Relacje

Sassuolo znowu za silne... (66)

Autor:
Źródło: en.inter.it
ponad rok temu
865
66
fcinter serwisowe

Dzisiejszego wieczoru na Mapei Stadium oglądaliśmy dwie zupełnie różne od siebie drużyny. Po jednej stronie dobrze grająca w defensywnie, opierająca się na kontrach drużyna gospodarzy, a po drugiej Inter. Dzisiejszy mecz pokazał, jakby Nerazzurri przespali okres przygotowawczy, bowiem podopieczni Spallettiego w niczym nie przypominali ekipy, która ledwo tydzień temu pokonała Atletico 1:0.

Mecz rozpoczął się od odważnych ataków gospodarzy i już w 3. minucie groźny strzał, po dobrym podaniu Boatenga, oddał Bourabia. Ekipa z Mediolanu nie potrafiła odpowiedzieć zagrożeniem, bowiem to drużyna de Zerbiego prowadziła grę. Z atakami gospodarzy nie radziła sobie defensywa Interu, czego efektem był kontrowersyjny karny podyktowany po faulu Mirandy w 25. minucie. Chwilę później jedenastkę na gola zamienił Domenico Berardi. Pierwszy groźny strzał w drużynie gości oddał Mauro Icardi, dopiero w 31. minucie, jednak piłka o centymetry minęła bramkę. Gra po obu stronach była chaotyczna, szczególnie piłkarze Interu nie radzili sobie z wyprowadzaniem akcji, a ekipa z Modeny skupiała się głównie na kontrach.

W przerwie Spalletti zdecydował się na pierwszą zmianę i słabo spisującego się Dalberta zastąpił Perisić, a pozycję lewego obrońcy zajął Kwadwo Asamoah. 18-krotny Mistrz Włoch wyglądał jak drużyna, której kompletnie brakuje koncentracji i komunikacji, bowiem w 51. minucie nieporozumienie między Handanoviciem a Mirandą mógł wykorzystać Boateng, lecz ostatecznie Nerazzurri mieli szczęście. Na pierwszy strzał Interu w drugiej połowie musieliśmy czekać aż do 57. minuty, kiedy Brozović spróbował swoich umiejętności, jednak nieskutecznie. 3 minuty później z dobrej strony pokazał się Politano, który po podaniu Vecino zszedł z piłką do środka, skąd huknął, jednak minimalnie obok bramki. Po raz kolejny defensywie Interu dał się we znaki Prince, który po płaskim dośrodkowaniu trafił w słupek. Najlepszą okazję na zdobycie gola dla ekipy gości w 66. minucie zmarnował Mauro Icardi. Kapitan mediolańczyków dostał dobre podanie ze skrzydła od Perisicia, ale fatalnie przestrzelił. Niczego nie wniosły późniejsze zmiany Balde i Karamoh, bowiem gra Interu wyglądała fatalnie, nie funkcjonowało zupełnie nic, obrona popełniała błędy, Vecino nie dawał niczego ani a w ataku ani w destrukcji, a ofensywa ekipy Spallettiego wyglądała, jakby był to pierwszy wspólny mecz.

Po dzisiejszym meczu o grze naszych idoli nie można powiedzieć niczego dobrego. Sassuolo po raz kolejny znalazło sposób na pokonanie Interu, który dzisiejszą grą zmazał całe dobre wrażanie z przedsezonowych sparingów. Należy czekać, aż nowi zawodnicy osiągną szczyt formy, znajdą wspólny język z pozostałymi piłkarzami i pokażą, że fatalna postawa w dzisiejszym meczu to tylko efekt zmęczenia przygotowaniami do sezonu.

 

Sassuolo - Inter 1:0, Berardi 25'

 

Sassuolo: Consigli 47; Lirola 21, Mangani 23, Ferrari 31, Rogerio 6; Bourabia 68, Magnanelli 4, Duncan 32; Berardi 25, Boateng 27, Di Francesco 34.

Inter: Handanović 1; D'Ambrosio 33, De Vrij 6, Miranda 23, Dalbert 29; Brozović 77, Vecino 8; Politano 16, Lautaro 10, Asamoah 18; Icardi 9.

