Wywiady z trenerami

Spalletti: Trzeba przypomnieć Icardiemu, jak należy zachowywać się na treningu (43)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
3 miesiące temu
3546
43
Luciano Spalletti

W przedmeczowej konferencji, która odbyła się w Suning Training Centre w Appiano Gentile, wziął udział szkoleniowiec Interu, Luciano Spalletti.

- Wartość jutrzejszych trzech punktów wynika z tego, że Lazio jest naszym bezpośrednim konkurentem do gry w Lidze Mistrzów. Podobnie jak w poprzednich latach, rozgrywają znakomity sezon. Simone Inzaghi sprawił, że grają bardzo dobrze, mają cechy gry technicznej, które mogą nas zdominować, jeśli pozostawimy im zbyt dużo przestrzeni. Z tego powodu zdobycie trzech punktów będzie trudne.

- Icardi musiał zostać wkomponowany jak nowy zawodnik, ponieważ ostatnimi czasy był z nami, ale tak naprawdę go nie było. Trenował, ale w pewnych względach musimy przypomnieć mu, jak należy zachowywać się podczas treningów, biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w ostatnim czasie, w szczególności wczoraj. Uważam, że w tym spotkaniu nie będzie mógł nam jeszcze pomóc, dlatego nie dostał powołania. 

- Problemy po przerwie reprezentacyjnej? Powinniśmy być do tego przyzwyczajeni. Jeśli brakuje dwóch podstawowych elementów, oczywiste jest, że przerwa na kadrę wygenerowała problemy. Tak jak w poprzednich sytuacjach, ponownie opuściło nas szczęście. Ale mamy w kadrze ludzi, którzy mogą dobrze ich zastąpić. Miranda jest pierwszy w kolejce do grania, Ranocchia nie wygrał miejsca na boisku, ale ostatnio pokazał, że znajduje się w doskonałej formie fizycznej i psychicznej, która pozwala mu na odpowiednie reakcje. Mamy odpowiednie rozwiązania i jestem przekonany, że dadzą nam zwycięstwo.

- Zawiedliśmy w niektórych spotkaniach. Następne dwa mecz będą z rywalem z wysokiej półki, ale ostatnio też z takimi się mierzyliśmy. Przede wszystkim musimy dobrze grać w piłkę, co już wiele razy udowadnialiśmy. Zawsze w naszych intencjach jest zwycięstwo. 

- Vecino jest ważnym zawodnikiem i dobrze spisał się w ostatniej roli. Fakt szybkiego zdobycia bramki bardzo mu pomógł. Bardzo dobrze wyprowadzał ataki i wykorzystując swoje cechy był bardzo groźny przed polem karnym. To jego jakość postawiła Milan w trudnej sytuacji. Znalezienie tych jego zalet daje nam dobry prognostyk na przyszłość.

- Reprezentacje narodowe muszą zaspokajać swoje potrzeby na odległość. Ważne jest, że istnieje dialog pomiędzy trenerem, lekarzami i klubem. Przekazaliśmy naszym zawodnikom, aby umiejętnie korzystali ze swoich sił, mając w świadomości dwa zbliżające się spotkania. Jeśli chodzi o młodych zawodników, granie w koszulce reprezentacji to coś wyjątkowego. Oni chcą zademonstrować swoją siłę i mieć swój wkład w grę kadry. 

- Icardi? Wszystko trzeba rozważyć, wczoraj brał udział w treningu. Pojawiły się jednak nowe okoliczności. Sesje szkoleniowe mają fundamentalne znaczenie jeśli chodzi o ocenę pod kątem kolejnych meczów.

- Mój Inter? Z pewnością mogliśmy zrobić więcej w niektórych spotkaniach, ale jako drużyna i sposób, w jaki odpadliśmy w rozgrywek europejskich, mogę powiedzieć, że pracowaliśmy całkiem dobrze.

- Nainggolan? Potrzebuje treningów z drużyną i większej prędkości w grze, ale został powołany. Moja przyszłość? Do zobaczenie w przyszłym roku.

