Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
FENDI_SOSA
09.06.2026 01:26
a nie zem sie walnal to jakis konate z tott ze kogucikow nie z as
ragnar
08.06.2026 23:56
Oho zaczyna się, ciekawe ile ten Kambiaso by kosztował...
martins2000
08.06.2026 23:16
SI - Inter, Cambiaso opzione prioritaria se dovesse saltare l'assalto a Palestra
pluto11
08.06.2026 22:54
Ale można iść kazusem Denzela i młodego ściągnąć. Ciekawe ile by za niego chcieli
Cny
08.06.2026 22:40
opadł entuzjazm pierwszych dni sezonu ogórkowego, nie ma Kone, nie ma Paza. Nie ma też Dumfriesa
ZA to jest Miki, i podchody pod Jonesa, który jest zawodnikiem za 25-30M i nic nie zmieni w naszej drugiej linii
Cny
08.06.2026 22:38
ale ciorny, nie pogra tutaj 10 lat i nie bedzie potencjalnym punktem odniesienia dla kibicow
andyvdm
08.06.2026 22:38
Też młody i też dobry i tańszy
Cny
08.06.2026 22:37
Znowu wydamy 100M i nie będzie żądnego wyraźnego jakościowego skoku. Przecież to chore
andyvdm
08.06.2026 22:37
A nie można zamiast Palestry kupić Givaio Reada
Cny
08.06.2026 22:37
Na razie stoimy w miejscu i mamy na wszystko czas. Zawodnicy jak zwykle dogadani z klubem, tlyko transakcji nie można domknąć. Skąd my to znamy
pluto11
08.06.2026 22:18
Ostatnio pisali że 63 chcą
El Imprezatore
08.06.2026 22:14
atlanat już podniosła cene na 55 mln według sky
WTC
08.06.2026 22:10
Teraz jeszcze młody jest, zdolny nadal ze śladami grzywki za linią potylicy
WTC
08.06.2026 22:08
Miki w wieku 90 lat będzie pierwszym piłkarzem we Wloszech grającym z rozrusznikiem serca. Dla niego zrobią wyjątek, bo jest na innym poziomie
FENDI_SOSA
08.06.2026 21:36
no jak nam jeszcze chyba tego z rzymu tez mou wezmie czarnego
Komentarze (23)
Luis Henrique też miał dymy robić,bo miał jakiś konflikt z De Zerbim xd
Co do jego jakości - moim zdaniem jeden z najlepszych obrońców w Serie A i ma absolutnie wszystko, żeby grać w Interze. Jest to bardziej potencjalny LŚO lub PŚO niż CŚO, chociaż wydaje mi się, że można próbować z niego takiego zrobić. Spośród wszystkich nazwisk przejawiających się w kontekście gry tutaj, to Soleta stawiam zdecydowanie najwyżej. W przypadku straty SdV i Acerbiego jednocześnie trzeba pomyśleć nad kimś jeszcze. Nie stać nas na kolejne dobre nazwisko za gotówkę, więc pewnie musielibyśmy ściągać jakiegoś noname z lig 3. świata pilkarskiego lub z darmowego transferu. Tu można powalczyć o Senesiego lub Konate. Szczególnie ten pierwszy jest w naszym zasięgu.
Trzymać się od niego z daleka.
Do tego kolejny czarnoskóry i później jesteś uzależniony od humorów, sytuacji karnej, jakiś kaprysów jak masz za dużo ich w składzie. No ale odejdzie Thuram przynajmniej
Najlepiej oceniany piłkarz Udinese w sezonie.
Jeśli tylko nie zostanie uznany za winnego to powinien być jednym z głównych celów na letnie okienko.