Pozostałe

Suning chce "wydrzeć" Milan z Mediolanu (17)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
około miesiąca temu
2610
17
suning

Od wczoraj w światku wydarzeń związanych z Interem nie mówi się o niczym innym: Inter będzie miał nowe logo.

9 marca, w 113. urodziny klubu rozpocznie się kampania "Inter Milano". Ogromne przedsięwzięcie, podczas którego Inter opanuje cały Mediolan, podczas którego opublikowany zostanie nowy znak graficzny klubu. 

"Inter Milano" - nowa nazwa do celów marketingowych, nowoczesny sposób połączenia z miastem. Nowy znak ma pomóc Interowi wypromować się na świecie, ma to być wizytówka klubu, która będzie rozpoznawalna na całym świecie. Będzie to działanie komercyjne i wzbudzające emocje. W skrócie "IM" (które na potrzeby kampanii będzie czytane jako "I am", "I am Milano"). Inter skupi się nie tylko na piłce nożnej, lecz także na rozrywce.

Jak będzie wyglądał nowy znak? Póki co w prasie możemy przeczytać o kombinacji liter I oraz M. Nie nastawiajmy się, że będzie to ten znak poniżej, ponieważ jest to projekt fanowski powielany przez media. 

 

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

ronaldo

Przeciek nowego kompletu strojów (15)

27.02
14:52
Genoa

Kadra Genoi na mecz z Interem (0)

27.02
16:49

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.01.2021 o 12:49 przez Roni86
Roni86
Trochę podobne do TRANSFORMERSÓW 😁
19.01.2021 o 17:29 przez broda4991
+1
broda4991
Jak dla mnie żadna nazwa i kampania nic nie zmieni jeśli nie pójdą za tym sukcesy sportowe bo to jest najlepsza reklama a tych brak. Więc dla mnie przy sprzedaży klubu i ogromnych cięciach w budżecie będzie strzałem w kolano. Niema pieniędzy dla pilkarzy i transfery a tu jakieś się odstawia jakieś pudrowania trupa.
19.01.2021 o 20:12 przez Towarzysz
Towarzysz
Stety czy niestety, piłka nożna stała się biznesem ocierającym się o showbiznes, o influencering. Piłkarze nie są tylko piłkarzami, ale wizerunkami. Tutaj czego jesteśmy świadkami to zwiększania wartości klubu, piłkarzy poprzez tworzenie marki - nie wyłącznie sportowej. Dlatego nie jest to pudrowanie trupa, a raczej fitness nastolatka wchodzącego w świat dorosłych.
19.01.2021 o 14:52 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Nie wiem o co płacz. Nie zmienia się nazwa klubu ani herb tylko robimy kampanie promującą klub na rzecz której zostało wymyślone hasło oraz logo i tyle.
19.01.2021 o 14:35 przez jacodj
+1
jacodj
A ja czuję że wyjdzie to nam na plus. Forza Inter ⚫🔵
19.01.2021 o 14:30 przez GianniVersace
GianniVersace
Jak dla mnie logo z fotki koozaczek
19.01.2021 o 14:01 przez bobogol
+5
bobogol
to jest k*rwa dramat
za rok-dwa mozemy być bez herbu tylko z logiem, bez historycznej nazwy tylko z czymś chwytliwym i bez stadionu-legendy tylko z butikowym tworem hiperkonsumpcji.
mam tego trochę dość, to niemożliwe żeby mi świat tak odjeżdżał jak mam 30 lat dopiero tej
19.01.2021 o 13:26 przez danielinter
+2
danielinter
I tak w Polsce dalej kazdy bedzie gadal Inter Mediolan 0 znaczenia nie slyszalem zeby ktos gadal futbol klub miedzynarodowy Mediolan
19.01.2021 o 13:19 przez Xucatlan
Xucatlan
Nowe logo, nowa nazwa, a na lewym wahadle dalej kanał.
19.01.2021 o 13:05 przez SETE
+2
SETE
Znak podobny do New York Yankees


