
Francesco Bardi – bramkarz Novary oraz zawodnik występujący w kadrze Włoch do lat 21. Ten młody bramkarz jest własnością Interu Mediolan, aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Novarze. Nerrazurri liczą na jego umiejętności jak potwierdził jego agent Vincenzo Rispoli. Oto co maił do powiedzenia w krótkim wywiadzie dla Tuttomercatoweb.com:
- Bardi jest podstawowym bramkarzem w klubie w, którym obecnie występuje. Inter bacznie obserwuje wszystkie jego występy oraz to w jaki sposób Francesco się rozwija i ogrywa. Jestem zadowolony z tego co prezentuje w tym sezonie w Serie B, cieszy mnie jego skuteczność.
[hide]
- Inter kupił w czerwcu Handanovica, ale przyszłości tego zespołu zależy w dużej mierze od Bardiego ?
- Myślę, że tak. Inter dokonał dobrej decyzji wypożyczając Francesco aby się ograł. Handanovic to świetny bramkarz, ale on ma 28 lat. Przyszłość jest teraz po stronie Bardiego. Jednak wszystko trzeba oceniać bez pośpiechu. Francesco jest bardzo skromnym człowiekiem i ciągle rozwija swoje umiejętności.
- Co zatem będzie z Bardim w czerwcu?
- Na razie koncentrujemy się na dobrej grze w Novarze. A decyzję o Francesco podejmie zarząd Interu. Bardi w przyszłości zamierza wiele osiągnąć z zespołem Nerrazurrich.
Komentarze (13)
szkoda marnowac tak perspektywicznego gracza na lawce