Relacje

Scudetto Game Over (101)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
2602
101

Inter Mediolan przegrał wyjazdowe spotkanie z Parmą 2:0. Tym samym Nerazzurri praktycznie stracili szanse na Scudetto.

 

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-3-1-2. Po zawieszeniu do pierwszej jedenastki wrócił Cristian Chivu. Pod nieobecność Maicona na prawej flance defensywy wystąpił Nagatomo. Na ławce rezerwowych zasiadł Wesley Sneijder, a w role trequartisty wcielił się dziś Dejan Stanković. W pierwszych minutach meczu spotkanie toczyło się w bardzo wolnym tempie. Sytuacji strzeleckich nie było. Tak naprawdę pierwszy groźny strzał został oddany dopiero w 23 minucie. W rzutu wolnego w spojenie uderzył Dejan Stankovic. Kilkadziesiąt sekund później z dystansu uderzał Eto, ale niecelnie. W 30 minucie po raz kolejny uderzał Stankovic, ale jego strzał pewnie wyłapał Mirante. W 35 minuce bramkę dla Parmy zdobył Giovinco. Włoch wykorzystał niefrasobliwość obrony i dobre podanie Amauriego. Do końca pierwszej połowy nic ciekawego się nie wydarzyło. Jedyne co udało się Nerazzurrim, co zbudowanie składnej akcji ofensywne po raz pierwszy w tym spotkaniu. W 44 minucie...

 

Drugą połowę Inter rozpoczął z jedną zmianą w składzie. Słabo grającego Cristiana Chivu zmienił Sneijder. Na prawą flankę obrony powędrował Javier Zanetti, natomiast z lewej strony zagrał Nagatomo. Mecz dalej toczony był w słabym tempie. W 55 minucie po zamieszaniu w polu karnym podopiecznym Leonardo nie udało się wpakować piłki do bramki gospodarzy. W 60 minucie minimalnie obok słupka uderzył Sneijder. W 71 minucie mieliśmy okazje zobaczyć popis umiejętności technicznych Amauriego, ale druga bramka dla Parmy nie padła. W 77 minucie świetną okazje zmarnował inny gracz Parmy. Inter sprawiał wrażenie drużyny ospałej, nie zasługującej choćby na punkt w dzisiejszym spotkaniu i nie wyrażający chęci walki o Scudetto. W 84 minucie przyjezdnych pogrążył Amauri. Tym samym szanse Interu na mistrzostwo spadły niemal do zera.

 

Parma - Inter 2:0 (1:0)

 

Bramki: 35' Giovinco, 84' Amauri

 

Parma: 83 Mirante; 5 Zaccardo, 29 Paletta, 6 Lucarelli, 18 Gobbi; 4 Morrone, 10 Dzemaili, 23 Modesto; 7 Candreva (65' Valiani), 21 Giovinco (81' Bojinow); 11 Amauri (89' Crespo)

 

Rezerwowi:1 Pavarini, 14 Galloppa, 26 Pisano, 40 Nwankwo

 

Trener: Franco Colomba.

 

Inter: 1 Julio Cesar; 55 Nagatomo, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu (46' Sneijder); 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 14 Kharja (77' Pandev); 5 Stankovic; 7 Pazzini (60' Milito), 9 Eto’o.

 

Rezerwowi: 12 Castellazzi, 17 Mariga, 23 Materazzi, 20 Obi

 

Trener: Leonardo.

