Plotki transferowe

Politano przechodzi testy medyczne (17:20) (42)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 lata temu
764
42
fcinter serwisowe

Matteo Politano będzie kolejnym wzmocnieniem Interu. Negocjacje między Interem i Sassuolo zostały zakończone, a już dziś 24-latek pojawi się w Mediolanie.

Testy medyczne Politano zaplanowano na sobotę. Stacja Sky informuje, że zawodnik trafi do Interu na wypożyczenie za kwotę 5 mln euro. Klub będzie posiadać prawo do wykupu Politano za 20 mln euro.  .

Dodatkowo, do drużyny Sassuolo trafi Jens Odgaard. Inter będzie posiadał prawo odkupu gracza za kwotę 10 mln euro po pierwszym roku gry w Sassuolo. Po drugim - 15 mln euro.

Takie rozwiązanie ma obniżyć kwotę wypożyczenia zawodnika. Zdaniem Gianluci Di Marzio tym sposobem Inter nie zapłaci za wypożyczenie Politano "ani złotówki".

Aktualizacja 13:10

1.7 mln euro rocznie + 300 tysięcy euro w postaci bonusów ma zarabiać w Interze Matteo Politano.

Aktualizacja 15:30

Testy medyczne Matteo Politano odbędą się już dziś! Gianluca Di Marzio informuje, że piłkarz badania przejdzie późnym popołudniem.  

Aktualizacja 17:20

Matteo Politano jest już w Mediolanie! Piłkarz rozpoczął już pierwszą część testów medycznych.

Zobacz też

Nicolo Zaniolo

Kolejny bój z Juventusem (1)

11.07
17:48
Milan Skriniar Stefan de Vrij

Niepewna przyszłość Skriniara, De Vrija oraz Brozovica (12)

09.07
15:33

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.06.2018 o 01:09 przez interista1987
interista1987
Niech przychodzi nawet jesli nie do pierwszego to na lawke bedzie swietny
29.06.2018 o 22:18 przez interista28
interista28
Mercato bardzo dobre jak na razie. Jednak jeszcze brakuje klasowego prawego obroncy No i ten Malcolm.
29.06.2018 o 19:39 przez Ciechan20
Ciechan20
Takimi posunięciami na rynku transferowym oficjalnie wkraczamy do gry o najwyższe cele. Jeszcze brakuje kilku puzzli w tej układance. Na dobrą sprawę to większość mamy za bezcen, więc po cichu liczę, że pod koniec okienka ściągniemy jeszcze jedną obok Belga gwiazdę światowego formatu za grube pieniądze. Ale najpierw trzeba ogarnąć Florenziego i Malcoma.
29.06.2018 o 17:39 przez piotrekninter
piotrekninter
Florenzi i okno 10/10 a może być jeszcze lepsze
29.06.2018 o 17:30 przez Speaker
Speaker
Malcom*
29.06.2018 o 17:30 przez Speaker
Speaker
Bardzo mnie to cieszy. Malcolm nie wiadomo jakby było a Politano sprawdzony w Serie A i zdolny również mlodziak
29.06.2018 o 17:22 przez cuba
cuba
Może by tak Candreve ktoś jeszcze chciał
29.06.2018 o 17:16 przez cuba
cuba
Aż trudno uwierzyć że takie wzmocnienia .ale na pewno ktoś poleci z podstawowego składu za te wszystkie póki co ruchy,fajnie bedzie pozbyć się Ranoki jeszcze a na koniec zaskoczą nas info że bożyszcze Icardi otrzymał ofertę której nie można odmówić bo wszystko ładnie pięknie ale ...nie zdziwię się :) tak czy inaczek póki co jest wręcz Wzorowo jak to przejdzie :)
29.06.2018 o 16:48 przez kotlettos
kotlettos
Super transfery, jeszcze z tego trzeba drużynę zrobić :O
29.06.2018 o 16:36 przez danielinter
danielinter
Ja mysle ze albo wypali albo nie wypali ;)
29.06.2018 o 16:26 przez interista28
interista28
ze Sassuolo przystalo na takie warunki o sie naprawde dziwie.Napoli zima dawalo blisko 30 mln euro i zabraklo detali do transakcji. Ausilio sie spisal.
29.06.2018 o 16:11 przez Raus
Raus
Ausilio sie na prawde postarał, ale duża w tym rola awansu do LM. Widac od razu jak LM pozytywnie wplywa na jakość i szybkość działan transferowych
29.06.2018 o 15:26 przez Zzzz
Zzzz
made my day Towarzyszu :D
29.06.2018 o 14:27 przez Towarzysz
Towarzysz
Ausilio królu najświętszy, któryś jest w Interze, święć się kolacje twoje, przyjdź transfery twoje, bądź wola twoja w Calcio jak i poza nim. Ligę Mistrzów naszą kochaną daj nam i za rok i poniż naszych przeciwników, jako i my ich poniżamy na boisku co niedzielę. I nie przyprowadzaj nam więcej Barabaszów i uchowaj nas od Joao Mariów, amen.
29.06.2018 o 13:20 przez WTC
WTC
Pierwsze rozsądne okienko od lat.
29.06.2018 o 12:38 przez zemaria
zemaria
Forza Piero !! !!
29.06.2018 o 11:39 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Ausilio zmienil dealera na lepszego :)
29.06.2018 o 11:20 przez cristian08
cristian08
Dobrze ze juz Sabat sie Ausuliuszowi w transfery nie wpierr, widac ze sam jest w stanie zdzialac wiecej
29.06.2018 o 11:07 przez interista1987
interista1987
Ausilio sie rozcwanil;P bestia transferowa sie z chlopa zrobila :D Politano na wypozyczenie ale jaja witamy na pokladzie :)
29.06.2018 o 10:45 przez IlCapitano
IlCapitano
Ausilio zwariował, Politano na wypożyczenie a w przeciwną stronę znowu jakiś ogór z Primavery za 10 mln XD Politano witamy !!
29.06.2018 o 10:20 przez SETE
SETE
Hehehhe
29.06.2018 o 10:10 przez Chuchu
Chuchu
Ausilio ma chyba wakacje w sierpniu wykupione, że tak szybko te transfery ogarnia.
29.06.2018 o 10:02 przez jaszczomb
jaszczomb
Co się dzieje, Inter na rynku działa jak nie Inter... aż nie chce się wierzyć.
29.06.2018 o 09:51 przez SETE
SETE
Az sie boje pomyslec co by bylo gdyby VEcino nie strzelil tej glowy :)
29.06.2018 o 09:40 przez AveCaesar
AveCaesar
Też myślę, że Politano jest lepszą opcją niż jeździec bez głowy Verdi. Jest inteligentny na boisku, a nie tylko biec do przodu. Jeszcze Florenzi z Dembele musowo i okienko majstersztyk. Jeżeli jeszcze przyjdą Carvalho i Malcolm w miejsce Candrevy i Valero to okno marzenie.
29.06.2018 o 09:33 przez Dyl87
Dyl87
Młodego pewnie wliczą w ten okres rozliczeniowy :)
29.06.2018 o 09:28 przez Dyl87
Dyl87
Politano jest dobrą opcją do rotacji gra na paru pozycjach , Jeszcze Florenzi którego Spall zna i Gitara
29.06.2018 o 09:23 przez Czarson
Czarson
Skrzydłowy za darmo w zamian za juniora z primavery XDD Ausilio podziwiam cię.
29.06.2018 o 09:10 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Ale wtopa, przepraszam
29.06.2018 o 09:01 przez ksiazewi
ksiazewi
Czytalem, że 7+20, a dzięki Odgaardowi, ani złotówki. Za młodego opcja odkupu po sezonie za 10, a po dwóch za 15.

