Wywiady z piłkarzami

Spalletti: Sprawa zamknięta, Icardi jest częścią drużyny (29)

Autor:
Źródło: football-italia.net
6 miesięcy temu
2289
29
Luciano Spalletti

Inter już jutro rozegra kolejne ligowe spotkanie. Nerazzurri w wyjazdowym starciu zmierzą się z Genoą. W dniu dzisiejszym, w Suning Training Centre odbyła się konferencja prasowa, w której udział wziął szkoleniowiec mediolańskiego klubu, Luciano Spalletti.

- Każde spotkanie będzie bardzo ważne. Tabela się wyrównała i potrzebujemy teraz odpowiednich wyników. Zespół dobrze trenował. Musimy przede wszystkim podjąć walkę fizyczną, zanim będziemy mogli pokazać umiejętności techniczne. 

- Icardi został powołany. Decydująca była praca wykonana przez Marottę. Jeśli mediacja rodzi się w celu dyktowania warunków, staje się bardziej skomplikowana. Dla naszego zespołu Mauro jest wart więcej, niż Ronaldo i Messi razem wzięci. Jednak nie jest sam. Nikt nie przychodzi od razu jako zwycięzca, potrzeba do tego wysiłku i potu. Potrzebny był punkt odniesienia, aby rozpocząć wszystko od nowa. 

- Zaczniemy wszystko od trzeciego miejsca, z całą naszą dostępną mocą, co pozwoli nam walczyć o nasz cel do samego końca. Mauro jest w stanie pociągnąć zespół tylko jeśli jest w nim, z zewnątrz to niemożliwe. Podczas kilku ostatnich sesji treningowych i bez wysyłania wiadomości w mediach społecznościowych odzyskał miejsce w zespole. 

- Kibice mają prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Wiedzą, jak ocenić sytuację. Teraz wszyscy pracujemy dla dobra Interu. Musimy być przy drużynie w każdej chwili. Tak długo, jak tu jestem, będę po stronie Interu, czyli klubu, drużyny, kibiców, trochę mnie, nie tylko jednego zawodnika.

- Zaczęliśmy wszystko od początku. Niedzielne spotkanie to punkt wyjścia. Mauro wysłał odpowiednie wiadomości do zespołu. Dla nas jest to zawodnik, za którym należy podążać. Z nim jesteśmy teraz silniejsi. Ktokolwiek mówi inaczej, jest przeciwko nam.

- Sprawa jest zamknięta pod każdym względem. Mauro musi teraz pracować, wylewać pot, gryźć trawę i nie rozmawiać z innymi przez pośredników. Jeśli będzie inaczej, nie stanie się wiarygodny dla drużyny. Po tych wszystkich incydentach, Icardi jest częścią drużyny. 

- Komentarze po meczu z Lazio? Musiałem coś powiedzieć, aby bronić zespołu. Icardi pracował świetnie. Nie dostał powołania, ale odpokutował już to, co miał odpokutować. Teraz musimy skorzystać z tego, co wypracował nam Marotta.

Zobacz też

Stefan de Vrij

De Vrij o sytuacji z szatni w meczu Inter-Slavia (3)

19.09
16:40
Maniche

Maniche: Icardi dobrze zrobił, że odszedł z Interu (5)

17.09
10:31

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.04.2019 o 15:40 przez bobogol
bobogol
OOOO Pan wiarygodny widze wykastrowany przez Zarząd przy samej dupie.
niestety cokolwiek miało i będzie mieć miejsce, za samą eskalację po meczu z Lazio - dyscyplinarka. już o pakiecie 10+ porażek nie trzeba nawet gadać...
03.04.2019 o 15:10 przez szmaloo
szmaloo
19.08.2018 Sassuolo 1-0 Inter