Takie pierwsze skojarzenie
19.01.2021 o 12:30 przez Kebo
+2
Kebo
Z punktu widzenia czysto marketingowego to wszystko ma sens i łączy się w odpowiednią całość. Jednak czarno-niebieskim sercom kibiców ciężko się będzie pogodzić z tymi ruchami. Dodatkowo jeśli BC kupi większość udziałów to cały ten pomysł może nie zostać zrealizowany.
19.01.2021 o 12:07 przez embiakowsky
+1
embiakowsky
nie wiem ale jak próbuje sobie wyobrazić jak ktoś mówi "Inter Milano" to mam wrażenie jakby to była nazwa z jakiejś gry, która nie ma licencji. Dodatkowo będzie to się kojarzyć z acmilan. Inter to Inter, Internazionale jest tym co wyróżniało ten klub pośród innych ale wygląda na to że pracują nad tym tęższe głowy niż moja i na pewno więcej za to kasy dostaną niż ja kiedykolwiek zarobię :v
19.01.2021 o 12:49 przez Guarin
Guarin
Obecna nazwa Fc Internazionale Milano. Inter zawsze będzie Inter a nie Internazionale czy Inter Milano.
19.01.2021 o 11:47 przez Lucash
Lucash
Nie jest to projekt fanowski tylko część naszego obecnego herbu, jak jeszcze ktoś nie zauważył.
19.01.2021 o 11:58 przez Orzeu
+4
Orzeu
Lucash napisał:
Nie jest to projekt fanowski tylko część naszego obecnego herbu, jak jeszcze ktoś nie zauważył.


jest to projekt fanowski autorstwa Rupertgraphic, który media powielają sugerując, że będzie to nowy logotyp Interu. I tak, są to literki z naszego herbu.
19.01.2021 o 12:09 przez Kondzik
+2
Kondzik
No jest częścią ale jest też fanowskim projektem. Ktoś sobie skasował F i C bo niby ma ich nie być, skasował kółeczka bo niby ma być coś prostego no i zostało mu to co widać ;)

Shoutbox

Endru 02.03.2021 00:05

witam kogo mam wyjasnic

Kamiliusz1908 01.03.2021 23:30

CHMOLO gościu kim jesteś, przedstaw się, czy jesteś faktycznie kibicem Interu, czy może multikiem Juzka. Podawaj fast jak Nagatomo był tu przezywany, kim jest Diglet i co sądzisz o włosach conte, bo inaczej telefonuje do endru i ilkapytana i niestwety będziesz wyjaśniany, o ile endru zaś nie śpi na tylnym siedzeniu poloneza caro

Claudio 01.03.2021 23:02

zacna

Claudio 01.03.2021 22:40

no zdecydowanie lepsza niz poprzednia

Vancore 01.03.2021 22:36

ale tylko w porownaniu bo ogolnie to jest taka se

Vancore 01.03.2021 22:36

w porownaniu do wczesniejszych concept artow jak mialoby to wygladac to ta jest pierwszorzedna

Endru 01.03.2021 22:31

Nowe koszulki :rzyg:

Claudio 01.03.2021 22:12

Sociedad strzela gola a sedzia mina skrzywiona i zerka na zegarek xD

Imrahil 01.03.2021 22:04

myslicie, ze w gejspani jest ktos tak silny jak Don Moratti?

Imrahil 01.03.2021 22:03

co wy na to

Imrahil 01.03.2021 22:03

gdyby tak barcelone zdegradowali

HB 01.03.2021 21:15

Sociedad MUSISZ.

HB 01.03.2021 21:15

eh

Claudio 01.03.2021 21:14

chyba ze bylo cos czego ja i dwoch komentatorow nie widzielismy, ale tego nie bylo w pwotorkach

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wasz MVP w starciu z Genoą to?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 27 lutego

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Lazio

  • FT

    Hellas Verona

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • FT

    Sampdoria

    0 - 2

    Atalanta

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Cagliari

  • FT

    Inter

    3 - 0

    Genoa

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Fiorentina

  • FT

    SSC Napoli

    2 - 0

    Benevento

  • FT

    Roma

    1 - 2

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Inter

Sobota, 06 marca

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Benevento

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 07 marca

  • 12:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Bologna

Poniedziałek, 08 marca

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Atalanta

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    24

    56

  • 2

    Milan

    Milan

    24

    52

  • 3

    Juventus

    Juventus

    23

    46

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    46

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    44

  • 6

    Napoli

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 2

    Romelu Lukaku

    18

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27191