Wywiady z trenerami

Spalletti: Doskonała pierwsza połowa (14)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
5 miesięcy temu
950
14
Luciano Spalletti

Luciano Spalletti rozmawiał z DAZN po zremisowanym 1:1 spotkaniu Interu z Juventusem na Stadio Giuseppe Meazza. Oto, co miał do powiedzenia trener Nerazurrich.

- W pierwszej połowie rozegraliśmy świetne zawody - nie pozostawiliśmy zbyt wiele miejsca naszym przeciwnikom i byliśmy doskonali w odbiorze. W drugiej połowie Juventus był trochę bardziej agresywny, podczas gdy nam brakowało jakości i mniej utrzymywaliśmy się przy piłce. Oba zespoły pokazały się z naprawdę dobrej strony.

- Moim zdaniem rozegraliśmy dobre spotkanie, jesteśmy teraz w okresie, w którym zespół zdał sobie sprawę, że ma odpowiednie cechy i możliwości wprowadzenia w życie tego, co chcemy osiągnąć. Jest jednak jasne, że zdarzały się momenty, w których obniżyliśmy naszą jakość i można było zauważyć, że jesteśmy nieco zmęczeni.

Na zakończenie wypowiedział się na temat występu Marcelo Brozovica.

- Przejął pełną kontrolę nad swoimi umiejętnościami i obszarami boiska, w których grał. Kiedy mówisz o graczu z jego cechami, mówisz przede wszystkim o fantastycznych trudnych podaniach, ale jest też jakość w tych prostszych zagraniach, jeżeli są one wykonane z odpowiednią siłą. On naprawdę jest w tym doskonały.

Zobacz też

Igor Tudor

Tudor: Nie jest łatwo grać tutaj w osłabieniu, ale zagraliśmy dobrze (4)

15.09
15:12
Antonio Conte

Conte: Pokażemy się z najlepszej strony (0)

