Pozostałe

Robben: „Inter to nie Barcelona” (25)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
284
25

Im bliżej starcia Interu z Bayernem, tym więcej pojawia się w mediach wypowiedzi z obozów obu drużyn. Tym razem po raz kolejny głos zabrał Arjen Robben, który na łamach La Gazzetta dello Sport tak wypowiedział się na temat środowego pojedynku:

 

- Bayern preferuje tylko jeden styl, jedną filozofię: ofensywną piłkę, atakowanie i teraz nie ulegnie to zmianie. To będzie mecz bez żadnych tajemnic. Inter jest słabszy w porównaniu z finałem w Madrycie? Nie. To nadal wielki zespół i nie można powiedzieć, że brak kontuzjowanych zawodników ich osłabił, choć może to mieć jakiś wpływ na losy dwumeczu.

 

- Wspomnienia z majowego finału? Nerazzurri przyjęli taktykę wyczekiwania na nasze błędy i w końcu ukarali nas za nie. Teraz nie możemy powtórzyć tamtych pomyłek. Dla nas idealnym wynikiem byłoby uniknięcie porażki. Czy w środę będziemy świadkami spektaklu? Inter nie posiada zawodników, aby grać ofensywną piłkę, nie jest Barceloną. Ma jednak inne mocne strony.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.02.2011 o 10:23 przez el_loco
el_loco
poczekaj aż Zaneti cię stłamsi.
22.02.2011 o 22:40 przez speaker
speaker
Ja tylko się pytam, kto jest klubowym mistrzem świata<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? no kto? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
22.02.2011 o 22:37 przez Michuu
Michuu
Robben: „Inter to nie Barcelona” - kurde nie zauważyłem <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
22.02.2011 o 22:35 przez zanetti22
zanetti22
Wszystko zweryfikuje boisko. Nie ma się co napinać.<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
22.02.2011 o 22:20 przez Gajdzik
Gajdzik
No i dobrze że nie Barca <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Inter to Inter <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
22.02.2011 o 20:39 przez Goro89
Goro89
milcz szklana pogodo ...
22.02.2011 o 20:15 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Bayern dostanie baty , oni mają obsesje, a my mamy marzenia!<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
22.02.2011 o 20:00 przez xjarpenx
xjarpenx
Co osiagnał Robben ? Ostatnio przegrał 2 finały .. w Realu ? w Chelsea ? No co tam zrobił ? wygrał Lige Mistrzów ?
22.02.2011 o 19:52 przez Kubus
Kubus
Inter to nie barcelona ? <br />
Na kazde takie zagadnienie odpowiadam samymi liczbami :<br />
3-1
22.02.2011 o 19:44 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Ale oni się tam napinają. Zesracie się i znowu będzie cisza do następnego spotkania.
22.02.2011 o 19:29 przez kachol
kachol
Bayern jest przeciętnym zespołem, gdyby nie wypatrzenia w meczu z Fiorentiną i Manchesterem to nie zagraliby w finale. Pomagały im w 1/8 i 1/2 ściany. Zagrali niezasłużenie w finale, tylko dzięki uprzejmości sędziów, którzy zrobili wszystko by się tam dostali... <br />
<br />
Inter to nie Barcelona, a ofensywny Bayern z tego co pamiętam ostatnio w dwumeczu z Barceloną został rozbity w kwadrans...<br />
<br />
Bayern to mój top 3 znienawidzonych klubów, więc liczę, że ich rozjedziemy...
22.02.2011 o 19:12 przez brk91
brk91
#10, faktycznie wicemistrzostwo świata z Holandią to jest nic.<br />
No, bo co to jest druga drużyna na globie o.O <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
22.02.2011 o 19:12 przez Lokusss
Lokusss
1- Roben gra jak Couthinho <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
2- Wygramy ten mecz <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
3- Te wypowiedzi swiadcza o strachu Bayernu <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
22.02.2011 o 19:10 przez Fqrve
Fqrve
robben juz nie bije kolegow z zespolu<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
22.02.2011 o 18:54 przez inter_21
inter_21
No jak sie ma 3 napadziorów z czego 1 kontuzjowany to trudno mówić o kosmicznym ataku, ale w Interze sporą częśćbramek strzela pomoc na szczęście<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
22.02.2011 o 18:22 przez FCBayern
FCBayern
Musicie chyba jednak przyznać, że Barcelona ma o wiele lepszy atak od was, a Bayern na obecną chwilę również. <br />
#10 Chciałbyś osiągnąć tyle co Robben...
22.02.2011 o 18:14 przez Kamikaze
Kamikaze
Wiadmo, ze nei jestesmy barceloną, bo to MY bylismy lepsi w 1/2. Pozdrawiam wieczego napinacza robbena, który nigdy w zyciu nic na sklae europejką, swiatową nei osiągną.
22.02.2011 o 18:08 przez Helton
Helton
nie no to jest obraza dla nas jak mozna porownac nasza druzyne do tych hormonow<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
22.02.2011 o 17:49 przez Adrian521995
Adrian521995
na pewno nie gra tak jak Barca, bo każdy zespół ma swój sposób gry, ale to oni okazali się lepsi w dwumeczu co świadczy, że są świetnym zespołem.
22.02.2011 o 17:44 przez Kermitt
Kermitt
wow, pewno Van Gaal im to wyjaśniał w ramach przygotowania taktycznego przed tym meczem, zaskoczył mnie
22.02.2011 o 17:44 przez cinekfcbm
cinekfcbm
Witam. Jestem redaktorem strony fcbayern.pl i jednocześnie kibicem Bayernu. Niektórzy kibice są jacy są, ja jednak mam szacunek do rywali, ponieważ twierdzę, iż nie warto wyśmiewać się z innych, bo może to nanieść tylko wstyd samemu sobie. Myśle, że mecz Interu z Bayernem dostarczy nam sporo emocji a w szczególności zobaczymy w nim sporo bramek... Oczywiście trzymam kciuki za Bayern i cieszę się że to akurat Inter trafił na nas <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> mam nadzieje że będzie to odpowiedni moment aby zemścić się za finał, w którym mimo defensywnej gry Interu potrafili oni zatrzymywać ataki Bayernu. Teraz jednak nie będzie to takie proste. Pozwólcie zauważyć, iż zespół z Mediolanu będzie musiał skupić się na dwóch skrzydłach Bayernu anie tylko na Arjenie utrzymywać podwójne krycie, co miało miejsce z powodu braku Francka Riberyego. Mam nadzieję że Bayern wygra ten dwumecz. AVE BAYERN <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Pozdrawiam kibiców Interu ;) <br />
Para Robbery sporo namiesza, to niemal pewne <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
mój typ:<br />
Inter 0:2 Bayern
22.02.2011 o 17:33 przez intermilito
intermilito
Inter wygra z Bayernem , czy się to komuś podoba czy nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
22.02.2011 o 17:26 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
#2 <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
22.02.2011 o 17:17 przez Michal_fci
Michal_fci
nie jesteśmy barceloną dlatego wgramy swój pierwszy mecz <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
22.02.2011 o 17:10 przez ElMaslako
ElMaslako
wielu tak myslało a zostali ukarani ^^

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się