 

Sędzia: Gianluca Rocchi (Florencja)

 

Żółte kartki: 19' Ranocchia, 53' Zaccardo, 66' Paletta, 72' Stankovic


Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (101)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.04.2011 o 01:15 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Dichu Mou POLECAŁ a nie mówił Morattiemu kto ma być trenerem. To jest różnica. MM zrobił jak chciał i teraz mamy efekty. Czy z trenerem Porto było by lepiej czy gorzej nie wiem, ale ja bym zaryzykował widząc jak Porto gra.
17.04.2011 o 00:17 przez kontousuniete
kontousuniete
Czy MIlan zwolniłby swojego legendarnego zawodnika z posady trenera jakby widział w nim potencjał, pewnie nie, niestety ostatnie mecze pokazują zdecydowanie, że coś jest nie tak, i to nie jest krytyka, tylko niestety czyste fakty :/ <br />
Nie będę już wymieniał tych meczów, które przegraliśmy w słabym stylu :/
17.04.2011 o 00:08 przez Drago194
Drago194
Scudetto<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Jakie Scudetto<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Jeżeli chodzi o ten sezon to będziemy mieli olbrzymie szczęście jeżeli załapiemy się do ligi mistrzów. Boże co się dzieje z tym klubem <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
17.04.2011 o 00:04 przez Wisniapl
Wisniapl
Szczerze mówiąc to poza transferami, o których pisałem, to byłem skłonny dać jeszcze sezon Leo. Niestety zerowa poprawa gry w obronie i wieczny brak taktyki meczowej doprowadziło mnie do zmiany mojego poglądu. Do tego trener Porto, wychowanek Jose, wyczynia z tym klubem cuda. Bez problemów zdobyli tytuł w lidze i są numerem jeden do wygrania ligii europejskiej. Jego taktyka to rozwinięcie pomysłów Jose, czyli na zero z tyły, ale dołożył też bardzo dobrą grę ofensywną. Już kilka dużych klubów się na niego zasadza, więc czemu nie dać mu szansy. Gorzej na pewno nie będzie
17.04.2011 o 00:03 przez Michal_fci
Michal_fci
Zostawcie ich oni za bardzo chcieli wygrac
17.04.2011 o 00:00 przez zoniek
zoniek
no i gdzie ci co już lizali tyłek Leosiowi? Gdzie ci którzy twierdzili, że Benitez zniszczył Inter? Patałachy job wasza mać w ku**e je**ni Leoś z pełnym składem i paroma nowymi zawodnikami pierd**i mecz za meczem!<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
16.04.2011 o 23:58 przez dichu
dichu
El imperazore Murinho nei jest trenerem Interu wiec nei am tu prawa głosu co ty pierniczysz. Villas Boas <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Może Boas cos wiecej osiagnął od Beniteza? Nieeee Moratti miał swoje zdanei ja tam mówię od grudnia że zwolneinie benka to była kpina teraz są tego rezultaty. Przegrana z Juve Milanem Brescia Parmą i 2 przegrane z szalek oraz jedna z bayernem mało tego dla leo tu nie ma miejsca !
16.04.2011 o 23:33 przez Scouser
Scouser
Jestem Fanem LFC , ale lubię Inter gdy tylko mogę oglądam mecze ..niestety ten sezon jest już zaprzepaszczony . Nie ma co liczyć na mistrzostwo , nie z taką grą i przede wszystkim takim trenerem . Leonardo to dupa jakich mało wszyscy srają się o Beniteza a prawda jest taka , że to 1000 razy lepszy trener od Leonardo , to jak zostal potraktowany przez <span style="color: red">I</span>nter to kpina ..już więcej czasu dostal w LFC Hodgson którego niektórzy z was mogą dobrze znać <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> (prowadził kiedyś <span style="color: red">I</span>nter , o ile sie nie mylę ;D) . Leo musi odejść z tego klubu ..po pierwsze to zdrajca , po drugie to trener praktycznie bez większego doświadczenia ..prowadził Milan po znajomości i nic z tym klubem nie osiągnął . Ten człowiek może prowadzić kluby pokroju Bari czy tam Lecce ..chociaż według mnie to i tak za wysoki poziom dla niego . <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Lizaniem tyłka Morattiemu nic nie osiągnie . <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2011 o 23:29 przez mati1908
