Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
HB
22.06.2026 23:42
Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?
Cny
22.06.2026 22:48
mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy
Cny
22.06.2026 22:47
znowu, manifestacja nie wystarcza
Claudio
22.06.2026 22:45
No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce
Pozdrawiam
Claudio
22.06.2026 22:45
Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś
Cny
22.06.2026 22:45
chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK
Claudio
22.06.2026 22:44
Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.
Cny
22.06.2026 22:42
przecież skończyłeś
Claudio
22.06.2026 22:41
jakie idiotyzmy?
Cny
22.06.2026 22:41
niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto
Cny
22.06.2026 22:40
czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek
Claudio
22.06.2026 22:40
Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"
Cny
22.06.2026 22:37
fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej
Claudio
22.06.2026 22:37
widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek
Cny
22.06.2026 22:36
no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz
Cny
22.06.2026 22:36
no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik
Claudio
22.06.2026 22:36
rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!
Cny
22.06.2026 22:35
tylko Ty
Claudio
22.06.2026 22:35
nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!
Komentarze (92)
Wielkie gratulacje dla Interu za to co osiągnął w minionym sezonie i obecnym (Super puchar itp.) życzę zwycięstwa w Klubowych Mistrzostwach Świata...co do Sneijdera jak najbardziej jemu należy się Złota Piłka <img src="/files/emoticons/10" alt="
Wesowi należy sie ta Złota Piłka jak nikomu innemu <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="<vuvuzela>" />
<br />
Jestes juventino siedzisz na strronie Interu czy to jest normalne ? jak juz tu jestes to nie prowokuj innych ... My interisci robimy co nam sie podoba i nie trzeba nam opini jakiegos juvka <img src="/files/emoticons/23" alt="<ban!>" />
Obiektywnie rzecz biorąc: Ma to sens? <img src="/files/emoticons/13" alt="
A napisałem tu bo ta sytuacja mnie rozbawiła, nic więcej <img src="/files/emoticons/13" alt="
Jakby nie którzy nie zauważyli w żadnym miejscu nie napisałem, że Inter jest od kogoś słabszy czy coś.
<br />
To ty nie jesteś kibicem jeżeli uważasz, że komuś należy się wpier*** tylko dlatego, że nie kibicuje Twojej drużynie!<br />
<br />
I jeszcze jedno chłopcze - nie mów mi, żebym spadał z tej strony bo nie ty decydujesz kto może tu pisać a kto nie.
<br />
Skoro jedynym waszym kontrargumentem jest gimnazjum (z którym i tak nie trafiliście) to bardzo się cieszę <img src="/files/emoticons/13" alt="
Każdy może mieć swoje zdanie, każdy. Skoro to jest publiczna strona - moge je tu 'wygłosić'.<br />
Może przesadziłem z tym ostatnim zdaniem jak i z całym tonem wypowiedzi, bo Snejider miał dobry sezon i jest to oczywiście możliwe ale po prostu nie rozumiem jak taka strona może pomóc mu w tym. I jakby który bystro zauważył, ani razu nie wspomniałem o tym kto powinien mieć tę złotą piłke bo akutalnie jest to nierealne do stwierdzenia: jeszcze 4 miesiące gry, prawie połowa sezonu a to bardzo dużo może zmienić.<br />
<br />
#Ynter<br />
Niby na jakiej podstawie sądzisz że jestem sezonowcem? Gdzie to wyśledziłeś? Jestem diabelnie ciekawy!<br />
I wiem na jakiej postawie jest wybierany najlepszy piłkarz świata i właśnie z tego względu sądze, że takie coś nie ma sensu (na strona).<br />
<br />
Ogolnie strona jest ładnie wykonana (gratuluje), fajna grafika etc ale niestety nie ma ona sensu <img src="/files/emoticons/13" alt="
<br />
Ale masz, obejrzyj sobie filmik z tamtych czasów:<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VQyUSsv5Feo">http://www.youtube.com/watch?v=VQyUSsv5F­eo</a><br />
<br />
(sory za offtop)
<br />
Prawomocnym wyrokiem to się tyle różnych rzeczy dzieje. Może w takim razie wskaż mi KONKRETNE mecze w których widać, że Juventus kupił sędziego.
A do dzis sie smieje jak byl jakis news gdy Juve gralo w LE a Inter w LM i ze Juve to jedyny Wloski zespol grajacy w Europie. Nie wspominajac o tym, iz mozna liczyc na punkty dla SerieA tylko ze strony Juve...a jak bylo pozniej kazdy wie i tak za kazdym razem sie osmieszacie, ale coz taka natura.
<br />
Może kiedyś był. Teraz już takich rzeczy nie ma. Możemy cały dzień się spierać czy Juventus był winny, czy też to było ukartowane przez Morattiego.
<br />
"Ja też mógłbym wejść na stronę Juventusu i spróbować przekonać ich, że Inter wcale nie stoi za calciopoli i że nie spadli do SerieB przez Inter tylko przez to, że ich zarząd bawił się w niegrzecznych chłopców i kupował mecze. Ma to jakiś sens? Nie sądzę."<br />
<br />
Ja też tak kiedyś myślałem. Ale od jakiegoś czasu widzę ile Wy (nie wszyscy i nie zawsze) macie w sobie jadu i wrogości do Juve i jakie rzeczy momentami piszecie więc postanowiłem też się tu wypowiadać. Na juvepoland.com, od czasu do czasu jakiś dzieciak napisze, że "Inter złodzieje" (ja się z tym nie utożsamiam, co nie znaczy, że uważam Calciopolli za sprawiedliwe) albo coś w tym stylu ale w gruncie rzeczy raczej dyskutujemy na tematy Juve. A u Was nabijanie się z Juve, czy Romy to jest standard.
<br />
To nie jest żaden fanatyzm czy kółko adoracji. To jest drobna inicjatywa, zwykła, nieszkodliwa petycja. Nie robimy strajków, nie grozimy. Ci, którzy ją podpisali, wyrażają po prostu swoje przekonanie, że w tym sezonie kryteria tego konkursu najlepiej spełnia właśnie Sneijder, który był pierwszoplanową postacią w Interze i w Holandii oraz odnosił sukcesy i w jednej i w drugiej ekipie. Nikogo to nie uraża i jak już napisałem jest to kompletnie nieszkodliwe <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
Myślę, że głosujący dobrze się znają na piłce i nie mają takich rzeczy w ****.<br />
<br />
Już jakiś czas temu zauważyłem, że nie pasuję do tego klubu wzajemnej adoracji. Ale nawet mi się tu podoba. To jest forum, a fora są po to, żeby dyskutować, wyrazić swoje zdanie, nie sądzisz?
<br />
Tą wypowiedzią to ty się ośmieszyłeś. Winc w gruncie rzeczy ma rację.