Pozostałe

Sky - Suning Commerce Group coraz bliżej przejęcia Interu (25)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 10 lat temu
898
25

Sensacyjne informacje dotyczące Interu podaje telewizja Sky. Negocjacje z Suning Commerce Group nabrały zawrotnego tempa i mogą objąć mediolański klub jeszcze przed rozpoczęciem letniego mercato.

Chińczycy mają wykupić 30% udziałów należących do Massimo Morattiego oraz drugie 30% Ericka Thohira, który to posiada w sumie 70% akcji. Negocjacje jednak nadal trwają i chińska firma planuje przejąć w sumie około 60-70% klubu za kwotę w granicach 600-700 mln euro.

Oznaczałoby to, że rodzina Morattich oficjalnie pożegnałaby się z Interem, zaś Thohir pozostałby członkiem zarządu, bądź pełnił funkcję prezesa.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.06.2016 o 10:04 przez Geralt
Geralt
Może być tak że nowy inwestor będzie punktem zwrotnym w historii klubu. Jednak sama kasa to przecież nie wszystko, trzeba nią dobrze zarządzać. Kilka lat głupiej polityki transferowej przepłaconych zawodników i braku wyniku sportowego i wracamy do punktu wyjścia albo i gorzej. Teraz każdy klub od Interu będzie za tego samego zawodnika chciał więcej wiadomo dlaczego. Stąd przed nami ewentualnie wiele nowych możliwości ale trzeba z nich mądrze korzystać.
01.06.2016 o 15:07 przez Dada25
Dada25
kachol ale jest taki jeden klub który trzęsie portkami przed FPP nazywa się Inter.... Barcelona, Real czy City miały przyzwolenia na takie zachowania a My? pewnie kara by siadła to i boimy się wytworu fikcji... Inna kwestia trzeba ludzi myślących w zarządzie patrz Bayern i jak przygotowane transfery są a do tego jakie perełki wyciągają przecież Costa zajechałby 98% obrońcow Serie A w 45 a Coman by dobijal... scauting scauting i jeszcze scauting dobrze rozwinięty jest potrzebny Nam
01.06.2016 o 14:05 przez kachol
kachol
Wspaniałe wiadomości, tylko po cholere zostawiać Thohira w jakiejkolwiek formie. Wolę Chińczyków niż Arabów, a jak chcemy walczyć o trofea to potrzebujemy ogromnych pieniędzy i to jest szansa, że znowu będziemy mogli myśleć o walce o scudetto. Co do FPP to prawda jest taka, że jak będzie hajs to naciągnie się FPP bo konsekwencje jakie będą, że dostaniemy karę finansową. Brak wyciągnięcia konsekwencji z olania FPP w stosunku do City i PSG spowodowało, że nikt się specjalnie nie przejmuje tym, że wyda więcej niż nakazują dziadki z UEFA.
01.06.2016 o 13:48 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
hajsu od razu na transfery nie dostaniemy, z prostej przyczyny FFP, ktore pozwala tyle wydac ile sie zarobiło.
01.06.2016 o 08:59 przez Imrahil
Imrahil
czyli indor sprzedaje klub
01.06.2016 o 08:52 przez Ibra1908
Ibra1908
Bardzo dobrze, że Thohir szuka inwestorów, ale przecież przez FFP i tak nie kupimy nie wiadomo kogo, bo z tego co rozumiem muszą być podobne przychody(bilety, prawa telewizyjne itp) klubu co wydatki (transfery, pensje), no chyba że sprzedaż udział również wlicza się w przychody klubu?
01.06.2016 o 07:29 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Dejwid - szkoda to jest jak wódka wyleje się na stół. Moras był dał nam dużo pozytywnych ale też i negatywnych wrażeń przez otacza nie się ludzmi którzy bardziej szkodzili klubowi niż mu pomagali. Podziękowania dla niego i tyle. Jest już stary i zmęczony tym wszystkim. A konkurencja nie śpi wiec trzeba mieć głowę na karku jak Thohir i działać nie tylko na krajowym rynku ale na światowym tez
