Informacje z klubu

Siena vs Inter - trzej nowi piłkarze powołani! (29)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 13 lat temu
792
29

Andrea Stramaccioni powołał 21 piłkarzy na jutrzejsze spotkanie 23. kolejki Serie A, w której to Inter zmierzy się ze Sieną.

Warto dodać, że do składu zostali włączeni nowi piłkarze Interu Mediolan zimowego okna transferowego - Ezequiel Schelotto, Mateo Kovacic i Zdravko Kuzmanovic. W składzie zabrakło natomiast miejsca dla Estebana Cambiasso. Wciąż niedostępni są: Diego Milito i Walter Samuel.

Bramkarze: 1 Samir Handanovic, 27 Vid Belec, 77 Raffaele Di Gennaro;

Obrońcy: 6 Matias Silvestre, 7 Ezequiel Schelotto, 23 Andrea Ranocchia, 26 Cristian Chivu, 31 Alvaro Pereira, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 55 Yuto Nagatomo;

Pomocnicy: 4 Javier Zanetti, 10 Mateo Kovacic, 11 Ricky Alvarez, 14 Fredy Guarin, 17 Zdravko Kuzmanovic, 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi.

Napastnicy: 8 Rodrigo Palacio, 18 Tommaso Rocchi, 99 Antonio Cassano.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Sky - 3-5-2 pozostaje podstawą. Chivu rozważa warianty, ale wyjściowy układ się nie zmieni (2)

24.05
08:59

Football Benchmark: Inter warty ponad 2 mld euro (13)

