Plotki transferowe

Sky – Inter chce wymienić Skriniara na Ndombele (27)

Autor:
Źródło: passioneinter.net
4 miesiące temu
2054
27
Tanguy Ndombele

Inter chce wymienić się z Tottenhamem zawodnikami. Do Londynu miałby powędrować Milan Skriniar, a do Mediolanu  Tanguy Ndombele, niedawno sprowadzony do zespołu Kogutów.

Zdaniem Sky, pomocnik rozczarował nie tylko działaczy, ale także Jose Mourinho swoją postawą na boisku w nie dawano zakończonym sezonie ligi angielskiej, co sprawiło, że Anglicy chętnie rozważą napływające za niego oferty transferowe. Po zawodnika zgłosił się Beppe Marotta, który chce zaoferować wymianę „jeden do jednego” za Milana Skriniara. Francuz ma cechy fizyczne oraz umiejętności piłkarskie, które są pożądane przez Antonio Conte, dlatego włoski trener chciałby widzieć pomocnika w swoim zespole. O ile taka forma transferu  nie będzie stanowiła problemu i zostanie zaakceptowana przez obie strony wymiany, to pensja piłkarza jest kłopotliwa dla Nerazzurrich, ponieważ 23-latek zarabia na Wyspach 10 mln euro za sezon. To tyle ile Interisci płacą swoim czołowym piłkarzom. Jakie rozwiązanie tej sytuacji znajdzie dyrektor Interu  i czy Francuz dołączy do najlepiej zarabiających piłkarzy we włoskim klubie dowiemy się niebawem.

 

Zobacz też

Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23
Olivier Giroud

Plan Interu na sprowadzenie Giroud (7)

30.11
11:16

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.08.2020 o 09:11 przez Kay Em
Kay Em
Mam wrezenie, że wiele osób żyje trochę w piłkarskiej starej rzeczywistości. Skończyły się czasy, że piłkarze grali po 10 lat w jednym klubie. Teraz zmieniają kluby co 2-3 sezony często. Albo sami chcą albo przychodzi większy klub i nie ma nic do gadania. Teraz nie buduję się klubów na za 10 lat tylko właśnie już ma być wynik. Prawda jest taka że 95% piłkarzy jest do zastąpienia. Już mieliśmy od kilku lat wielu co za kilka lat mieli zbudować WIELKI Inter. Gdzie teraz są? Nawet nie wiemy czasem. Conte udowadnia, że wie co robi i ja wolę zrobić wynik za rok nawet jeśli odejdzie niż zbierać graczy na wynik za 10 lat, który może nie nadejdzie. Jasne, jednych się lubi bardziej drugich mniej itd. Ale jak przychodzą wyniki to zapominamy o tych co byli. Tak niestety obecnie jest.
11.08.2020 o 00:02 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Mam nadzieję, że jednak Skriniar zostanie, bo mimo gorszego sezonu, ciężko będzie znaleźć tak dobrego obrońcę w jego wieku...
10.08.2020 o 21:33 przez Kebo
+3
Kebo
Jeśli Chinle mają w taki sposób spełniać zachcianki rozwydrzonego Conte, którego za rok tu nie będzie to mogą juz go wywalić
10.08.2020 o 18:42 przez Drakan83
+1
Drakan83
Conte patrzy na tu i teraz i ma gdzieś co będzie za rok lub 2, bo pewnie ma świadomość, że raczej już go z nami nie będzie, przy jego charakterze...mam nadzieję że klub się na to nie zgodzi.
10.08.2020 o 17:35 przez RedKhmer
RedKhmer
Równie dobrze Conte będzie tutaj za rok a Skriniar straci na wartości. Trzymaliśmy już tak Perisica i do tej pory nie możemy go sprzedać.
10.08.2020 o 17:44 przez ragnar
+7
ragnar
Podejście do piłki Milana A Ivana to dwacrozne światy
Skriniar zawsze sie dobrze wypowiadal o klubie, widac z3 gryzie trawr, a Ivan strzelał swoje fochy
Ponadto wiek, Ivan po 30 nawet po niezłym sezonie traci na wartości
Milan ma najlepsze lata przed sobą
10.08.2020 o 17:48 przez DonDawido
+2
DonDawido
Dwa różne przypadki. Perisic, który na swojej pozycji nigdy nie był czołówką europejską, wchodzący w wiek piłkarskiego obniżania lotów vs młody obrońca, który rok temu był uważany za jednego z najlepszych w Serie A z potencjałem do bycia jednym z najlepszych w Europie.
10.08.2020 o 17:52 przez inter30
+3
inter30
Perisic był przydupasem Spala więc nie chcieli się go długo pozbywać, a jak nadszedł ten moment to albo chcieli za dużo kasy, albo on sam wyżej srał niż dupę miał i gardził ofertami klubów spoza topu, i to drugie zostało mu do tej pory stąd problemy ze sprzedażą. Skriniar to zupełnie inny przypadek, bardzo łakomy kąsek dla wielu klubów, nie ma wielu stoperów w tym wieku którzy już by gwarantowali wysoką jakość w silnej lidze
10.08.2020 o 17:25 przez Woo-cash
+3
Woo-cash
Jeśli ta wymiana dojdzie do skutku to będzie jawny strzał w kolano ze strony Interu.
10.08.2020 o 17:22 przez inter30
+5
inter30
Czysto hipotetycznie to przy takiej wymianie musieliby ostro dopłacić żeby nam się to w ogóle kalkulowało, bo niby czemu wymieniać 1 do 1 świetnego obrońcę do gry 4 z tyłu który sprawdził się w poważniej lidze na gościa który grał dobrze tylko w lidze pokemonowej a w angielskiej się obsrał? To że ich tyle kosztował to ich problem że przepłacili. I jeszcze te zarobki, nie wyobrażam sobie żeby miał zarabiać więcej jak 5 bo to by było niepoważne wobec innych naszych zawodników, a jakoś mi się nie widzi że chciał sobie uciąć pensję o 100%. Jak chcą siłacza do środka to niech biorą Kante i tyle. I chyba nie ma wątpliwości że to autorska fanaberia Conte, a nie Interu. Niech się dwa razy zastanowią żeby nie przebić wtopy z Kondo
10.08.2020 o 17:42 przez ragnar
ragnar
True
Z małą uwagą, jakby 100% uciąć grałby za frajer, 50% to tak, z 10 na 5 mln

