Wywiady z piłkarzami

Schelotto: Gol z Milanem był przełomowy w moim życiu (8)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 2 lata temu
1707
8
  Ezequiel Schelotto

La Gazzetta dello Sport przeprowadziła wywiad z piłkarzem, który kiedyś grał nie tylko w Interze, ale także razem z Joao Mario w Sportingu Lizbona. Mowa tutaj o występującym obecnie na angielskich boiskach w barwach klubu Brighton, Ezequielu Schelotto.

- Nie mogłem odmówić jednemu z najlepszych klubów na świecie. Przyszedłem wtedy do klubu w specyficznym dla mnie okresie życia.

- W mediach społecznościowych ludzie dalej pamiętają moją bramkę przeciwko Milanowi. To była wyjątkowa bramka. Ten gol był dla mnie końcem  koszmaru. Ludzie z boku uważają, że piłkarze są uprzywilejowani: wiodą dobre życie, są bogaci i sławni, ale do końca tak nie jest. Pieniądze się nie liczą jeśli jesteś nieszczęśliwy. My piłkarze, także płaczemy i cierpimy jak wszyscy inni. W czasie, gdy grałem w Interze wiele rzeczy działo się w mojej głowie. Wiele rzeczy się wtedy skomplikowało w moim życiu, a ludzie wokół mnie traktowali mnie jak bankomat. Traktowali mnie jak człowieka, który zapłaci za wszystko i będzie ich skrótem do życia w luksusie. Byli to ludzie, którym nie można było zaufać. Na szczęście spotkałem Gisel.  Ten gol przeciwko Milanowi położył kres temu ciemnemu okresowi mojego życia, a moja żona przywróciła mi radość i spokój. Wszystko później zmieniło się na lepsze.

- Inter powinien mieć chodzić z podniesioną głowę przy Juventusie. Mają trenera, który może wpoić im zwycięską mentalność, która jest potrzebna. Myślę, że Inter może zagrozić dominacji Juventusu w tym roku.

- Mauro Icardi jest zabójczy w polu karnym, ustanawiając przy tym kolejne rekordy. On również może odegrać znaczną rolę, także w drużynie narodowej.

- W Sportingu Lizbona stworzyliśmy prawą stronę drużyny. Ja grałem jako prawy obrońca, a Joao Mario był wtedy skrzydłowym. Joao Mario jest bardzo utalentowany, a teraz pokazuje umiejętności, z których go zawsze kojarzyłem.

Zobacz też

Hernan Crespo

Crespo: Inter ma jeszcze pole do poprawy (2)

20.01
10:35
Chiellini

Chiellini: Inter zasłużył na zwycięstwo (7)

18.01
13:48

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.11.2018 o 16:05 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Chyba raczej bilet do odejścia z Interu 😀
10.11.2018 o 16:05 przez Kondzik
-1
Kondzik
Gościa pamiętam tylko z tego że strzelil w derbach i za to mu dziękuję. Reszta mnie nie Interesuje bo takich graczy w naszym klubie było dość sporo
10.11.2018 o 10:30 przez IlCapitano
-10
IlCapitano
Rzzeczywiście idioto, ten gol był przełomowy, po strzeleniu go zrobiłeś zawrotną karierę. Co za przygłup, amator, jak można było sprowadzać takich ludzi do naszego klubu.
10.11.2018 o 14:22 przez Greg4Inter
+10
Greg4Inter
Komentarz niegodzien kibica Interu... ten transfer faktycznie był jednym wielkim nieporozumieniem do którego nie powinno dojść, ale z racji tego, ze chociażby strzelił tego jedynego gola w takim meczu należy mu się szacunek. Nie wspomnę już o szacunku do drugiego człowieka. Wstyd patrzeć na takie wypowiedzi poniżej jakiegokolwiek poziomu, pachnie przysłowiowa "gimbaza".
10.11.2018 o 14:27 przez Lopez
+1
Lopez
Był przełomowy w tym sensie, że po nim problemy jakie miał z "przyjaciółmi" się skończyły. To nie było spowodowane tym, że strzelił tą bramkę. Po prostu chodzi, że od tamtego czasu wszystko się zaczęło zmieniać.

Druga sprawa to nie jego wina, że wtedy chciał go Inter. Już w pierwszym zdaniu o tym mówi. Każdy z Nas skorzystałby z oferty takiego klubu, nawet jeśli wiedzielibyśmy, że nie jesteśmy na wysokim poziomie umiejętności piłkarskich.
10.11.2018 o 08:41 przez KoBa
KoBa
Piłkarsko nie poradził sobie na tym poziomie, ale ogólnie dobry chłopak to był i jest.
10.11.2018 o 02:06 przez Piekarz
+3
Piekarz
Ciekawa wypowiedź. Zapamiętałem Schelotto jako najgorszego zawodnika Interu wszech czasów, nie wychodziło mu na boisku praktycznie nic, zachowywał się jakby pierwszy raz zobaczył piłkę na oczy. Jak widać mogło to być w dużej mierze wynikiem problemów psychicznych.
09.11.2018 o 20:42 przez cs88
cs88
Jak słyszę jego nazwisko to aż mnie przekreca w środku. Ciężkie czasy dla kibica Interu

Shoutbox

Endru 20.01.2021 12:20

Maniek ocen rome co robi 6 zmian

maniekfci 20.01.2021 12:20

witam ja właśnie kończę drugi posiłek, tym razem kurczak po chińsku, na śniadanie oczywiście jajka z papryką

cuba 20.01.2021 12:19

a co tam u Ciebie ?

cuba 20.01.2021 12:18

dziękuję

maniekfci 20.01.2021 12:18

smacznego

cuba 20.01.2021 12:18

pierogi i też były

cuba 20.01.2021 12:17

chleb,mleko,szynka,banany,kiełbaska,cebula itp

maniekfci 20.01.2021 12:17

jakie zakupy powiedz

cuba 20.01.2021 12:16

zakupy zrobione l4 do końca tyg alw wyjść muszę bo wariuje i teraz tak sobie tu jestem

maniekfci 20.01.2021 12:15

co tam dobrego

cuba 20.01.2021 12:14

Witam Maniek :)

maniekfci 20.01.2021 12:14

WITAM

cuba 20.01.2021 12:08

kude to się strona rozwijała w dobre

cuba 20.01.2021 12:08

Orzeu a jak mam odwiedzić ?

Nasir 20.01.2021 12:07

xd

Nasir 20.01.2021 12:07

no jeszcze bylo psb przez 3 miesiace

Nasir 20.01.2021 12:07

xd

cuba 20.01.2021 12:06

lukne z pewnością

Orzeu 20.01.2021 12:06

zapraszam można zerknąć co tam teraz jest

Orzeu 20.01.2021 12:06

www.intermediolan.pl

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38451