Plotki transferowe

Ricci przeniesie się do Mediolanu? (14)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 3 lata temu
2296
14

Pomimo tego, że obecny sezon dotarł do jednego z kluczowych momentów, plotki w kontekście letniego okna transferowego nieustannie się pojawiają. Dzisiejszym bohaterem dywagacji włoskich mediów jest Samuele Ricci, zawodnik Torino, którego wielkim fanem jest obecny trener Byków, Ivan Jurić. 

Jak podaje Tuttosport, Samuele Ricci wzbudza spore zainteresowanie dwóch mediolańskich klubów. Zarówno Inter jak i Milan chcieliby ściągnąć w swoje szeregi młodego reprezentanta Włoch. Rossoneri chcieliby zaproponować Tommaso Pobegę oraz gotówkę za kartę zawodniczą 21-latka. Pomysłem Milanu byłoby wystawienie w środku pola duetu Ricci i Tonali. Z kolei marzeniem Marotty jest stworzenie środka pola złożonego z Barelli i Ricciego, czyli zawodników, którzy być może niedługo staną się nietykalnymi Roberto Manciniego w środku pola reprezentacji Włoch.

Jak donoszą turyński dziennikarze, Torino nie chce sprzedawać zawodnika, a na jego pozostanie naciska sam Ivan Jurić. Portal Transfermarkt wycenia Samuele Ricciego na 12 milionów euro. 21-latek w 17 meczach Serie A strzelił w tym sezonie jedną bramkę i zanotował jedną asystę. 

 

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.03.2023 o 15:21 przez ZnawcaCalcio
+1
ZnawcaCalcio
Jak był do wzięcia za grosze to mówiłem żeby go brać. A mamy ponoć tak wybitnych specjalistów od transferów.
17.03.2023 o 08:44 przez DonDawido
DonDawido
Niespecjalnie wierzę w plotki, według których mamy za kogokolwiek zapłacić.
16.03.2023 o 17:43 przez cs88
cs88
Z naszym obecnym trenerem to jestem na nie, bo szkoda żeby chłopak się na ławce marnował.
16.03.2023 o 15:43 przez SETE
SETE
fajny gracz za mozliwe dobre pieniadze natomiast naszym ograniczeniem jest trener. Z Inzaghim na lawce na ten moment mlodych szkoda kupowac bo będa kisic na ławce. Nasz trener woli ogrywac graczy takich jak Gagliardini.
16.03.2023 o 13:54 przez Luki165
+1
Luki165
Ricciego to należało kupić za te 8 mln z Empoli , ale jak zwykle jesteśmy krok do tyłu, chociaż już wówczas było widać, że ma potencjał .
16.03.2023 o 14:04 przez Matti
Matti
Zgadzam się. Talent chyba nawet większy niż Asllani, za którego daliśmy 14.
16.03.2023 o 19:18 przez Cny
Cny
Nie wiem co mi się ubzdyralo że on ma ok 25 lat i łatkę wiecznego talentu. Ale chyba z Verde mi się pomylił... Baldanzi i parisi z Empoli powinni do nas trafic
16.03.2023 o 13:11 przez mroowa111
mroowa111
Może się mega rozwinąć ale do tego trzeba zaufania trenera minut minut i jeszcze taz minut z Szymkiem to najwyżej treningi w appiano gentile
16.03.2023 o 12:12 przez oster
+2
oster
Gość ma 21 lat czyli by siedział cały sezon na ławce, do pierwszego składu Inzagi wstawia zawodników plus 33 lata więc lepiej dla niego będzie jak nie przyjdzie...
16.03.2023 o 12:54 przez tytusek25
+1
tytusek25
Dokladnie.Najpierw porzadek z Inzaghim.Przy nim nie oplaca sie brac nikogo mlodego.
16.03.2023 o 13:10 przez Paolo87
Paolo87
A może jest to kandydatura rozpatrywana z założeniem że trenerem w nowym sezonie będzie kto inny?🙂
16.03.2023 o 11:39 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
O i tego Pana bardzo bym chciał u nas zobaczyć. Być może nie robi liczb ale umie kierować grą swojego zespołu do tego nie odstawia nogi, jest zadziorny. Hakan (Asllani) Brozo (Agoume) Barella (Ricci) pomoc bajeczka by nam zrobił Marotta.
16.03.2023 o 11:42 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Do tego Fabbian w obwodzie np za Brozo w niedalekiej przyszłości ;)
16.03.2023 o 13:15 przez Paolo87
Paolo87
Popieram w 100% tylko że z Inzaghim na ławce to się nie uda-za młodzi. No chyba że.... od nowego sezonu kto inny będzie trenerem😉

Shoutbox

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

furch001 26.06.2026 21:15

Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów

Tifosinho 26.06.2026 21:07

Ostigard pięknie zaczął mecz 😁

jaszczomb 26.06.2026 21:07

ale festwial spierdolenia na sb xd

rchemik 26.06.2026 21:05

spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki

Piotrek85 26.06.2026 21:05

Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.

Claudio 26.06.2026 21:04

Co roku obsrańsko w komentarzach w czasie okienek transferowych. Co roku nadzieje... :brawo:

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625607

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się