Oddanie Milana za mniej jak 70 albo jakiegoś,,odpada,, to porażka
10.08.2020 o 17:00 przez pablo77
+3
pablo77
Wymiana ale tylko 1 do 1 za Brozovicia. Ale tylko w przypadku jak się nie uda wyciągnąć Kante z Chelsea.
10.08.2020 o 16:51 przez DonDawido
+11
DonDawido
Rok temu o tej porze zastanawialiśmy się kiedy Skriniar będzie kapitanem Interu. Teraz chcemy go wymienić za niewypał transferowy (choć koleś z potencjałem). Coś tu się nie klei.
10.08.2020 o 16:53 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Rok temu nie było pana Conte
10.08.2020 o 16:26 przez Lucash
+1
Lucash
Dlaczego tak negatywnie podchodzicie? Za Skriniara przyszedł by Ndobele. Księgujemy zysk 70 mln i z tego starczy na Kumbule i Tonaliego. Wtedy Brozo można sprzedać. Za jednego gracza mamy 3 i jeszcze zysk z Brozo. Ja nie rozumiem dla kogo to jest słaby interes. Chyba tylko dla Was.
10.08.2020 o 16:51 przez darek666sz
darek666sz
Znaczy jak?że niby 70 mln więcej jest Skriniar wart?bo nie rozumiem trochę.
10.08.2020 o 19:04 przez pablo77
pablo77
Ja też nie rozumiem. Przecież Tottenham nie da 70mln + Ndombele za Skriniara więc skąd te 70mln na transfery ?
10.08.2020 o 20:43 przez Lucash
+1
Lucash
przy takich wymianach wpisuje się w zyski sprzedanych graczy a kupionych amortyzuje. Nie wiem jak dokładnie to działa, ale tak Barca zrobiła z Juve. Juve zaksięgowało zysk z Pjanica a Barca z Arthura. Obie drużyny w tej transakcji były na plus o wartość swoich zawodników.
10.08.2020 o 21:42 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Nie tłumacz tego tym psychopatom, oni są dalej zafascynowani pierwszym sezonem Skriniara, a fakty są takie, że już w drugim sezonie Spalla w tej waszej magicznej obsranej gównem 4 z tyłu już się ośmieszał i przy de Vriju wyglądał jak paralita. Ale najłatwiej przysrać się do Conte i 3 z tyłu, zapewne w innym ustawieniu Skriniar nie zesrałby nam punktów z Fiorentiną, Hellasem itp itd
11.08.2020 o 01:22 przez pablo77
pablo77
Nie wiem kogo nazywasz psychopatom ale coś Ci się chyba pomyliło. Lucash poczytałem trochę o tym ale to chyba trochę inaczej działa.
https://transfery.info/ekstra/artykuly/psg-wcale-nie-lamie-transferowych-przepisow-wyjasniamy/105575
Według tego kwota jaką klub płaci na zawodnika jest rozkładana na długość jego kontraktu, co z tego tekstu wynika, że oddanie Ndombele przez Totki raczej im się nie będzie opłacało. Jest to trochę skomplikowane...
A co do Skriniara to mam dość obojętny stosunek, ale nie oddawałbym go za Ndombele raczej. Fakt miał parę słabszych spotkań i często idzie "na raz" właśnie jak w meczu z Fiorentiną ale jest dość młody i jeden z lepszych w lidze w stosunku do wiek/jakość na pewno można zrobić lepszy deal, niż wymiana z totkami. A do Conte jedynie o co mogę sie przysrać to, że gra Galiardini i tu żaden argument mnie nie przekona, tu każdy pomocnik z ekstraklasy zagrałby na takim samym poziomie. Conte uważam, że zrobił progres z Interem w porównaniu do poprzednich sezonów.
10.08.2020 o 16:21 przez Kondzik
+7
Kondzik
Jak to dojdzie do skutku to Conte bd dla mnie debilem skończonym i może robić won
10.08.2020 o 16:20 przez Lucash
+2
Lucash
dzięki takiej wymianie, zaksięgujemy zysk 70+ mln co pomogłoby nam zrobić jeszcze inne transfery. Jeśli Conte wiąże z nami przyszłość to jestem na tak!
10.08.2020 o 16:19 przez olgierd
+2
olgierd
Fejk nie wierzę że ktoś w interes może myśleć o takiej wymianie
10.08.2020 o 16:18 przez pluto11
+6
pluto11
Pozbędziemy się teraz Skriniara i będziemy po nim płakać, Ndombele okaże się niewypałem, po sezonie zwolnimy Krula i będziemy się zastanawiać co zrobić z Ndombele i kogo kupić do obrony bo Skriniara będzie nieosiągalny i czołowym obrońca
10.08.2020 o 16:08 przez rafalik93
+7
rafalik93
Beka z wymiany ...lepiej pożegnać conte niż ma wymieniać naszych najlepszych graczy na niepewnych zawodników a potem odejdzie trener i stracimy kozaka śo w 4 obronnym bloku i zostaniemy z pseudokante bez formy
10.08.2020 o 16:00 przez Imrahil
+5
Imrahil
nie
10.08.2020 o 16:00 przez danielinter
+4
danielinter
Jak to dojdzie do skutku to bedziemy frajerami WON od Skriniara!

