Plotki transferowe

Sabatini zdeterminowany ws. Pastore (21)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 8 lat temu
1563
21

Inter jest bardzo zainteresowany wymianą Pastore - Joao Mario.

Pierwszym wzmocnieniem ma być jednak Ramires, który obecnie jest kontuzjowany, jednak w przeciągu 3 tygodniu powinien być w Mediolanie i rozpocząć treningi z Interem, tak by być gotowym do gry w styczniowych meczach. 

 

Corriere dello Sport donosi jednak, że Walter Sabatini i Piero Ausilio "zwariowali" na temat sprowadzenia do Interu Pastore. Luciano Spalletti chce trequartistę i obaj panowie twierdzą, że to właśnie pomocnik PSG pasowałby do obecnego zespołu Interu idealnie. 

Kluczem do pozyskania Argentyńczyka ma być wymiana za Joao Mario, którego od dawna obserwuje PSG. Dużym fanem Portugalczyka jest dyrektor sportowy PSG - Henrique Antero. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.11.2017 o 17:33 przez AveCaesar
AveCaesar
Ps wg niektórych za słaby dla nas Sissoko obecnie gniecie w Tottenhamie ;b
09.11.2017 o 17:29 przez AveCaesar
AveCaesar
Wydaje mi się, że można przesunąć JM na skrzydło bo naszym trequartistą raczej nigdy nie zostanie, a posiada cechy dobrego skrzydłowego. Myślę, że tam sprawdziłby się. Bliżej do tego już Brozo, z którym też były różne kombinacje czy ma grać bardziej cofnięty czy bliżej napastników czy bardziej na skrzydle. To był właśnie nasz problem. Kupowaliśmy piłkarzy niby dobrych ale bez pomysłu gdzie mieliby grać jak już do nas przyjdą i jak ich razem posklejać w całość. Teraz wszystko zdaję się wyglądać inaczej i Spal mówi, że potrzebuje gracza o konkretnej charakterystyce na daną pozycje i nasi go szukają. Być może wyciągnęli wnioski po sytuacji z Mancinim oraz z późniejszych kompromitacji i teraz w pełni Spal decyduje o transferach i dobrze, że tak się stało. Pastore może być decydującym elementem w układance trenera i być może właśnie jego teraz nam brakuje. Pewnie lepiej radziłby sobie w środku pola niż JM. Byłby to fajny transfer natomiast równie fajnie byłoby gdyby JM został jako konkurencja lub alternatywa przy kontuzjach dla Perisica i Candrevy na skrzydłach.
08.11.2017 o 14:45 przez Dejwid
Dejwid
No można zaryzykować, jakby nie miał kontuzji to będzie wzmocnienie i brakujący element układanki, a co do Mario to do dziś nie wiadomo gdzie ma grać, bo na żadnej pozycji nie przekonuje do końca. Kolejny z udanych inaczej transferow wiadomego Pana.
08.11.2017 o 09:33 przez Drakan83
Drakan83
Każdy patrzy tylko na liczby, wiek i na to co mu się wydaje...JM nie przyszedł do klubu jako 17 latek, tylko jako ME, jemu nie ma już co dawać czasu, bo może za 3 lata bedzie mega kimś, jeśli będzie, to nie u nas...miał sporo czasu, żeby udowodnić swoją wartość...dupy nam nie urwał, poza przebłyskami, więc ja po nim nie będe płakał. My nie potrzebujemy zawodników na za 2-3 lata bo może odpalą, takich to powinniśmy ściągać 20-latków i ich wprowadzać, my potrzebujemy zawodników do skłądu odrazu, żeby cele osiągać - LM i Serie A. Jeśli Spal Pastore, albo kogokolwiek innego chce, powinien go dostać, jeśli będzie osiągalny...bo to jego bedziemy rozliczali za wyniki, więc on powinien sobie dobierać skłąd.
Co do tych co piszą, że 28 lat to za stary, to proszę...opamiętajcie się. nie ma co na takie rzeczy patrzeć. Dla przykładu podam Cambieasso i Schnaidera, do nas przychodzili jako odrzuty...i byli mega...a i Inter kupował mega zawodników niby w gazie (JM? :) ), i nie zachwycili...nie ma co tak na to patrzeć...wszystko weryfikuje boisko i wizja trenera...Niedawno wszyscy na taczkach wywoziliśmy Nagatomo, a to co on u Spala gra, to aż sam nie wierzę...o Skriniarze nie wspomne, każdy wiedział że w miare solidny talent...a jak gra, każdy widzi
