Wywiady z trenerami

Spalletti: Potrzebujemy jeszcze dwóch zawodników (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
ponad 2 lata temu
452
18
fcinter serwisowe

Luciano Spalletti w wywiadzie dla La Gazzetty dello Sport po wczorajszym spotkaniu z Zenitem zdradził, że Inter potrzebuje jeszcze co najmniej dwóch transferów.

- Udało nam się zbudować trzon zespołu. Chcę mieć do dyspozycji 22 zawodników, w tej chwili potrzeba nam dwóch transferów. Będziemy rozgrywali trzy mecze tygodniowo oraz dojdą przerwy na spotkania reprezentacji. Taka liczba zagwarantuje nam realną walkę na wszystkich frontach. Liga Mistrzów? To trudne mecze, których chcieliśmy.

- Lautaro? On ma wielką siłę fizyczną i świetnie utrzymuje się w piłką przy nodze. Pochodzi z innej piłki, odkrywa nowe rytmy treningowe, ale już teraz pokazuje świetne rzeczy. Ma ogromne umiejętności.

- Będziemy pracować nad systemem z trójką i czwórką obrońców, ale zapewniam: nie wprowadzimy zamieszania w głowach piłkarzy. Oni wiedzą, czego oczekuje.

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Oczekuję, że Eriksen wykona jutro dobrą robotę (22)

12.01
19:35
Antonio Conte

Conte: Ciężko wskazać faworyta jutrzejszych Derbów (2)

16.01
20:35

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.07.2018 o 21:29 przez Gloin1989
Gloin1989
Vrsaljko i Rafinha nie dla podstarzałego imprezowicza Vidala
22.07.2018 o 21:29 przez AveCaesar
AveCaesar
Chociaż boli troszeczkę brak skrzydłowego do pierwszej 11.
22.07.2018 o 21:27 przez AveCaesar
AveCaesar
Vrsaljko oraz Vidal i okienko klasa.
22.07.2018 o 21:12 przez Lucash
Lucash
Valero, Candreva, joao - out, Rafinha, Chiesa, Henrichs - in . W przypadku odejścia Vecino / Galia w jego miejsce Vidal. Dziękuję.
22.07.2018 o 14:48 przez IlCapitano
IlCapitano
Nie wyjść to może Romie, która nakupowała gówniarzy a okrzykuje się ich królami mercato jak Milan rok temu. Interowi nie może nie wyjść bo sprowadził odpowiendich piłkarzy o określonej marce.
22.07.2018 o 14:10 przez Kebo
Kebo
Vrsaljko i Vidal jedziemy!
22.07.2018 o 14:10 przez TomHardy
TomHardy
Żal to jest Rafinhii, bo Cancelo to najmenik i judasz obecnie. Tfu. Jak przyjdzie Wersalka to nie odczujemy nawet braku Cancelo. Okienko jest bardzo dobre ale do pelni satysfakcji brakuje Wersalki + ŚPO. Wtedy będzie mega. Przydał by sie jeszcze skrzydłowy ale nie wszystko można mieć od razu. Zimą też będziemy mogli się wzmocnić.
22.07.2018 o 13:52 przez grzybek010
grzybek010
antwerpia, ale co tutaj ma nie wyjść? Ściągnęliśmy za darmo czołowego obrońcę ligi, praktycznie podstawowego lewego obrońcę mistrza kraju, dodatkowo jednego z najlepszych pomocników za bezcen i jeszcze wyróżniającego się skrzydłowego na idealnych warunkach (zero ryzyka). A co najważniejsze, każdy z nich zda tę ligę na wylot - co tutaj ma nie wyjść. Nie kupujemy jakiś przepłaconych kotów w workach pokroju Barbosy czy Joao Mario, tylko ogranych i naprawdę dobrych ligowców. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze dublera dla Ninjy, bo sam 50 meczów w sezonie nie zagra i prawego obrońcy, bo tam też jak Danilo wypada to nie mamy nikogo. Podsumowując Twoje "średnie" okienko:
Ninja > Rafinha
Asamoah >> Santon/Yuto
Martinez > Eder (umówmy się, Diesel nic nie wnosił)
Politano przychodzi bez ryzyka, a jak zapewni chociaż 5 bramek i 5 asyst w tym sezonie to będzie można uznać za wzmocnienie.
Jedynie Danilo < Cancelo, ale jak przyszedłby chorwat to byśmy tego nie odczuli tak bardzo.

Jedyne co jest problemem to forma Ivana i Brozo po MŚ - jak ją zgubią, to wtedy będziemy mieli problem, ale na to nic się nie poradzi.

