Pozostałe

VoteForSneijder.com - petycja (92)

Autor:
prawie 16 lat temu
1445
92

Po miesiącu przygotowań prezentujemy Państwu nasz nowy projekt - VoteForSneijder.com. Jest to petycja promująca kandydaturę Wesley Sneijdera w wyścigu o Złotą Piłkę FIFA.

 

Petycja została przygotowana w trzech językach - polskim, angielskim oraz włoskim. Naszym celem jest zebranie jak największej ilości podpisów. VoteForSneijder.com to petycja stworzona w konkretnym celu, nie jest to projekt zarobkowy. Nie znajdziecie więc tam reklam ani teraz, ani w przyszłości.

 

Pomysłodawcą projektu jest Gaszka, grafiką zajął się Miras, natomiast stroną techniczną niezawodny eKubaL.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (92)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2010 o 17:01 przez 18Rossonero99
18Rossonero99
Cześć...jestem nowy na stronce...i jestem kibicem Milanu...ale mimo to Inter darzę wielkim szacunkiem... <br />
Wielkie gratulacje dla Interu za to co osiągnął w minionym sezonie i obecnym (Super puchar itp.) życzę zwycięstwa w Klubowych Mistrzostwach Świata...co do Sneijdera jak najbardziej jemu należy się Złota Piłka <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
26.08.2010 o 15:13 przez intermilito
intermilito
Snajder wpełni pokazał za czasów Mourinho LM 09-10 swoją największom formę doprowadzająnc <span style="color: red">I</span>nter do kolejnych faz CHAMPIONS LAGUE i za to mu chwała<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.08.2010 o 17:48 przez Hiro
Hiro
Godny piłkarz na tą nagrodę!
25.08.2010 o 14:11 przez matejko12872
matejko12872
snejder dostanie złotą piłka <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.08.2010 o 11:01 przez SlimShady
SlimShady
Wiadomo popieram ;) <br />
Wesowi należy sie ta Złota Piłka jak nikomu innemu <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
25.08.2010 o 09:17 przez Internalista93
Internalista93
Kamikaze : Popieram <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
25.08.2010 o 08:52 przez Kamikaze
Kamikaze
Mietson zauwazyles ze jestemy klubem wzajemnej adoracji, a ja zauwazylem ze wy jestescie klubem wzjaemneji spolecznej prowokacji...<br />
<br />
Jestes juventino siedzisz na strronie Interu czy to jest normalne ? jak juz tu jestes to nie prowokuj innych ... My interisci robimy co nam sie podoba i nie trzeba nam opini jakiegos juvka <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
24.08.2010 o 22:58 przez Internalista93
Internalista93
mietson: a czy ja napisałem że trzeba innych lać bo ktoś nie jest kibicem Interu? Po pierwsze czytaj uważnie a jak nie umiesz to nie staraj się <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> a po drugie mam Ciebie gdzieś i nie mam zamiaru się kłócić z takimi jak ty<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> I mi nie wyskakuj z chłopcem haha
24.08.2010 o 22:42 przez winc
winc
#Ynter<br />
Obiektywnie rzecz biorąc: Ma to sens? <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
A napisałem tu bo ta sytuacja mnie rozbawiła, nic więcej <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Jakby nie którzy nie zauważyli w żadnym miejscu nie napisałem, że Inter jest od kogoś słabszy czy coś.
24.08.2010 o 22:39 przez Mietson
Mietson
&quot;Takich to bić i pluć<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> &quot;<br />
<br />
To ty nie jesteś kibicem jeżeli uważasz, że komuś należy się wpier*** tylko dlatego, że nie kibicuje Twojej drużynie!<br />
<br />
I jeszcze jedno chłopcze - nie mów mi, żebym spadał z tej strony bo nie ty decydujesz kto może tu pisać a kto nie.
24.08.2010 o 22:31 przez Internalista93
Internalista93
Mietson dobry jesteś: jeśli bronisz wypowiedzi kibica, który ewidentnie nie jest za Interem i pisze to tylko z takiego powodu że Inter jest lepszy od Srarcelony to spadaj z tej strony. Bo kibicem nie jesteś.
24.08.2010 o 21:15 przez Ynter
Ynter
