Pomocnik Interu Mediolan Saphir Taider rozmawiał z dziennikarzami La Gazette o swojej sytuacji w klubie i odniósł się do transferowych plotek.
- Czuję się silniejszy niż wcześniej. W tym sezonie grałem często w Interze. Nie zapominam, że jestem w wielkim klubie. To nie jest taki sam zespół, jak inne. Inter będzie mnie rozwijał. Muszę nadal wiele pracować, aby zatrzymać się tutaj na dłuższy okres, zwłaszcza, że nie ma żadnego gracza, kto ma bezpieczną pozycję. Mam zaufanie do mojej jakości i wiem, co mogę zrobić.
- W świecie piłki nożnej jest dużo plotek. Jestem skupiony na swojej pracy. Jestem szczęśliwy w Interze i nie mam zamiaru opuszczać tego klubu. Chcę zostać tak długo, jak to możliwe. Chcę wygrać wielkie tytuły z tym klubem. Przyszedłem tutaj, aby się rozwijać.
Saphir Taider do tej pory rozegrał 25 meczów w barwach Nerazzurrich przy czym trafiał 3 razy do bramki przeciwnika.
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca
Komentarze (0)