01.06.2016 o 07:22 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Wszystko pięknie, ładnie tylko nie rozumie jednego. Jeżeli nas przejmą I wloza spoko świeżej kasy w klub to czemu dalej będziemy pod rygorem FFP ? Dofinansowuje klub i dziękuję. Nie powinno być gadania. Rozumie jak nie ma kasy i trzeba sprzedawać aby kogoś kupić. Ale tu ? Nie wierzę że chińczycy wejdą do klubu tylko po to aby być. Zapewne chcą wzmocnić swoją markę a gdzie to najlepiej zrobić jak nie w LM !! Na to potrzeba kasy i odpowiedniego składu
01.06.2016 o 06:09 przez Kondzik
Kondzik
Jak ma łeb na karku to zostaje. Czyli sprawdza się to co pisałem cały czas..wykupią 20% by w ciągu roku dwóch wykupic pakiet wiekszosciowy. Normalne to było ze Chińczycy nie będą stali z boku z 20% i patrzyli co się dzieje jeszcze hajs dawali..
31.05.2016 o 23:56 przez interista1987
interista1987
sempre inter jesli to prawda to Erick niezle sie urzadzi. Nie dosc ze zarobi to jeszcze pozostanie prezydentem klubu i zlapie niezle kontakty i wplywy.
31.05.2016 o 23:51 przez interista1987
interista1987
Jesli to prawda to rywale z podworka beda mieli gula :) Czekam na potiwerdzenie przejecia klubu przez Suning.
31.05.2016 o 22:38 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Wg. źródeł transakcja ma przebiegać w 2ch etapach. Chińczycy najpierw kupią 20-30% akcji, a w ciągu roku chcą nabyć pakiet większościowy. natomiast Erick miałby dalej piastować funkcję prezydenta. Moratti ma się całkowicie wycofać z klubu.
31.05.2016 o 22:38 przez Kebo
Kebo
Bierzcie to i pompujcie hajs!
31.05.2016 o 22:37 przez bobogol
bobogol
taniej kupie, drożej sprzedam - to wódki się też napije :brawo:
31.05.2016 o 21:19 przez and1
and1
Widac jak Thohir wraz ze współpraownikami podniosl wartosc klubu. Sukcesywne zmniejszanie zadluzenia i zdrowe zarzadanie. Jezeli okaze sie to prawda to uklony w strone Ericka.
31.05.2016 o 21:09 przez piotrekninter
piotrekninter
60czy70% za 600-700 mln to sporo
thohir za 70% dał ok 360
ciekawe czy chinole cos by dobrego zrobili
31.05.2016 o 21:07 przez Rebelde
Rebelde
Lovato dobrze to ująłeś .
31.05.2016 o 20:51 przez Lovato
Lovato
"Można się śmiać, ale pieniądze to nie wszystko i nie wiem czy sukces za kasę skośnoowkich smakowałby tak samo" Wole coś zjeść z kuchni azjatyckiej chociaż za nią nie przepadam niż być głodny.
31.05.2016 o 20:46 przez Kondzik
Kondzik
http://www.forbes.com/profile/zhang-jindong/ tu jest właściciel Suning. Dejwid w obecnym sporcie tradycje nie grają. Zobacz do rywala za między to samo się dzieje.
31.05.2016 o 20:41 przez Dejwid
Dejwid
Troche szkoda jakby Moratti odszedł całkowicie, Można się śmiać, ale pieniądze to nie wszystko i nie wiem czy sukces za kasę skośnoowkich smakowałby tak samo;p Inter jednak ma troche wieksza tradycje niz PSG czy City.
31.05.2016 o 20:36 przez pluto11
pluto11
Jaki oni maja kalital moze ktos wie
31.05.2016 o 20:36 przez pluto11
pluto11
Moze sami sobie wypozycza Teixeire
31.05.2016 o 20:35 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
czekam na oficjala :D
31.05.2016 o 19:28 przez Tihi
Tihi
to by było kozak, wystarczy spojrzeć jakich zawodników do Jingasu ściągają i można by bez problemu wtedy między nimi a nami zawodników transferować, myślę że ET przystanie na taką propozycję.. 600mln za 60% udziałów, a on jak przejmował Inter dał bodajże 300mln za 70% jak mnie pamięć nie myli
31.05.2016 o 19:14 przez Kondzik
Kondzik
Kolosalna kwota ale jak widać są bardzo zdeterminowani na co Erick może przystac (daj Boże)

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się