Pozostałe

Sneijder: "Inter na zawsze" (34)

Autor:
Źródło: calciomercato.com
prawie 16 lat temu
888
34

Pomocnik reprezentacji Holandii oraz Interu Mediolan - Wesley Sneijder ani myśli ruszać się z Mediolanu. Holender ma zamiar przedłużyć kontrakt z Interem Mediolan do 2015 roku, na mocy którego zarobi 4 mln € za sezon.

 

"W odpowiedzi na zainteresowanie Sniejderem ze strony Realu, Chelsea oraz Manchesteru United kontrakt z Interem zostanie przedłużony. Sneijder to kluczowy zawodnik Interu, jest obecnie najpoważniejszym kandydatem do zdobycia Złotej Piłki. To było nie do pomyślenia jeszcze 12 miesięcy temu" - powiedział agent zawodnika Soren Lerby.

 

Sneijder w ciągu jednego sezonu stał się niekwestionowanym liderem Nerazzurrich, bożyszczem kibiców i jednym z symboli klubowego mistrza Europy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.07.2010 o 07:56 przez Sneijder7
Sneijder7
Brawo .! <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
05.07.2010 o 22:37 przez adi1908
adi1908
i pięknie a najlepsze jest w tym wszystkim zainteresowanie ze strony Realu hehe ciekawe czy i tym razem Jose pisze do niego smsy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.07.2010 o 17:50 przez Balcer566
Balcer566
INTER to jest to<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
05.07.2010 o 17:20 przez Nidhogg
Nidhogg
Nie traktuję go poważnie, mimo że bardzo cenię piłkarsko. Rok temu kochał Real i bronił się rękami i nogami, żeby do nas nie trafić.<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.07.2010 o 11:06 przez piotrekninter
piotrekninter
ale Muller final LM zawalil<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
E2 zarabia tyle, bo kazdy wie ze zeby nie wysoki kontrakt to by go tu nie bylo, pewnie w City by skonczyl<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
WEs 3mam kciuki, zlota pilka Ci sie nalezy
05.07.2010 o 10:05 przez SlimShady
SlimShady
Mu to sie najbardziej należał ten kontrakt. 4 mln jak najbardziej zasłużenie dla Wesa, który odmienił i poukładał naszą gre. Bez niego nasza gra poprostu nie idzie, próbował Stanko czy Motta ale oni to rozgrywający na miarę Sneijdera. Życzę mu z całego serca Złotej Piłki i zdobycie MŚ.
05.07.2010 o 01:13 przez fcii
fcii
Ty tak samo Wes<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
05.07.2010 o 00:51 przez Urys92
Urys92
No i Pieknie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 23:33 przez adriano:)
adriano:)
Sneijder rozegrał fantastyczny sezon i jeśli Holandia awansuje do finału MŚ to będzie miał spore szanse na wygranie złotej piłki. Miło byłoby zobaczyć zawodnika Interu odbierającego tą nagrodę.
04.07.2010 o 22:49 przez interbig
interbig
oby tylko zdania nie zmienił za rok, za dwa<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ale co tam, póki co forza Sneijder <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
04.07.2010 o 22:36 przez RafiQ
RafiQ
no własnie 4 mln pensji dla najlepszego piłkarza świata ? Wes trzymam kciuki za Ciebie i za Holandie !
04.07.2010 o 22:34 przez Harvester
Harvester
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.07.2010 o 22:02 przez eldoka
eldoka
i bardzo dobrez oby był z nami jak najdłużej <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.07.2010 o 21:59 przez konrados
konrados
zasłuzył na podwyżkę<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
04.07.2010 o 21:52 przez Michal_fci
Michal_fci
Sneijder 4 mln Eto'o 10,5 sprawiedliwie
04.07.2010 o 21:47 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
Wes chyba w odpowiednim momencie wzniósł się na szczyty. Gdyby zrobił to wcześniej chyba teraz biłaby mu już sodówa, a tak to mamy geniusza na lata.
04.07.2010 o 21:26 przez Ajk
Ajk
Kontrakt do 2015 roku powinien zamknąć wszelkie spekulacje na temat przyszłości Wesa. Jego przyszłość jest w Interze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.07.2010 o 20:15 przez stojakII
stojakII
to samo powiem ...... Inter na zawsze <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 19:22 przez tytusek25
tytusek25
To ja rozumiem<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
04.07.2010 o 18:27 przez mati1908
mati1908
i to mi ise podoba<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
04.07.2010 o 17:47 przez Gajdzik
Gajdzik
Sneijder królem strzelców <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 17:01 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Inter na zawsze <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Wesley na zawsze <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 16:58 przez pingfin
pingfin
Tak, ale Muller za młody na złotą piłkę. Jeszcze tyle nie osiągnąl. No i nie oszukujmy się - większość jego bramek to &quot;dołożenie nogi&quot;
04.07.2010 o 16:56 przez pingfin
pingfin
Dokładnie, transfery w ostatnich latach w Interze są po prostu genialne. Wes - 15mln, Maicon - 6mln o ile mnie pamięć nie myli, Lucio - 7mln, A najlepszym transferem, bez względu na prezentowany poziom sportowy, była wymiana Zlatana za Eto'o <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.07.2010 o 16:55 przez Nen
Nen
Muller z Bayernu również świetnie sobie radził w lidze krajowej, LM a teraz na Mundialu podaj jeden z najlepszych.
04.07.2010 o 16:45 przez Seba
Seba
Najlepsza w tym wszystkim i tak była kwota. 15 mln<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
04.07.2010 o 16:44 przez pingfin
pingfin
Chuchu, nie powiedziałbym. W 2006 dostał Cannavaro, choć murowanym kandydatem był Ronaldinho. Teraz jest podobnie, sezon ligowy Messi miał kapitalny, nie można zaprzeczyć, ale już na mundialu szło gorzej. Wes daje radę tu i tu. Według mnie najpoważniejsi kandydaci do złotej piłki to Robben, Sneijder, Lahm (tak, nie macie zwidów. Kapitan reprezentacji Niemiec, która gra świetny mundial i ważna postać Bayernu), potem postawiłbym Messiego, Xaviego, Davida Ville
04.07.2010 o 16:41 przez piotrekninter
piotrekninter
i dobrze, o najlepszych graczy trzeba dbać<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 16:39 przez paqao
paqao
Wes może się stać jedną z legend lat obecnych
04.07.2010 o 16:26 przez Mate1908
Mate1908
A pomyśleć, że prawie rok temu o tej samej porze Sneijder robił wszystko aby tylko uniknąć przejścia do Interu. Za wszelką cenę chciał zostać na Bernabeu. Jednak przybycie do Mediolanu okazało się prawdziwym zwrotem w dotychczasowej karierze Holendra. Tutaj w niego wszyscy uwierzyli, a sam Wes wspaniale się odwdzięczył. Mam nadzieję, że zostanie z nami jeszcze wiele lat.

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się