Informacje z klubu

Spotkanie Juventus - Inter przełożone! (52)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
3 miesiące temu
4559
52
Serie A 2019/20

Od rana dobiegały do nas informacje mówiące o tym, że jutrzejsze spotkanie Juventusu z Interem może jednak nie dojść do skutku. Przed chwilą otrzymaliśmy potwierdzenie.

Lega Serie A w komunikacie poinformowała, że wszystkie spotkania 26. kolejki, które miały odbyć się bez publiczności zostaną rozegrane w nowym terminie - 13 maja. To zaskakująca informacja mając na względzie to, jak bardzo napięty będzie w tym czasie terminarz

udostępnij

Zobacz też

Luigi Simoni

Zmarł Luigi Simoni (7)

22.05
15:07
primavera

Inter wystawi Primaverę na mecz z Napoli? (6)

30.05
14:58

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.03.2020 o 19:14 przez AveCaesar
AveCaesar
Juz slowa Marotty odpowiednio zadzialaly i podobno derby maja sie odbyc w przyszlym tygodniu kosztem spotkan w pucharze wloch 😉
01.03.2020 o 15:20 przez El Imprezatore
El Imprezatore
To jest niestety to czego wszyscy się obiawali. Śmiałem się z oskarżających Juventus o ustawianie i wywieranie presji na sędziach ale teraz to już jest przegięcie. Zupełnie żydowskie zagranie. Teraz scudetto zostało wyjaśnione. Na miejscu Interu w meczu z juve nie wyszedłbym na boisko. Niech sobie sami grają. Skupić całą uwagę na LE i dograć sezon w top4. Dziękuję.
01.03.2020 o 02:33 przez smerf1600
smerf1600
Ja już mam nadzieje ze ten sezon ligowy nie zostanie dograny, to już jest cyrk. Mam nadzieje ze chociaż nasi zepną się na Ligę Europy i będziemy miec jakby nie było przyjemny puchar do gabloty na pocieszenie
29.02.2020 o 22:39 przez szmaloo
szmaloo
no to teraz powinni przelozyc kolejny mecz Interu z Sassuolo skoro odwoluja mecze "podwyzszonego ryzyka", tylko jestem ciekawy kiedy znajdą na to terminy, banda idiotów z Lega !! na mecz z Juventusem szybko znalazł się termin zastępczy, a co z terminem na mecz z Sampdorią, który odwołali tydzień temu?! burdel i ewidentne granie pod te turynskie lachudry !! !
29.02.2020 o 18:57 przez jacodj
jacodj
Nie mogę tego przeżyć. Przecież za tydzień też będzie problem ,a jak za tydzień zagrają to będzie skandal na Maksa. Juve się boi i to jest cała prawda o przesuniętych meczach . Inni grają i jest ok . Przecież wystarczy że kibic z północy wejdzie zarażony na jakiś stadion na południu i wirus jedzie z koksem że aż miło a my nawet bez kibiców nie możemy grać?! To jest kpina. Lepiej niech zakończą rozgrywki przy takim stanie jak teraz mamy bo coś czuję że będzie nie zły dym z tego...
29.02.2020 o 18:43 przez Gajdzik
Gajdzik
Zapas przed meczem kupiony, kumpel z Wrocka przyjeżdża, w pracy dzisiaj byłem, godziny nadrobione żeby w poniedziałek przyjść na spokojnie na 12, a tu taki cyrk, ja jebie !! 🤯😤🤬
29.02.2020 o 18:02 przez pluto11
pluto11
A kto może być dymany jak nie Inter, w LE gramy PR, y pustych trybunach i jest ok a w lidze nie możemy, ciekawe gdzie jeszcze wcisną nam Sampe. Niech Pintus z naszymi popracuje żeby ta końcówkę sezonu grali na takiej intensywnsci jak początek to damy radę
29.02.2020 o 17:01 przez kibol123
kibol123
Za to uefa gra normlanie tam ryzyka nie ma xd komediodramat to jest
29.02.2020 o 17:01 przez kibol123
kibol123
Walić to Serie A...
29.02.2020 o 16:54 przez Interfan17
Interfan17
W najlepszej sytuacji jest Lazio, które na spokojnie gra sobie co tydzień, w meczach u siebie z kibicami. Lazio już dzisiaj będzie miało nad nami 8 pkt. przewagi. Wiem, że mam dwa zaległe mecze, które rozegramy prawdopodobnie w maju (chyba że wcześniej odpadniemy z LE, a z LM Juventus, czy z PW), ale znając nasz kalendarz na końcu sezonu to może być to nie do odrobienia grając co trzy (a może nawet mniej) dni mecze. Jeżeli odwołują mecze to niech odwołają całą kolejkę, a nie jedni mają teraz z górki a inni będą później zasłaniać się po boisku. Każdy powinien mieć taki same warunki gry. To jest po prostu porażka... Co będzie za tydzień to jest dopiero ciekawe
29.02.2020 o 16:37 przez cristian08
+1
cristian08
Porażka. Mecz takiego gatunku ma być rozegrany za dwa i pół miecha.. możliwe że w zupełnie innej sytuacji
To się zupełnie mija z planem + ciekawe ile jeszcze nam tych meczy przełożą żebyśmy grali jak w NBA co dzień/dwa.
Ah szkoda.. człowiek już z niecierpliwością czekał na ten jutrzejszy dzień i owe derby, juve w obecnej formie zdecydowanie było do ukucia i to bez tych wszystkich zlodziejskich trybun 😍
29.02.2020 o 15:29 przez kamil13216
-7
kamil13216
Dokładnie, Juventus przekłada mecz bo boi się potężnego Interu i dla niepoznaki przekłada jeszcze 34 inne mecze. Jesteście chorzy umysłowo.
29.02.2020 o 15:30 przez kamil13216
kamil13216
4 inne mecze*
29.02.2020 o 15:50 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
