Wywiady z trenerami

Spalletti: Doskonała pierwsza połowa (14)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 2 miesiące temu
905
14
Luciano Spalletti

Luciano Spalletti rozmawiał z DAZN po zremisowanym 1:1 spotkaniu Interu z Juventusem na Stadio Giuseppe Meazza. Oto, co miał do powiedzenia trener Nerazurrich.

- W pierwszej połowie rozegraliśmy świetne zawody - nie pozostawiliśmy zbyt wiele miejsca naszym przeciwnikom i byliśmy doskonali w odbiorze. W drugiej połowie Juventus był trochę bardziej agresywny, podczas gdy nam brakowało jakości i mniej utrzymywaliśmy się przy piłce. Oba zespoły pokazały się z naprawdę dobrej strony.

- Moim zdaniem rozegraliśmy dobre spotkanie, jesteśmy teraz w okresie, w którym zespół zdał sobie sprawę, że ma odpowiednie cechy i możliwości wprowadzenia w życie tego, co chcemy osiągnąć. Jest jednak jasne, że zdarzały się momenty, w których obniżyliśmy naszą jakość i można było zauważyć, że jesteśmy nieco zmęczeni.

Na zakończenie wypowiedział się na temat występu Marcelo Brozovica.

- Przejął pełną kontrolę nad swoimi umiejętnościami i obszarami boiska, w których grał. Kiedy mówisz o graczu z jego cechami, mówisz przede wszystkim o fantastycznych trudnych podaniach, ale jest też jakość w tych prostszych zagraniach, jeżeli są one wykonane z odpowiednią siłą. On naprawdę jest w tym doskonały.

Zobacz też

Nicolo Barella

Rastelli: Barella jest gotowy na przenosiny do Interu (3)

08.06
07:09
Fabio Capello

Capello: Conte wyzwoli w Interze niesamowitą energię (2)

02.06
11:42

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2019 o 13:07 przez AveCaesar
AveCaesar
@Kazam jasne mógł przecież w ogóle zmian nie robić ;)
28.04.2019 o 13:07 przez AveCaesar
AveCaesar
Tylko, że wtedy byłby pocisk w drugą stronę. Spójrz na naszą ławkę.
28.04.2019 o 12:40 przez Kazam
Kazam
AveCaesar napisał:
A kogo miał niby wprowadzić ?
Serio?
28.04.2019 o 11:40 przez Kazam
+1
Kazam
Sabotażysto! Mój kot zrobiłby lepsze zmiany, pieprzony minimalista. Nic dziwnego że potem piłkarze są zadowoleni z takiego wyniku. dzuwe bylo spokojnie do klepnięcia i można było ich nie tylko pokonać ale przekonująco obić. Ale wybitnie taktyczny, niesłychanie merytoryczny Spalletti znowu postanowił w 2 połowie dać rywalom pograć a swoimi zmianami i założeniami wykastrował wszystkich z pola. Znowu idiota zdjął Politano i wprowadził swojego pupilka Borke. Do tego jeszcze paralityk JM, który na mecze wychodzi od święta. Lautaro dostaje kilka minut zamiast zmienić ikara dużo wcześniej, a perisrak człapie już 30 minut, ale musi zostać...jprdl! Ależ mnie wkur wił ten mecz. Spaleciak won!
28.04.2019 o 11:31 przez Kazam
+2
Kazam
Sabotażysto! Mój kot zrobiłby lepsze zmiany, pieprzony minimalista. Nic dziwnego że potem piłkarze są zadowoleni z takiego wyniku. dzuwe bylo spokojnie do klepnięcia i można było ich nie tylko pokonać ale przekonująco obić. Ale wybitnie taktyczny, niesłychanie merytoryczny Spalletti znowu postanowił w 2 połowie dać rywalom pograć a swoimi zmianami i założeniami wszystkich z pola. Znowu idiota zdjął Politano i wprowadził swojego pupilka Borke. Do tego jeszcze paralityk JM, który na mecze wychodzi od święta. Lautaro dostaje kilka minut zamiast zmienić ikara dużo wcześniej, a perisrak człapie już 30 minut, ale musi zostać...jprdl! Ależ mnie wkur wił ten mecz. Spaleciak won!
28.04.2019 o 12:32 przez AveCaesar
AveCaesar
A kogo miał niby wprowadzić ?
28.04.2019 o 11:04 przez oster
-1
oster
Ty łysy dzbanie czy Ty myślisz coś przed dokonaniem zmiany? Jao Mario za Politano? No debil, jeszcze dobrze że na boisko nie wszedł Ranocchia za Icardiego tylko Lautaro a Radja mógł jeszcze śmiało grać dłużej. Wynoś się łysy dzbanie i amatorze z tego klubu !! !
28.04.2019 o 10:52 przez Seba.
Seba.
Kolejna ciekawostka. Poza meczem z Tottenhamem w LM, Inter nie wygrał żadnego meczu, w którym jako pierwsi stracili bramkę. Mentalność, mentalność i jeszcze raz mentalność.
28.04.2019 o 11:00 przez jagowy91
+1
jagowy91
Na pewno wygraliśmy jeszcze z PSV po tym jak pierwsi straciliśmy bramkę.
28.04.2019 o 11:44 przez Seba.
Seba.
Faktycznie :)
28.04.2019 o 09:47 przez BoRo
+1
BoRo
No i w meczu gdzie powinien wystawic Lautaro wystawia Icardiego, czysty dzban i beton
28.04.2019 o 09:09 przez Seba.
+1
Seba.
To jak tam z tą dobrą formą na własnym stadionie? Właśnie sprawdziłem i na 24 mecze na San Siro (wszystkie rozgrywki), aż w 12 stracili punkty (4 porażki i 8 remisów). W dodatku ze wszystkich rozgrywek odpadli przed własną publicznością. Nie chcę krakać, ale ostatni mecz sezonu gramy u siebie :D
28.04.2019 o 07:25 przez bobogol
+4
bobogol
doskonale było póki nie wziąłeś ich na warsztat wpajać minimalistyczną mentalność przegrywa w szatni jak i poprzez zmiany, Ty parówo z Zenita
28.04.2019 o 06:24 przez Vancore
+5
Vancore
łysy grzybie, hcuja warte te twoje taktyki i zmiany. Nie wiem skąd ta strategia ale chyba z dupy bo tak właśnie wyglądała gra w 2 polowie - jak sraka. Zmarnowane 45minut swietnej gry przez ciebie cymbale.

