Wywiady z trenerami

Spalletti po meczu z Chievo: Byliśmy konsekwentni (9)

Źródło: fcinternews.it
10 miesięcy temu
995
9
Luciano Spalletti

W pomeczowej konferencji prasowej udział wziął trener Interu, Luciano Spalletti. Oto, co miał do powiedzenia Toskańczyk.

- Pokazaliśmy w tym meczu dojrzałość. Nie daliśmy Chievo grać w piłkę i mieliśmy wszystko pod pełną kontrolą. Byli głęboko ustawieni, więc przerzucaliśmy piłkę z jednej strony na drugą. Robiliśmy to z dużą swobodą i precyzją, co pozwoliło nam sukcesywnie stwarzać sobie sytuacje.

-  Mecz w Neapolu będzie z pewnością zdecydowanie inny. Szybszy, z większą ilością sytuacji, będziemy też mieli na pewno więcej miejsca, którego dzisiaj prawie nie było. Napoli będzie chciało od początku się na nas rzucić, to będzie otwarty mecz.

- Tak, zdarzały się mecze, gdzie przeciwnikowi wystarczała jedna sytuacja, by nas skarcić, ale dzisiaj byliśmy dobrze zorganizowani i od początku meczu konsekwentnie dążyliśmy do zwycięstwa.

- Angielski model we Włoszech? To raczej nie możliwe. Modelu z Ajaksu też raczej nie da się przenieść. Aby młody gracz się rozwijał, musi popełniać błędy, a następnie się na nich uczyć, a tutaj na takowe błędy po prostu nie ma miejsca. 

 

 

 

Zobacz też

Pavel Vrba

Vrba: W rewanżu postaramy się zagrać lepiej (1)

21.02
11:28
Pavel Vrba

Vrba: Jeśli pierwsi strzelimy bramkę, może być ciekawie (2)

27.02
10:20

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.05.2019 o 13:11 przez timon
+2
timon
Perisic przez 20meczow gra kupe I jest OK, Valero podobnie, ale mlody na bledy nie ma czasu :D Poza tym nie rozumiem Co ma to do rzeczy gdy na przyklad prowadzimy 3-0? Czemu wtedy mlodzi nie moga wejsc? Dzbanowi odkleilo na stare lata, ale jeszcze dwa tyg i mozemy go pozegnac
14.05.2019 o 09:32 przez VVujek
+1
VVujek
Niestety u Sapaleciaka nie ma żadnego zaskoczenia, ciągle grają ci sami zawodnicy , jedni w pierwszym składzie a drudzy wchodzą z ławki...
14.05.2019 o 07:55 przez Kazam
Kazam
- Angielski model we Włoszech? To raczej nie możliwe. Modelu z Ajaksu też raczej nie da się przenieść. Aby młody gracz się rozwijał, musi popełniać błędy, a następnie się na nich uczyć, a tutaj na takowe błędy po prostu nie ma miejsca.