- Esposito ma silną osobowość i wie jak zachowywać się na boisku. Musimy pozwolić mu na udział w meczach, aby stał się mistrzem o silnej mentalności. To wciąż zajmuje dużo czasu.

Zobacz też

Frank de Boer

de Boer: Odrzuciłem Anderlecht, bo to belgijski Inter (19)

05.06
14:40
Frank de Boer

De Boer: Agenci mieli duże wpływy w klubie (10)

04.06
10:39

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.03.2019 o 23:05 przez Piekarz
Piekarz
Pasywno-agresywny patafian. Abstra :cenzor: ąc od tego co się stało na treningu i czy to dobrze czy źle że Icardi nie dostał powołania (tego nie wiemy), Spalletti miał dwie dobre opcje zachowania się jak poważny facet: zbyć dziennikarzy mówiąc, że to sprawa Interu dlaczego Icardi nie jest powołany albo powiedzieć wprost co się stało. Zamiast tego w swoim stylu wolał pierdnąć takim pasywno-agresywnym gównotekstem w stylu "wiem ale nie powiem", dać znać że Icardi jest ten najgorszy, ale dlaczego to wielka tajemnica i generalnie nie dla psa kiełbasa. Generalnie łysa pała ma sporo wspólnego z Wandą w metodach swojej pracy.
31.03.2019 o 16:12 przez AveCaesar
AveCaesar
Przecież Spall wszystkich powoli wprowadza do składu po kontuzjach czy jakiś przerwach w grze. Tak było z każdym czy to Najgo czy teraz Icar. Nie wiem o co ten płacz teraz.
31.03.2019 o 18:05 przez kibol123
kibol123
Może o to że Icardi to nie byle pionek a po drugie nie mamy żadnego napastnika w kadrze.
31.03.2019 o 21:24 przez AveCaesar
AveCaesar
Ale też nie jest świętą krową raczej nie ? Pomijając fakt, że po ponad miesiącu braku treningu raczej nie ma za bardzo chociażby kondycji. Chyba, że oprócz Świętego Icardiego rzeczywiście reszta to zupełne pionki ;)
31.03.2019 o 16:09 przez bobogol
bobogol
Ja zacytuje serdecznego kolegę, który z grzeczności jeszcze czasem pyta co tam w naszym obozie:
"To co tam się odpierd**a to brzmi jak jakieś podsumowanie dnia w big brotherze"
31.03.2019 o 15:04 przez timon
+1
timon
Pewnie Perisic znowu sklepal dzbana po łbie, podtrzymał przez noc w kiblu i lucek musiał zrobić szopke z Icardim...
31.03.2019 o 14:11 przez Orzeu
Orzeu
InterIFOSI napisał:
A dzisiejszy będzie drugim, myślę że to wiele nie zmienia !! ! ;/