Zobacz też

Lukaku Dzeko Roma Vecino Godin

Bezbramkowy remis i podział punktów na Meazza (22)

06.12
21:51
Torino 0:3 Inter

Trafiony, zatopiony | Torino 0:3 Inter (13)

23.11
23:46

Komentarze (66)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2018 o 13:33 przez davi23
davi23
Wpadka, poczekajmy do 9 kolejki, jaki będzie bilans i jaka gra aby ocenić perspektywy na ten sezon. Trzeba wyeliminować takie wpadki, też te gdzie np ze Spal remisujemy itd... 5/6 przegranych będzie pewnie, mimo to, kolejny rok to samo, Scudetto nie ma szans, Juve za silne i jeszcze z Ronaldo teraz. Top 3 musimy, przez kolejne 2-3 lata aby utrzymać regularność w LM. Cały czas poprawiamy finanse, bez kasy nie będzie wielkich transferów, tylko te gdzie jest okazja.

Mam nadzieje, że Wanda i Mauro po tym meczu nie beda zastanawiać się nad Realem, Icardi jako Lider Realu w walce z Messim, który nie chciał go w kadrze moze pokusić Mauro. Real da 15 na sezon i Wanda na salonach w Hiszpanii :-)
21.08.2018 o 10:16 przez Chuchu
+1
Chuchu
jeszcze ze 2 takie mecze i bedziemy rozkładać mercato na czynniki pierwsze i jak zwykle nam wyjdzie że jednak tak różowo nie było
20.08.2018 o 21:19 przez maverik
maverik
Fatalny to ty jesteś maniekfci
20.08.2018 o 21:01 przez cristian08
cristian08
@skepta <3 z tym, że czemu sobie mojego zdjecia na avatar nie ustawiles? </3
20.08.2018 o 20:41 przez Skepta
-1
Skepta
@cristiano08
ajaj krysti rozwaliles sytem
20.08.2018 o 20:07 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Rafinha by wczoraj 11 okiwał , przelecial by całe boiska , sam by sobie dośrodkował i strzelił z przewrotki synka w same okno z połowy boiska.
20.08.2018 o 19:20 przez Orzeu
+1
Orzeu
Wypadek przy pracy
20.08.2018 o 17:29 przez interbig
interbig
Już wolę żeby się rozkręcali jak Juve w ostatnich sezonach niż znowu przy :cenzor: na pełnej i zadyszka w grudniu
20.08.2018 o 17:23 przez mateuszboguszz
mateuszboguszz
Według mnie jeśli Brozović nie będzie miał wsparcia, to Inter będzie grał słabo. Jakoś się wcześniej nad tym nie zastanawiałem dlaczego nagle brozović zaczął dobrze grać, ale patrząc na wczorajszy mecz przez pryzmat mistrzostw i poprzedniego sezonu to widać, że im lepszych zawodników ma przy sobie, tym gra lepiej. Rafinha w klubie a Modrić z Rakiticiem w reprezentacji. A druga sprawa to jest to, że trzeba mieć z kim grać w środku boiska. Martinez jak chce być 10 to musi wychodzić do piłki i jej szukać, nie może sobie pozwolić na czekanie jak Icardi. Keita jak wszedł na boisko to właśnie szukał piłki. Tego zabrakło wczoraj - szukania gry.
20.08.2018 o 16:52 przez Mateusz17
Mateusz17
Panowie nie wiem na co liczyliscie ale ja bylem pewny ze nie przywieziemy stamtąd 3pktow. Bo 1.Ten rywal nam nie lezy 2.Braklo Skriniara Nainggolana Vrsaljko plus z lawki dopiero Perisic. 3.Brak zgrania mamy nowy sklad i trzeba czasu na to zeby to dobrze funkcjonowało .Liczyłem natomiast na 1pkt na poczatek , szanse byly ,troche pechowo bo karnego nie musiało byc, a sedzia nie byl konsekwentny poniewa mogl dac nam tez 11 po fsulu na Asamoahu. Indywidualnie Politano mi sie podobał, slabiej Dalbert,Lautaro. Noe byl to latwy mecz ale spokojnie jak sie dotrą to pójdą jak trzeba.
20.08.2018 o 16:39 przez timon
timon
PiotrekFci gdybyśmy nie stracili kasy na szrot typu Barbosa czy Dalbert(których tak zaciekle broniłeś) to może znalazłaby się kasa na Rafinhe czy Cancelo ;)
20.08.2018 o 16:32 przez Wojtala
Wojtala
Powtórzę to co mówiłem, przed sezonem. My o nic nie gramy ani o Scudetto ani o LM ani chyba nawet o Puchar Włoch, chociaż w tym ostatnim może na farcie by się udało zdobyć. Naszym celem jest miejsce 3 lub 4 bo nawet na 2 nie ma absolutnie szans na chwilę obecną.
20.08.2018 o 16:01 przez Pjerun
Pjerun
Banujcie każdego kto wspomni Rafinhe, bo tego się już czytać nie da. Rafinha gówno by wczoraj zrobił, taka prawda.
20.08.2018 o 15:50 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Nie zdziwie się jak w styczniu Pietrek na kleczkach będzie wracał po Rafinhe. Żałosne jest to że mamy dwa,, trzy słabe punkty i przeciwnik nawet ogórkowy potrafi to wykorzystać a my mając NIBY taki atak nie potrafimy sobie poradzić z nimi w tym z jednym chłopakiem dla którego był to debiut w serie a. Brak ruchu, pomysłu _ wszystko to co było u nas jak na dłoni widoczne do czasu aż na boisku nie pojawił się Cancelo i Rafinha. Może i przynudzam cały czas o nich pisząc ale nikt mi nie powie że tylko i aż ta dwójka nie dała nowego życia Interowi. Dzięki nim wygladalismy jak drużyna a nie zlepek pożal się Boże gwiazdeczek
