Wywiady z agentami

Wanda: Czekałam do ostatniej chwili, ponieważ miałam asa w rękawie (22)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około rok temu
3028
22
Wanda i Mauro

Wanda Icardi cały czas pozostaje aktywna w mediach i nie wydaje się, że w najbliższej przyszłości może to ulec zmianie. Tym razem żona Mauro Icardiego opowiedziała o sytuacji swojego męża w argentyńskim programie telewizyjnym Morfi Telefe.

- Chciałabym, żeby Mauro zagrał kiedyś w Boca Juniors. Jestem fanką River Plate, ale nie robiłabym przeszkód na drodze dołączenia do Boca. Bardzo chciałabym wrócić do mojego kraju, ale latem nie było tak naprawdę żadnej konkretnej propozycji.

- Czekałam do ostatniej chwili, ponieważ miałam asa w rękawie. Nikt o tym nie wiedział, nawet dzieci. Mauro był już w drodze do Paryża. Spakował małą walizkę, wyszedł i resztę spraw zostawił mnie. Dzieci chodzą do szkoły we Włoszech, dlatego będziemy dzielić czas pomiędzy Mediolan, a Paryż. 

- Praca jako agent innych zawodników? Nie mogę, ponieważ opieka nad interesami Mauro pochłania zbyt wiele czasu. W przeszłości moje przyjaciółki proponowały mi opiekę nad ich mężami, ale każdy kto mnie zna wie, że nie robię tego ze względów komercyjnych. Robię to z miłości do Mauro.

- Spośród opcji, które mieliśmy, wybór PSG był tą najgorszą, ponieważ musiałam wrócić do Włoch. Pomyślałam jednak o nim. Było wiele klubów we Włoszech, które chciały go w swoich szeregach i to byłoby korzystniejsze. 

- Zdjęcie Maxiego Lopeza z Neymarem? To stare zdjęcie, ale zostało opublikowane w dniu przylotu Mauro do Paryża. Chciałabym wierzyć, że to zbieg okoliczności, ponieważ wszyscy dobrze się znają.

Zobacz też

Achraf Hakimi

Agent Hakimiego: Achraf jest zadowolony ze swojego wyboru (0)

31.10
10:51
alexander kolarov

Agent Kolarova: Inter to świetny wybór (5)

08.09
14:19

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.09.2019 o 12:40 przez ciechan
+1
ciechan
Ona mnie zaczyna fascynować. Postawię na nią pieniądze w wyścigach konnych, jeżeli ma więcej takich asów w rękawie
06.09.2019 o 11:28 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Co ciekawe Icardi wciąż do dzieci ma o około 1/3 bliżej niż Maxi Lopez z... Crotone :D
06.09.2019 o 10:29 przez Czarson
+1
Czarson
faktycznie fragment z najgorsza opcja jest clickbaitowany
06.09.2019 o 10:17 przez el_loco
el_loco
Mówiąc "PSG był tą najgorszą opcją" Wanda miała na myśli fakt, że ze wszystkich możliwych opcji transferu, Paryż jest najdalej położoną od Mediolanu gdzie uczą się jej dzieci.
Wielu pisze głupa baba itp. ale niewielu potrafiło zrozumieć takst.?
Acha tym asem w rękawie był Paryż.
Nasuwają mi się wnioski, że szykują się na powrót Icardiego do Mediolanu i transfer do jufków. Przecież z Turynu również w miarę szybko dojadą nad jezioro Como.
Głupia baba!

Ps. Czy ma ktoś na zbyciu magnez z jeziorem Como? Z chęcią odkupie.
06.09.2019 o 09:59 przez Pader88
+1
Pader88
“Chciałabym, żeby Mauro zagrał kiedyś w Boca Juniors. Jestem fanką River Plate...”
F U C K LOGIC 🤦🏻‍♂️
06.09.2019 o 09:16 przez Diaby_10
Diaby_10
dobrze mówisz cenzorku już koniu bo jakbym miał taką gębę jak ty to bym na niej siadał !!
06.09.2019 o 09:12 przez Wisniapl
+2
Wisniapl
To był raczej akt desperacji, a nie as w rękawie. Fajnie, że priorytetem do wyboru przyszłego klubu miała być wygoda agentki, a nie dobro zawodnika. Menagero jak złoto normalnie :)
06.09.2019 o 11:26 przez Michuj
Michuj
Raczej chodzi tu o dobro całej rodziny.
06.09.2019 o 09:10 przez KoBa
+3
KoBa
Fajnie ten news musi wyglądać na stronach PSG - "Ag. Icardiego: PSG to najgorsza opcja, ale ją wybraliśmy"
06.09.2019 o 09:09 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Sabotazystka. Jak można być tak tępym. PSG najgorsza opcja ? O co tu chodzi. Jak się szejk wkurwi pośle go na trybuny i w styczniu wróci do nas.
Szkoda że nie zajęła się jakimś innym mężem może mauro byłby teraz normalny. Qurwa co za babsko
06.09.2019 o 08:41 przez chonciak
chonciak
Idiotka w parę dni nie zmądrzeje. Dlatego też Mauro w PSG też nie będzie miał życia.