trzecim. 2 kolejne tygodnie treningów na pełnych obrotach, mecz w kadrze. To wiele zmienia.
31.03.2019 o 13:12 przez piotrekninter
piotrekninter
Po raz kolejny
Spal Icar Chorwaci out
31.03.2019 o 12:10 przez Niebiesko-czarny
+2
Niebiesko-czarny
Łysy amator out z tego klubu.Nieudacznik jeden.Po sezonie Conte i walka o Scudetto
31.03.2019 o 16:10 przez AveCaesar
AveCaesar
Tak już nagle przyjdzie Conte i z miejsca wygra nam ligę ....
31.03.2019 o 11:15 przez inter30
inter30
Spal ma*
31.03.2019 o 11:15 przez inter30
+2
inter30
Ewidentnie Spał bo jakiś osobisty uraz do Icara i zachowuje się jak amator po raz kolejny, to nie jest jego prywatny folwark,skoro góra ustaliła że ma być rozejm do końca sezonu to spał powinien zamknąć ryja i realizować te założenia tym bardziej pajac też wylatuje po sezonie
31.03.2019 o 11:09 przez inter30
+2
inter30
Przecież to jest kompromitacja klubu,dopiero co Zhang i Zanetti coś biadolili że kryzys zażegnany i wszystko wraca do normalności, oni tam w ogóle rozmawiają z trenerem czy każdy piepszy co mu się podoba? Nie wiem z czego się tu cieszą niektórzy bo to jest po raz kolejny dowód jaki tu jest burdel
31.03.2019 o 15:19 przez Husi
Husi
To idealnie pokazuje ale burdel w głowie Icardiego. Obojętnie co się wydarzyło pokazał jak bardzo w dupie ma kolegów. Później ciężka kontuzja po której wraca i z miejsca ma mieć pierwszy skład :D ? Trochę szacunku, nie bądźcie dziećmi. Żaden szanujący się trener by go nie wystawił. Jaki to przykład dla reszty drużyny ? Idealnie pokazuje obraz w tym klubie i dlaczego tylu trenerów mówiło coś o zgnitej atmosferze i problemach. Pupilkowość i głaskanie po główkach i dupkach. Łysy i tak powinien wypieprzać ale pokazuje konsekwencję.
P.S. Jeśli faktycznie chodziło o reprymendy po meczu z Parmą który Inter fartem wygrał a trener ich jeb** za słabą grę a Icardi pwoiedział, że jest GITARA bo przecież wygrali. To już tym bardziej niech się goni z tego klubu bo to przez ten minimalizm i brak kur** ambicji jesteśmy gdzie jesteśmy !
31.03.2019 o 18:03 przez kibol123
kibol123
Kolego nie gramy o honor lysego tylko o Ligę Mistrzów tu sentymenty powinny odejść na bok w grze są za duże pieniądze, oraz wszystko 8 tak rozstrzygnięte i łysy i Icar się żegnaja.
31.03.2019 o 09:28 przez kibol123
+4
kibol123
Żal mi ludzi którzy myślą, że Keita to dobry środkowy napastnik i, że Icardi nam jest nie potrzebny. Czekam z niecierpliwością na końcowy wynik i wasze "mądre wypowiedzi". Nie żebym nie kibicował Interowi ale jak przypomnę sobie mecz z Eintracht em to mnie zbiera na wymioty, i przypomnę sobie ze w Lazio na ataku jest Immobile... Wg mnie jedynym gościem który przechylal szale na naszą korzyść w tym meczu był Icardi teraz tego poprostu nie widzę. Najwidoczniej łysy kretyn już wie, że po sezonie idzie na zieloną łąkę i kontynuuje swoją idiotyczna wojnę. Znam pojęcie Honoru i Godności, ale w sytuacji jakiej jest Inter (gdy Milan traci 3pkt) on (łysy) powinien całować Icardiego po tym kolanku żeby tylko uratował nam sezon bo on to poprostu potrafi, aczkolwiek pewnie gowniak Perisic zagroził że on z nim nie zagra i pewnie jeszcze ze nwmowi do tego samego EpicKiego Brozovicia :D Nwm nie chce rozkminiac spisków, ale ten gowniak Perishit nawet 15 meczami nie jest w stanie przebić dokonań Mauro w 1 meczu więc dla mnie to jakieś nieporozumienie zwlaszcza, że wspomniany wyżej Keita zjada go dupa na tym lewym skrzydle.
31.03.2019 o 12:38 przez Orzeu
Orzeu
Keita w Lazio dobrze grał w ataku. A meczu z Eintrachtem w ogóle nie bierz pod uwagę bo to był jego pierwszy mecz od 100 dni xd
31.03.2019 o 13:56 przez inTerIFOSI
inTerIFOSI
A dzisiejszy będzie drugim, myślę że to wiele nie zmienia !! ! ;/
31.03.2019 o 08:37 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Albo to tylko wymyśl gazet i inne były powody nie powołania Icara albo łysemu betonowi całkiem odpierd.. Tyle dni Marotta I reszta prowadzili dyplomacje a temu dzień przed meczem wzięło się na wymuszanie skruchy i to teraz gdy gramy z Lazio na domiar złego bez Lautaro. Qrwa łysy debil !! Pewnie tym znów rozdupi atmosferę w szatni a na ataku zobaczymy jego ukochanego Andree...
