Wywiady z piłkarzami

Sneijder:"Dziękujemy kibicom za doping" (25)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
340
25

J.Zanetti:"Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy w tych rozgrywkach. Bramka Raula wyszła z naszego błędu, kiedy kontrolowaliśmy przebieg meczu, ale wynik spotkania został ustalony już w pierwszym meczu. Oczywiście jesteśmy zupełnie rozczarowani. Teraz musimy się skupić na końcówce sezonu, w lidze jak i Coppa Italia. Wierzymy, że możemy wygrać obie konkurencje".

Ranocchia:"Wynik pierwszego spotkania na pewno wpłynął na tę grę. Przyjechaliśmy tutaj i zagraliśmy śmiało. Włożyliśmy wszystko co mogliśmy do tego spotkania, ale nie potrafiliśmy zdobyć wcześniej bramki. Taka drużyna jak Inter musi być cierpliwa. Mamy jeszcze ligę i puchar Włoch i chcemy wygrać oba trofea".

[hide]

Nagatomo:"Nie mogę ukrywać, że jestem trochę rozczarowany po tej porażce, ale nie mamy czasu na zamartwianie się tym: mamy jeszcze ligę i puchar Włoch, to są nasze cele od dzisiaj. Przegraliśmy, ale Uchida wygrał z Schalke. Japonia jest częścią mnie i jestem trochę szczęśliwy, ponieważ on będzie grał dalej ze swoim zespołem".

Sneijder:"Teraz ruszamy: chcemy wygrać Scudetto i Coppa Italie. Myśleliśmy, że mogliśmy odwrócić losy pierwszego spotkania, ale wiedzieliśmy że będzie to bardzo trudne. Stworzyliśmy wiele okazji, ale jeśli ich wbijasz, wówczas jest ciężko. Schalke dobrze wypadło na San Siro i także dzisiaj. Bardziej zawaliliśmy mecz u siebie niż tutaj. Oklaski od kibiców Nerazzurri ? Dziękujemy każdemu z nich, ponieważ oni zawsze są z nami. Teraz musimy zrobić wszystko co w naszej mocy w lidze i pucharze Włoch. Skupimy się na celach, które nam zostały. Będziemy czekali z niecierpliwością".