15.09.2018 Inter 0-1 Parma

11.12.2018 Inter 1-1 PSV (odpadnięcie z Ligi Mistrzów)

22.12.2018 Chievo 1-1 Inter

19.01.2019 Inter 0-0 Sassuolo

31.01.2019 Inter 1-1 Lazio (odpadnięcie z rozgrywek Coppa Italia)

03.02.2019 Inter 0-1 Bologna

01.03.2019 Cagliari 2-1 Inter

14.03.2019 Inter 0-1 Eintracht (odpadnięcie z Ligi Europy)

31.03.2018 Inter 0-1 Lazio

Ile jeszcze musi prze :cenzor: Spaletti żeby go zwyczajnie wyp... Ja rozumiem, że nie da się wygrać wszystkich meczów. Ale porażki w wyżej wymienionych bardzo bolały, decydowały o odpadnięciu po kolei Ligi Mistrzów, Pucharu Włoch i Ligi Europy. O lidze nie wspomne bo już dawno widzimy plecy Juventusu i Neapolu. W tych meczach byliśmy zdecydowanymi faworytami, ale brak pomysłu ze strony łysej glacy przyczynił się do bardzo słabych wyników. Ja bym się nie zastanawiał z jego wyp...
03.04.2019 o 12:03 przez grzybek010
grzybek010
Wybuch Spallettiego na konferencji po meczu z Lazio był niedopuszczalny. Klub i wszystkie strony robią dobrą minę do złej gry przez 1.5 miesiąca, a on rzuca coś takiego. Szkodzi wszystkim, a przede wszystkim klubowi, bo zaniża wartość jego najdroższego piłkarza, a na dodatek przeczy całej pracy, którą wykonał jego przełożony dyrektor sportowy. Jak dla mnie tym wywiadem stracił resztki wiarygodności.
03.04.2019 o 09:56 przez DonDawido
DonDawido
Im dłużej na to wszystko patrzę, tym bardziej skłaniam się ku rewolucji i ostremu resetowi. Wywalić zgniliznę i oprzeć drużynę o zawodników, którzy nie zawodzą. Nawet jeśli oznaczałoby to zostawienie w pierwszym składzie 4-6 graczy.
02.04.2019 o 20:56 przez piotrekninter
piotrekninter
Opaskę *
02.04.2019 o 20:55 przez piotrekninter
piotrekninter
Wogóle jak oni się zachowują
Ivanek sfochowany bo to najpierw do diabłów nie puściliśmy później do Arsenalu
Brozo jak nie szło macha rękami jak rozkapryszony dzieciak
ICAR Słucha żonki, symuluje uraz bo mu koszulkę zabrali
Kuw.a ogarnijcie sìę. Pajace
02.04.2019 o 20:52 przez piotrekninter
piotrekninter
Spal, Icar z kopułą, Perisic, nasza gwiazda co nie gra nic od połowy sezonu Brozo out
Błagam
Zarabiają miliony A robią takie szopki, jak baby jeden na drugiego
Niech kupią w ich miejsce
Facetów z jajami
Godin ok, czekam na resztę graczy tego typu
02.04.2019 o 17:41 przez boniunio
+2
boniunio
Kuwa ten koleś ma jakąś schizofrenie ?? Mam już dosyć tego trenera , naprawdę jeśli on zostanie na przyszły rok to robię sobie przerwę w oglądaniu Interu
02.04.2019 o 17:20 przez cyrkiel
cyrkiel
To teraz ja przetłumaczę: chciałem pokazać że ja tu rządzę i odsunąłem Mauro ale jeśli mam ratować swój tyłek to muszę mieć napastnika, więc postawie na niego i powiem że odpokutował.
02.04.2019 o 18:56 przez VVujek
VVujek
Bardzo dobrze ze zostal odsuniety, zrobil taki cyrk,ze powinien sie cieszyc z tego,ze znowu dostanie szanse.
02.04.2019 o 16:37 przez Seba.
+1
Seba.
Czasami ciężko uwierzyć, że to wszystko na prawdę się dzieje. Istne domowe przedszkole. Miejmy nadzieję, że Marotta do lata zrobi czystki i drużyna w końcu wskoczy na wyższy poziom. Icardi, Perisic, Spalletti - tych osobników pozbyć się w pierwszej kolejności.
02.04.2019 o 16:21 przez Rebelde
+1
Rebelde
Niech ten sezon już się skończy, bo mam dość tego cyrku. Po ostatnim meczu, miarka się przebrała.
02.04.2019 o 16:19 przez scozzi
scozzi
"Z nim jesteśmy teraz silniejsi. Ktokolwiek mówi inaczej, jest przeciwko nam." - czy to do naszych zagorzałych kibiców z Trybuny Północnej? :D
02.04.2019 o 16:19 przez kibol123
kibol123
Cyz mi się wydaje? Czy Łysy odszczekal ostatnie piep...? A nie mówiłem że ten cyniczny cwaniaczek będzie jeszcze całował Icardiego po kolanku jak mu pan (Zang) smycz skróci ? 😂
02.04.2019 o 16:13 przez Guarin
+1
Guarin
wracaj do Rzymu nieudaczniku i zabieraj ze sobą jugola
02.04.2019 o 15:11 przez Kondzik
+1
Kondzik
Łysy musiał ostro wyłapać po niedz, że w dwa dni tak mocno zmienił zdanie o Mauro. Z niewolnika zrobil gwiazdę formatu Messiego XD weź gościu kończ ten sezon i rób rząd bo zablakany jesteś jak marysia na grzybobraniu
02.04.2019 o 15:04 przez Endru
Endru
Lysy jaki agresywny sie zrobil
02.04.2019 o 15:04 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Łysy idiota. Dostał zjebe od Marotty prawdopodobnie. Idiotycznie w weekend podgrzał atmosferę. Won.
02.04.2019 o 14:55 przez Max_Nerazzurro
Max_Nerazzurro
Po tym, co na ostatniej konferencji odwalił chyba mu się zaczęło pod dupskiem palić - to chyba jedyne wytłumaczenie, no chyba, że - tak jak ktoś wyżej napisał - ma rozdwojenie jaźni
02.04.2019 o 14:54 przez Drakan83
Drakan83
Widać, że Zhang i Marotta potrafią być skuteczni. Ładni musieli mu pokazać miejsce w szeregu, że zapomniał o swojej wiarygodności.
02.04.2019 o 14:49 przez thomas1988
thomas1988
Co on pier.... Niech Lucek pierwszy zmieni dilera
02.04.2019 o 14:37 przez Odet
Odet
Nasz trener ma schizofrenię albo rozdwojenie jaźni, to pewne.
Pozdr.
02.04.2019 o 14:37 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
To jest chyba ta słynna wiarygodność trenera o której ostatnio mówił.
02.04.2019 o 14:34 przez Luki165
Luki165
Cymbał do kwadratu.
02.04.2019 o 14:32 przez Czarson
+1
Czarson
Spalletti się kompromituje, ale zasłużył na to.
02.04.2019 o 14:30 przez inter30
+5
inter30
dzień temu "Inter nie kwalifikował się do Ligi Mistrzów przez lata z Icardim. Inter przegrał gorsze spotkania niż ten z Lazio. Tylko Lionel Messi i Cristiano Ronaldo robią taką różnice."
dzisiaj "Dla naszego zespołu Mauro jest wart więcej, niż Ronaldo i Messi razem wzięci. " łysy przechodzi sam siebie ostatnio
02.04.2019 o 14:29 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
No i po co tak sapałeś mocno w niedzielę, Marotta chyba wezwał na dywanik co
02.04.2019 o 14:23 przez Weo
Weo
Nie ogarniam już tego. Marotta liczę na Ciebie że w lecie jak Herkules wyczyścisz tą zagnojoną stajnię Augiasza (czyt. szatnię) z wszystkich brudów.
02.04.2019 o 14:22 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Co :cenzor: ? W 2 dni Icardi stał się decydujący, a mediacje były decydujące? Chyba łysy dzban dostał ochrzan życia od Marotty.