Ale to coś zwane agentem i żoną myśli, że robi to dla jego dobra.

Jakby chciała zrobić cokolwiek dla jego dobra to powinna zamknąć w końcu ryja i zrezygnować z agentowania.
06.09.2019 o 08:40 przez Imrahil
Imrahil
ta jak zawsze oderwana od rzeczywistości
06.09.2019 o 08:13 przez cyrkiel
-1
cyrkiel
Nie, nie mogę tylko nie umiem!
06.09.2019 o 08:01 przez DonDawido
+2
DonDawido
Fajna rzecz do powiedzenia przez agenta piłkarza: „ten klub był najgorszą opcją”. Powodzenia, Mauro! Przyda Ci się.
06.09.2019 o 07:46 przez tkropkab2
+2
tkropkab2
Chyba Qtasa w rękawie.
06.09.2019 o 07:39 przez Drakan83
+1
Drakan83
Albo kłamie i nie ma przyjaciółek, albo ma niedorozwinięte przyjaciółki, bo normalne nie powierzyły by jej swoich mężów
06.09.2019 o 07:15 przez ddamiann17
+3
ddamiann17
Przyjaciółki proponowały jej opiekę nad swoimi mężami 😂
06.09.2019 o 07:14 przez kamil13216
+7
kamil13216
Redakcjo, w tytule jak i w newsie pojawiła się rażąca w oczy literówka. Podejrzewam ze miało być „ miałam kutasa w ręce” a nie „asa w rekawie”, szybciutko do poprawy.
06.09.2019 o 07:10 przez WTC
+1
WTC
Ty już byś się tymi wszystkimi mężami swoich przyjaciółek zaopiekowała xdd
06.09.2019 o 05:04 przez broda4991
broda4991
W przeszłości moje przyjaciółki proponowały mi opiekę nad ich mężami, ale każdy kto mnie zna wie, że nie robię tego ze względów komercyjnych. Robię to z miłości do Mauro.
06.09.2019 o 04:33 przez and1
and1
Dobrze zakrzywia rzeczywistosc. Jedno jest pewne - Icardi wroci do Mediolanu w czerwcu.
06.09.2019 o 02:02 przez Mao
+6
Mao
Ch w d miałaś

Shoutbox

nicolas80 01.12.2020 16:31

Endru zastanowię się nad twoja poradą bo Lopez jest w porządku do mnie

nicolas80 01.12.2020 16:27

Odet chciałbym żeby tak było ale w tym wypadku trochę chyba mój opis na wyrost ale bardzo bym chciał żeby tak było 🙂

Odet 01.12.2020 16:25

nicolas a Ty serio jesteś przekonany że to dżentelmeni ? :)

nicolas80 01.12.2020 16:25

Niestety Endu ale od nas już nic nie zależy w tej grupie ale ciekawą opcje

Endru 01.12.2020 16:25

Nicolas musisz sie udac na porady do lopeza na fb to bedziesz im dokuczal jak ja

Endru 01.12.2020 16:23

Szachtar dzis goli real my gladbach i ostatnia kolejka arcyciekawa

nicolas80 01.12.2020 16:21

Na tym shoutboxie jest kilku dżentelmenów co mnie próbują zdyskredytować ale to jest normalne 🙂

FReeFonix 01.12.2020 16:15

Adryjano furewer, czy Twój nick związany jest z tym że po niemiecku straż pożarna to fuerwehr?

nicolas80 01.12.2020 16:14

Coś mnie nie chcą przyjąć do tej grupy

Odet 01.12.2020 16:12

witam

nicolas80 01.12.2020 16:12

Witam Odet

Odet 01.12.2020 16:09

choć nie tylko :)

Odet 01.12.2020 16:08

:)

Odet 01.12.2020 16:08

ja dostałem za "matołka"

Odet 01.12.2020 16:08

Orzeu za nazwanie kogoś "mordko" nie ma bana?

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038