
Marco Rose ponownie wypowiedział się w niemieckich mediach na temat Ligi Mistrzów i nadchodzącego pojedynku z Interem Mediolan. Tym razem wywiad przeprowadził dziennikarz Kickera. Środowy pojedynek Nerrazzurich z Borussią Monchengladbach, będzie poprzedzony meczem pozostałych dwóch członków grupy B - Realu Madryt i Szachtara Donieck.
- Już przed losowaniem wiedzieliśmy, że w grupie będziemy mieć topowych przeciwników. Obecność Interu, Realu Madryt i Szachtara Donieck w Lidze Mistrzów na prawdę ma sens. To będzie ekscytujące doświadczenie. Będziemy dążyć do awansu. Każdy inny cel byłby sprzeczny z naszym charakterem. Ciężko pracowaliśmy, aby awansować do Ligi Mistrzów. Teraz chcemy dać z siebie wszystko w tych rozgrywkach.
Rose drugi rok z rzędu kieruje niemieckim zespołem, który podobnie do Interu, nie może zaliczyć początku obecnego sezonu do udanych. Niegdysiejszy wicemistrz Europy zdobył jedynie 5 punktów w 4 rozegranych w Bundeslidze meczach i zajmuje 11 lokatę.
Komentarze (1)