mati1908
Scudetto Game Over!
16.04.2011 o 23:28 przez Gotti
Gotti
Ja Wam powiem tak... Pamiętacie zeszły sezon? ^^ Po latach głodówki dostaliśmy stół zastawiony tym czego dusza nie mogła sobie nawet wymarzyć. Dajcie żołądkowi wszystko przetrawić, opróżnić by znów zgłodniał. Wtedy uczta będzie zacniejsza. Raz na wozie raz pod wozem. ;) Czy wygrywamy czy odnosimy dotkliwe klęski, cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć. Wspaniałe gole Eto'o, wybryki Chivu, kraksy Leo czy przebłysk Pandeva w Monachium. To wszystko mnie rajcuje jako fana tego klubu i ludzi tworzących tą markę. Zarządzanie zostawmy ludziom do tego powołanym. ;) <br />
C'E SOLO l'INTER!
16.04.2011 o 23:15 przez BENIOOO
BENIOOO
takiej zenady dawno nie wiedzialem. Leo nie ma wogole pojecia o prowadzeniu druzyny,ani pomyslu na gre. po jaki ch..... wprowadza tego rumunskiego pierd.... w helmofonie,nastepny Stankovic ktorys mecz z kolei rusza sie jakby mu napakowali dupsko olowiem,w dodatku ciagle straty , Benek mogl spokojnie prowadzic ta druzyne, a zostal wywalony za slowa prawdy, to Masimo wzial sprowadzil Milaniste LEO ktory z powodzeniem niszczy druzyne,brawo
16.04.2011 o 23:13 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Ten sezon już na początku zaprzepaścił Moratti, zatrudniając Beniteza mimo tego, że Mou polecał mu Villas-Boasa i nie robiąc transferów. Potem zatrudnił laika w postaci Leo. Oszczędzanie mu się teraz czkawką odbije bo będzie musiał wywalić grube miliony na transfery trener i zawodników. Ja z 7 zawodników (Maicon, Pandev, Chivu, Milito, Materazzi, Cordoba, Motta) po sezonie bym pożegnał. Nie wspominam już nawet o Muntarach i innych Khajrów.
16.04.2011 o 23:03 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
Widzę ze 60% myśli ze cały czas można wygrywać... DEBILE, zrozumcie... są takie chwile ze jest ciężko.. <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> wiem jak jest, też nie jestem szczęśliwy z wyniku... ale WRÓCI TEN CZAS W TYM LUB NASTĘPNYM sezonie ale WYGRAMY!... MUSIMY KOCHAĆ, NAM NIE WOLNO NIENAWIDZIĆ.<br />
Jeśli chcecie oglądać wyniki po 5:0, zmięcie klub na inny, Barclone która robi 2000 Podań każdego meczu, Gracza który Reklamuje Lay'sy (Xavi - Inesta) Castrol Edge, (Cristiano Ronaldo), Real Madryt, nasi piłkarze takiego czegoś nie robią!... nie robią 2000 podań na mecz... nie reklamują się<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> . Zrozumcie!<br />
KOCHAM TEN KLUB NA DOBRE I NA ZŁE!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
A SEZONOWCY &lt;Synek bo jak ja cie pier*****&gt;<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2011 o 22:58 przez Dawidrz84
Dawidrz84
Leonardo w y p i e r * d a l a j z Granatowo Czarnej części Mediolanu, Moratti ściąg taktyka z prawdziwego zdarzenia albo każ porwać żone Mourinho to może wróci do Interu <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
16.04.2011 o 22:56 przez polak666
polak666
Tacy pewni siebie byliście... Że jeszcze dogonicie Milan...
16.04.2011 o 22:54 przez Rufus
Rufus
Katastrofa ! Musimy przynajmniej utrzymać się w pierwszej czwórce...A w lato TRANSFERY,TRANSFERY i TRANSFERY (w szczególności pana trenera) i następny sezon jest nasz <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
16.04.2011 o 22:54 przez Chudini
Chudini
Nie wiem jak reszta, ale ja odnoszę wrażenie, że nasi pragną już tylko końca tego nieudanego sezonu.
