Wywiady z piłkarzami

Seedorf: "Nie damy się Interowi" (29)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
336
29

Ikona AC Milan – Clarence Seedorf, ostrzega Inter Mediolan o tym, że Rossoneri nie mają najmniejszego zamiaru oddać fotelu lidera.

­

 

-Zadyszka? Tak, można o takiej mówić. Wiemy, co zrobiliśmy źle, mamy zamiar naprawić się i notować zwycięstwo za zwycięstwem. Inter? Nie boimy się ich, czujemy ich oddech na plecach, ale nie oddamy pozycji lidera. Chcemy dokonać tego, co Nerazzurri zrobili w ostatnich sezonach – utrzymać przewagę aż do końca rozgrywek. Odpowiada mi to. Dużo lepiej jest wygrywać swoje mecze będąc na szczycie, nie martwiąc się o nic. To inni muszą liczyć na nasze potknięcia. My tylko na siebie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.01.2011 o 15:01 przez Adrian521995
Adrian521995
Inter i tak zrobi swoje, a wtedy zobaczy że zwycięstwo Milanu jest niemożliwe.
18.01.2011 o 10:53 przez adi1908
adi1908
zapomniał że teraz już nie wszystko zależy od nich bo Inter także ma swój los w swoich rekach i nie musi patzreć na potkniecia Milanu. słowem wyjasnienia załóżmy Inter wygrywa wszystko do konca sezonu i Milan również wygrywa wszystko i tu najistotniejszy staje się mecz derbowy Inter wygrywając go minimum 2:1 zostaje mistrzem ale to tylko matematyka bo w derbach może być np remis i wtedy Milan jest górą lub np.1:0 dla Interu to wówczas zaczniemy liczyć bramki .
18.01.2011 o 01:09 przez Falco
Falco
mamy 2 mecze zalegle, przy takiej formie napewno je wygramy i beda tylko 3 pkt straty do milanu<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
18.01.2011 o 00:24 przez Gajdzik
Gajdzik
Pożyjemy zobaczymy <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 23:54 przez olgierd
olgierd
wygramy zaległe 2 mecze mamy 3 punkty straty w derbach pogonimy <span style="color: red">I</span>nter 16:0 <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> i po stracie a wtedy chce zobaczyć mine szmatana
17.01.2011 o 23:13 przez mati1908
mati1908
nie dygaj chłopie skoro tacy pewni siebie jestescie,my mozemy tylko gonic,a czy sie uda,w co gorąco wierze,zobaczymy na koniec sezonu
17.01.2011 o 22:48 przez zanetti22
zanetti22
No akurat Seedorf na boisku swoją grą udowadnia, że Milan ma duże braki kadrowe poza atakiem. U niego w grze to nie zadyszka a stały zastój. Sami kibice Milanu są zdziwieni co Allegri widzi w tym zawodniku, że wystawia go co mecz w pierwszej 11. Tą wypowiedzią holender chciał chyba tylko odciągnąć uwagę wszystkich od swoich słabych występów.<br />
Co do gry, jak Milan będzie grał swoje to może i nie musi się niczego obawiać, ale póki co dalecy są od formy z końca rundy jesiennej. Inter ma dużo do nadrobienia i jeszcze wiele meczy przed nami. Z jednej strony daje nam to więcej czasu na pościg, ale z drugiej strony i nas dopadną pewnie jakieś słabsze chwile. Obyśmy wtedy to my byli liderem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.01.2011 o 21:53 przez smerf1600
smerf1600
srają w gacie srają ze strachu przed nami merdacze ha ha i dobrze bo jeszcze nie tak dawno calkiem skreslali Inter z walki o majstra. haha i te wypowiedzi pilkarzy ze teraz nie maja wyjscia, musza wygrac mistrzostwo, niedawno opinie ze Leo spusci nas do serie b, nie mowiac juz o minie Cygana. Ehh mistrzostwo w tym sezonie smakowałoby nam wszystkim nie mniej niz te z maja '10 <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 20:34 przez el_loco
el_loco
#16 w pełni się w Tobą zgadzam.
17.01.2011 o 20:30 przez el_loco
el_loco
#16 w pełni się w Tobą zgadzam.