20.08.2018 o 15:46 przez RedKhmer
RedKhmer
Mimo wszystko, ja spodziewam się dobrej gry w następnym meczu. Ten mecz wyszedł strasznie słabo, każdy się spodziewał innej gry. Natomiast widać było, że zawodnicy wyszli jak na mecz z FC Sion. Nie wiem czy to zmęczenie przygotowaniami ale nasi byli wolniejsi i nie dokładni. W następnym meczu zapewne będzie grał Asamoah zamiast Dalberta, wróci Radja i na pewno zaczniemy lepiej ten mecz. Nie którzy już zwalniają Spalla a to dopiero 1 mecz. Dajcie na luz, oceńmy po sezonie.
20.08.2018 o 13:02 przez Dejwid
Dejwid
Ehhh potrzeba trenera-motywatora. Simeone, Conte itp. Asamoah to nie jest jakiś cud piłkarz, a trzyma poziom zawsze, nie łamie się psychicznie, bo ma jeszcze mentalność z poprzedniego klubu, ale niedługo może ją stracić. Nie chodzi o przegraną, ale o to, że tu dalej nie ma kolektywu, a raczej cały czas zrywy indywidualności i liczenie na szczęście. Tak było w ostatnim meczu poprzedniego sezonu z Lazio i tak było teraz z Sass. Mecz kontroluje ten kto kontroluje środek, a to Interowi nie grozi poki co, tym bardziej boli rezygnacja z pewniego chilijskiego zawodnika barsy.
20.08.2018 o 12:51 przez IlCapitano
IlCapitano
Z Torino musimy powrócić silniejsi i głodni zwycięstw, nie ma innej opcji. Forza Inter!
20.08.2018 o 11:38 przez Skepta
Skepta
@Ramos po prostu gowno la liga a wybitne calcio to dwie różne sprawy
20.08.2018 o 11:25 przez Ramos
Ramos
Najbardziej mnie ciekawi skąd ten nagły regres w porównaniu do gry z meczu z Atletico.
20.08.2018 o 11:13 przez grzybek010
grzybek010
Co tutaj dużo mówić, zagraliśmy fatalnie, ale nie jest to kwestia mitycznego braku Rafinhi - w przygotowaniach widać było, że Spaletti szuka innej gry - kilka podań, szybki rozrzucenie przez 10tkę na bok. Dzisiaj po prostu brakowało siły - wszyscy grali na stojąco, nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale przegrywaliśmy wszystkie "przebitki" . Jesteśmy Interem, chyba się wszyscy przyzwyczailiśmy do takiej gry od czasu do czasu. Miranda zagrał fatalnie, ale w sporej mierze wynikało to z braku wsparcia ze strony Dalberta, który zaliczył tak wybitnie beznadziejny występ, że aż szkoda gadać. Lautaro też zagrał słabo - w sparingach grał dużo bliżej środkowych pomocników, a wczoraj stał praktycznie w linii z Icardim i nie pomagał w rozegraniu. W pierwszej połowie nie mieliśmy, ze względu na to, że dalbert się zesrał, lewej strony. Generalnie to fakt, że Sass wbiło tego gola z karnego zepsuł nam plan na mecz, a zawodnicy, którzy powinni zrobic róznice strzałem z dystansu - Brozo i Poloitano - nie spełnili tego zadania. Kilka razy była sytuacja, kiedy jeden z nich miał baaardzo dużo miejsca na oddanie strzału i albo fatalnie pudłował, albo podejmował złe decyzje. Kolejnym problemem była strasznie duża odległość między obroną i def pomocnikami, a resztą drużyny - i to jest akurat problem, z którym borykamy się od roku. Kiedy przegrywami CAŁA drużyna powinna iść do pressingu, a obrona być ustawiona na połowie boiska, żeby szybko kasowac jakiekolwiek kontry - u nas tego nie ma, przez co beznadziejnie tracimy piłkę w środku pola przy każdej akcji - mam nadzieję, że to też wynikało jeszcze ze zmęczenia.
20.08.2018 o 11:13 przez dichu
dichu
ja powiem tak najlepszym piłkarzem według mnie był politano ale jemu nic nie wychodziło te wrzutki były podobne do candrevy z poprzedniego sezonu ale niestety brakuje mu doświadczenia . Inter był od początku maszyną nie zorganizowaną i się gubił. Lautaro prócz techniki dzięki której wywalczył dla nas 2 żółte kartki jest za slaby na serie a. Sparin a mecz ligowy to jednak coś innego. martwi słaba dyspozycja Icardiego. Dealbert i Miranda i de Vrij są niepewni. Balde powinie wyjśc w pierwszym składzie bo po wejściu zrobil wrażenie była to dobra zmiana tak samo perisić. Natomiast brozowić asamoh i vecino to nie najlepsze zestawienie środka.
20.08.2018 o 11:07 przez NOVY
NOVY
Kurw.... jeban....anomalia
Roj temu brakowalonam treqisty
Jak juz zyszed rafik po polroku uznali ze jednak gonie potrzebujemy...
Japierd.... dramat
20.08.2018 o 10:38 przez kulfon32
kulfon32
Gołym okiem widać było brak Rafinhi.....
20.08.2018 o 08:59 przez NOVY
NOVY
Powiem krotko brak rozdzielni pilek, gramy samymi wybieraczami pilek w srodku zero kreatywnosci...
Jebne smiechem jak NINJA nie sprawdzi sie na trequiscie ale lucze ze lysy beton cos wymysli hehe
Wedlugmnie ninja powinien grac kolo brozka
Obym sie mylil

