Wywiady z piłkarzami

Vecino i Cancelo zachwyceni wygraną  (10)

Autor:
Źródło: en.inter.it
prawie 4 lata temu
550
10
fcinter serwisowe

Zapis kolejnych wypowiedzi pomeczowych poniżej. Tym razem zwycięstwo 3:2 w meczu z odwiecznym rywalem zza miedzy, komentowali rozentuzjazmowani Matias Vecino i wracający po kontuzji Joao Cancelo. 

Vecino: Żałowałem, że nie udało nam się strzelić po sytuacji którą wykreowałem. Nie ma to jednak znaczenia skoro wygraliśmy taki mecz! Gdyby nie pokonanie Milanu to pewnie długo bym dziś po tym nie zasnął. Dzisiejszy wynik to świetna sprawa, również w kontekście tabeli. Kiedy masz okazję być aktorem takiego spektaklu jak ten dzisiaj, jesteś gotowy zrobić wszystko aby wygrać. Nawet jeśli oznacza to grę ponad swoje siły. Dla mnie był to wymarzony tydzień: najpierw awans z Urugwajem do Mistrzostw Świata w Rosji, a teraz wielkie zwycięstwo w Derbach Mediolanu. Icardi jak to Icardi - on żyje ze strzelania wspaniałych goli. Przed meczem rozmawialiśmy i zamówiłem u niego dwa gole, jak widać dał od siebie jeszcze więcej. Jest niesamowicie zdeterminowany do strzelania kiedy tylko znajduje się w polu karnym przeciwnika. 

Cancelo: To ekstremalnie ważne zwycięstwo. Nie uwierzycie jak ciężko pracowałem aby móc tu dzisiaj być. Cieszę się, że zdążyłem, jestem dumny z 3 punktów. San Siro to niesamowity stadion, emocje które dostajesz tutaj od kibiców są nie do opisania. To była wspaniała atmosfera. Z pewnością dużą część naszego dzisiejszego sukcesu zawdzięczamy wsparciu, które dostaliśmy z trybun. 

Zobacz też

Roberto Gagliardini

Gagliardini: Chcemy wygrać Superpuchar Włoch (6)

14.07
22:39
Dalbert

Dalbert: Wolę atakować niż bronić (16)

23.07
14:53

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.10.2017 o 17:18 przez lena182
lena182
o Cancelo nie wiele można powiedzieć... na razie fajnie. odważnie zagrał coś tam próbował :)

Vecino jest dobrym graczem i na pewno nie robi takich błędów jak Kondo (którego ja osobiście lubiłem) na pewno potrzebuje jeszcze czasu żeby zostać "Kotem" na swojej pozycji ale ma na to papiery. wydaje mi się też lepiej przystosowany niż (niestety) Banega.

