Relacje

Scudetto Game Over (101)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
2605
101

Inter Mediolan przegrał wyjazdowe spotkanie z Parmą 2:0. Tym samym Nerazzurri praktycznie stracili szanse na Scudetto.

 

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-3-1-2. Po zawieszeniu do pierwszej jedenastki wrócił Cristian Chivu. Pod nieobecność Maicona na prawej flance defensywy wystąpił Nagatomo. Na ławce rezerwowych zasiadł Wesley Sneijder, a w role trequartisty wcielił się dziś Dejan Stanković. W pierwszych minutach meczu spotkanie toczyło się w bardzo wolnym tempie. Sytuacji strzeleckich nie było. Tak naprawdę pierwszy groźny strzał został oddany dopiero w 23 minucie. W rzutu wolnego w spojenie uderzył Dejan Stankovic. Kilkadziesiąt sekund później z dystansu uderzał Eto, ale niecelnie. W 30 minucie po raz kolejny uderzał Stankovic, ale jego strzał pewnie wyłapał Mirante. W 35 minuce bramkę dla Parmy zdobył Giovinco. Włoch wykorzystał niefrasobliwość obrony i dobre podanie Amauriego. Do końca pierwszej połowy nic ciekawego się nie wydarzyło. Jedyne co udało się Nerazzurrim, co zbudowanie składnej akcji ofensywne po raz pierwszy w tym spotkaniu. W 44 minucie...

 

Drugą połowę Inter rozpoczął z jedną zmianą w składzie. Słabo grającego Cristiana Chivu zmienił Sneijder. Na prawą flankę obrony powędrował Javier Zanetti, natomiast z lewej strony zagrał Nagatomo. Mecz dalej toczony był w słabym tempie. W 55 minucie po zamieszaniu w polu karnym podopiecznym Leonardo nie udało się wpakować piłki do bramki gospodarzy. W 60 minucie minimalnie obok słupka uderzył Sneijder. W 71 minucie mieliśmy okazje zobaczyć popis umiejętności technicznych Amauriego, ale druga bramka dla Parmy nie padła. W 77 minucie świetną okazje zmarnował inny gracz Parmy. Inter sprawiał wrażenie drużyny ospałej, nie zasługującej choćby na punkt w dzisiejszym spotkaniu i nie wyrażający chęci walki o Scudetto. W 84 minucie przyjezdnych pogrążył Amauri. Tym samym szanse Interu na mistrzostwo spadły niemal do zera.

 

Parma - Inter 2:0 (1:0)

 

Bramki: 35' Giovinco, 84' Amauri

 

Parma: 83 Mirante; 5 Zaccardo, 29 Paletta, 6 Lucarelli, 18 Gobbi; 4 Morrone, 10 Dzemaili, 23 Modesto; 7 Candreva (65' Valiani), 21 Giovinco (81' Bojinow); 11 Amauri (89' Crespo)

 

Rezerwowi:1 Pavarini, 14 Galloppa, 26 Pisano, 40 Nwankwo

 

Trener: Franco Colomba.

 

Inter: 1 Julio Cesar; 55 Nagatomo, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu (46' Sneijder); 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 14 Kharja (77' Pandev); 5 Stankovic; 7 Pazzini (60' Milito), 9 Eto’o.

 

Rezerwowi: 12 Castellazzi, 17 Mariga, 23 Materazzi, 20 Obi

 

Trener: Leonardo.

 

Sędzia: Gianluca Rocchi (Florencja)

 

