Plotki transferowe

Ricci przeniesie się do Mediolanu? (14)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 3 lata temu
2291
14

Pomimo tego, że obecny sezon dotarł do jednego z kluczowych momentów, plotki w kontekście letniego okna transferowego nieustannie się pojawiają. Dzisiejszym bohaterem dywagacji włoskich mediów jest Samuele Ricci, zawodnik Torino, którego wielkim fanem jest obecny trener Byków, Ivan Jurić. 

Jak podaje Tuttosport, Samuele Ricci wzbudza spore zainteresowanie dwóch mediolańskich klubów. Zarówno Inter jak i Milan chcieliby ściągnąć w swoje szeregi młodego reprezentanta Włoch. Rossoneri chcieliby zaproponować Tommaso Pobegę oraz gotówkę za kartę zawodniczą 21-latka. Pomysłem Milanu byłoby wystawienie w środku pola duetu Ricci i Tonali. Z kolei marzeniem Marotty jest stworzenie środka pola złożonego z Barelli i Ricciego, czyli zawodników, którzy być może niedługo staną się nietykalnymi Roberto Manciniego w środku pola reprezentacji Włoch.

Jak donoszą turyński dziennikarze, Torino nie chce sprzedawać zawodnika, a na jego pozostanie naciska sam Ivan Jurić. Portal Transfermarkt wycenia Samuele Ricciego na 12 milionów euro. 21-latek w 17 meczach Serie A strzelił w tym sezonie jedną bramkę i zanotował jedną asystę. 

 

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (13:45) Palestra zagra w Chelsea | Inter ruszy po Paza i Cambiaso? | Stanković odrzuca oferty z Premier League (99)

24.06
00:00

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.03.2023 o 15:21 przez ZnawcaCalcio
+1
ZnawcaCalcio
Jak był do wzięcia za grosze to mówiłem żeby go brać. A mamy ponoć tak wybitnych specjalistów od transferów.
17.03.2023 o 08:44 przez DonDawido
DonDawido
Niespecjalnie wierzę w plotki, według których mamy za kogokolwiek zapłacić.
16.03.2023 o 17:43 przez cs88
cs88
Z naszym obecnym trenerem to jestem na nie, bo szkoda żeby chłopak się na ławce marnował.
16.03.2023 o 15:43 przez SETE
SETE
fajny gracz za mozliwe dobre pieniadze natomiast naszym ograniczeniem jest trener. Z Inzaghim na lawce na ten moment mlodych szkoda kupowac bo będa kisic na ławce. Nasz trener woli ogrywac graczy takich jak Gagliardini.
16.03.2023 o 13:54 przez Luki165
+1
Luki165
Ricciego to należało kupić za te 8 mln z Empoli , ale jak zwykle jesteśmy krok do tyłu, chociaż już wówczas było widać, że ma potencjał .
16.03.2023 o 14:04 przez Matti
Matti
Zgadzam się. Talent chyba nawet większy niż Asllani, za którego daliśmy 14.
16.03.2023 o 19:18 przez Cny
Cny
Nie wiem co mi się ubzdyralo że on ma ok 25 lat i łatkę wiecznego talentu. Ale chyba z Verde mi się pomylił... Baldanzi i parisi z Empoli powinni do nas trafic
16.03.2023 o 13:11 przez mroowa111
mroowa111
Może się mega rozwinąć ale do tego trzeba zaufania trenera minut minut i jeszcze taz minut z Szymkiem to najwyżej treningi w appiano gentile
16.03.2023 o 12:12 przez oster
+2
oster
Gość ma 21 lat czyli by siedział cały sezon na ławce, do pierwszego składu Inzagi wstawia zawodników plus 33 lata więc lepiej dla niego będzie jak nie przyjdzie...
16.03.2023 o 12:54 przez tytusek25
+1
tytusek25
Dokladnie.Najpierw porzadek z Inzaghim.Przy nim nie oplaca sie brac nikogo mlodego.
16.03.2023 o 13:10 przez Paolo87
Paolo87
A może jest to kandydatura rozpatrywana z założeniem że trenerem w nowym sezonie będzie kto inny?🙂
16.03.2023 o 11:39 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
O i tego Pana bardzo bym chciał u nas zobaczyć. Być może nie robi liczb ale umie kierować grą swojego zespołu do tego nie odstawia nogi, jest zadziorny. Hakan (Asllani) Brozo (Agoume) Barella (Ricci) pomoc bajeczka by nam zrobił Marotta.
16.03.2023 o 11:42 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Do tego Fabbian w obwodzie np za Brozo w niedalekiej przyszłości ;)
16.03.2023 o 13:15 przez Paolo87
Paolo87
Popieram w 100% tylko że z Inzaghim na ławce to się nie uda-za młodzi. No chyba że.... od nowego sezonu kto inny będzie trenerem😉

Shoutbox

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Claudio 24.06.2026 12:26

mnie zastanawia jakim cudem to juz prawie 6h wisi na forum

AveCaesar 24.06.2026 12:06

Ktoś sprawdzał, próbował ? Nie wiem czy warto

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625328

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się