Plotki transferowe

Santos proponuje wymianę za Gabigola (18)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około rok temu
2420
18
Gabriel Barbosa

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Santos bardzo chciałby zatrzymać u siebie Gabigola. Teraz wiadomo nieco więcej o propozycji, jaką brazylijscy działacze złożyli Interowi.

Według UOL Esporte, Nerazzurrim zaproponowano w zamian dwóch zawodników za 22-latka: Bruno Henrique i Eduardo Sashę. 

Henrique to 27-letni boczny napastnik. W tym sezonie w 22 występach zdobył jednego gola i zaliczył dwie asysty. Przez rok w swojej karierze występował na europejskich boiskach - był zawodnikiem Wolfsburga. Z kolei Eduardo Sasha ma 26 lat i również najczęściej gra jako boczny napastnik. W obecnych rozgrywkach zagrał dla Santosu w 25 meczach. Strzelił w nich 3 bramki i zanotował 4 asysty. 

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Crystal Palace interesuje się Barbosą (4)

15.10
12:48
zlatan

Zlatan w Interze?! (9)

17.10
21:07

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.10.2018 o 17:19 przez timon
+1
timon
Prezes Santosu ewidetnie ma nas za frajerów. Dla samej zasady nie robiłbym z nimi żadnego Interesu
18.10.2018 o 17:04 przez Claudio
Claudio
:D jaka parodia z tego Santosu
18.10.2018 o 12:13 przez interista1987
interista1987
KoBa
wez sie ocknij czlowieku, Keita jeszcze sie nie wprowadzil do druzyny odpowiednio I ten zawodnik wymaga dania szansy I czasu.
Na Cancelo tez tak narzekales w tamtym roku na tym etapie sezonu?
18.10.2018 o 10:45 przez KoBa
KoBa
Już wolę, żeby siedział u nas na trybunach.
18.10.2018 o 10:44 przez Czarson
Czarson
Santos widać, że czyta komentarze na FCI bo daje dwóch gowniakow zeby zbić cenę...
18.10.2018 o 09:08 przez Dyl87
Dyl87
Santos najbardziej bezczelny klub !
18.10.2018 o 08:35 przez RedKhmer
RedKhmer
Śmiech na sali. Nie potrzebni nam tacy zawodnicy. Jak oni w tym wieku grają w lidze brazylijskiej to muszą to być niezłe ogóry. Niech wyłożą kasę albo wypożyczyć go na pół sezonu do jakiegoś europejskiego klubu i w lecie sprzedać.
18.10.2018 o 07:32 przez Piotrekfci
-2
Piotrekfci
#1 darmozjada? :) . Liczę więc ze obiektywizm podpowiada największym fachowcom od serie a że Keita i candreva są puki co jeszcze większymi darmozjadami :) . Zapomniał bym o Mario, ranocchi czy swego czasu banedze który w życiu wygrał nie jedno a jednak u nas też był "darmozjadem"....
18.10.2018 o 07:38 przez kamil13216
+1
kamil13216
Xd goście chcą nam wcisnąć 27 letnich NAPASTNIKÓW z których każdy w 22 meczach strzelił :cenzor: 3 gole a Ty pieprzysz coś o Keicie z kilkoma występami u nas Xd.
18.10.2018 o 10:44 przez KoBa
+1
KoBa
Jeżeli przez najbliższe półtora roku Keita da nam tyle co dotychczas, a my będziemy płacić mu pensję do tego czasu, to wtedy będziesz mógł postawić między nimi znak równości.
Kwestii Candrevy i tego, do zdobycia ilu punktów walnie się przyczynił nawet nie będę rozwijał,a i tak jest tyrany podobnie jak Ranocchia.
Przykład Banegi to jakiś totalny odjazd - zaliczył 6 bramek i 7 asyst i jeszcze na nim zarobiliśmy.
Zostaje nam tylko najlepszy kolega Gabrysia w Interze - Joao Mario - drugi darmozjad.
18.10.2018 o 11:15 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Piotrek już dawno odleciał na inną galaktykę, także nie rozumiem zdziwienia jego pojmowaniem Calcio
18.10.2018 o 13:17 przez timon
+1
timon
Barbosa- kosz 30mln i jedna zdobyta bramka