To dlaczego matole potężny Juventus nie przełoży rewanżu z Milanem i rewanżu z Lyonem? Przestań operować sarkazmem skoro go nie ogarniasz, nic nie stało na przeszkodzie aby fenomenalny Juventus rozniósł jutro jak po polu Inter bez kibiców i przypieczętował Scudetto, bo raczej nikt poważny nie wierzy, że Lazio się liczy w tej grze
29.02.2020 o 17:02 przez AveCaesar
AveCaesar
Z Lyonem meczu nikt nie przelozy bo uefa sie na to nie zgodzi.
29.02.2020 o 15:21 przez jaszczomb
+3
jaszczomb
Nie wiem po co rozgrywać tą ligę... dajcie jude skudetto do samego końca świata i jeden dzień dłużej. To co się dzieję to przekracza ludzkie pojęcie, takie faworyzowanie nie powinno mieć miejsca a jednak...
29.02.2020 o 15:18 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
HAHAHAHAHAHA mafia, iebać :lol:
29.02.2020 o 15:21 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Rozumiem, że rewanż z Lyonem zagrają z kibicami na trybunach? Co za parodia włoska obsrana
29.02.2020 o 15:28 przez Rebelde
Rebelde
Lepiej, oni zagrają za 3 dni PW z Milanem z kibicami
29.02.2020 o 17:44 przez inter30
inter30
Lepiej, podobno tylko ze swoimi kibicami, przyjezdnych mają nie wpuścić
29.02.2020 o 14:35 przez jacodj
+1
jacodj
Wiem że to może absurd ale były większe szanse na wygrnie bez kibiców niż z nimi. Nie wiem co tam się dzieje ale za tydzień też meczu nie będzie.
29.02.2020 o 14:31 przez AveCaesar
AveCaesar
No dobrze ale przecież ten mecz miał być w Turynie, a nie w Lombardii. Za tydzień puchar i Juve - Milan też przełożone albo bez publiczności ?
29.02.2020 o 14:29 przez Woo-cash
+4
Woo-cash
Juventus. I wszystko jasne 🙄
29.02.2020 o 14:29 przez Novicjusz
+1
Novicjusz
chora sytuacja. pół świata zastraszone. kolejny eksperyment na ludzkości, tym razem bardzo skuteczny.
29.02.2020 o 14:25 przez Czarson
Czarson
Jeszcze jeden mecz nam przełożą i ta liga się nie dokona. Odwołają rozgrywki.
29.02.2020 o 14:24 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
https://www.fcInter1908.it/primo-piano/corsera-juve-accontentata/. Dziękuję postoje! Judy robią co chcą w tej lidze zaczynając od sędziów a na ludzikach w garniturkach zarządzających Serie A kończąc. Dramat qrwa dramat. Widzą ze im się grunt wali pod nogami, są bez formy to już kombinacje się zaczynają. Merda Judy !!
29.02.2020 o 14:16 przez oster
oster
13 maj stara kur...a na wyjeździe, 17 maj Napoli u nas a 24 maj Atalanta na wyjeździe, tak prezentują się trzy ostatnie nasze kolejki w tym sezonie...
29.02.2020 o 14:05 przez wrobel1908
+2
wrobel1908
Angelli dobrze to rozegrał.
29.02.2020 o 14:03 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Czyżby squrwiale mendy baly się grać bez publiczności!? Widać w maju będą spać na stadionach i grać co 4 godziny....
29.02.2020 o 13:52 przez Yascarr
+1
Yascarr
Przynajmniej jest ciekawie. Robią sobie taki burdel we Włoszech z tymi meczami, że skończy się to wszystko jakimś totalnym absurdem.
29.02.2020 o 14:59 przez Czarson
+1
Czarson
Nie chciałeś tracić czasu na oglądanie i nie musisz
29.02.2020 o 13:51 przez Krisu
Krisu
Ja się nie zdziwię jeśli sezon zakończy się przedwcześnie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co się wydarzy w niedalekiej przyszłości. Czy ten wirus to jest tylko bicie piany czy faktycznie globalne zagrożenie... Bardziej bym się skupił do meczu w PI. Z racji tego, że Napoli grało intensywny mecz z Barceloną i grają dziś z Torino. Liczę na to, że na świeżości wygramy z nimi i to my znajdziemy się w finale.
29.02.2020 o 13:46 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Data z dupy z tym meczem.Ton mecz już o niczym może w tedy nic nie znaczyć 🤔🤔🤔
29.02.2020 o 13:40 przez Czarson
+10
Czarson
Parodia, Juve znow ustawia sobie ligę i terminarz.
29.02.2020 o 14:10 przez SETE
+5
SETE
Liga Agnellich
29.02.2020 o 15:19 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Przecież to typowe :lol: żenada w opór, szkoda słów
29.02.2020 o 13:38 przez danielinter
danielinter
Jezeli zajdziemy do finalu LE i PW to terminarz na ostatni miesiac bedzie na tyle napiety ze nie bedzie terminu na mecz z Sampa i pewnie wtedy bylby tydzien z 3 rozegranymi meczami :o Pewnie lega calcio liczy ze zagramy rezerwowymi w LE i odpadniemy.Jedyny plus w tej sytuacji dla nas to moze przez te 2 mecze odlozone chlopaki odpoczna i zaczna grac lepiej no i co by nie powiedziec to dla bezstronnych kibicow i calej otoczki rowniez bo nie zostanie przycmione przez el clasico
29.02.2020 o 13:35 przez Pader88
Pader88
Gdy pisalem ze walka o mistrzostwo bedzie trwala do ostatniej kolejki nie przypuszczalem ze bedzie to az tak intensywne... pytanie kiedy ta zenada z tym Virusem sie skonczy?
29.02.2020 o 13:18 przez SETE
+5
SETE
Uczciwie musze powiedzieć , ze zaczyna mnie ta sytuacja irytować .