za ten meczyk bravo!
16.10.2017 o 17:37 przez IlCapitano
IlCapitano
Oczywiście permanentna beka z piotrkafci, to typowe.
16.10.2017 o 17:08 przez Pjerun
Pjerun
Vecino grał świetnie w odbiorze, do tego potrafił podciągnąć piłkę w stylu Kovacica do przodu.
Miał kilka strat niebezpiecznych strat, ale chłop cały czas stara się być pod grą, pokazuje się do piłki. Gdyby nie brał na siebie w wielu momentach ciężaru gry to nie miałby też i strat.
Piotrekfci jesteś trollem albo debilem, innego wyjścia nie widze.
16.10.2017 o 16:42 przez IRT
IRT
Vecino popełniał wiele błędów indywidualnych, co przekłada się na jego ocenę. Wyprowadził fajną akcję, kiedy strzelił obok słupka, ale Gagliardini i przede wszystkim Valero byli według mnie bardziej solidni i dokładni.
16.10.2017 o 16:32 przez Lovato
Lovato
Gdyby nie Vecino to środek pomocy wyglądałby jeszcze gorzej.
16.10.2017 o 15:55 przez rafalik93
rafalik93
piotrekfci nie masz pojęcia co piszesz..zgodzę się w całej rozciągłości ze Stachoo ;)
16.10.2017 o 15:21 przez Matixinski
Matixinski
Vecino na pewno miał dużo odbiorów i fajnie wyprowadza piłkę do przodu alee jeest jedno ale..
przynajmniej trzy razy w bardzo głupi sposób stracił piłkę i naraził zespół na stratę bramki
16.10.2017 o 12:15 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ludzie dajcie z nim spokój bronicie go jak tylko możecie. Dla mnie jest słaby i tyle. Tak jak jechalicie po kondo ktory teraz dzieli i rzadzi w valencii tak moze i mi pozwolicie miec swoje zdanie o tym gosciu. Co do Zabicia milanowi meczu hehe - jakoś słabo wychodziło w drugiej połowie upilnowanie chociażby suso. Bic w piersi to bije się ale wobec Candrevy chociaż jeden mecz wiosny nie czyni. Musi teraz kontynuować to co pokazał w meczu z Milanem. Myślę że świadomość utraty pozycji na rzecz Cancelo czy Karamoha znacznie mu to ułatwi.
16.10.2017 o 11:53 przez Stachoo
Stachoo
@Piotrekfci trochę słaby ten Twój komentarz. Vecino słaby? Chyba najlepszy z trójki w środku, chyba, że inny mecz oglądałem. W cieniu Icardiego zabił ten mecz milanowi. Wystarczy wejść na kilka grup włoskich, tam powiedzą Ci to samo, co ja. Ludzie, którzy go krytykowali za słabą postawę we wcześniejszych meczach pisza, że Vecino zamknął im wczorajszym meczem buzie i biją się w pierś. Fakt szkoda jego dwóch sytuacji, które zmarnował, ale mówienie, że jest strasznie słaby to kompromitacja.
16.10.2017 o 10:28 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ten Vecino jak na razie strasznie słaby. Wiele strat I ten zmarnowany strzał z przed pola. Sete miał I mógł zyskać w oczach no ale cóż. Co do Cancelo zobaczymy. Oby dzięki niemu i Candreva się obudził z letargu bo dziś grał tak jak na samym początku kiedy do nas przyszedł. Szybko, fajnie i w końcu dośrodkowania jakich należy się po nim oczekiwać ! Oby nie spoczął na laurach bo znów trzeba będzie po nim jechać

Shoutbox

cuba 29.07.2021 21:36

serce

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:32

Trzym się :)

cuba 29.07.2021 21:28

Trzymajcie się Panowie ,do następnego Pozdrawiam :forza:

cuba 29.07.2021 21:25

bez wymówek :)

cuba 29.07.2021 21:25

dobrze będę pamiętał :)

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:24

No stawiam za to kolejkę xd

cuba 29.07.2021 21:22

no to kara czy co ? :D

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:22

Jasne że tak. W oóle dopiero dziś odczytałem twoje wiadomości. Na fonie mi się nie wyświetlały, a teraz jestem pierwszy raz od dawna na kompie :)

cuba 29.07.2021 21:21

póki co nie jest zle :)

cuba 29.07.2021 21:21

Siemanko Nasir :)

cuba 29.07.2021 21:21

jest dobrze choc bywało lepiej ,inwazja na wyjazd aktualna kamil ? :)

Nasir 29.07.2021 21:21

cuba witamy co tam dobrego

Nasir 29.07.2021 21:20

szanuje twoje poswiecenie kamil

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:20

Witam Kuba, jak życie ?

cuba 29.07.2021 21:20

Witam Serdecznie :)

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:20

nasir, pójdę o krok dalej i w imię dżordża sam dam się splądrować

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:19

Oczywiście w koszulce z jego uśmiechniętym zdjęciem w celu pokazania ludziom że taki sympatyczny olbrzym nie mógł nikogo skrzywdzić

Nasir 29.07.2021 21:19

mam nadzieje ze najpierw spladrujesz okoliczne sklepy

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:18

witam, no ja właśnie jutro po robocie idę na rynek w Imielinie położyć się na przystanku w imię dżordża flojda, narkomana recydywisty

cuba 29.07.2021 21:18

:D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27214

Liczba newsów: 40173