28.05
11:36

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.02.2013 o 13:04 przez dodo_IM
dodo_IM
Latem koniecznie klasowego napastnika trzeba kupić a nawet dwóch jak Milito ma odejść.
03.02.2013 o 12:10 przez ElPrincipe22
ElPrincipe22
Oby dorównał umiejętnościami Garethowi <img src="/files/emoticons/48" alt=" :-D " /> <img src="/files/emoticons/48" alt=" :-D " />
03.02.2013 o 11:57 przez Janosv360
Janosv360
18# może grać i na boku obrony i w pomocy jako skrzydłowy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> coś takiego jak Gareth Bale <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.02.2013 o 11:23 przez mariozzzz
mariozzzz
#24 Puchacz zgodze sie z Toba w 100%<br />
02.02.2013 o 19:41 przez sowik
sowik
biednie to wygląda... może letnie okienko coś zmieni... oby
02.02.2013 o 19:38 przez puchacz
puchacz
Jak widzę te wszystkie komentarze o przeciętności itd. to mi się czytać odechciewa. Przecież to tylko news o składzie, chyba wiadomo że teraz kadra sie nie zmieni, po co wciąż narzekacie na to? Skoro nie mamy napastników to jak w powołanych mają się nagle znaleźć? I nie przesadzajcie że się tak przykro na to patrzy, jak sie komuś przykro patrzy to niech nie patrzy, nie wiem jak innym, ale mi oglądanie Interu, kibicowanie sprawia zawsze ogromną przyjemność. Okej, grają słabo, tracą punkty to jestem wkurzony, ale z optymizmem patrzę do przodu. Tak więc nie rozumiem ciągłego narzekania i skamlenia.
02.02.2013 o 19:26 przez ElPrincipe22
ElPrincipe22
#21 - obok zanettiego ;)
02.02.2013 o 19:24 przez Raffal
Raffal
Chciałbym jedynie zauważyć że brak zgrania naszych 3 nowych zawodników z resztą grupy może tylko nam pomóc....
02.02.2013 o 19:12 przez kubek28
kubek28
No a gdzie ten niby brylant Kovacić?<br />
Dobrze,że jest Kuzmanović,może pokaże swoją wartość.<br />
02.02.2013 o 17:19 przez ksiazewi
ksiazewi
Co do filmików z Youtube, to prawda. Ale jest taka kompilacja ok.4-5 minut gdzie jest pokazany w meczu z PSG i wygląda to bardzo obiecująco...<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.02.2013 o 16:32 przez Kredence
Kredence
Z tej kompilacji to najfajniejsza jest nuta.
02.02.2013 o 16:19 przez ElPrincipe22
ElPrincipe22
Schelotto to obrońca czy pomocnik bo już nie ogarniam?
02.02.2013 o 16:10 przez Lopez
Lopez
Mnie bardziej zastanawia gdzie zagra Schelotto?Na boku pomocy czy obrony,bo swego czasu był przymierzany jako następca Maicona.Nasz napad wygląda nie ciekawie
02.02.2013 o 15:30 przez Gajdzik
Gajdzik
Zobaczymy co za tactico Strama wymyśli
02.02.2013 o 15:23 przez el_loco
el_loco
#12 ten filmik wrzuciłem przy jednym z pierwszych artykułów o nim, a oprócz mnie zrobili to inni użytkownicy więc trochę dziwne, że dopiero to dojrzałeś<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Ale zgadzam się z kolegami, że to nie odzwierciedla jego umiejętności.
02.02.2013 o 15:16 przez Neo_FCI
Neo_FCI
youtube zawsze spoko, zwlaszcza w podworkowej lidze.
02.02.2013 o 15:15 przez Yascarr
Yascarr
#12 Taki filmik to i z Jonathanem można by zrobić. Jak można oceniać kogoś po kompilacji?
02.02.2013 o 14:38 przez etomaster
etomaster
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=foCSL9kTArk">http://www.youtube.com/watch?v=foCSL9kTA&shy;rk</a>; patrzcie ja śmiga Kovacić<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> zaczynam go baaaaaaardzo lubić<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
02.02.2013 o 14:35 przez Pawel1992
Pawel1992
trzech nowych nie zagra od razu bo myślę że są mało zgrani z resztą ekipy
02.02.2013 o 14:31 przez etomaster
etomaster
Liczę że zobaczę w tym meczu Mateo<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
02.02.2013 o 13:59 przez Balon
Balon
stawiam na<br />
Handa <br />
Rano-Chivu-Juan<br />
Scheloto-Capitano-Kuzmanovic(gargano)-Yu&shy;to<br />
Guarin<br />
Palacio - Cassano
02.02.2013 o 13:46 przez Yascarr
Yascarr
Jedno słowo: przeciętność.<br />
Przykro się na to patrzy.
02.02.2013 o 13:40 przez BAGGIO1
BAGGIO1
z tym napadem to jest masakra, nie daj Bóg kontuzja Rodrigo, Cassano to na 60-65min się nadaje i leżymy, bo łysego nie liczyłem i nie licze w ogóle ... Niech Milito się kuruje, bo zawsze to jakaś alternatywa
02.02.2013 o 13:34 przez interfan88
interfan88
Handanovic - Ranocchia, Chivu, Juan - Nagatomo, Benassi, Guarin, Pereira - Kovacic - Cassano, Palacio
02.02.2013 o 13:20 przez Majster98
Majster98
Schelotto nie jest przypadkiem pomocnikiem ? <img src="/files/emoticons/50" alt="=|" />
02.02.2013 o 13:17 przez crislk
crislk
Siena-Inter 3:0 <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
02.02.2013 o 13:12 przez Darkos
Darkos
Ten atak to poraża po prostu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> No ale jakoś trzeba zagrać. Jak tego nie wygrają to będzie znowu śmiech na sali
02.02.2013 o 13:01 przez Pjerun
Pjerun
Nie ma Cambiasso, czyli jestem pewny o zwycięstwo.
02.02.2013 o 12:56 przez Rebelde
Rebelde
Schelotto pewnie zacznie od początku , Kovacic wejdzie na ostatnie 10-15min za Cassano a Kuzmanovic przesiedzi na ławie cały mecz <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się