31.03.2019 o 09:11 przez Jovetic10
+1
Jovetic10
Spalletti psuje atmosferę w szatni, bo jego żona Wanda nie wynegocjonowała wyższego kontraktu i nie podobają mu się piłkarze z bałkanów.
31.03.2019 o 05:45 przez CNS87
CNS87
Poco nam Icar skoro Ranochia u Spala w FM jest w wyśmienitej formie strzeleckiej.
31.03.2019 o 00:18 przez Jovetic10
-2
Jovetic10
Forza Luciano.
30.03.2019 o 22:45 przez Rebelde
Rebelde
A co takiego wydarzyło się "wczoraj"?
31.03.2019 o 00:44 przez Guarin
Guarin
maverick tylko wie
30.03.2019 o 22:31 przez LukeInter
LukeInter
Trochę to wygląda jak prywatna wojenka, a to nie służy klubowi. Spalletti powinien być mądrzejszy.
30.03.2019 o 21:58 przez Guarin
Guarin
Durny Spalletti pff dumny Spallletti
30.03.2019 o 21:54 przez Husi
+1
Husi
Bardzo dobra decyzja, nie może zagrać i tyle. "Wy" z tej strony to się nauczcie jakiejś konsekwencji. Jedziecie po Icardim jak po psie ale trzeba pomóc to niech wraca... joke
30.03.2019 o 21:20 przez SETE
+2
SETE
Zgadzam się . Spaletti podgrzewa niepotrzebnie atmosferę ... wystarczyło powiedzieć ze nie grał 1,5 miecha a to zbyt duzo żeby być wartością dodana dla zespołu . Wqrwia mnie to z lekka
30.03.2019 o 21:26 przez maverik
maverik
Jakby tego nie powiedział to dziennikarze by się pytali czemu nie jest powołany, skoro normalnie trenuje od tygodnia. Nie uciekł by od tego, więc dobrze że mniej więcej opisał w czym problem. Szczegółów nie znamy i nie poznamy, bo są pewne granice.
30.03.2019 o 22:38 przez Guarin
+1
Guarin
Bronisz go na siłę
30.03.2019 o 22:44 przez SETE
SETE
No przecież mógł powiedzieć ze 1,5 miecha nie grał ... wybronilby się przed dziennikarzami lekko 😀
30.03.2019 o 22:55 przez Guarin
Guarin
grunt że Keita trenował i gral cały czas, Spaletti rozgrywa swoją prywatną wojenkę i nic więcej
31.03.2019 o 03:19 przez kibix
+2
kibix
A jak mówi ogolnikami to cisniecie, że pierdyli bez sera.
30.03.2019 o 20:36 przez NdOrom
NdOrom
No nie wiem. Pewnie ze ciekawi co sie stalo na treningu ale dla dobra druzyny niepotrzebnie on to mowi publicznie. Znowu pranie brudow poprzez prase bedzie. Eh... Autorytety...
30.03.2019 o 20:30 przez maverik
+1
maverik
Jeszcze wczoraj chciałem Icardiego w wyjściowym składzie, ale w sumie opuścił 1.5 miesiąca treningów z własnej woli, do tego jakieś nowe wydarzenia z wczoraj także w pełni rozumiem Spallettiego, dobra decyzja . Garowanie wyszło na dobre Radji i Mario, to może i nasz były kapitan zmądrzeje.
30.03.2019 o 22:01 przez Guarin
+2
Guarin
Jest jakaś rzecz którą według ciebie zrobił źle Spalletti?
30.03.2019 o 22:27 przez maverik
+1
maverik
Myli się jak każdy, ale nie wiem co to ma do tego newsa.
31.03.2019 o 00:43 przez Guarin
+1
Guarin
Może i każdy ale u ciebie widzę non stop wybielanie tej postaci po każdej jego decyzji. Na sb też pisałeś że musiało się coś wydarzyć skoro nie powołał jedynego napastnika na mecz z Lazio. Ewidentnie widać że Spalletti nie radzi sobie z krytyką, nie radził sobie gdy krytykował go Totti i nie radzi sobie teraz. Chwali Perisica na każdym kroku a to Jugol mu pierwszy powiedział pa-pa. Za to Icardi wróg numer jeden.
31.03.2019 o 14:59 przez maverik
maverik
Po prostu nie mam zamiaru bronić gościa, który przez 1.5 miesiąca twierdził, że jest mocno kontuzjowany, że to czas by zadbać o siebie a bez operacji się nie obędzie mimo iż był badany przez lekarzy i oni niczego poważnego nie stwierdzili. Po czym Icardi nagle wraca i już zapomina, że go boli kolano i nagle operacji nie trzeba? Ja nie wiem kto go tak uzdrowił może jakiś znachor? :) Jakby Spalletti sobie nie radził np. z Tottim to by mu wchodził na głowę i rządził, a tak nie było.
30.03.2019 o 20:03 przez marcinek91081
marcinek91081
Bądź konsekwentny, jeśli bez typowej 9 uda nam się 3 pkt... to szacun
30.03.2019 o 20:03 przez SETE
SETE
Coś się chyba znow podziało w temacie Icardiego
30.03.2019 o 20:02 przez Ojciec SB
Ojciec SB
"Uważam, że w tym spotkaniu nie będzie mógł nam jeszcze pomóc, dlatego nie dostał powołania. " Ciekawe czy tez tak bedzie uwazac jak przegramy, bo nie bedzie mial kto grac w ataku :D
30.03.2019 o 19:46 przez Endru
+1
Endru
Lucek musialbys chyba seryjnie zwyciezac zeby zostac bo inaczej zegnam