No patrz winc, jednak umiesz pisać jak człowiek. Po czym wnioskowałem? No przede wszystkim po ostatnim zdaniu, w którym uznałeś, że Sneijder nie ma szans na Złotą Piłkę. Sezonowcy przeważnie mają bardzo ograniczone spojrzenie na piłkę nożną(&quot;MESSI, MESSI AJJJJJ MESSI...&quot ;) a Ty stwierdzając powyższe zasugerowałeś mi, że Sneijdera to Ty widziałeś w dwóch meczach albo wcale. Druga sprawa, sezonowcy mają tendencję do włażenia na strony rywalizujących klubów i rzucania prowokujących haseł w ramach &quot;kibicowania&quot; swojej ulubionej drużynie. Sneijder jest obecnie naszym pupilkiem i chyba żaden kibic Interu temu nie zaprzeczy, więc napisać tu źle o nim to jak napisać źle o Del Piero czy Buffonie na juvepoland.
24.08.2010 o 20:57 przez winc
winc
#ekubal i krwawy m<br />
<br />
Skoro jedynym waszym kontrargumentem jest gimnazjum (z którym i tak nie trafiliście) to bardzo się cieszę <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> .<br />
Każdy może mieć swoje zdanie, każdy. Skoro to jest publiczna strona - moge je tu 'wygłosić'.<br />
Może przesadziłem z tym ostatnim zdaniem jak i z całym tonem wypowiedzi, bo Snejider miał dobry sezon i jest to oczywiście możliwe ale po prostu nie rozumiem jak taka strona może pomóc mu w tym. I jakby który bystro zauważył, ani razu nie wspomniałem o tym kto powinien mieć tę złotą piłke bo akutalnie jest to nierealne do stwierdzenia: jeszcze 4 miesiące gry, prawie połowa sezonu a to bardzo dużo może zmienić.<br />
<br />
#Ynter<br />
Niby na jakiej podstawie sądzisz że jestem sezonowcem? Gdzie to wyśledziłeś? Jestem diabelnie ciekawy!<br />
I wiem na jakiej postawie jest wybierany najlepszy piłkarz świata i właśnie z tego względu sądze, że takie coś nie ma sensu (na strona).<br />
<br />
Ogolnie strona jest ładnie wykonana (gratuluje), fajna grafika etc ale niestety nie ma ona sensu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.08.2010 o 20:39 przez kulasiak
kulasiak
Nie chciałbym się mieszać do waszych dyskusji ale to chyba nie miejsce na rozmyślania na temat Juventusu czy wyśmiewania się z kogoś czy czegoś. Przypominam że to news o petycji na temat Wesley'a <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.08.2010 o 20:38 przez Ynter
Ynter
Mietson lista meczy była podana kiedy wybuchła afera Calciopoli więc powinieneś ją znać.<br />
<br />
Ale masz, obejrzyj sobie filmik z tamtych czasów:<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VQyUSsv5Feo">http://www.youtube.com/watch?v=VQyUSsv5F&shy;eo</a><br />
<br />
(sory za offtop)
24.08.2010 o 20:32 przez Mavek
Mavek
D O N T F E E D T R O L L S
24.08.2010 o 20:26 przez Mietson
Mietson
&quot;nie ma po co się spierać, prawomocnym wyrokiem sądu wina Juventusu Turyn I Wielkiego została orzeczona. &quot;<br />
<br />
Prawomocnym wyrokiem to się tyle różnych rzeczy dzieje. Może w takim razie wskaż mi KONKRETNE mecze w których widać, że Juventus kupił sędziego.
24.08.2010 o 20:23 przez Claudio
Claudio
Mietson u Was na stronce to nawet w newsach(!) szydzicie z Interu.<br />
A do dzis sie smieje jak byl jakis news gdy Juve gralo w LE a Inter w LM i ze Juve to jedyny Wloski zespol grajacy w Europie. Nie wspominajac o tym, iz mozna liczyc na punkty dla SerieA tylko ze strony Juve...a jak bylo pozniej kazdy wie i tak za kazdym razem sie osmieszacie, ale coz taka natura.
24.08.2010 o 20:21 przez eKubaL
eKubaL
nie ma po co się spierać, prawomocnym wyrokiem sądu wina Juventusu Turyn I Wielkiego została orzeczona.
24.08.2010 o 20:14 przez Mietson
Mietson
@Ekubal<br />
<br />
Może kiedyś był. Teraz już takich rzeczy nie ma. Możemy cały dzień się spierać czy Juventus był winny, czy też to było ukartowane przez Morattiego.
24.08.2010 o 20:09 przez eKubaL
eKubaL
Na juvepoland był nawet temat w stylu &quot;spotkania kibiców - Juventus vs złodzieje&quot; więc nie pisz że zdarza się tam to sporadycznie.
24.08.2010 o 19:52 przez Mietson
Mietson
Powiem tak: jeśli Sneijder wygra, to będziecie się cieszyć, bo będziecie uważać, że macie w tym wkład i dobrze dla Was, bo jednak trochę pracy w to wkładacie i chcecie pomóc. Ale tak szczerze - jeśli ma wygrać to wygrałby bez waszej pomocy.<br />
<br />
&quot;Ja też mógłbym wejść na stronę Juventusu i spróbować przekonać ich, że Inter wcale nie stoi za calciopoli i że nie spadli do SerieB przez Inter tylko przez to, że ich zarząd bawił się w niegrzecznych chłopców i kupował mecze. Ma to jakiś sens? Nie sądzę.&quot;<br />
<br />
