
Wesley Sneijder był gościem RTL7, gdzie podczas wywiadu wspominał swoją współpracę z Jose Mourinho. Holender przypomniał także anegdotę związaną z pamiętnym finałem Ligi Mistrzów z 2010 roku.
- Relacja Mourinho z Materazzim była wyjątkowa. Na kilka tygodni przed finałem Ligi Mistrzów wezwał go do swojego biura i powiedział: "Oto list. Włożę go do koperty. Otwórz go po meczu". W środku znajdował się dokładny wynik meczu z Bayernem Monachium.
- Podniesienie pucharu Ligi Mistrzów to marzenie każdego chłopca. Kiedy go dotknąłem to był to wyjątkowy moment, którego nigdy nie zapomnę.
Jose Mourinho prowadził Inter w latach 2008-2010 i poprowadził drużynę do dwóch Mistrzostw Włoch, Pucharu Włoch oraz zdobycia Ligi Mistrzów. Nerazzurri są jedyną drużyną w Serie A, która zdobyła w swojej historii triplettę.
Komentarze (1)