16.04.2011 o 22:54 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Nie będzie żadnych złudzeń, nie zasłużyliśmy na nie w żadnym stopniu. Boję się, że z taką grą nie utrzymamy jeszcze 3 miejsca.
16.04.2011 o 22:53 przez Radan
Radan
śpieszmy się świętować sukcesy bo tak szybo odchodzą....
16.04.2011 o 22:53 przez IBRA2880
IBRA2880
Leo jest dobrym człowiekiem i duchem zespołu,ale Trenerem beznadziejnym i nie zmienie zdania,bo tak zawsze mówiłem!Potrzeba innego i dobrego trenera i paru nowych zawodników,bo jednak najstarszy skład mamy masakra!Jest kryzys straszny!;/
16.04.2011 o 22:49 przez martin
martin
MOURINHO PROSZĘ WRÓĆ BO ZGINIEMY <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.04.2011 o 22:49 przez andyvdm
andyvdm
Villas-Boas, czekamy na Ciebie.
16.04.2011 o 22:48 przez adik218
adik218
powiem krotko niechten sezon sie juz skaczy ... stara gwardia won niemoze byc zadnych sentymentow bo z takim podejsciem niczego niewygramy trzeba inwestycji i jeszcze raz inwestycji i trenera bo z takim to bedzie jak za czasow cuppera...
16.04.2011 o 22:46 przez zoniek
zoniek
wkleję, bo nie chce mi się drugi raz pisać<br />
<br />
hahaha ale jaja co się z tym Interem dzieje. Jak zakończymy rozgrywki na 3 miejscu to będzie dobrze. Już nawet nie denerwowałem się jak popełniali błędy, nie biegali, nie rzucałem kur***i na prawo i lewo, tylko po prostu się śmiałem. To był śmiech bezsilności, bezradności. Wstyd. Czekam na komentarze zawodników, Leosia i Morattiego, że drużyna bardzo chciała, ale niestety asteroida przelatująca 100lat świetlnych od ziemi im uniemożliwiła zdobycia nawet gola. Już wyczekuję tych usprawiedliwień, że są zmęczeni, wygłodniali, że im włosy powypadały itp. Czekam na te cudowne, frajerskie mydlenie oczu.<br />
aha, byłbym zapomniał.<br />
Ci którzy widzieli w Leosiu zbawcę Interu, Mojżesza czy Noego czy nie wiem, Kajko i Kokosza, a na Benitezie wieszali psy to niech na klęczkach na Jasną Górę zapieprzają w podskokach<br />
mówiłem od samego początku, że zwolnienie Beniteza to był błąd.<br />
Leo to świeżak, nieopierzony model, któremu atuty w postaci psychologicznego dopingu skończyły się po paru meczach. Bo ile można jechać tylko na takich aspektach bez żadnej taktyki bądź rotacji w składzie?<br />
<br />
Macie ku**a swojego boskiego Leosia
16.04.2011 o 22:46 przez Boys#San
Boys#San
Kur**jak można trzymać Karjhe na boisku tak długo...<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> Totalny chaos w grze, brak zaangażowania.. Jednym słowem.. hujow*<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
16.04.2011 o 22:41 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Leo wypier***aj<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> To nie jest trener.Moje słowa się potwierdziły...wolałbym nawet Beniteza...
16.04.2011 o 22:41 przez stubek
stubek
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3pMb4EP9VVE">http://www.youtube.com/watch?v=3pMb4EP9V&shy;VE</a>; <br />
<br />
PAMIETACIE<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> JEDEN Z NAJPIEKNIEJSZYCH MECZY INTERU. CALY CZAS WIERZE ZE INTER WROCI NA TEN POZIOM GRY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <br />
POZDRO <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2011 o 22:40 przez pomiot
pomiot
To juz przestaje być śmieszne:/
16.04.2011 o 22:40 przez Castellazzi
Castellazzi
<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Obyśmy chociaż 3 miejsce obronili
16.04.2011 o 22:39 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
LEO WON<br />
<br />
PÓŁ SKŁADU WON

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się