Shoutbox

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

bo niby 13 mln za samo wyp. dostaliśmy

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

w sumie na Icardim zarobimy 66 mln? 13 za wypożyczenie i 53 mln za sam transfer?

Woo-cash 30.05.2020 22:40

Zjezdzam do Polski na miesiąc moze dluzej pozalatwiac pare spraw 🙂

Woo-cash 30.05.2020 22:39

Bo jestem leniwy i nie chce mi sie robić

Endru 30.05.2020 22:35

Czemu sie zwolniłeś z pracy?

Woo-cash 30.05.2020 21:56

Jak to jest w ekstraklasie? 30 kolejek i koniec czy beda te play offy? Bo nie wiem.

Woo-cash 30.05.2020 21:55

Dziś rzuciłem wypowiedzeniem w ryj heheh. Jeszcze tylko tydzień i na bezrobocie 😂👌

Woo-cash 30.05.2020 21:54

Szkoda ze nir mogłem zobaczyć. Ale jest wygrana

Imrahil 30.05.2020 21:53

ico, musk polecial w kosmos

SETE 30.05.2020 21:21

Dobry mecz w Poznaniu

Woo-cash 30.05.2020 21:08

Pjontq dżoker wchodzi z ławki i znów szczela.

Czarson 30.05.2020 21:01

Wybrzeże Kości Słoniowej?

mroowa111 30.05.2020 20:29

Hej Ślaśk ! WKS!

Woo-cash 30.05.2020 20:17

Legia raz 💪

Woo-cash 30.05.2020 20:15

Czerwona kartka ustawiła mecz

Czarson 30.05.2020 20:05

Ładnie Wisła

mroowa111 30.05.2020 19:18

póki co

mroowa111 30.05.2020 19:18

moze wkoncy wygraja lm sa na dobrej drodze

mroowa111 30.05.2020 19:18

tytuł pewny

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 36638