Plotki transferowe

Solet priorytetem Interu. W kwietniu planowane spotkanie w Mediolanie (23)

Źródło: fcinternews.it
3 miesiące temu
1386
23

Oumar Solet znajduje się w gronie głównych celów Interu na letnie okienko transferowe. Obrońca Udinese wzbudza zainteresowanie kilku klubów z całej Europy, jednak mediolańczycy zamierzają poważnie wzmocnić defensywę przed kolejnym sezonem.

„Z kontraktem obowiązującym do 2027 roku Solet jest absolutnym priorytetem Interu” – informuje Footmercato. Według doniesień z Francji, ojczyzny piłkarza urodzonego w 2000 roku, spośród wszystkich opcji analizowanych przez władze Nerazzurrich to właśnie zawodnik z Melun pozostaje na szczycie listy życzeń. Zgodnie z tymi informacjami, w kwietniu planowane jest spotkanie w Mediolanie, podczas którego strony miałyby omówić możliwą przyszłą współpracę.

Zobacz też

mercato live 2026

Mercato Live - 05.06 (23:01) Perez potwierdza - Dumfries, Konate i Mourinho w Realu | Dziś spotkanie Marotty z Percassim (20)

05.06
23:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live - 08.06 (16:10) Nowy kontrakt dla Pio Esposito | Provedel blisko Interu? (30)

08.06
09:23

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.03.2026 o 06:45 przez Klinsi64
Klinsi64
Xucatlan napisał:
Fakt, że został w Salzburgu odsunięty od zespołu ze względów dyscyplinarnych i że oblał testy medyczne w Hoffenheim to nie przeciwwskazania?

Luis Henrique też miał dymy robić,bo miał jakiś konflikt z De Zerbim xd
06.03.2026 o 07:48 przez Xucatlan
Xucatlan
Kondlikt typu, że zawodnik w następnym meczu gra i ściska się z trenerem, to jednak trochę inna skala niż wykluczenie z drużyny, a następnie zerwanie kontraktu.
05.03.2026 o 13:55 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Jakościowy zawodnik za stosunkowo nie duże pieniądze do wyrwania. Ograny w Serie A w 3 z tyłu. Nie widzę przeciw wskazań.
05.03.2026 o 16:20 przez Xucatlan
Xucatlan
Fakt, że został w Salzburgu odsunięty od zespołu ze względów dyscyplinarnych i że oblał testy medyczne w Hoffenheim to nie przeciwwskazania?
06.03.2026 o 11:54 przez ZnawcaCalcio
+2
ZnawcaCalcio
To nikogo nie kupujmy i c :cenzor: . Jaki ten Solet by nie był to można wyciągnąć najlepszego dostępnego ŚO w lidze za stosunkowo nieduże pieniądze. W kwietniu się okaże czy jest winny, ale jeśli nie będzie to trzeba go za wszelką cenę ściągnąć.
05.03.2026 o 12:46 przez ciechan
+3
ciechan
Co do jego przeszłości- chłop się bardzo mocno ogarnął, o czym wspomina nie tylko on, ale również wiele innych źródeł.

Co do jego jakości - moim zdaniem jeden z najlepszych obrońców w Serie A i ma absolutnie wszystko, żeby grać w Interze. Jest to bardziej potencjalny LŚO lub PŚO niż CŚO, chociaż wydaje mi się, że można próbować z niego takiego zrobić. Spośród wszystkich nazwisk przejawiających się w kontekście gry tutaj, to Soleta stawiam zdecydowanie najwyżej. W przypadku straty SdV i Acerbiego jednocześnie trzeba pomyśleć nad kimś jeszcze. Nie stać nas na kolejne dobre nazwisko za gotówkę, więc pewnie musielibyśmy ściągać jakiegoś noname z lig 3. świata pilkarskiego lub z darmowego transferu. Tu można powalczyć o Senesiego lub Konate. Szczególnie ten pierwszy jest w naszym zasięgu.
05.03.2026 o 16:02 przez Piotrek85
Piotrek85
Solet i Senesi z wolnego. Ewentualnie Celik za Darmiana. Chociaż Celik podobno dogadany z Juve.
05.03.2026 o 16:36 przez ciechan
ciechan
@Piotrek85 Celik to placek. Piłkarze spod ręki Gaspariniego to duże ryzyko, bo on z przeciętniaka potrafi zrobić grajka wyglądającego jak kosmita. Z reguły jednak placek zawsze pozostanie plackiem
05.03.2026 o 10:12 przez pasencjusz88
+1
pasencjusz88
Do tego Kone na środek 👍🏻
05.03.2026 o 11:59 przez kadrian89
+1
kadrian89
Kone marzeniem pozostaje wielkim.
05.03.2026 o 09:56 przez inter30
+1
inter30
Prawda jest taka że to absolutny max na miarę Ausillo, nawet się nie łudzę że w grę w chodzi ktoś naprawdę klasowy na już, boję się że wręcz skończy się na półce niżej, i to w sumie dotyczy wszystkich pozycji jakie będą do wzmocnienia
05.03.2026 o 07:26 przez Paolo87
+2
Paolo87
Są pewne skazy ale wydaje się być opcją zdrowo rozsądkową, zwłaszcza w kontekście czekającej nas przebudowy zespołu. Solidny ligowiec, raczej wyżej nie podskoczy (ale kto wie? Może jednak?). Nie wątpliwie cena też jest tu atutem.
05.03.2026 o 08:10 przez Cny
Cny
Tylko już się zaczyna. Bramkarz budżetowy, bo przebudowa, Soler budżetowy po przebudowa, napastnik za Thurama budzetowy, bo przebudowa, Miki niech zostanie, bo przebudowa, SdV mógłby zostać, bo nie ma kasy na dwóch ŚO. Także na kogo będą wydawane pieniądze jak wszędzie opcje budżetowe? :D no tak na nikogo albo na siódmego pomocnika z lig ę
05.03.2026 o 08:25 przez Paolo87
+1
Paolo87
A kto powiedział że mają być budżetowi? Właśnie chodzi o to żeby była jakość a jeżeli w tym przypadku jakość idzie w parze z cena to tylko lepiej. Jeśli zostałby De Vrij i przyszedł Solet (za Acerbiego) to można skupić się na innych pozycjach.
05.03.2026 o 09:40 przez inter30
+1
inter30
Cny - a kto powiedział że w ogóle będą jakieś pieniądze (takie poważniejsze a nie budżetowe)? :D
05.03.2026 o 09:53 przez darek666sz
+1
darek666sz
A kto powiedział że pieniędzy nie będzie?już zaczynasz marudzenie?3 miesiące przed mercato?
05.03.2026 o 10:38 przez Cny
Cny
Sezon skończony. Czymś trzeba się emocjonować skoro nawet półfinał coppy nie dostarcza emocji
05.03.2026 o 07:18 przez Xucatlan
+2
Xucatlan
Typ w Salzburgu został wykluczony z drużyny za brak dyscypliny i nieprofesjonalne podejście do obowiązków, a w międzyczasie oblał testy medyczne w Hoffenheim.

