Pozostałe

Reprezentacja Włoch jednak bez piłkarza Interu! (26)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 14 lat temu
323
26

Jak się dzisiaj okazało Cesare Prandelli ogłosił ostateczną kadrę reprezentacji Włoch na Euro 2012. Zabraknie w niej Anrei Ranocchi i Matti Destro. Oznacza to, że Inter nie będzie miał żadnego przedstawiciela w składzie Italii. Oto ostateczny skład reprezentacji Włoch:

 

Bramkarze: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris St. Germain);

Obrońcy: Abate (Milan), Balzaretti (Palermo), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino);

Pomocnicy: De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Thiago Motta (Paris St. Germain), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus);

Napastnicy: Balotelli (Manchester City), Borini (Roma), Cassano (Milan), Di Natale (Udinese), Giovinco (Parma).

 


Tagi:
udostępnij

Zobacz też

whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (4)

22.06
16:49

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.05.2012 o 18:31 przez SlimShady
SlimShady
Co do rano to rozumie bo reszta obrońców sie znacznie lepiej prezentowała w zeszłym sezonie mimo, ze jakiś czad to Adrea byl podstawowym zawodnikiem dlatego widze, żę Prandelli tylko patrzy kto ile gra.<br />
Natomiast Borini zamiast Destro to co najmniej skandal.<br />
Także obecność takich zawodników jak Diamanti i Giaccherini to wstyd. Zamiast nich powinni być Pepe i Schelotto.
30.05.2012 o 12:54 przez Omen
Omen
Jaki wstyd jak my jesteśmy INTERNAZIONALE.A Ci co są czyli Ranocchia i Pazzini są po prostu za słabi.
30.05.2012 o 09:21 przez el_loco
el_loco
trochę wstyd by Inter nie miał swoich reprezentantów.
30.05.2012 o 00:29 przez dodo_IM
dodo_IM
Nikogo chyba decyzja Prandellego nie dziwiła.
29.05.2012 o 22:55 przez Gajdzik
Gajdzik
Szkoda, ale niestety słaby sezon to też brak powołania
29.05.2012 o 22:05 przez kachol
kachol
Nie ma sensu powoływać do obrony zawodnika bez formy meczowej, tam jeden błąd może przesądzić o wszystkim... <br />
<br />
Włochom będę oczywiście kibicował i uważam, że mogą zajść daleko. Kadra jest zrównoważona, a to, że nie ma fajerwerków, to cóż, nie ma teraz wielkich włoskich piłkarzy...
29.05.2012 o 21:22 przez Michal_fci
Michal_fci
czyli podsumowanie naszego sezonu
29.05.2012 o 21:01 przez samum
samum
jeden gra jak slepy a 2 malo gra dlatego nie pojechali!
29.05.2012 o 20:53 przez magneto86
magneto86
Niestety, ale taka jest smutna prawda, że ani Rano ani tym bardziej Pazzo nie zasłużyli na powołanie na Euro....
29.05.2012 o 19:39 przez emsi
emsi
kogo my mamy pazzo &lt;Slaby sezon &gt; i rano &lt; malo gra &gt; no wiec prandelli dobrze zrobil nie powolujac ich <br />
29.05.2012 o 19:37 przez slipdog
slipdog
strasznie przykra ze goscio miał beznadziejny sezon, puszczał szmaty i nie dostał powołania no dla mnie skandal i wielki szok
29.05.2012 o 18:27 przez Piotr1996
Piotr1996
Ta wiadomość jest bardzo przykra.<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> . Trener kadry niestety nie widzi żadnego piłkarza Interu w jego reprezentacji <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
29.05.2012 o 18:16 przez ELmyszofito
ELmyszofito
bez komentarza <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
29.05.2012 o 18:03 przez CONTU
CONTU
i believe in pooolskaaaa! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> we have a good team this year!
29.05.2012 o 17:07 przez s0ket
s0ket
Jak dla mnie ten skład może nasmrodzić na Euro. Z grupy wyjdą i pierwszy mecz mają i tak szanse wygrac to jest turniej tu się gra inaczej.
29.05.2012 o 17:03 przez Rebelde
Rebelde
Słaba ta kadra, nie wróże im sukcesu na Euro, to nie ta sam drużyna co parę lat temu.
29.05.2012 o 16:56 przez Seba
Seba
Popieram Piekarza. Ranocchia nie zasłużył na Euro.
29.05.2012 o 16:43 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
To jest skandal<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Ale za to mamy wychowanka Mario<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> &lt;3
29.05.2012 o 16:39 przez Drago194
Drago194
Reprezentacja Włoch z 2006 wciągnęłaby tę reprezentację nosem.... pewne jest że Włochy wiele nie ugrają na Euro z Rano czy bez niego, podobnie jak Il Capitano jestem jednak za nimi i za Holandią której kibicuje na każdej większej imprezie.
29.05.2012 o 16:28 przez Piekarz
Piekarz
Porównajcie sobie sezon Ranocchi z sezonami Bonucciego i Ogbonny. Nawet jeśli ten pierwszy ma większe umiejętności (śmiem wątpić), to powołanie na ME jednego z najgorszych na chwilę obecną obrońców w lidze dalej byłoby skandaliczne. Gość w prawie każdym meczu, w którym gra, popełnia katastrofalne błędy, a ponadto nie jest w rytmie meczowym - naprawdę postawilibyście na niego na Euro, gdzie każdy mecz jest meczem o wszystko?
29.05.2012 o 16:17 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
W sumie mi to wisi...
29.05.2012 o 16:11 przez CONTU
CONTU
#2 because ranocchia plays a very bad season?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
Bonucci out<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> and P. Cannavaro in!<br />
<br />
Buffon<br />
<br />
Maggio-Chiellini-Cannavaro-Balzaretti<br />
<br />
De Rossi-Pirlo<br />
<br />
Giovinco-Montolivo-Balotelli<br />
<br />
Di Natale ;)
29.05.2012 o 16:06 przez piotrekninter
piotrekninter
no niezle ,Motta odszedl, Rano Pazzo bez formy, no i nie mamy zadnego :(
29.05.2012 o 16:03 przez TOOD
TOOD
Widać jak <span style="color: red">I</span>nter zmarnował ranochie
29.05.2012 o 15:57 przez interooo
interooo
Co za baran. Powołał Bonucciego i Ogobonne zamiast Ranocchi. Nie rozumiem.
29.05.2012 o 15:48 przez Piekarz
Piekarz
7xJuve, 3xMilan, 2xRoma i 0xInter, a i tak to jedyna reprezentacja na tych ME, z którą będę w stanie się utożsamiać...

