Relacje

Scudetto Game Over (101)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
2600
101

Inter Mediolan przegrał wyjazdowe spotkanie z Parmą 2:0. Tym samym Nerazzurri praktycznie stracili szanse na Scudetto.

 

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-3-1-2. Po zawieszeniu do pierwszej jedenastki wrócił Cristian Chivu. Pod nieobecność Maicona na prawej flance defensywy wystąpił Nagatomo. Na ławce rezerwowych zasiadł Wesley Sneijder, a w role trequartisty wcielił się dziś Dejan Stanković. W pierwszych minutach meczu spotkanie toczyło się w bardzo wolnym tempie. Sytuacji strzeleckich nie było. Tak naprawdę pierwszy groźny strzał został oddany dopiero w 23 minucie. W rzutu wolnego w spojenie uderzył Dejan Stankovic. Kilkadziesiąt sekund później z dystansu uderzał Eto, ale niecelnie. W 30 minucie po raz kolejny uderzał Stankovic, ale jego strzał pewnie wyłapał Mirante. W 35 minuce bramkę dla Parmy zdobył Giovinco. Włoch wykorzystał niefrasobliwość obrony i dobre podanie Amauriego. Do końca pierwszej połowy nic ciekawego się nie wydarzyło. Jedyne co udało się Nerazzurrim, co zbudowanie składnej akcji ofensywne po raz pierwszy w tym spotkaniu. W 44 minucie...

 

Drugą połowę Inter rozpoczął z jedną zmianą w składzie. Słabo grającego Cristiana Chivu zmienił Sneijder. Na prawą flankę obrony powędrował Javier Zanetti, natomiast z lewej strony zagrał Nagatomo. Mecz dalej toczony był w słabym tempie. W 55 minucie po zamieszaniu w polu karnym podopiecznym Leonardo nie udało się wpakować piłki do bramki gospodarzy. W 60 minucie minimalnie obok słupka uderzył Sneijder. W 71 minucie mieliśmy okazje zobaczyć popis umiejętności technicznych Amauriego, ale druga bramka dla Parmy nie padła. W 77 minucie świetną okazje zmarnował inny gracz Parmy. Inter sprawiał wrażenie drużyny ospałej, nie zasługującej choćby na punkt w dzisiejszym spotkaniu i nie wyrażający chęci walki o Scudetto. W 84 minucie przyjezdnych pogrążył Amauri. Tym samym szanse Interu na mistrzostwo spadły niemal do zera.

 

Parma - Inter 2:0 (1:0)

 

Bramki: 35' Giovinco, 84' Amauri

 

Parma: 83 Mirante; 5 Zaccardo, 29 Paletta, 6 Lucarelli, 18 Gobbi; 4 Morrone, 10 Dzemaili, 23 Modesto; 7 Candreva (65' Valiani), 21 Giovinco (81' Bojinow); 11 Amauri (89' Crespo)

 

Rezerwowi:1 Pavarini, 14 Galloppa, 26 Pisano, 40 Nwankwo

 

Trener: Franco Colomba.

 

Inter: 1 Julio Cesar; 55 Nagatomo, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu (46' Sneijder); 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 14 Kharja (77' Pandev); 5 Stankovic; 7 Pazzini (60' Milito), 9 Eto’o.

 

Rezerwowi: 12 Castellazzi, 17 Mariga, 23 Materazzi, 20 Obi

 

Trener: Leonardo.

 

Sędzia: Gianluca Rocchi (Florencja)

 

