Wywiady z piłkarzami

Seedorf: "Nie damy się Interowi" (29)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
334
29

Ikona AC Milan – Clarence Seedorf, ostrzega Inter Mediolan o tym, że Rossoneri nie mają najmniejszego zamiaru oddać fotelu lidera.

­

 

-Zadyszka? Tak, można o takiej mówić. Wiemy, co zrobiliśmy źle, mamy zamiar naprawić się i notować zwycięstwo za zwycięstwem. Inter? Nie boimy się ich, czujemy ich oddech na plecach, ale nie oddamy pozycji lidera. Chcemy dokonać tego, co Nerazzurri zrobili w ostatnich sezonach – utrzymać przewagę aż do końca rozgrywek. Odpowiada mi to. Dużo lepiej jest wygrywać swoje mecze będąc na szczycie, nie martwiąc się o nic. To inni muszą liczyć na nasze potknięcia. My tylko na siebie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.01.2011 o 15:01 przez Adrian521995
Adrian521995
Inter i tak zrobi swoje, a wtedy zobaczy że zwycięstwo Milanu jest niemożliwe.
18.01.2011 o 10:53 przez adi1908
adi1908
zapomniał że teraz już nie wszystko zależy od nich bo Inter także ma swój los w swoich rekach i nie musi patzreć na potkniecia Milanu. słowem wyjasnienia załóżmy Inter wygrywa wszystko do konca sezonu i Milan również wygrywa wszystko i tu najistotniejszy staje się mecz derbowy Inter wygrywając go minimum 2:1 zostaje mistrzem ale to tylko matematyka bo w derbach może być np remis i wtedy Milan jest górą lub np.1:0 dla Interu to wówczas zaczniemy liczyć bramki .
18.01.2011 o 01:09 przez Falco
Falco
mamy 2 mecze zalegle, przy takiej formie napewno je wygramy i beda tylko 3 pkt straty do milanu<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
18.01.2011 o 00:24 przez Gajdzik
Gajdzik
Pożyjemy zobaczymy <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 23:54 przez olgierd
olgierd
wygramy zaległe 2 mecze mamy 3 punkty straty w derbach pogonimy <span style="color: red">I</span>nter 16:0 <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> i po stracie a wtedy chce zobaczyć mine szmatana
17.01.2011 o 23:13 przez mati1908
mati1908
nie dygaj chłopie skoro tacy pewni siebie jestescie,my mozemy tylko gonic,a czy sie uda,w co gorąco wierze,zobaczymy na koniec sezonu
17.01.2011 o 22:48 przez zanetti22
zanetti22
No akurat Seedorf na boisku swoją grą udowadnia, że Milan ma duże braki kadrowe poza atakiem. U niego w grze to nie zadyszka a stały zastój. Sami kibice Milanu są zdziwieni co Allegri widzi w tym zawodniku, że wystawia go co mecz w pierwszej 11. Tą wypowiedzią holender chciał chyba tylko odciągnąć uwagę wszystkich od swoich słabych występów.<br />
Co do gry, jak Milan będzie grał swoje to może i nie musi się niczego obawiać, ale póki co dalecy są od formy z końca rundy jesiennej. Inter ma dużo do nadrobienia i jeszcze wiele meczy przed nami. Z jednej strony daje nam to więcej czasu na pościg, ale z drugiej strony i nas dopadną pewnie jakieś słabsze chwile. Obyśmy wtedy to my byli liderem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.01.2011 o 21:53 przez smerf1600
smerf1600
srają w gacie srają ze strachu przed nami merdacze ha ha i dobrze bo jeszcze nie tak dawno calkiem skreslali Inter z walki o majstra. haha i te wypowiedzi pilkarzy ze teraz nie maja wyjscia, musza wygrac mistrzostwo, niedawno opinie ze Leo spusci nas do serie b, nie mowiac juz o minie Cygana. Ehh mistrzostwo w tym sezonie smakowałoby nam wszystkim nie mniej niz te z maja '10 <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 20:34 przez el_loco
el_loco
#16 w pełni się w Tobą zgadzam.
17.01.2011 o 20:30 przez el_loco
el_loco
#16 w pełni się w Tobą zgadzam.
17.01.2011 o 19:48 przez inter_21