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.04.2011 o 19:34 przez Rufus
Rufus
Sneijder trochę przesadził z tym, że stworzyliśmy wiele okazji...Spodziewałem się jednak większej chęci od zawodników, aby wygrać ten mecz...
14.04.2011 o 15:35 przez Kacper210
Kacper210
zgadzam się z Mirasem<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
14.04.2011 o 14:30 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza Inter <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
Gramy Dalej <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
14.04.2011 o 12:56 przez ElMaslako
ElMaslako
połowa komentarzy załosne... a nawet i wiecej... az szkoda gadac...
14.04.2011 o 12:24 przez Helton
Helton
Kiedy przestaniecie grac mecze na stojaco<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
14.04.2011 o 12:03 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Sneijder &quot;stworzyliśmy wiele okazji&quot;<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Ciekawe jakich<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Niby kontrolowaliśmy gre ale wystarczylo, że schalke dostało piłke, to tworzyło prawie 100% akcje...A my<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> chyba jedyna dobra akcja to strzał Stankovicia.Kolejne błędy taktyczne Leo - Dlaczego ściągnął Sneijdera a nie np Milito, gdy Coutinho wchodził<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Wtedy byłby atak Cou -Eto'o - Pandev (Eto'o zdecydowanie najlepiej czuje się na szpicy)
14.04.2011 o 11:19 przez Arcadinho77
Arcadinho77
graja jak graja na oslode albo milan nam dopinkoli w coppa italia albo roma oby nas udinese nie wyprzedzilo bo wtedy bedzie dopiero padaka <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
14.04.2011 o 10:56 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Zrobliście wszystko co mogliście<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Widzę, że bardzo mało możecie. Myślałem, że te w końcu wypowiedzi będą takie, jakie powinny.
14.04.2011 o 10:54 przez Kusy
Kusy
no nic trzeba dograć ten sezon do końca, może uda się coś jeszcze ugrać
14.04.2011 o 10:50 przez pablo77
pablo77
jestem za zwolnieniem Leo , taktyk z niego slaby jedynie nadaje sie na &quot;kolege&quot; przegral 2 najwazniejsze mecze i dla mnie jest on chyba gorszy od Manciniego <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
14.04.2011 o 10:30 przez Michal_fci
Michal_fci
to oni sie starali? Nie widzialem tego, oni chcieli zeby ten mecz sie nie odbyl, bo to bylo pewne ze nie odrobimy strat. Ale o zwyciestwie mozna bylo pomyslec
14.04.2011 o 10:08 przez Kebo
Kebo
Hehe przed meczem to mówili że będą trawę gryźć a na boisku nie istnieli oby ten sezon jak najszybciej się skończył
14.04.2011 o 10:04 przez Seba
Seba
No i teraz wyszło ile znaczyły wypowiedzi przedmeczowe. Jeden wielki pic, aby podbudować kibiców, a tak na prawdę najchętniej zostaliby w domu i w ogóle nie wychodzili na boisko.
14.04.2011 o 10:03 przez dawid808
dawid808
Szczerze mówiąc to wole że odpadli w taki sposób niż np. mieliby wygrać 4:1. Wtedy wszyscy by przeżywali że zabrakło 1 bramki, a tak wiem że Inter był słabszy i jakoś łatwiej mogę się pogodzić z porażką.
14.04.2011 o 09:53 przez zanetti22
zanetti22
&quot;ale wynik spotkania został ustalony już w pierwszym meczu.&quot;<br />
&quot;Wynik pierwszego spotkania na pewno wpłynął na tę grę.&quot;<br />
To po ch*j gadaliście, że wszystko jest możliwe, że trzeba w was wierzyć, nie wolno krytykować itd.?<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> Dwumecz dwumeczem i w awans nie wierzyłem ale można było chociaż pokazać odrobinę klasy i spróbować powalczyć o zwycięstwo!<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
14.04.2011 o 09:51 przez IBRA2880
IBRA2880
Gramy fatalnie i jesteśmy w kryzysie;/Trzeba pozbyć sie paru zawodników typu Matrix,Cordoba,Pandev i Milito i ostro działać latem.
14.04.2011 o 09:48 przez microsoft666
microsoft666
naszych gra jest tak tandetna jak wyjazdowe koszulki<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> wrocil stary slaby Inter
14.04.2011 o 09:42 przez MiRas.
MiRas.
Naszym celem powinno być wyprzedzenie Napoli w bezpośrednim pojedynku z nimi, a nie marzenia o mistrzostwie. A co mnie najbardziej położyło na łopatki to fakt, że po pierwszym meczu wielu naszych grajków mówiło, ze to nie koniec, że powalczą, że Schalke strzelił 5 goli u nas to czemu oni nie mogliby strzelić 4 na Veltins Arena. A teraz ci sami zawodnicy mówią:<br />
<br />
&quot;wynik spotkania został ustalony już w pierwszym meczu&quot;<br />
&quot;Wynik pierwszego spotkania na pewno wpłynął na tę grę&quot;<br />
<br />
No co za paranoja! Kiedyś graliście i nic nie gadaliście, teraz gadacie i nic nie gracie.<br />
<br />
Dobra mina do złej gry, tak się nazywa zachowanie naszych.
14.04.2011 o 09:29 przez el_loco
el_loco
jeśli nie wygramy pucharu lub mistrzostwa to możemy porzegnac się z Leo.
14.04.2011 o 09:29 przez yoda79
yoda79
&quot;Kontrowalismy mecz&quot;, &quot;Teraz ruszamy&quot;, &quot;Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy&quot; <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
Kosmici, ze względu na szacunek dla nich za wszystko dosadniej nie napiszę.
14.04.2011 o 08:58 przez microsoft666
microsoft666
&quot;Sneijder:&quot;Teraz ruszamy: chcemy wygrać Scudetto i Coppa Italie&quot; <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> jeszcze pare dni temu mowil ze chce potrojnej korony,Nagatomo i Coutinho do pierwszej 11-ki,kask do wylotu i Motta tez, no ale jak to powiedzial Kołtoń,Motta jest faworyzowany u LE-ŁOSIA<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
14.04.2011 o 08:54 przez microsoft666
microsoft666
a na co nam puchar wloch sie pytam...<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
14.04.2011 o 08:51 przez Castellazzi
Castellazzi
wczoraj nie było jakiejkowiek chęci gry u naszych. Teraz powinniśmy poważnie podejść do Coppa Italia i wygrać z Romą. Na Scudetto mamy niewielkie szanse, można powiedzieć że matematyczne
14.04.2011 o 08:47 przez strzalkowy
strzalkowy
no nie było widac chęci , ale trudno . Podoba mi się podejście, trzeba teraz skupic się na Serie A i pucharze a nie oglądac się za siebie . Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
14.04.2011 o 08:44 przez Szociq
Szociq
ja jakoś nie zauwazyłem u naszych graczy wielkiej chęci do zwyciężania wczoraj, smutna prawda.

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Nitrogen 26.06.2026 19:32

Taki ekspert transferowy jesteś martinc i nie widziałeś

KibicInteru 26.06.2026 19:32

Jeszcze takiego głąba jak Leao

KibicInteru 26.06.2026 19:31

Zostawienie kogoś kto otwarcie mówi o odejściu nie było by najmądrzejszym posunięciem

martins2000 26.06.2026 19:29

a co pod młot idzie?

KibicInteru 26.06.2026 19:29

Sprzedaż Leao spokojnie to pokryje

martins2000 26.06.2026 19:28

ciężko będzie miał w serie a

martins2000 26.06.2026 19:26

oni bez LM tyle wydają?!

martins2000 26.06.2026 19:26

50 mln+bonusy

martins2000 26.06.2026 19:26

BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!

martins2000 26.06.2026 19:19

na 99% Paz już nie wróci do Realu

KKazam 26.06.2026 18:58

Nawet provedela nie mamy jeszcze :) haha a chcieli palestyne kupic

KKazam 26.06.2026 18:57

Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze

broda4991 26.06.2026 18:57

Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625587

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się