Typowy Spaleciak, gada jak po jakimś kwasie. Jacy młodzi zawodnicy? Grasz ciągle Borką, a kiedy jest realna możliwość żeby wpuścić młodych grajków to wchodzi np. Antek "milion niecelnych wrzutek" Candreva. Serio, nie chce się czytać tych schizofrenicznych wypowiedzi
14.05.2019 o 09:58 przez Bonhart25
Bonhart25
Ja akurat zrozumiałem to tak, że we Włoszech po prostu nie ma czasu na takie eksperymenty z młodymi piłkarzami ponieważ jak taki zawali jeden, drugi mecz przez brak doświadczenia (które przecież gdzieś, kiedyś zdobyć musi) to od razu wszyscy wszystkich by ukrzyzowali.
To że przez to gra beton i też zawala mecze to już inna historia
14.05.2019 o 07:23 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Za to na błędy starych (cudowne przyjęcie, podanie, piłek do przeciwników przed własnym polem karnym Valero) już miejsce jest hm ?? Poza tym gdyby młody z Chievo miał wiecej precyzji to jedna okazja ich I już byłby gol. 2 lata I żadnego postępu. LM może i będzie ale kolejny sezon z taką gra? Wystarczy!
14.05.2019 o 06:36 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Może i nie ma miejsca na błędy, presja olbrzymia
Ale jak młody ma się rozwijać jak prowadzisz 3 czy 4 do zera i wpuszczasz Valero z ławki (bodajże z Genoa)
14.05.2019 o 01:54 przez Endru
Endru
Lysy Ty sie na lawce trenerskiej Interu wlasnie zachowujesz jak mlody gracz dlatego latem zmiana :)
14.05.2019 o 00:25 przez wegorz
+3
wegorz
Młody zawodnik musi popełniać błędy, na które nie ma miejsca, ale starszy od węgla Borja może ich popełniać w :cenzor: i wszystko jest ok... W dzisiejszym meczu, największe zagrożenie pod bramką Handy było wynikiem błędów Hiszpana... Gość się kopie po czole, rozdaje prezenty rywalom, gra z kartką, a i tak go łysy trzyma na siłę... Ten pajac mógł nawet wylecieć, bo była sytuacja przy linii bocznej, gdzie głupio faulował i go sędzia oszczędził... W sumie szkoda, bo miałbym pewność, że nie ujrzę tego ścierwa w Neapolu...
13.05.2019 o 23:46 przez maverik
maverik
Dokładnie.

Shoutbox

keats 27.02.2020 18:16

jest w jakiejs tv mecz ?

Alfa 27.02.2020 18:13

xd

jaszczomb 27.02.2020 18:13

brzmi zbyt podejrzanie aby w to kliknac xd

Alfa 27.02.2020 18:12

fajny temat na forum zalozony przez niejakiego keylogera

Alfa 27.02.2020 18:09

o pieprzony ma czelnosc

Alfa 27.02.2020 18:09

xdddddd

Michellaga 27.02.2020 18:01

xDDDDDDDDDDDDDDDD

Michellaga 27.02.2020 18:00

#Sarri:”In Italia sarebbero stati 2 rigori per noi, in Europa è diverso, dobbiamo adeguarci”

chonciak 27.02.2020 16:20

Szkoda tylko, że po 2010 ten cały misterny plan został zaprzepaszczony przez tę samą osobę, która nie chciała iść na przód.

chonciak 27.02.2020 16:19

I życie idzie dalej. Interowi nic nie udowodnili, judki zostały zdegradowane a cały świat pamięta tylko to, że judki przekupywali sędziów.

chonciak 27.02.2020 16:19

Szybki atak bez możliwości obrony. A gdy pojawiła się kontra okazało się, że jest spalony.

chonciak 27.02.2020 16:18

Po tylu latach to oni sobie mogą co najwyżej pogadać w mediach o tym, że Inter miał skorumpowanych śledczych po swojej stronie.

Odet 27.02.2020 16:17

ale by nam odchudzili gablotę

Odet 27.02.2020 16:17

nie zdzierżę, jeśli nam zabiorą zdobyte tytuły z ostatnich 8 lat

Adriano_forever 27.02.2020 16:09

tak, powinni nas ukarać i zabrać wszystkie tytuły z ostatnich 8 lat

chonciak 27.02.2020 16:03

Serio wracacie do afery calciopoli ?

Czarson 27.02.2020 15:24

Honved Budapeszt zwolnił trenera z Włoch. Klub bał się koronawirusa

Piter 27.02.2020 15:18

udowodnij

Endru 27.02.2020 15:17

Prawdziwy kusy zyje

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 29 lutego

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Torino

Niedziela, 01 marca

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 02 marca

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Verona

Booking.com

Publicystyka

Batmanovic

Gruby na bramkę! (30)

24.02
10:01
Christian Eriksen numer

(Sneijd)Eriksen. Nie dla każdego? (9)

08.02
13:07
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    25

    60

  • 2

    Lazio

    Lazio

    25

    59

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    45

  • 5

    Roma

    Roma

    25

    42

  • 6

    Napoli

    Napoli

    25

    36

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    14

  • 5

    Josip Ilicic

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27126

Liczba newsów: 35952