Wywiady z piłkarzami

Vecino i Cancelo zachwyceni wygraną  (10)

Autor:
Źródło: en.inter.it
około 3 lata temu
462
10
fcinter serwisowe

Zapis kolejnych wypowiedzi pomeczowych poniżej. Tym razem zwycięstwo 3:2 w meczu z odwiecznym rywalem zza miedzy, komentowali rozentuzjazmowani Matias Vecino i wracający po kontuzji Joao Cancelo. 

Vecino: Żałowałem, że nie udało nam się strzelić po sytuacji którą wykreowałem. Nie ma to jednak znaczenia skoro wygraliśmy taki mecz! Gdyby nie pokonanie Milanu to pewnie długo bym dziś po tym nie zasnął. Dzisiejszy wynik to świetna sprawa, również w kontekście tabeli. Kiedy masz okazję być aktorem takiego spektaklu jak ten dzisiaj, jesteś gotowy zrobić wszystko aby wygrać. Nawet jeśli oznacza to grę ponad swoje siły. Dla mnie był to wymarzony tydzień: najpierw awans z Urugwajem do Mistrzostw Świata w Rosji, a teraz wielkie zwycięstwo w Derbach Mediolanu. Icardi jak to Icardi - on żyje ze strzelania wspaniałych goli. Przed meczem rozmawialiśmy i zamówiłem u niego dwa gole, jak widać dał od siebie jeszcze więcej. Jest niesamowicie zdeterminowany do strzelania kiedy tylko znajduje się w polu karnym przeciwnika. 

Cancelo: To ekstremalnie ważne zwycięstwo. Nie uwierzycie jak ciężko pracowałem aby móc tu dzisiaj być. Cieszę się, że zdążyłem, jestem dumny z 3 punktów. San Siro to niesamowity stadion, emocje które dostajesz tutaj od kibiców są nie do opisania. To była wspaniała atmosfera. Z pewnością dużą część naszego dzisiejszego sukcesu zawdzięczamy wsparciu, które dostaliśmy z trybun. 

Zobacz też

Alexis Sanchez

Alexis: Jesteśmy na dobrej drodze (8)

28.11
18:47
Gervinho

Gervinho: Miło słyszeć o zainteresowaniu Interu (1)

02.12
13:24

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.10.2017 o 17:18 przez lena182
lena182
o Cancelo nie wiele można powiedzieć... na razie fajnie. odważnie zagrał coś tam próbował :)

Vecino jest dobrym graczem i na pewno nie robi takich błędów jak Kondo (którego ja osobiście lubiłem) na pewno potrzebuje jeszcze czasu żeby zostać "Kotem" na swojej pozycji ale ma na to papiery. wydaje mi się też lepiej przystosowany niż (niestety) Banega.

za ten meczyk bravo!
16.10.2017 o 17:37 przez IlCapitano
IlCapitano
Oczywiście permanentna beka z piotrkafci, to typowe.
16.10.2017 o 17:08 przez Pjerun
Pjerun
Vecino grał świetnie w odbiorze, do tego potrafił podciągnąć piłkę w stylu Kovacica do przodu.
Miał kilka strat niebezpiecznych strat, ale chłop cały czas stara się być pod grą, pokazuje się do piłki. Gdyby nie brał na siebie w wielu momentach ciężaru gry to nie miałby też i strat.
Piotrekfci jesteś trollem albo debilem, innego wyjścia nie widze.
16.10.2017 o 16:42 przez IRT
IRT
Vecino popełniał wiele błędów indywidualnych, co przekłada się na jego ocenę. Wyprowadził fajną akcję, kiedy strzelił obok słupka, ale Gagliardini i przede wszystkim Valero byli według mnie bardziej solidni i dokładni.
16.10.2017 o 16:32 przez Lovato
Lovato
Gdyby nie Vecino to środek pomocy wyglądałby jeszcze gorzej.
16.10.2017 o 15:55 przez rafalik93
rafalik93
piotrekfci nie masz pojęcia co piszesz..zgodzę się w całej rozciągłości ze Stachoo ;)
16.10.2017 o 15:21 przez Matixinski
Matixinski
Vecino na pewno miał dużo odbiorów i fajnie wyprowadza piłkę do przodu alee jeest jedno ale..
przynajmniej trzy razy w bardzo głupi sposób stracił piłkę i naraził zespół na stratę bramki
16.10.2017 o 12:15 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ludzie dajcie z nim spokój bronicie go jak tylko możecie. Dla mnie jest słaby i tyle. Tak jak jechalicie po kondo ktory teraz dzieli i rzadzi w valencii tak moze i mi pozwolicie miec swoje zdanie o tym gosciu. Co do Zabicia milanowi meczu hehe - jakoś słabo wychodziło w drugiej połowie upilnowanie chociażby suso. Bic w piersi to bije się ale wobec Candrevy chociaż jeden mecz wiosny nie czyni. Musi teraz kontynuować to co pokazał w meczu z Milanem. Myślę że świadomość utraty pozycji na rzecz Cancelo czy Karamoha znacznie mu to ułatwi.
16.10.2017 o 11:53 przez Stachoo
Stachoo
@Piotrekfci trochę słaby ten Twój komentarz. Vecino słaby? Chyba najlepszy z trójki w środku, chyba, że inny mecz oglądałem. W cieniu Icardiego zabił ten mecz milanowi. Wystarczy wejść na kilka grup włoskich, tam powiedzą Ci to samo, co ja. Ludzie, którzy go krytykowali za słabą postawę we wcześniejszych meczach pisza, że Vecino zamknął im wczorajszym meczem buzie i biją się w pierś. Fakt szkoda jego dwóch sytuacji, które zmarnował, ale mówienie, że jest strasznie słaby to kompromitacja.
16.10.2017 o 10:28 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ten Vecino jak na razie strasznie słaby. Wiele strat I ten zmarnowany strzał z przed pola. Sete miał I mógł zyskać w oczach no ale cóż. Co do Cancelo zobaczymy. Oby dzięki niemu i Candreva się obudził z letargu bo dziś grał tak jak na samym początku kiedy do nas przyszedł. Szybko, fajnie i w końcu dośrodkowania jakich należy się po nim oczekiwać ! Oby nie spoczął na laurach bo znów trzeba będzie po nim jechać

Shoutbox

maverik 03.12.2020 01:59

no i co Westbrook w Washington za Walla i 1st rnd pick

JoaoMario 02.12.2020 23:58

W mercato sprzedac Eriksena/Ninje/Vecino i kupić Lewego wahadłowego i pomocnika najlepiej jakiegoś DM

JoaoMario 02.12.2020 23:57

Ja go szanuje i żałuje tak się to skończyło ,ale mamy RL9 ktory jest klase lepszy

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Icardi strzelil ponad 100 bramek do Interu

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Nwm o co wam chodzi

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38051