17.01.2011 o 19:48 przez inter_21
inter_21
Najgorszy zawodnik Milanu w ostatnich meczach, oby jak najdłuzej grał w 1 składzie<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.01.2011 o 19:42 przez Doktor
Doktor
Lepiej pilnuj 1 składu w Milanie <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
17.01.2011 o 19:30 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
poczekaj za 5 kolejek i zobaczymy kto będzie pierwszy<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 19:27 przez Mate1908
Mate1908
Nie wiem jak wy ale ja wyczułem w tej wypowiedzi pewnego rodzaju lęk. Gdy Milan miał parędziesiąt punktów przewagi to jakoś nikt nie zawracał uwagi na Inter. Teraz widać obawę w obozie czarno-czerwonych i bardzo dobrze. Zaczynamy pościg i mam nadzieję, że świadomość zbliżającego się Interu sparaliżuje naszych rywali. Jak dobrze pójdzie to po środowym meczu będziemy tracić do lidera tylko (a może aż?) 6 punktów i dalej będziemy mieli jeden zaległy mecz do rozegrania. Wiem, że to tylko gdybanie ale w najlepszej sytuacji zbliżamy się do naszych rywali zza miedzy na 3 oczka, a to już żadna przewaga w perspektywie całej rundy rewanżowej. Wciąż walczymy o Scudetto. Forza Inter!
17.01.2011 o 19:22 przez Interking_87
Interking_87
Dopóki Seedorf gra w pierwszy składnie milanu to nie mamy sie czego obawiać bo gra fatalnie i to mnie cieszy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:47 przez Ganja
Ganja
@Krzaku na przemyt penisów zagranicę ;d
17.01.2011 o 18:47 przez Kris88
Kris88
pogadaj sobie
17.01.2011 o 18:40 przez katax
katax
Co do Materaca to sądzę, że powinien tylko zagrzewać naszych do walki i mówić im jak bardzo nienawidzi Milanu. Niekoniecznie musi grać przeciwko nim <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:40 przez Fqrve
Fqrve
milan nie jest tak zgrany jak my i jak kazdy Interista wierze ze uda nam sie ich wyprzedzic i zdobyc 6 z rzedu scudetto<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.01.2011 o 18:34 przez Arcadinho77
Arcadinho77
Seedorf: &quot;Nie damy się Interowi&quot;<br />
<br />
Graj dalej w 1 - 11 to 2 kolejki i zmiana lidera <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.01.2011 o 18:31 przez mw121
mw121
Poki Seedorf bedzie podstawowym zawodnikiem Milanu, to o wyniki Milanu jestem spokojny <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:26 przez slipdog
slipdog
tak tak katax a w derbach Materazii połamie Zlatana buhahaha kazdy pamieta jak to było ostatnio <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2011 o 18:25 przez Seba
Seba
Na razie Milan jest na czele i to oni rozdają karty.
17.01.2011 o 18:00 przez xeneen
xeneen
Damy rade, wcale nie jest źle, 2 zaległe mecze wygramy i mamy 38pkt, czyli 2 miejsce i 3 pkt straty do Milanu, nie wierze, żeby Milan wszystkie mecze wygrywał <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
17.01.2011 o 17:59 przez Michal_fci
Michal_fci
Milan sie nadaje
17.01.2011 o 17:58 przez szymon1337
szymon1337
ludzie różne rzeczy piszą <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> wygrywając dwa zaległe mecze i derby z Milanem, różnicą większą niż jeden gol, na co mam nadzieje, jesteśmy liderem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
17.01.2011 o 17:55 przez yoda79
yoda79
Dogonimy was, były graczu najlepszego klubu na świecie.
17.01.2011 o 17:52 przez katax
katax
Nie ma co liczyć na potknięcia, zjemy ich w derbach i bedzie papa :]
17.01.2011 o 17:50 przez g0raFCI
g0raFCI
NIE DAMY SIĘ MILANOWI !

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się