Shoutbox

Nasir 27.06.2019 07:23

a my nie mamy 70 na lukaku

Nasir 27.06.2019 07:23

takie ceny za juniorow

Nasir 27.06.2019 07:22

Joao Felix 126 mln De Ligt 134 mln

Klinsi64 27.06.2019 07:08

50+bonusy

Klinsi64 27.06.2019 07:08

moga dlatego że kova juz był zarejstreowany jako piłkarz czelsi

Klinsi64 27.06.2019 07:07

zreszta nie wiem tyle widziałem :D

Klinsi64 27.06.2019 07:07

wyp chyba mogą

Klinsi64 27.06.2019 07:06

pewnie na jakichś innych warunkach

Kazam 27.06.2019 06:58

jak oni maja zakaz

Kazam 27.06.2019 06:58

klinsmann pisal ze ma isc do cwelsi za 50 mln

WirtuozTaktyki 27.06.2019 06:58

To ja już wolę Kavaczycza nawet

Kazam 27.06.2019 06:57

wyczuwam vidala niestety

Kazam 27.06.2019 06:57

raczej to bedzie jakis gosc z dobrym odbiorem, umiejetnoscia rozegrania - pewnie juz mocno doswiadczony

WirtuozTaktyki 27.06.2019 06:53

Hernanes lepiej

Klinsi64 27.06.2019 06:52

mister ex? moze Guarin?

Klinsi64 27.06.2019 06:51

kovacic ma nie przyjsc ponocchelsea go za 50 wykupuje :D

WirtuozTaktyki 27.06.2019 06:50

Lepiej niech ten środek wzmocnią jakimś misterem ex

WirtuozTaktyki 27.06.2019 06:49

Uniwersalnie przeciętny

Kazam 27.06.2019 06:49

inna sprawa ze bez formy i z tendencja spadkowa raczej

Kazam 27.06.2019 06:49

a taki gracz jest potrzebny

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26296

Liczba newsów: 34235