Wywiady z byłymi piłkarzami

Vieri: Dlaczego nie sprzedano Skriniara w lecie? (10)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
11 dni temu
1311
10
Christian Vieri

Christian Vieri  na swoim kanale na Twichu wypowiedział się na temat nie przedłużenia kontraktu Milana Skriniara z Interem. Oto co na ten temat miał do powiedzenia były napastnik Nerazzurrich:

 

- Dlaczego nie sprzedano Skriniara w lipcu za 60 mln? Dlaczego po tym co się stało w Milanie z Kessim i Donnarummą ryzykowano utratę pieniędzy skoro sytuacja ekonomiczna Interu nie jest najlepsza? Powinni go sprzedać latem do PSG za 55-60 mln euro, dziękując mu za to co zrobił i kontraktując od razu młodego następcę.

- Zawodnik nie musi mówić publicznie, że odchodzi. Nie musi tego mówić. To jego prawo do podpisania kontraktu z innym klubem. Inter nie może ryzykować utraty tak dużych pieniędzy.

Zobacz też

Galante: Jestem przekonany, że Lukaku wróci do swojego poziomu (4)

12.01
06:19

Mudingayi: Skriniar nie może odejść za darmo (8)

25.12
13:00

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.01.2023 o 18:02 przez SETE
SETE
Skrinar i jego agent prawdopodobnie od momentu kontaktu z Psg wiedzieli ze odchodzą z Interu natomiast Marotta popełnił błąd gdyz nie wyczuł sytuacji.
22.01.2023 o 09:41 przez tytusek25
tytusek25
Tez nie chciałem jego sprzedaży w lecie ani zamiany na Bremera. To wydawało się oczywiste dlaczego ,ale różnica jest taka ze o ile ja mogę mieć zerowy ogląd sytuacji wewnątrz klubu na linii Skriniar-Inter to dyrektor i właściciel już nie. Mając wiedzę ,że Skriniar może nie przedłużyć kontraktu(a takową opcję kompetentne osoby winny zakładać) powinni zgodzić się na sprzedaż. Tyle. Zwłaszcza że mieli plan B w postaci Bremera.
Teraz już za późno i zostało wyciągnąć wnioski na przyszłość w temacie Bastoniego i Hakana i wcześniej przedkładać umowy. Nie przedłużą kontraktu do końca sezonu to z bólem serca ale na sprzedaż bo to będzie ostatnie okno do zarobku. Liczę że do tego nie dojdzie rzecz jasna. Bastoni daje jasne sygnały.
22.01.2023 o 08:39 przez Pjerun
+2
Pjerun
Kolejny ekspert, nagle po fakcie każdy mądry.

Po co braliśmy Lukaku, czemu nie sprzedaliśmy Skriniara itd.
Szkoda, że pół roku temu tego prawie nikt nie mówił.
22.01.2023 o 18:03 przez SETE
SETE
Pół roku temu powrót Lukaku i pozostanie Skrinara wywołało euforię kibiców Interu.
21.01.2023 o 21:49 przez inter30
+3
inter30
A to którego młodego sprowadzić żeby na już zagwarantował poziom porównywalny do Skriniara? Łatwo mówić tak ogólnie. Prawda jest taka że jakby Skriniar odszedł latem to na jego miejsce przyszedłby jakiś przepłacony półśrodek rzutem na taśmę a reszta kasy poszłaby na łatanie dziury i byśmy np nie wyszli jednak z grupy LM, wtedy by dopiero sypały się gromy Oni dali ciała ze Skriniarem dużo wcześniej niż latem tym samym skazując się na kompromitację prędzej czy później, czy to teraz czy w ostatnie lato każde wyjście byłoby złe
21.01.2023 o 17:47 przez Orzeu
+2
Orzeu
nie sprzedano bo nikt tyle nie dal
21.01.2023 o 17:34 przez Matiinterlegia
+1
Matiinterlegia
Ponieważ wtedy bardzo zaimponował mi Zhang, każąc iść skąd przyszli odgryzając się buńczucznie wysłannicy z Paryża,ze Skriniar i tak do nich przyjdzie w przyszłym roku. Pewnie tak będzie,ale na tamten moment zaimponował mi młokos. I dobrze,nie można dać się tak traktować.
21.01.2023 o 17:16 przez Paolo87
+1
Paolo87
Jak lubię Bobo to teraz bredzi, wszyscy mieli przekonanie (graniczące z pewnością) że Skriniar zostanie.
21.01.2023 o 16:49 przez mroowa111
+1
mroowa111
No za 60 baniek to można nawet fajnie ze dwóch obrońców ogarnąć ale czasu nie cofniemy trzeba szukać nowego Skriniara w słabszych klubach serie a
21.01.2023 o 17:17 przez Paolo87
Paolo87
Stąd pomysł na Scalviniego, chociaż Lukeba z Lyonu też mógłby być dobrym wyborem.

Shoutbox

Dzonyy 01.02.2023 09:52

marotta dal sie ograc szejka.

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Niestety musi sie kisic

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Ogolnie to Skriniar pokazal na co go stac z empoli

Luki165 01.02.2023 09:40

I zapewne tak będzie, ale pierwszym wyborem juz nie

Luki165 01.02.2023 09:39

No przecież podgarlak opisal, ze od czasu do czasu ściągnie go z trybun

andyvdm 01.02.2023 09:38

I kto będzie grał co 3 dni Darmian i D'Ambrosio w odwodzie

kulfon32 01.02.2023 09:37

Dokładnie.

Luki165 01.02.2023 09:37

Przecież Skriniar nie zagrał w tym sezonie takiego meczycha jak wczoraj Darmian go zastepujacy

Krisu 01.02.2023 09:36

Paradoksalnie brak Skriniara może mieć pozytywne bodźce na reszte obrony i pomocy i sposób bronienia. Nie ma jednej drogi a zobaczymy co bedzie

kulfon32 01.02.2023 09:35

Czyli w d...pie ma klub. Kasa sie liczy. To teraz na trybuny i licz kasę w portfelu

andyvdm 01.02.2023 09:34

Premia za podpis z wolnego

andyvdm 01.02.2023 09:34

kulfon32 01.02.2023 09:33 Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Nasir 01.02.2023 09:33

widocznie chinczyki lubia byc pchani w pupe do samego konca

kulfon32 01.02.2023 09:33

Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Krisu 01.02.2023 09:33

Niby tak ale przy setkach mln € ktoś robi z Ciebie osła to te 10 mln nie jest wielka suma

HB 01.02.2023 09:32

druzyna na pewno zdobedzie wiecej punktow dzieki temu, alez to tegie glowy wymyslily

HB 01.02.2023 09:31

po co sprzedawac Skriniara zima za 9 min jak mozna go sprzedac za 0 i posadzic na trybunach?

HB 01.02.2023 09:31

XD

Dzonyy 01.02.2023 09:24

Dokladnie

kulfon32 01.02.2023 09:23

a ja, za zachowanie Skriniara, posadziłbym go na trybunach jak kiedys Icardiego. Nie pozwolił na sprzedaż obiecując podpisanie nowej umowy .... i co? Wych...ał nas. WIec teraz niech siedzi i gnije

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27644

Liczba newsów: 44458