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Cny 22.06.2026 22:34

poprostu smutno ci że cię pogasil jak kieps

Claudio 22.06.2026 22:34

Prawda jest taka, że jeden i drugi jest/był fantastycznym pilkarzem i minie sporo czasu zanim się tacy pojawią, a ty zesrałeś się na miękko

Cny 22.06.2026 22:33

krynico mądrości

Cny 22.06.2026 22:32

dalej dawaj ośmieszają sie

Claudio 22.06.2026 22:32

myslisz jak piszesz? Czytasz co piszesz?

Claudio 22.06.2026 22:32

wyciągasz wnioski kto jest najlepszy w historii, bo Messi strzelil 5 goli w 2 meczach, a CR ani jednego w 1 meczu, by za chwilę pisać "tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna"

Cny 22.06.2026 22:29

nawet nie wiem co ci napisać... tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna

Claudio 22.06.2026 22:23

Jak już piszesz rozprawkę to niech zawiera wszystkie jego "sukcesy" dnia dzisiejszego.

Claudio 22.06.2026 22:22

Messi był fantastyczny jak zmanrował dwie doskonałe okazje, a karnego wykonał jak wybitny pilkarz. Zdecydowanie.

Cny 22.06.2026 22:16

gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos

Cny 22.06.2026 22:15

bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ

Cny 22.06.2026 22:14

może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy

Cny 22.06.2026 22:11

i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni

Cny 22.06.2026 22:09

jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się