:56 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Peraz chce mu dać 7 mln! hahaha<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> przecież w interze Mou ma o wiele więcej
05.02.2010 o 15:46 przez adi1908
adi1908
ale ten Peraz jest zryty ... Pelegrini to bardzo dobry trener a perez niech lepiej mysli jak oslabić Barce bo w tej chwili to żaden trener nie pomoże jeżeli barca ma samych wirtuozów piłki
05.02.2010 o 15:42 przez turel
turel
Jasne Mou pojdzie do Realu żeby Perez ściągał mu zawodników jakich on chce <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> nie wierze.
05.02.2010 o 15:39 przez Seba
Seba
Jeśli chcemy faktycznie zaistnieć w LM, to Jose musi zostać jak najdłużej.
05.02.2010 o 15:35 przez AstronomCKR
AstronomCKR
Mou musi zostac! <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
05.02.2010 o 15:34 przez torres33
torres33
nawet zdj Mou opisuje co on o tej ofercie sadzi<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> 7 mln kpina...<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.02.2010 o 15:33 przez torres33
torres33
jasne Mou pojdzie za 7 mln jak w Interze ma 11 czy jakos tak<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
a poza tym on jest do 2012 i wypelni kontrakt<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się