Żółte kartki: 19' Ranocchia, 53' Zaccardo, 66' Paletta, 72' Stankovic


Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (101)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.04.2011 o 22:38 przez martin
martin
........................................­........................................­........................................­................THE END
16.04.2011 o 22:38 przez bykuInter
bykuInter
zegnaj scudetto:(( K***** W D**E JE**A MAC<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.04.2011 o 22:38 przez Gajdzik
Gajdzik
Kolejny słaby mecz <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
Kurde jak tak dalej pójdzie to nas w pierwszej 4 zabranie<br />
<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
16.04.2011 o 22:35 przez stubek
stubek
NIE! NIE ! NIE Wierze! Co to jest?! Leo zwolnienie co raz bliżej! Do dziś byłem za Tobą . Dzisiejszy mecz pokazał mi jak słabym trenerem jesteś . Może i udało ci sie wygrać ok 15 pierwszych meczy, ale teraz pieprzysz wrzystko. Z kim jak z kim ale z Parmą przegrywać w takim stylu.... ZMIANY ZMIANY ZMIANY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Moratti sypnij kasą na przyszly sezon. Takie nazwiska jak Kharija , Pazzini sie nie sprawdzają . Ranocchia na początku wszystko pieknie, dzis dupa blada chlopak czuje sie zbyt pewnie. Ja dalej wierze. Ale scudetto to marzenia ściętej głowy. Chciałem podziekować LEO za LM. <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2011 o 22:32 przez bykuInter
bykuInter
tragedia
16.04.2011 o 22:31 przez moro46
moro46
kryzys!
16.04.2011 o 22:30 przez bykuInter
bykuInter
dziękuje dobranoc..... WSTYD! ja nie poznaje tej drużyny która była rok temu co się z nią stało ze aż taki nisko upadla?! niemoge w to uwierzyć<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.04.2011 o 22:30 przez pyza12345
pyza12345
2-0 brawo brawo nadają sie <span style="color: red">CENZURA</span> jebane huj wam w dupe cwele
16.04.2011 o 22:29 przez martin
martin
musimy sie powoli przyzwyczajac do porazek zal zal zal...............
16.04.2011 o 22:27 przez Brising
Brising
Po mistrzostwie <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
16.04.2011 o 22:19 przez Luca
Luca
...jak tak dalej pojdzie to skonczy sie na 4 miejscu...moze i dobrze na eliminacje LM moze jakies odswiezenie skladu nastapi... zal patrzec na ich gre<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
16.04.2011 o 21:56 przez Helton
Helton
jezeli przegramy to zegnamy sie z marzeniami o scudetto. Mozemy sie skupic na coppa italia
16.04.2011 o 21:48 przez Wojtek112
Wojtek112
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
a tu taj widzę jak wygrywasz kocham cie jak przegrywasz wypier...... lewusy....żenada<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> brawo kibice sie nadajecie wcieszcież wstydu nie róbcie bo żal czytać co wy piszecie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
16.04.2011 o 21:34 przez Internalista93
Internalista93
Pare słów odnośnie pierwszej połowy... 0 gry w napadzie... Pazzo stoi i się patrzy, Eto'o rozgrywa piłki haha, Chivu tyle strat i błędów to nie na naszą drużyne, Leo to idiota i pewnie bedzie tak ze gówno z tego meczu będzie a nie 3pkt. Jestem w szoku bo myslalem ze Moratti cos tam im powiedzial ale oni juz mają ten sezon w dupie...
16.04.2011 o 21:34 przez Mirek999999999
Mirek999999999
i wy nadal uważacie że <span style="color: red">I</span>nter zasługuje na scudetto?
16.04.2011 o 21:34 przez Interking_87
Interking_87
1:0 przegrywamy ale mamy jeszcze drugie 45 minut oby sie wzieli za gre
16.04.2011 o 21:23 przez bykuInter
bykuInter
ZENADA...............
16.04.2011 o 21:22 przez Internalista93
Internalista93
1-0 boze kochany... eto'o rozgrywa pilki? Spier***** Leo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Bo jesteś słaby
16.04.2011 o 21:01 przez Internalista93
Internalista93
Zero Gry... Boże co za porażka... Ale oby wygrali<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
16.04.2011 o 20:52 przez kajtek213
kajtek213
Brak maicona szkoda ;/ <br />
<br />
Ale Wygramy <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2011 o 20:47 przez kontousuniete
kontousuniete
mógł dłużej Snejdera nasz Coach trzymać z Shalke na boisku :/ <br />
ehh....<br />
Inter !
16.04.2011 o 20:44 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Chivu........... <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> .
16.04.2011 o 20:36 przez TestoForza
TestoForza
Co tam robi Chivu<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Juz mogl dac Marige do pomocy czy Obiego<br />
Leo out
16.04.2011 o 20:30 przez Jedrula
Jedrula
Gdzie do cholery jest Coutinho?!
16.04.2011 o 20:29 przez Kusy
Kusy
jedziemy z nimi, 3 pkt nasze!
16.04.2011 o 20:23 przez cor72z
cor72z
Chivu ma jakieś chody u Morattiego, innej opcji nie widzę. Niestety byłem pewien, że choćby Rumun wysadził w powietrze cały stadion to i tak będzie dalej grał regularnie w pierwszej jedenastce :/
16.04.2011 o 20:20 przez Kielben
Kielben
Będzie dziś ciężko..<br />
Oby 3 pkt.<br />
<br />
Na temat Coutinho i Chivu się nie wypowiadam, bo szkoda słów.
16.04.2011 o 20:15 przez smerf1600
smerf1600
Wojtek112, przestan ogladac nasze mecze w rozowych okularach, moze wtedy dostrzezesz jak gra Cziwu..
16.04.2011 o 20:09 przez Seba
Seba
Biały, za Pandeva ;p
16.04.2011 o 20:07 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie wygląda to źle a Filipkowi marnujemy karierę

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się