Reasumujac OBY BRAK RAFINNI BADZ INNEGO TREQUISTY STARCZYL NA top4 zeby nie wypasc z LM
20.08.2018 o 08:33 przez Chuchu
Chuchu
Miał być nowy Inter, a wszystko po staremu.
20.08.2018 o 08:11 przez Kazam
Kazam
Powiem tak: z jednej strony jest wielki zawód, chodzę wściekły i zawiedziony tym, jak wczoraj zaprezentował się Inter. Było pompowanie balonika, odgrażanie się że "wracają mistrzowie" i że niewiele już nam brakuje do dzuwe. Kolejny raz takie myślenie zemściło się na zespole Spallettiego. Z drugiej strony jakby na to nie patrzeć, to dopiero sam początek ligowych zmagań i nie powinno się wyciągać daleko idących wniosków na podstawie jednego meczu, z co by nie powiedzieć, bardzo niewygodnym dla Interu przeciwnikiem. Jakość w zespole jest, nikt nie powinien wątpić. Mimo wielkiej złości, patrzę jednak z optymizmem na ten sezon, z nadzieją, że to tak naprawdę tylko wpadka. A takich będziemy jeszcze mieli w tym sezonie co najmniej kilka. Zespół musi się zgrać, niektórzy wrócili po mistrzostwach zmęczeni. Jeśli w sparingach byliśmy w stanie nawiązać równorzędną walkę z klubami pokroju Atletico, to jestem pewny że ostatecznie Inter zajmie wysokie miejsce w lidze. Kończąc...pozwolę sobie zacytować klasyka..."Zachowajmy spokój".
20.08.2018 o 08:10 przez davi23
davi23
Po meczu z Atletico, stwierdziłem, że jesteśmy przygotowani i będziemy walczyc od początku, czekałem na ten mecz i odliczałem minuty, cały weekend wnerw, juz nie mogłem się doczekac, a tu... jeszcze wpierdziel i mnie mega dobili, wiem, to jeden mecz, ale jest załamka mega.