Trzymać się od niego z daleka.
05.03.2026 o 08:07 przez Cny
+1
Cny
Imho według mnie też dużo red flagów. Ryzykowny ruch
05.03.2026 o 07:17 przez ragnar
ragnar
Już dawno powinien być zaklepany
05.03.2026 o 07:16 przez Cny
-2
Cny
Dobry rezerwowy, uniwersalny. Nie jest to jednak lider środka defensywy na klub taki jak Inter. Nadal będzie trzeba klasowego ŚO.

Do tego kolejny czarnoskóry i później jesteś uzależniony od humorów, sytuacji karnej, jakiś kaprysów jak masz za dużo ich w składzie. No ale odejdzie Thuram przynajmniej
05.03.2026 o 07:18 przez ragnar
+1
ragnar
Myślę, że dałby więcej niż teraz Bisseck czy Acerbi...raczej nikt lepszy nie przyjdzie
05.03.2026 o 06:27 przez Paolo92
+2
Paolo92
Z tego co patrzę może grać w systemie z czwórką i trójką obrońców.
Najlepiej oceniany piłkarz Udinese w sezonie.
Jeśli tylko nie zostanie uznany za winnego to powinien być jednym z głównych celów na letnie okienko.

Shoutbox

FENDI_SOSA 09.06.2026 01:26

a nie zem sie walnal to jakis konate z tott ze kogucikow nie z as

ragnar 08.06.2026 23:56

Oho zaczyna się, ciekawe ile ten Kambiaso by kosztował...

martins2000 08.06.2026 23:16

SI - Inter, Cambiaso opzione prioritaria se dovesse saltare l'assalto a Palestra

pluto11 08.06.2026 22:54

Ale można iść kazusem Denzela i młodego ściągnąć. Ciekawe ile by za niego chcieli

Cny 08.06.2026 22:40

opadł entuzjazm pierwszych dni sezonu ogórkowego, nie ma Kone, nie ma Paza. Nie ma też Dumfriesa :D ZA to jest Miki, i podchody pod Jonesa, który jest zawodnikiem za 25-30M i nic nie zmieni w naszej drugiej linii

Cny 08.06.2026 22:38

ale ciorny, nie pogra tutaj 10 lat i nie bedzie potencjalnym punktem odniesienia dla kibicow

andyvdm 08.06.2026 22:38

Też młody i też dobry i tańszy

Cny 08.06.2026 22:37

Znowu wydamy 100M i nie będzie żądnego wyraźnego jakościowego skoku. Przecież to chore

andyvdm 08.06.2026 22:37

A nie można zamiast Palestry kupić Givaio Reada

Cny 08.06.2026 22:37

Na razie stoimy w miejscu i mamy na wszystko czas. Zawodnicy jak zwykle dogadani z klubem, tlyko transakcji nie można domknąć. Skąd my to znamy

pluto11 08.06.2026 22:18

Ostatnio pisali że 63 chcą

El Imprezatore 08.06.2026 22:18

Atalanta miało być

El Imprezatore 08.06.2026 22:18

Atalana

El Imprezatore 08.06.2026 22:14

atlanat już podniosła cene na 55 mln według sky

WTC 08.06.2026 22:10

Teraz jeszcze młody jest, zdolny nadal ze śladami grzywki za linią potylicy

WTC 08.06.2026 22:08

Miki w wieku 90 lat będzie pierwszym piłkarzem we Wloszech grającym z rozrusznikiem serca. Dla niego zrobią wyjątek, bo jest na innym poziomie

FENDI_SOSA 08.06.2026 21:36

no jak nam jeszcze chyba tego z rzymu tez mou wezmie czarnego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53338

Liczba komentarzy: 624473

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się