Shoutbox

chonciak 15.07.2020 01:01

Najpierw wróci do formy, a dopiero później się połamie. I znowu pół sezonu w dupe ;d

Czarson 15.07.2020 00:42

IMO wiadomo i to, że się polami i to, że wróci do formy

crislk 14.07.2020 23:50

kupowanie sensiego to wtej chwili to jak kupic kota w worku nie wiadomo czy sie połamie znow i bedzie sie leczył i czy wróci do dobrej formy wszystko powinno zalezec ok kwoty ile oni sb za niego chcą ;p

crislk 14.07.2020 23:48

no własnie czy wróci

Alfa 14.07.2020 23:48

niech oni sie ogarna z tymi treningami

Alfa 14.07.2020 23:48

no ciekawe czy wroci w ogole do tej formy

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:47

niesamowicie wyglądał

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:47

Szkoda Sensiego, bo w pierwszej części sezonu był chyba najlepszym zawodnikiem w lidze

crislk 14.07.2020 23:47

no wlasnie 15mln za takiego graja to max gdzie 3/4 sezonu przeleżał

Alfa 14.07.2020 23:46

no mysle ze mozemy sie dogadac skoro bayern tez negocjowal nie majac obowiazku

crislk 14.07.2020 23:45

nie mam nic do chlopaka bo waidomo choroba nie wybiera ale powinnismy sie zastanowićczy go wykupić a jak cos to mocno z ceny zbić sassuolo

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:42

my będziemy

crislk 14.07.2020 23:41

nikt nie bedzie mu placil za l4 ciagle

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:40

nawet jak jest zdrowy, to w jego przypadku nie jest nic pewne

crislk 14.07.2020 23:40

jak zowu zlapie kontuzje to niech zmieni zawod

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:40

ktoś jeszcze liczy na Sensiego? :D

Alfa 14.07.2020 23:40

zeby sie znowu polamac :D

Alfa 14.07.2020 23:40

a sensi pod koniec miesiaca wiec akurat bedzie na le

Alfa 14.07.2020 23:39

barila ma wrocic na rome

crislk 14.07.2020 23:39

bo rzygam juz tym gagsem

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w wygranym meczu przeciwko Torino?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 11 lipca

  • FT

    Lazio

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Brescia

    0 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 2

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Cagliari

    0 - 0

    Lecce

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Napoli

    2 - 2

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Torino

Wtorek, 14 lipca

  • FT

    Atalanta

    6 - 2

    Brescia

Środa, 15 lipca

  • 19:30

    Milan

    ? - ?

    Parma

  • 19:30

    Bologna

    ? - ?

    Napoli

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 21:45

    Lecce

    ? - ?

    Fiorentina

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Verona

  • 21:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 21:45

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

Czwartek, 16 lipca

  • 19:30

    Torino

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    SPAL

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    32

    76

  • 2

    Atalanta

    Atalanta

    33

    70

  • 3

    Inter

    Inter

    32

    68

  • 4

    Lazio

    Lazio

    32

    68

  • 5

    Roma

    Roma

    32

    54

  • 6

    Napoli

    Napoli

    32

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    28

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26768

Liczba newsów: 36999