Tak jak już ktoś napisał, Roma i Juve też zagrały piach, ale ich mentalność zwyciężyła, a u nas znowu to samo co było rok temu, nie potrafimy wygrać meczu z burakami, tracimy znowu cenne pkt, które znowu na koniec sezonu będą mega potrzebne. No nic, lepiej przegrac na początku, gdzie jeszcze nic nie wiadomo niz potem w przed ostatniej kolejce i to u siebie... masakra, za tydzien musi byc poprawa.
20.08.2018 o 07:01 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Patrząc na skład można było miec wątpliwości co do gry naszych i się sprawdzilo. Nie wiem jak ostatnie 35 minut meczu ale do 55 min Obrona _Dalbert. Ehh. Cały czas widać u niego strach i słabość. Miranda slabiutko. Co prawda karnego w ogóle nie powinno być bo i faul na asamoah być bardziej zdecydowany ale tu oczywiście jeb ciota tego nie zagwizdala czyli nic się nie zmienia. De vrij cieniutko. Dambrisio ani z tyłu ani z przodu. Liczę że vrsajko wypali bo jak pomyślę że wypuscilismy z rąk cancelo który miazdzyl dambrisio to aż wqurw bierze. Pomoc _. Lipa I rozpacz _ asamoah na lewej pomocy w ogóle nie mógł się odnaleźć. Brożek na stojąco. Vecino amator jakich mało. Politano taki młodszy candreva. Wiele dymu z którego nic nie ma. Atak też ospale. Brak było osoby która by to wszystko łączyła. Rafinha ??
20.08.2018 o 01:03 przez danielinter
danielinter
Macie KROLA Spallettiego.1 mecz i juz w czape.

Shoutbox

DonDawido 16.12.2019 02:28

Trzeba pamiętać, że gramy bardzo płytkim składem, który w dodatku jest teraz też mocno osłabiony. Cudów nie ma, a i tak możemy być zadowoleni z miejsca w tabeli. ;) Natomiast wzmocnienia potrzebne są już zimą, bo inaczej do lata możemy się rozsypać.

ZnawcaCalcio 16.12.2019 01:21

ale mi zepsuli humor

DonDawido 16.12.2019 01:02

Ciężko coś więcej o nim powiedzieć. Trochę spięty, niczym nie błysnął, ale też niczym nie zawalił. Ot, pojawił się na boisku i pobiegał.

JME 16.12.2019 00:41

agoume jak?

Endru 16.12.2019 00:17

szkoda strzepic ryja wchodzimy w faze wiosna

miniu86 15.12.2019 23:30

mam nadzieje, ze vidal czy kulusewski już spakowani są i 2 sty się pojawią w Appiano bo ja nie wiem kim my mamy grać

bitels10 15.12.2019 23:27

bo jak schodził to grymas bólu miał

bitels10 15.12.2019 23:27

chodzi mi o kontuzje

Chuchu 15.12.2019 23:27

Jeszcze za słaby jest

Chuchu 15.12.2019 23:26

Bastoni dziś dużo pojedynków przegrywał

Nitrogen 15.12.2019 23:26

No miałeś dzisiaj chyba odpowiedź Miniu

bitels10 15.12.2019 23:26

ciekawe co z Bastonim

miniu86 15.12.2019 23:26

a za brozo kto?

Chuchu 15.12.2019 23:25

Miejsce w LM oddajmy Milanowi

miniu86 15.12.2019 23:25

esposito albo Politano za Lautaro

Nitrogen 15.12.2019 23:25

Chyba walkower

Chuchu 15.12.2019 23:25

Na Genoę nie wychodźmy w ogóle

miniu86 15.12.2019 23:25

ani 3 pkt ani składu

miniu86 15.12.2019 23:25

co do kur...

miniu86 15.12.2019 23:24

ej ale jakim składem na genuę? Brozo też wypadł czytam...

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego gracza Interu w starciu z Fiorentiną

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • FT

    Brescia

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Napoli

    1 - 2

    Parma

  • FT

    Genoa

    0 - 1

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • FT

    Verona

    3 - 3

    Torino

  • FT

    Milan

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Bologna

    2 - 1

    Atalanta

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Udinese

  • FT

    Roma

    3 - 1

    SPAL

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Środa, 18 grudnia

  • 18:55

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    16

    39

  • 2

    Juventus

    Juventus

    16

    39

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Roma

    Roma

    16

    32

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    9

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29049

Liczba newsów: 35423