Shoutbox

IlCapitano 02.12.2020 16:48

Jaskar został zgwałcony w lecie 2017 i teraz wrócił to dokuczał, ale niebawem znów zniknie

Piekarz 02.12.2020 16:48

ostatni post przed wysrywami Randamy

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:48

wygląda to przynajmniej profesjonalnie

Czarson 02.12.2020 16:48

ilcap jestes odpowiedzialny za zachowanie jaskiera

IlCapitano 02.12.2020 16:48

Jasker oprócz bana to jeszcze w ryja powinien dostać

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:48

regulamin napisany dla beki

domin98 02.12.2020 16:48

to go zbanuję

domin98 02.12.2020 16:48

no to dajcie screena

Odet 02.12.2020 16:48

pewnie dostaniesz, zależy czy maniek śpi

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:48

Zakazane jest obrażanie i prowokowanie innych użytkowników.

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:47

3. Zasady korzystania z serwisu

Odet 02.12.2020 16:47

bo obraża tylko Inter, a nie użytkownikow

IlCapitano 02.12.2020 16:47

Zara pewnie ja dostanę

IlCapitano 02.12.2020 16:47

A czemu ten cwel jasker nie ma bana jeszcze

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:47

czy nie ma podstaw, bo nie użył brzydkiego słowa?

Czarson 02.12.2020 16:47

zreszta w tym wlasnie caly ambaras, ze tego nie rozumiesz

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:47

a Jakier dostał w końcu bana?

Czarson 02.12.2020 16:46

XD

Czarson 02.12.2020 16:46

łoł domin po co to napisales

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38050