Ja też tak kiedyś myślałem. Ale od jakiegoś czasu widzę ile Wy (nie wszyscy i nie zawsze) macie w sobie jadu i wrogości do Juve i jakie rzeczy momentami piszecie więc postanowiłem też się tu wypowiadać. Na juvepoland.com, od czasu do czasu jakiś dzieciak napisze, że &quot;Inter złodzieje&quot; (ja się z tym nie utożsamiam, co nie znaczy, że uważam Calciopolli za sprawiedliwe) albo coś w tym stylu ale w gruncie rzeczy raczej dyskutujemy na tematy Juve. A u Was nabijanie się z Juve, czy Romy to jest standard.
24.08.2010 o 19:44 przez Ynter
Ynter
Owszem, fora są po to żeby dyskutować ale jaki ma sens dyskusja, w której Ty(no i ten tam dzieciaczek) uważasz co innego niż cała reszta? Ja też mógłbym wejść na stronę Juventusu i spróbować przekonać ich, że Inter wcale nie stoi za calciopoli i że nie spadli do SerieB przez Inter tylko przez to, że ich zarząd bawił się w niegrzecznych chłopców i kupował mecze. Ma to jakiś sens? Nie sądzę.<br />
<br />
To nie jest żaden fanatyzm czy kółko adoracji. To jest drobna inicjatywa, zwykła, nieszkodliwa petycja. Nie robimy strajków, nie grozimy. Ci, którzy ją podpisali, wyrażają po prostu swoje przekonanie, że w tym sezonie kryteria tego konkursu najlepiej spełnia właśnie Sneijder, który był pierwszoplanową postacią w Interze i w Holandii oraz odnosił sukcesy i w jednej i w drugiej ekipie. Nikogo to nie uraża i jak już napisałem jest to kompletnie nieszkodliwe <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.08.2010 o 19:35 przez Mietson
Mietson
&quot;Dobra Mietson już nam udowodniłeś, że jesteś fajny. Idź już na swoją ulubioną stronę, bo tutaj chyba nie pasujesz ;) Jak to może pomóc Sneijderowi? A no tak, że jeśli dotrze to do jednego z głosujących(a skoro do akcji włączają się już strony zagraniczne to nietrudno będzie o rozgłos),który będzie miał wszystko w dupie to zakoduje mu się w głowie nazwisko Sneijdera. Podejrzewam, że jest tam wielu takich, których mało obchodzi kto wygra Złotą Piłkę i wybierają nazwisko, które najczęściej obiło im się o uszy. A nawet jeśli Wesowi to nie pomoże to też na pewno mu nie zaszkodzi więc jak się pomysł nie podoba albo uważasz go za bezsensowny to go olej i tyle. &quot;<br />
<br />
Myślę, że głosujący dobrze się znają na piłce i nie mają takich rzeczy w ****.<br />
<br />
Już jakiś czas temu zauważyłem, że nie pasuję do tego klubu wzajemnej adoracji. Ale nawet mi się tu podoba. To jest forum, a fora są po to, żeby dyskutować, wyrazić swoje zdanie, nie sądzisz?
24.08.2010 o 19:29 przez Kamikaze
Kamikaze
Ynter stopro racji <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Mietson ciaoo ! <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
24.08.2010 o 19:17 przez Ynter
Ynter
Dobra Mietson już nam udowodniłeś, że jesteś fajny. Idź już na swoją ulubioną stronę, bo tutaj chyba nie pasujesz ;) Jak to może pomóc Sneijderowi? A no tak, że jeśli dotrze to do jednego z głosujących(a skoro do akcji włączają się już strony zagraniczne to nietrudno będzie o rozgłos),który będzie miał wszystko w dupie to zakoduje mu się w głowie nazwisko Sneijdera. Podejrzewam, że jest tam wielu takich, których mało obchodzi kto wygra Złotą Piłkę i wybierają nazwisko, które najczęściej obiło im się o uszy. A nawet jeśli Wesowi to nie pomoże to też na pewno mu nie zaszkodzi więc jak się pomysł nie podoba albo uważasz go za bezsensowny to go olej i tyle.
24.08.2010 o 19:08 przez Mietson
Mietson
@ Internalista93<br />
<br />
Tą wypowiedzią to ty się ośmieszyłeś. Winc w gruncie rzeczy ma rację.
24.08.2010 o 18:46 przez Pawlito
Pawlito
Świetny pomysł z tą akcją. Jeśli dorzucimy do tego dziesięciodniowy strajk głodowy w Zurychu, rozpoczęty 1 stycznia (wtedy i tak pewnie będzie mi wszystko obojętne), oraz wyślemy listy z pogróżkami do głosujących dziennikarzy, to wtedy Sneijder na pewno wygra <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.08.2010 o 18:43 przez Internalista93
Internalista93
Winc ty pajacu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Kibic Barcelony która gówna co ma pisze jakieś pierdoły<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Takich to bić i pluć<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29488

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się