Shoutbox

Vancore 20.06.2019 06:38

to wspaniala wiadomosc

WirtuozTaktyki 20.06.2019 05:13

Ponoć PSG nam dokucza przy transferze Barellki

Alfa 20.06.2019 01:05

wydali juz 28mln ale co, zaplaca dopiero 1 lipca?

Alfa 20.06.2019 01:05

swoja droga jak to jest z tymi wykupieniami odnosnie tego 40mln ktore musimy uzbierac do konca czerwca

Alfa 20.06.2019 01:03

prosze bardzo

Piter 20.06.2019 01:03

przepraszam bardzo

Piter 20.06.2019 01:03

k

Alfa 20.06.2019 01:03

ja mowie o gaglii facepalm

Piter 20.06.2019 01:03

ciężko tak w główny wejść?

Alfa 20.06.2019 01:02

daj link bo w tym newsie o pozostaniu gagli nie widze zadnej kwoty

Piter 20.06.2019 01:02

napisane jest 20

Alfa 20.06.2019 01:02

a tam nie bylo czasem 25+ 5 bonusow za LM ?

Piter 20.06.2019 01:02

skąd wziąłeś 30 milionów

Piter 20.06.2019 01:02

istotne

Alfa 20.06.2019 01:01

nieistotne

Piter 20.06.2019 01:00

w newsie napisane jest 20 milionów a ty mówisz 30 xd

Alfa 20.06.2019 01:00

nikt, kazdy gral w kratke, bo i cala druzyna grala generalnie :cenzor:

Alfa 20.06.2019 01:00

poza tym kto u spala mial dobra rowna forme przez dluzszy czas?

Alfa 20.06.2019 00:59

poza tym nasz zarzad tez cos w nim musial dojrzec skoro zdecydowali sie dac za niego 30 mln, co zreszta pokzal przeblyskami ze jednak cos tam potrafi

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26025

Liczba newsów: 34141