Shoutbox

maniekfci 21.09.2019 13:13

dokładnie, zaraz Inter wróci do bycia klasycznym Interem i koniec spustu

VVujek 21.09.2019 13:11

Vancore pesymista :D

Vancore 21.09.2019 13:09

nie ma co patzec na juve szczegolnie ze zaraz my tyez zaczniemy tracic punkty seryjnie

maniekfci 21.09.2019 12:57

juve wygrało 8 mistrzostw z rzędu, a my się cieszymy, że mają jakieś straty xddddd

kusy 21.09.2019 12:39

Coś w tym jest, zbyt często analizowane jest każde spotkanie juve, a jak stracą pkt, euforia jak po zdobyciu jakiegoś pucharu

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal naszym sukcesem jest wpadka/porażka juve?

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal leczymy kompleksy wpadkami juve?

miniu86 21.09.2019 12:14

Juve ma dwukrotnie wyzsza strate niz przed rokiem, ale czekaja na "efekt Ronaldo". Ustosunkujcie sie prosze do tego

Vancore 21.09.2019 12:03

puszki spoko ale samo to piwo to za specjalne nie jest

Xucatlan 21.09.2019 12:01

Jak jest tam jakiś lokalny browar, to kto wie czy nie chwyciliby pomysłu, jakby tak ktoś podrzucił.

kamil13216 21.09.2019 11:58

Widzieliście te derbowe puszki Peroni ? Nawet spoko, chętnie ujrzałbym takie z moich lokalnych derbów Pogoń Imielin- MKS Ledziny.

Xucatlan 21.09.2019 11:56

Oni mają kessie, więc te 10 bananów, to byłby miecz obosieczny.

Vancore 21.09.2019 11:55

a jesli giampaolo rzuci na boisko 10 bananow to jestesmy w dupie bo brdzie grali w oslabieniu od samego poczatku

Endru 21.09.2019 11:54

conte chce interu klinicznego

Vancore 21.09.2019 11:53

juve cyniczne a roma komiczna

Vancore 21.09.2019 11:53

pamietajmy ze milan jest bardziej ttechniczny a inter jest fizyczny

Endru 21.09.2019 11:52

ten milan trzeba taktycznie pokonac

Endru 21.09.2019 11:52

nie trzeba

Xucatlan 21.09.2019 11:47

Ciekawe czy wyjdziemy na maskymalnej energii jak za Spalla, kiedy na derby zawsze była jakaś ektra motywacja, czy jednak będziemy grali na spokojnie, jak do tej pory.

Endru 21.09.2019 11:22

lazaro szybki jest moglby pojechac z rr

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28537

Liczba newsów: 34745