Pozostałe

Reprezentacja Włoch jednak bez piłkarza Interu! (26)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 14 lat temu
325
26

Jak się dzisiaj okazało Cesare Prandelli ogłosił ostateczną kadrę reprezentacji Włoch na Euro 2012. Zabraknie w niej Anrei Ranocchi i Matti Destro. Oznacza to, że Inter nie będzie miał żadnego przedstawiciela w składzie Italii. Oto ostateczny skład reprezentacji Włoch:

 

Bramkarze: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris St. Germain);

Obrońcy: Abate (Milan), Balzaretti (Palermo), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino);

Pomocnicy: De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Thiago Motta (Paris St. Germain), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus);

Napastnicy: Balotelli (Manchester City), Borini (Roma), Cassano (Milan), Di Natale (Udinese), Giovinco (Parma).

 


Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.05.2012 o 18:31 przez SlimShady
SlimShady
Co do rano to rozumie bo reszta obrońców sie znacznie lepiej prezentowała w zeszłym sezonie mimo, ze jakiś czad to Adrea byl podstawowym zawodnikiem dlatego widze, żę Prandelli tylko patrzy kto ile gra.<br />
Natomiast Borini zamiast Destro to co najmniej skandal.<br />
Także obecność takich zawodników jak Diamanti i Giaccherini to wstyd. Zamiast nich powinni być Pepe i Schelotto.
30.05.2012 o 12:54 przez Omen
Omen
Jaki wstyd jak my jesteśmy INTERNAZIONALE.A Ci co są czyli Ranocchia i Pazzini są po prostu za słabi.
30.05.2012 o 09:21 przez el_loco
el_loco
trochę wstyd by Inter nie miał swoich reprezentantów.
30.05.2012 o 00:29 przez dodo_IM
dodo_IM
Nikogo chyba decyzja Prandellego nie dziwiła.
29.05.2012 o 22:55 przez Gajdzik
Gajdzik
Szkoda, ale niestety słaby sezon to też brak powołania
29.05.2012 o 22:05 przez kachol
kachol
Nie ma sensu powoływać do obrony zawodnika bez formy meczowej, tam jeden błąd może przesądzić o wszystkim... <br />
<br />
Włochom będę oczywiście kibicował i uważam, że mogą zajść daleko. Kadra jest zrównoważona, a to, że nie ma fajerwerków, to cóż, nie ma teraz wielkich włoskich piłkarzy...
29.05.2012 o 21:22 przez Michal_fci
Michal_fci
czyli podsumowanie naszego sezonu
29.05.2012 o 21:01 przez samum
samum
jeden gra jak slepy a 2 malo gra dlatego nie pojechali!
29.05.2012 o 20:53 przez magneto86
magneto86
Niestety, ale taka jest smutna prawda, że ani Rano ani tym bardziej Pazzo nie zasłużyli na powołanie na Euro....
29.05.2012 o 19:39 przez emsi
emsi
kogo my mamy pazzo &lt;Slaby sezon &gt; i rano &lt; malo gra &gt; no wiec prandelli dobrze zrobil nie powolujac ich <br />
29.05.2012 o 19:37 przez slipdog
slipdog
strasznie przykra ze goscio miał beznadziejny sezon, puszczał szmaty i nie dostał powołania no dla mnie skandal i wielki szok
29.05.2012 o 18:27 przez Piotr1996
Piotr1996
Ta wiadomość jest bardzo przykra.<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> . Trener kadry niestety nie widzi żadnego piłkarza Interu w jego reprezentacji <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
29.05.2012 o 18:16 przez ELmyszofito
ELmyszofito
bez komentarza <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
29.05.2012 o 18:03 przez CONTU
CONTU
i believe in pooolskaaaa! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> we have a good team this year!
29.05.2012 o 17:07 przez s0ket
s0ket
Jak dla mnie ten skład może nasmrodzić na Euro. Z grupy wyjdą i pierwszy mecz mają i tak szanse wygrac to jest turniej tu się gra inaczej.
29.05.2012 o 17:03 przez Rebelde
Rebelde
Słaba ta kadra, nie wróże im sukcesu na Euro, to nie ta sam drużyna co parę lat temu.
29.05.2012 o 16:56 przez Seba
Seba
Popieram Piekarza. Ranocchia nie zasłużył na Euro.
29.05.2012 o 16:43 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
To jest skandal<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Ale za to mamy wychowanka Mario<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> &lt;3
29.05.2012 o 16:39 przez Drago194
Drago194
Reprezentacja Włoch z 2006 wciągnęłaby tę reprezentację nosem.... pewne jest że Włochy wiele nie ugrają na Euro z Rano czy bez niego, podobnie jak Il Capitano jestem jednak za nimi i za Holandią której kibicuje na każdej większej imprezie.
29.05.2012 o 16:28 przez Piekarz
Piekarz
Porównajcie sobie sezon Ranocchi z sezonami Bonucciego i Ogbonny. Nawet jeśli ten pierwszy ma większe umiejętności (śmiem wątpić), to powołanie na ME jednego z najgorszych na chwilę obecną obrońców w lidze dalej byłoby skandaliczne. Gość w prawie każdym meczu, w którym gra, popełnia katastrofalne błędy, a ponadto nie jest w rytmie meczowym - naprawdę postawilibyście na niego na Euro, gdzie każdy mecz jest meczem o wszystko?
29.05.2012 o 16:17 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
W sumie mi to wisi...
29.05.2012 o 16:11 przez CONTU
CONTU
#2 because ranocchia plays a very bad season?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
Bonucci out<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> and P. Cannavaro in!<br />
<br />
Buffon<br />
<br />
Maggio-Chiellini-Cannavaro-Balzaretti<br />
<br />
De Rossi-Pirlo<br />
<br />
Giovinco-Montolivo-Balotelli<br />
<br />
Di Natale ;)
29.05.2012 o 16:06 przez piotrekninter
piotrekninter
no niezle ,Motta odszedl, Rano Pazzo bez formy, no i nie mamy zadnego :(
29.05.2012 o 16:03 przez TOOD
TOOD
Widać jak <span style="color: red">I</span>nter zmarnował ranochie
29.05.2012 o 15:57 przez interooo
interooo
Co za baran. Powołał Bonucciego i Ogobonne zamiast Ranocchi. Nie rozumiem.
29.05.2012 o 15:48 przez Piekarz
Piekarz
7xJuve, 3xMilan, 2xRoma i 0xInter, a i tak to jedyna reprezentacja na tych ME, z którą będę w stanie się utożsamiać...

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się