Pozostałe

Thiago Motta już po operacji (18)

Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
976
18

Thiago Motta przeszedł dzisiejszej nocy operację artroskopii prawego kolana.

 

Zabieg odbył się w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Vail w stanie Kolorado i przeprowadzony był przez prof. Steadman'a, z którym zawodnik współpracował już w czasach występów w FC Barcelonie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2010 o 14:44 przez adriano:)
adriano:)
Oby szybko wrócił do gry, bo będzie potrzebny w trakcie sezonu.
25.08.2010 o 11:47 przez SlimShady
SlimShady
Zaczynają sie problemy z Mottą, w genui jakoś pograł, w Interze zaczęły sie już robić problemy i w kilku spotkaniach nie grał, teraz po odnowieniu treningów znowu sie połamał i kolejna operacja <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Gdyby nie te kontuzje byłby czołowym def. pomocnikiem. Niech sie kuruje bo jest ważnym zawodnikiem pierwszej 11.
24.08.2010 o 19:55 przez MatiInter
MatiInter
zdrowia <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.08.2010 o 19:36 przez Dominho
Dominho
wracaj wracaj <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.08.2010 o 19:17 przez duesouth
duesouth
wracaj szybko do zdrowia<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.08.2010 o 17:03 przez mati1908
mati1908
wracaj do zdrowia
24.08.2010 o 16:30 przez Maicon29
Maicon29
Wracaj szybko do zdrowia Thiago!
24.08.2010 o 16:08 przez wasd23
wasd23
Teraz rehabilitacja i niech Thiago wraca jak najszybciej! <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
24.08.2010 o 15:50 przez Seba
Seba
ale równie dobrze jak wróci, to znowu może mu się coś przytrafić jak to ma w zwyczaju ;p i tak będzie wracał, łapał forme i złapie ją dopiero na koniec sezonu jak ostatnio ;) Sezon w Genoi bez kontuzji był wyjątkiem i nie zmienia to faktu, że jest to szklany piłkarz. Nie przepracował okresu przygotowawczego, teraz miesiąc(?) absencji, to troszke mu zejdzie z łapaniem rytmu meczowego. Nie wygłupiać się i ściągać Javiera <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
24.08.2010 o 15:44 przez Milito123123
Milito123123
Ja miałem taki sam zabieg. Oczywiście w Polsce tak nie zrobią jak w USA <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ja miałem gdzieś 6 miesięcy przerwy.
24.08.2010 o 15:27 przez Biały
Biały
Oczyszczenie kolana, to nie znak, że &quot;zaczyna się sypać&quot; ;p<br />
<br />
Rok temu identyczny zabieg miał Cuchu i to w tym samym czasie, wróci za miesiąc i będzie dobrze, nie róbcie z niego kaleki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.08.2010 o 15:14 przez pablo77
pablo77
ta odrazu 150% jeszcze brakuje zeby sneijder dostal kontuzji albo cambiasso i bedziemy grali muntarim mariga i stankovicem w pomocy ;/
24.08.2010 o 15:00 przez samueletoo
samueletoo
i teraz forma 100procent i gitara
24.08.2010 o 15:00 przez piotrekninter
piotrekninter
kuruj sie i wracaj do formy z wiosny
24.08.2010 o 14:50 przez Seba
Seba
No i to jest także powód, aby nie rezygnować tak łatwo z Mascherano. Było wiadome, że prędzej czy później zacznie się sypać.
24.08.2010 o 14:50 przez Mate1908
Mate1908
Motta znów zaczyna się łamać... to źle wróży przed rozpoczęciem sezonu. Oby tylko szybko wrócił do gry.
24.08.2010 o 14:49 przez siemanko94
siemanko94
wracaj szybko do zdrowia <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.08.2010 o 14:42 przez arnoldo1985
arnoldo1985
kuruj się Thiago ... potrzebny jesteś w układance Interu<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się