Jeszcze tak z czystej ciekawości, za co mamy te transfery robić? Kolejne ruchy odblokować może tylko odejście Mario/Vecino/Gagli.
22.07.2018 o 12:45 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Vrsajko jest spoko ponad przeciętna ale jak dla mnie Cancelo jest o poziom wyżej i jego cena była jak najbardziej na rzeczy. Daliśmy z nim dpy i każdy o tym doskonale wie. Chłop mial wszystko: ciąg na bramkę, podania, bawienie się z przeciwnikiem i fantastyczne wrzutki o wolnych juz nie mówiąc. Vrsajko ma sporo niedokładności w swoich podaniach, sporo z tychęcią podań choćby na ms było za słabych. Wielki plus dla niego za to ze tez ma ciąg na bramkę i zna już realnie serie A. Co do Rafinhy to jest na tym samym poziomie co Najgo z tym plusem ze wpasowal się w nas IDEALNIE i jest o wiele młodszy. Niestety jeb ffp I negocjacje z Valencia i Barca zrobiły swoje. Zapewne dla naszych oboje byli zapchaj dziura i nie dawano im wiele szans ze będą naszymi dwoma motorami napedowymi. Inaczej pewnie by negocjowali inne warunki umów. Np jak z kondo czyli płatne w ratach lub płatne po 1 lipca. Cały czas liczę po cichu ze Rafa jakimś cudem do nas wróci bo zastępstwo Najgo w postaci valero jest nie śmiesznym żartem. Olali sprawę z Malcomem wiec w ramach rekompensaty dawać Rafe !
22.07.2018 o 11:19 przez antwerpia
antwerpia
Masz rację kredens nie ma sensu polemizować że mną bo ja już kilkanascie okienek pamiętam i pamiętam też jak nieraz się wielu jaralo transferami a później był płacz że nie wyszlo.
22.07.2018 o 10:50 przez Kredence
Kredence
Antwerpia
Nie ma sensu z tobą polemizować ponieważ brak Ci podstawowej wiedzy na temat piłki nożnej, że o Calcio już nie wspomnę. Musisz się dokształcić i dopiero potem powrócić silniejszym. Okienko na wielki plus a Vrsaljko i jakiś środkowy pomocnik sprawią że będzie wręcz wybitne.
22.07.2018 o 10:46 przez antwerpia
antwerpia
Bardziej szkoda cancelo
22.07.2018 o 10:42 przez antwerpia
antwerpia
Teraz czekam na polemike
22.07.2018 o 10:42 przez jacodj
jacodj
Byłby Rafinha i nie było by problemu.
22.07.2018 o 10:42 przez antwerpia
antwerpia
Okienko jak narazie wygląda średnio, kupiliśmy rację, de vrij i Asamoah oni się pewnie sprawdzą a politano i Martinez to niewiadomą i straciliśmy cancelo i rafinerii
22.07.2018 o 10:03 przez Claudio
Claudio
nie średnio, a strasznie żałośnie wygląda twój komentarz ;)
22.07.2018 o 09:50 przez Jovetic10
Jovetic10
xDDDDDDDDDDD
22.07.2018 o 09:12 przez antwerpia
antwerpia
Prawy obrońca i środkowy pomocnik. Tylko to mają być nazwiska bo inaczej znów będzie ciężko o LM. Bo jak narazić to yo okienko to tak średnio wyglada

Shoutbox

cuba 22.01.2021 11:19

ale to typowy czarny scenariusz

cuba 22.01.2021 11:19

niech jeszcze jakis wirus wyskoczzy i blado

cuba 22.01.2021 11:14

co do mistrza

cuba 22.01.2021 11:14

pewien to akurat nie jestem nikoś no nie jest to łatwe

nicolas80 22.01.2021 11:13

Nie można skreślać wyrokować przyszłość po jednej porażce

nicolas80 22.01.2021 11:11

Mamy bardzo dobrego trenera z najwyżej półki i jestem pewny scudetto

cuba 22.01.2021 11:07

a co będzie to będzie nie zmienia faktu że albo mistrz albo dziękui konte że byłeś

nicolas80 22.01.2021 11:07

Teraz próbują media Eriksenowi podnieś wartość sportową ale trochę późno

cuba 22.01.2021 11:06

tak właśnie myślę Orzeu

Orzeu 22.01.2021 11:04

to nikogo nie sprzedamy i nikogo nie kupimy

Orzeu 22.01.2021 11:04

biorąc pod uwagę to w jakiej jest gównianej formie xd

Orzeu 22.01.2021 11:04

a Eriksen na pewno nie odejdzie do klubu z poza topu oraz do klubu gdzie zarobi mniej

Orzeu 22.01.2021 11:03

mercato może się otworzyć tylko w przypadku sprzedaży Eriksena

IlCapitano 22.01.2021 11:03

Jakie gwiazdy, takie zainteresowanie

nicolas80 22.01.2021 11:03

Nikt konkretnie nie zgłasza się po nasze gwiazdy

nicolas80 22.01.2021 11:01

Orzeu a u nas cisza tylko same plotki

cuba 22.01.2021 11:01

:)

cuba 22.01.2021 11:01

a ja się przywitałem

cuba 22.01.2021 11:01

co mecz można smiało odpowiadać nie wiem

Orzeu 22.01.2021 11:01

Sabatini pracuje nad sprowadzeniem Arnautovicia do bologny

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    18

    33

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27116

Liczba newsów: 38463