Żółte kartki: 19' Ranocchia, 53' Zaccardo, 66' Paletta, 72' Stankovic


Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Komentarze (101)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.04.2011 o 22:38 przez martin
martin
........................................­........................................­........................................­................THE END
16.04.2011 o 22:38 przez bykuInter
bykuInter
zegnaj scudetto:(( K***** W D**E JE**A MAC<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.04.2011 o 22:38 przez Gajdzik
Gajdzik
Kolejny słaby mecz <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
Kurde jak tak dalej pójdzie to nas w pierwszej 4 zabranie<br />
<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
16.04.2011 o 22:35 przez stubek
stubek
NIE! NIE ! NIE Wierze! Co to jest?! Leo zwolnienie co raz bliżej! Do dziś byłem za Tobą . Dzisiejszy mecz pokazał mi jak słabym trenerem jesteś . Może i udało ci sie wygrać ok 15 pierwszych meczy, ale teraz pieprzysz wrzystko. Z kim jak z kim ale z Parmą przegrywać w takim stylu.... ZMIANY ZMIANY ZMIANY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Moratti sypnij kasą na przyszly sezon. Takie nazwiska jak Kharija , Pazzini sie nie sprawdzają . Ranocchia na początku wszystko pieknie, dzis dupa blada chlopak czuje sie zbyt pewnie. Ja dalej wierze. Ale scudetto to marzenia ściętej głowy. Chciałem podziekować LEO za LM. <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2011 o 22:32 przez bykuInter
bykuInter
tragedia
16.04.2011 o 22:31 przez moro46
moro46
kryzys!
16.04.2011 o 22:30 przez bykuInter
bykuInter
dziękuje dobranoc..... WSTYD! ja nie poznaje tej drużyny która była rok temu co się z nią stało ze aż taki nisko upadla?! niemoge w to uwierzyć<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.04.2011 o 22:30 przez pyza12345
pyza12345
2-0 brawo brawo nadają sie <span style="color: red">CENZURA</span> jebane huj wam w dupe cwele
16.04.2011 o 22:29 przez martin
martin
musimy sie powoli przyzwyczajac do porazek zal zal zal...............
16.04.2011 o 22:27 przez Brising
Brising
Po mistrzostwie <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
16.04.2011 o 22:19 przez Luca
Luca
...jak tak dalej pojdzie to skonczy sie na 4 miejscu...moze i dobrze na eliminacje LM moze jakies odswiezenie skladu nastapi... zal patrzec na ich gre<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
16.04.2011 o 21:56 przez Helton
Helton
jezeli przegramy to zegnamy sie z marzeniami o scudetto. Mozemy sie skupic na coppa italia
16.04.2011 o 21:48 przez Wojtek112
Wojtek112
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
a tu taj widzę jak wygrywasz kocham cie jak przegrywasz wypier...... lewusy....żenada<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> brawo kibice sie nadajecie wcieszcież wstydu nie róbcie bo żal czytać co wy piszecie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
16.04.2011 o 21:34 przez Internalista93
Internalista93
Pare słów odnośnie pierwszej połowy... 0 gry w napadzie... Pazzo stoi i się patrzy, Eto'o rozgrywa piłki haha, Chivu tyle strat i błędów to nie na naszą drużyne, Leo to idiota i pewnie bedzie tak ze gówno z tego meczu będzie a nie 3pkt. Jestem w szoku bo myslalem ze Moratti cos tam im powiedzial ale oni juz mają ten sezon w dupie...
16.04.2011 o 21:34 przez Mirek999999999
Mirek999999999
i wy nadal uważacie że <span style="color: red">I</span>nter zasługuje na scudetto?
16.04.2011 o 21:34 przez Interking_87
Interking_87
1:0 przegrywamy ale mamy jeszcze drugie 45 minut oby sie wzieli za gre
16.04.2011 o 21:23 przez bykuInter
bykuInter
ZENADA...............
16.04.2011 o 21:22 przez Internalista93
Internalista93
1-0 boze kochany... eto'o rozgrywa pilki? Spier***** Leo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Bo jesteś słaby
16.04.2011 o 21:01 przez Internalista93
Internalista93
Zero Gry... Boże co za porażka... Ale oby wygrali<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
16.04.2011 o 20:52 przez kajtek213
kajtek213
Brak maicona szkoda ;/ <br />
<br />
Ale Wygramy <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2011 o 20:47 przez kontousuniete
kontousuniete
mógł dłużej Snejdera nasz Coach trzymać z Shalke na boisku :/ <br />
ehh....<br />
Inter !
16.04.2011 o 20:44 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Chivu........... <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> .
16.04.2011 o 20:36 przez TestoForza
TestoForza
Co tam robi Chivu<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Juz mogl dac Marige do pomocy czy Obiego<br />
Leo out
16.04.2011 o 20:30 przez Jedrula
Jedrula
Gdzie do cholery jest Coutinho?!
16.04.2011 o 20:29 przez Kusy
Kusy
jedziemy z nimi, 3 pkt nasze!
16.04.2011 o 20:23 przez cor72z
cor72z
Chivu ma jakieś chody u Morattiego, innej opcji nie widzę. Niestety byłem pewien, że choćby Rumun wysadził w powietrze cały stadion to i tak będzie dalej grał regularnie w pierwszej jedenastce :/
16.04.2011 o 20:20 przez Kielben
Kielben
Będzie dziś ciężko..<br />
Oby 3 pkt.<br />
<br />
Na temat Coutinho i Chivu się nie wypowiadam, bo szkoda słów.
16.04.2011 o 20:15 przez smerf1600
smerf1600
Wojtek112, przestan ogladac nasze mecze w rozowych okularach, moze wtedy dostrzezesz jak gra Cziwu..
16.04.2011 o 20:09 przez Seba
Seba
Biały, za Pandeva ;p
16.04.2011 o 20:07 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie wygląda to źle a Filipkowi marnujemy karierę

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 22:19

Zarówno Fiorentina, jak i Atalanta zwróciły się o informacje dotyczące możliwości pozyskania Juanlu Sancheza tego lata.

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625614

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się