20.09
18:34

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2019 o 13:07 przez AveCaesar
AveCaesar
@Kazam jasne mógł przecież w ogóle zmian nie robić ;)
28.04.2019 o 13:07 przez AveCaesar
AveCaesar
Tylko, że wtedy byłby pocisk w drugą stronę. Spójrz na naszą ławkę.
28.04.2019 o 12:40 przez Kazam
Kazam
AveCaesar napisał:
A kogo miał niby wprowadzić ?
Serio?
28.04.2019 o 11:40 przez Kazam
+1
Kazam
Sabotażysto! Mój kot zrobiłby lepsze zmiany, pieprzony minimalista. Nic dziwnego że potem piłkarze są zadowoleni z takiego wyniku. dzuwe bylo spokojnie do klepnięcia i można było ich nie tylko pokonać ale przekonująco obić. Ale wybitnie taktyczny, niesłychanie merytoryczny Spalletti znowu postanowił w 2 połowie dać rywalom pograć a swoimi zmianami i założeniami wykastrował wszystkich z pola. Znowu idiota zdjął Politano i wprowadził swojego pupilka Borke. Do tego jeszcze paralityk JM, który na mecze wychodzi od święta. Lautaro dostaje kilka minut zamiast zmienić ikara dużo wcześniej, a perisrak człapie już 30 minut, ale musi zostać...jprdl! Ależ mnie wkur wił ten mecz. Spaleciak won!
28.04.2019 o 11:31 przez Kazam
+2
Kazam
Sabotażysto! Mój kot zrobiłby lepsze zmiany, pieprzony minimalista. Nic dziwnego że potem piłkarze są zadowoleni z takiego wyniku. dzuwe bylo spokojnie do klepnięcia i można było ich nie tylko pokonać ale przekonująco obić. Ale wybitnie taktyczny, niesłychanie merytoryczny Spalletti znowu postanowił w 2 połowie dać rywalom pograć a swoimi zmianami i założeniami wszystkich z pola. Znowu idiota zdjął Politano i wprowadził swojego pupilka Borke. Do tego jeszcze paralityk JM, który na mecze wychodzi od święta. Lautaro dostaje kilka minut zamiast zmienić ikara dużo wcześniej, a perisrak człapie już 30 minut, ale musi zostać...jprdl! Ależ mnie wkur wił ten mecz. Spaleciak won!
28.04.2019 o 12:32 przez AveCaesar
AveCaesar
A kogo miał niby wprowadzić ?
28.04.2019 o 11:04 przez oster
-1
oster
Ty łysy dzbanie czy Ty myślisz coś przed dokonaniem zmiany? Jao Mario za Politano? No debil, jeszcze dobrze że na boisko nie wszedł Ranocchia za Icardiego tylko Lautaro a Radja mógł jeszcze śmiało grać dłużej. Wynoś się łysy dzbanie i amatorze z tego klubu !! !
28.04.2019 o 10:52 przez Seba.
Seba.
Kolejna ciekawostka. Poza meczem z Tottenhamem w LM, Inter nie wygrał żadnego meczu, w którym jako pierwsi stracili bramkę. Mentalność, mentalność i jeszcze raz mentalność.
28.04.2019 o 11:00 przez jagowy91
+1
jagowy91
Na pewno wygraliśmy jeszcze z PSV po tym jak pierwsi straciliśmy bramkę.
28.04.2019 o 11:44 przez Seba.
Seba.
Faktycznie :)
28.04.2019 o 09:47 przez BoRo
+1
BoRo
No i w meczu gdzie powinien wystawic Lautaro wystawia Icardiego, czysty dzban i beton
28.04.2019 o 09:09 przez Seba.
+1
Seba.
To jak tam z tą dobrą formą na własnym stadionie? Właśnie sprawdziłem i na 24 mecze na San Siro (wszystkie rozgrywki), aż w 12 stracili punkty (4 porażki i 8 remisów). W dodatku ze wszystkich rozgrywek odpadli przed własną publicznością. Nie chcę krakać, ale ostatni mecz sezonu gramy u siebie :D
28.04.2019 o 07:25 przez bobogol
+4
bobogol
doskonale było póki nie wziąłeś ich na warsztat wpajać minimalistyczną mentalność przegrywa w szatni jak i poprzez zmiany, Ty parówo z Zenita
28.04.2019 o 06:24 przez Vancore
+5
Vancore
łysy grzybie, hcuja warte te twoje taktyki i zmiany. Nie wiem skąd ta strategia ale chyba z dupy bo tak właśnie wyglądała gra w 2 polowie - jak sraka. Zmarnowane 45minut swietnej gry przez ciebie cymbale.

Shoutbox

Lopez 20.09.2019 22:39

No ja dam jutro znac

Lopez 20.09.2019 22:33

Dzony nie pisalem do Pango bo on od pazdziernika jest w krakowie

maverik 20.09.2019 22:29

alez beka z tej 3 bramki

maverik 20.09.2019 22:26

jednak Capata samoboj

maverik 20.09.2019 22:26

szybko

maverik 20.09.2019 22:26

Nandez rete

maverik 20.09.2019 22:25

Kłame

Imrahil 20.09.2019 22:23

Ten tez juz wiecznie polamany

Imrahil 20.09.2019 22:22

Znow?

maverik 20.09.2019 22:21

kontuzja

Imrahil 20.09.2019 22:21

Znow zachlal pale na dzien przed meczem?

Imrahil 20.09.2019 22:21

Najgolan dlaczego nie gra?

Dzonyy 20.09.2019 22:17

pongo sie nie odezwal

Dzonyy 20.09.2019 22:16

i co wbijasz jutro ?

Dzonyy 20.09.2019 22:16

lopec

Lopez 20.09.2019 21:26

no asamoah na pewno zrobi z niego wiatrak ;)

Rebelde 20.09.2019 21:22

po kontuzji zawsze jak wchodził to był beznadziejny

Rebelde 20.09.2019 21:22

Conti to opcja do wykorzystania, on nigdy nie był dobry w defensywie a teraz to kompletnie bez ogrania jest

Klinsi64 20.09.2019 21:06

niech wychodzi,dostanie po mordzie i tyle

rchemik 20.09.2019 20:34

Jutro się okaże czy olalismy Slavie czy po prostu nadal jesteśmy słabi

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28508

Liczba newsów: 34742