inter_21
Najgorszy zawodnik Milanu w ostatnich meczach, oby jak najdłuzej grał w 1 składzie<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.01.2011 o 19:42 przez Doktor
Doktor
Lepiej pilnuj 1 składu w Milanie <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
17.01.2011 o 19:30 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
poczekaj za 5 kolejek i zobaczymy kto będzie pierwszy<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 19:27 przez Mate1908
Mate1908
Nie wiem jak wy ale ja wyczułem w tej wypowiedzi pewnego rodzaju lęk. Gdy Milan miał parędziesiąt punktów przewagi to jakoś nikt nie zawracał uwagi na Inter. Teraz widać obawę w obozie czarno-czerwonych i bardzo dobrze. Zaczynamy pościg i mam nadzieję, że świadomość zbliżającego się Interu sparaliżuje naszych rywali. Jak dobrze pójdzie to po środowym meczu będziemy tracić do lidera tylko (a może aż?) 6 punktów i dalej będziemy mieli jeden zaległy mecz do rozegrania. Wiem, że to tylko gdybanie ale w najlepszej sytuacji zbliżamy się do naszych rywali zza miedzy na 3 oczka, a to już żadna przewaga w perspektywie całej rundy rewanżowej. Wciąż walczymy o Scudetto. Forza Inter!
17.01.2011 o 19:22 przez Interking_87
Interking_87
Dopóki Seedorf gra w pierwszy składnie milanu to nie mamy sie czego obawiać bo gra fatalnie i to mnie cieszy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:47 przez Ganja
Ganja
@Krzaku na przemyt penisów zagranicę ;d
17.01.2011 o 18:47 przez Kris88
Kris88
pogadaj sobie
17.01.2011 o 18:40 przez katax
katax
Co do Materaca to sądzę, że powinien tylko zagrzewać naszych do walki i mówić im jak bardzo nienawidzi Milanu. Niekoniecznie musi grać przeciwko nim <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:40 przez Fqrve
Fqrve
milan nie jest tak zgrany jak my i jak kazdy Interista wierze ze uda nam sie ich wyprzedzic i zdobyc 6 z rzedu scudetto<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 18:34 przez Arcadinho77
Arcadinho77
Seedorf: &quot;Nie damy się Interowi&quot;<br />
<br />
Graj dalej w 1 - 11 to 2 kolejki i zmiana lidera <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.01.2011 o 18:31 przez mw121
mw121
Poki Seedorf bedzie podstawowym zawodnikiem Milanu, to o wyniki Milanu jestem spokojny <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:26 przez slipdog
slipdog
tak tak katax a w derbach Materazii połamie Zlatana buhahaha kazdy pamieta jak to było ostatnio <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:25 przez Seba
Seba
Na razie Milan jest na czele i to oni rozdają karty.
17.01.2011 o 18:00 przez xeneen
xeneen
Damy rade, wcale nie jest źle, 2 zaległe mecze wygramy i mamy 38pkt, czyli 2 miejsce i 3 pkt straty do Milanu, nie wierze, żeby Milan wszystkie mecze wygrywał <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
17.01.2011 o 17:59 przez Michal_fci
Michal_fci
Milan sie nadaje
17.01.2011 o 17:58 przez szymon1337
szymon1337
ludzie różne rzeczy piszą <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> wygrywając dwa zaległe mecze i derby z Milanem, różnicą większą niż jeden gol, na co mam nadzieje, jesteśmy liderem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
17.01.2011 o 17:55 przez yoda79
yoda79
Dogonimy was, były graczu najlepszego klubu na świecie.
17.01.2011 o 17:52 przez katax
katax
Nie ma co liczyć na potknięcia, zjemy ich w derbach i bedzie papa :]
17.01.2011 o 17:50 przez g0raFCI
g0raFCI
NIE DAMY SIĘ MILANOWI !

Shoutbox

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625462

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się