Candreva- koszt 22mln, 9bramek i 19asyst

I według Pietrka to Candreva jest większą pomyłką :D to właśnie pokazuje, jak wielką pomyłką jest obecny system edukacji itakie dzieci jak Piotruś nie rozumieją nawet takich podstaw ekonomii...
18.10.2018 o 14:53 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Rozumiem, że ta wypowiedź jest skierowana w moją stronę, więc odpowiem.W tym samym sezonie, w którym legendarny Gabigol dołączył do Interu Banega zaliczył 6 goli i 7 asyst, Mario 3 gole i 8 asyst. Podejrzewam, że wszyscy uznajemy tych graczy za transferowe pomyłki, jednakże porównywanie bądź co bądź piłkarzy, którzy coś tam grają w europejskiej piłce (zwłaszcza Banega) do totalnego amatora Gabigola jest niepoważne. W lidze portugalskiej, w której Mario brylował Barabasz się skompromitował okrutnie, a na poziom Banegi z Sevilli on nigdy nie wskoczy.
18.10.2018 o 05:33 przez Kondzik
Kondzik
Chcieliście wydymac Freda, to teraz Fred wydyma was
18.10.2018 o 01:03 przez slawkomir11
slawkomir11
zrozumiałbym wymiane, Santos daje młody talent a Inter 2 przeciętniaków ale nie w drugą strone xd
18.10.2018 o 00:11 przez domin98
domin98
@Bonhart25 święte słowa, to jest skandal jak oni nas wydymali
18.10.2018 o 00:08 przez Bonhart25
+8
Bonhart25
Proponuję wymianę : my im Gabigola a oni nam 30 baniek
17.10.2018 o 23:46 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Za jednego darmozjada chcą nam dać dwóch.

Shoutbox

Kazam 17.10.2019 23:14

xx BAN Gxx | 17.10.2019 22:54 Szerokiej drogi. Juventus to dla niego za wysokie progi.

Kazam 17.10.2019 23:14

poeci, wszedzie poeci

FReeFonix 17.10.2019 22:20

Dobrze ja zrobil

FReeFonix 17.10.2019 22:20

bbc king nasir fucks thick shorty redbone vixen vanity

Alfa 17.10.2019 22:19

ciapaty taki troche

Alfa 17.10.2019 22:19

no nie widiales jego słit foci?

FReeFonix 17.10.2019 22:18

Ale masz murzyńską knagę

FReeFonix 17.10.2019 22:18

King Nasir to Ty?

FReeFonix 17.10.2019 22:18

NAsir znalazlem Cie na xvideos

Nasir 17.10.2019 22:04

niestety kusy 100 pro racji ale sb i tak cie hejtuje

Nerazzurri83 17.10.2019 21:53

a icardi niech sie ciagnie

kusy 17.10.2019 21:53

Zhang dawaj hajs i będzie git.

Nerazzurri83 17.10.2019 21:52

kazdy wie ze potrzebujemy wahadlowych pomocnika srodkowego i w obecnej sytuacji zmiennika dla Lukaku czy Lautaro i nie musicie codziennie o tym pierd.......

WirtuozTaktyki 17.10.2019 21:52

z tym akurat się zgadzam

kusy 17.10.2019 21:50

Pan Conte doskonale o tym wie, że potrzeba zmian w styczniu, bo na całej intensywności sezonu posypie się Inter, widać to w newsach, że mercato zimowe będzie bardzo potrzebne. Amen

Nerazzurri83 17.10.2019 21:50

jak chcecie kazdego dnia pisac teglupoty robcie to prywatnie prosze

Nerazzurri83 17.10.2019 21:49

kusy icardi to historia zrozum tak jak i jose

Klinsi64 17.10.2019 21:48

icardi to potrafił

kusy 17.10.2019 21:48

Lukaku, będzie coś z niego jak nauczy się podawać i przyjmować piłkę szybko

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Inter

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28736

Liczba newsów: 34951