07.11.2017 o 22:46 przez ekspert
ekspert
Chyba na odwrót. Mario może buty pucować Pastore.
07.11.2017 o 20:45 przez rafalik93
rafalik93
nigdy w życiu takiej zamiany gdzie Pastore do J.Mario
07.11.2017 o 19:26 przez Kebo
Kebo
Jestem na tak. Moim zdaniem przy pewnym 1 skladzie we Włoszech Pastore znow pokazałby klasę, Mario oprócz kilku przebłysków i dreptania bo boisku nic nie pokazuje
07.11.2017 o 17:02 przez Czarson
Czarson
Pastore jest bardzo dobrym pomocnikiem tylko trzeba to rozsadnie rozegrac. Draxler nawet na nas by nie spojrzal.
07.11.2017 o 16:14 przez interista1987
interista1987
Jak was czytam to mi rece opadaja. Naprawde jesli z jakiegos dziwnego powodu polubicie danego zawodnika jak np shaqiriego to bedziecie plakali zeby nie odchodzil. Mario trzeba bylo oddac latem kiedy potrzebowalismy 30 baniek bo on nie jest i nigdy nie bedzie naszym trequartista. Z tylu tez raczej nie zagra bo tam mamy Vecino i Gagliardiniego.
07.11.2017 o 15:42 przez Endru
Endru
Sprzedać Mario za jak najlepszy hajs zeby odzyskac czesc jak za Kondogbie .
Nie brać trupów typu Pastore bo to nieopłacalne duże zarobki + gosciu juz ma swoj wiek i jest wypalony .
No chyba ze 25 mln+ Pastore za Mario to mozna przystać.
07.11.2017 o 14:54 przez KoBa
KoBa
Dobry deal, bowiem należy to rozpatrywać tak - Joao Mario za Pastore plus środki za stopera.
07.11.2017 o 14:38 przez SETE
SETE
Drakan ok, nie twierdze ze JM musi zostac...bo nie musi :) ale nie za Pastore..Pastore to nie trequartista..to skrzydlowy jak Ivan czy Antonio...a ponoc potrzebujemy trequartisty
07.11.2017 o 14:36 przez SETE
SETE
W mojej opinii wymiana Joao Mario za Pastore jest bezsensowna. Z dwoch powodow.
Joao Mario ma potencjal , ktory w koncu wytrzeli. Spall ma Borje ale Borja mlodszy nie bedzie a Mario ma najlepsze lata kariery przed soba.
Po 2 Pastore to jest gosc wypalony, byl kozakiem ale lata temu za czasow PAlermo i pierwszego sezonu w PSG. Dla mnie gosc jest bez ikry, bez zeba, bez charakteru o czym swiadczy fakt ,ze nie placze ze siedzi na lawce w PSG ...od 5 lat no bo konto sie zgadza :) szanuje to ale takiego gracza nie chce w Interze.
07.11.2017 o 14:34 przez Drakan83
Drakan83
Pastore dobra opcja...jeśli JM nie jest w planach Spala, nie ma co go trzymać...nawet Brozo dzisiaj jest wyżej od JM
07.11.2017 o 13:45 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Wymiana za Mario ? OMG
07.11.2017 o 13:44 przez inter_21
inter_21
Ciągle kontuzjowany, ma już 28 lat więc lepszy nie będzie a i tak pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył więc to żadne zbawienie. Mario>Pastore
07.11.2017 o 13:27 przez kibic11
kibic11
Mario nie gra u nas rewelacyjnie ale jest o niebo lepszy od pastore. Joao ma duży potencjał tylko spall musi go wydobyć i sam Portugalczyk musi ciężko trenować
07.11.2017 o 13:17 przez Tifosinho
Tifosinho
Piotrek przypominam, że identyczna gadka (szklanka, kontuzjogenny, itp, itd) była w przypadku przenosin Jojo a nic złego się ie działo
07.11.2017 o 12:59 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Pastore ok ale jego ilość kontuzji poraża. Mario ma potencjał ale u nas kompletnie zgubiony. Ja tam wolałbym Lucasa za niego lub Draxlera
07.11.2017 o 12:16 przez IlCapitano
IlCapitano
Kondogbia 2, czyli dobry piłkarz, ale nie na tę ligę. Pastore czekamy.
07.11.2017 o 12:12 przez broda4991
broda4991
Szkoda trochę J,Mario bo lubie go i miał pare fajnych momentów ale ogólnie liga chyba nie dla niego.

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się