Zapowiedzi

Wraca Serie A! Zapowiedź Inter - Sampdoria (12)

Źródło: inf. własna
11 miesięcy temu
1370
12
Sensi Gagliardini Alexis Sanchez Sampdoria

Na ten dzień czekały całe piłkarskie Włochy. Wraca Serie A, a wraz z nią emocje związane z wciąż trwającym wyścigiem po tytuł mistrzowski. Choć Inter zimą nieco zwolnił tempo, co skrzętnie wykorzystały Juventus i Lazio, to na dwanaście kolejek przed końcem sezonu kwestia Scudetto jest dalej otwarta. Będzie się działo!

 

Czysta karta

Na pierwszy ogień Inter zmierzy się u siebie z Sampdorią. Ostatnie mecze Nerazzurrich przed przerwą spowodowaną pandemią COVID-19 nie napawały optymizmem. Porażki z największymi rywalami, kolejno z Lazio i Juventusem zdawały się powoli przekreślać marzenia kibiców z Mediolanu o odzyskaniu prymu we Włoszech. W tym momencie jednak forma, jaką zespoły ligi prezentowały przed ponad trzema miesiącami nie ma żadnego znaczenia. Każdy startuje z czystą kartą, a podopieczni Antonio Conte mają jeszcze wiele kolejek, by odrobić to, co stracili na przestrzeni stycznia i lutego. Strata do liderującego w tym momencie Juventusu wynosi 9 oczek, Inter ma jednak do rozegrania zaległy mecz. 

 

Co wiemy o rywalu?

Gdy Claudio Ranieri obejmował jesienią zespół z Genui sytuacja sportowa w klubie była fatalna. W tym momencie jednak Sampdoria, która nieźle wyglądała przed pandemią, jest ponad kreską i z optymizmem może wypatrywać dalszych zmagań o utrzymanie. Choć sytuacja w dole tabeli jest ciasna (Sampdoria ma punkt przewagi nad 18. Lecce), to właśnie podopieczni Claudio Ranieriego będą faworytami w walce o byt we włoskiej Ekstraklasie.

 

Sytuacja kadrowa obu zespołów

Antonio Conte ma do dyspozycji niemalże pełną kadrę. Włoch nie będzie mógł skorzystać jedynie z pauzującego za czerwoną kartkę Daniele Padelliego, chorego Matiasa Vecino i Stefano Sensiego. Nieobecność tego ostatniego z pewnością najbardziej martwi byłego selekcjonera Squadra Azzurra. Włoch skarżył się na ból w prawym udzie i jego najprawdopodobniej nie ujrzymy go jutro na boisku.

Claudio Ranieri nie ma do dyspozycji jedynie kontuzjowanego od grudnia Alexa Ferrariego.

 

Transmisja

Spotkanie będzie można obejrzeć jutro (21.06) o godzinie 21:45 na antenie Eleven Sports 1.

 

Ostatnie mecze między Interem a Sampdorią

28/09/2019 Sampdoria 1-3 Inter (Sensie, Sanchez, Gagliardini)

17/02/2019 Inter 2-1 Sampdoria (D'Ambrosio, Nainggolan)

22/09/2018 Sampdoria 0-1 Inter (Brozović)

18/03/2018 Sampdoria 0-5 Inter (Icardi x4, Perisić)

24/10/2017 Inter 3-2 Sampdoria (Icardi x2, Skriniar)

 

Karta z historii

Serie A - Sampdoria 0-5 Inter Milan: Icardi inspired Inter thrash ...

18 marca 2018 - walczący o Ligę Mistrzów Inter wygrywa w Genui aż 5-0!. Cztery trafienia notuje przyszły król strzelców Serie A Mauro Icardi.

 

 

Zobacz też

Stadio Giuseppe Meazza San Siro

Egzamin dojrzałości | Inter - Atalanta: Zapowiedź (8)

07.03
08:00
Romelu Lukaku Lautaro Martinez Nicolo Barella Ashley Young

Pokonać Hellas i zbliżyć się do Scudetto! (zapowiedź) (14)

24.04
09:41

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.06.2020 o 19:28 przez interro
interro
mam nadzieje, ze nie będziemy mieć większych problemow. w Totolotku nasi są największym faworytem w tej kolejce, wiec raczej to wygramy. Sampa na wyjazdach zazwyczaj wypada kiepsko.
21.06.2020 o 17:53 przez rchemik
rchemik
jak nic sie nie zmieni w stosunku do poprzedniego meczu i tych z lutego to węszę 0-0
21.06.2020 o 17:18 przez michal21
michal21
Pytanie zasadnicze: Czy na meczach Serie A będzie puszczany dźwięk kibiców tak jak w La Liga? Bo mecze pucharowe z Napoli i finał lipa :)
21.06.2020 o 13:12 przez Gajdzik
Gajdzik
Liczę na więcej zaangażowania i agresji niż w meczu z Napoli w PW, tylko 3 pkt !! ⚫🔵
21.06.2020 o 11:13 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Nasze najbliższe 5 meczów to Samp dom, Sassuolo dom, Parma wyjazd, Brescia dom i Bologna dom. Liczę na minimum 13 pkt, ale kontuzje Borowika i Sensiego mocno komplikują sytuację masakra jakaś i tyle
21.06.2020 o 12:43 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
W meczach z takimi rywalami oraz jeżeli tylu z nich mamy u siebie to potrzebny jest komplet punktów i trzeba liczyć na potknięcia Juve z Lazio żeby chociaż lepiej to w tabeli wyglądało ale wiem wiem z Sass będzie ciężko, z Parmą było potknięcie u siebie itd.
21.06.2020 o 14:34 przez miniu86
miniu86
Tutaj powinna być seria wygranych, ale że to Inter to aż strach o tym myśleć
21.06.2020 o 01:45 przez Domino
Domino
W Sampie nie zagra Quagliarella - info od Ranieriego
20.06.2020 o 19:00 przez Krisu
+1
Krisu
Jutro jadę w Bieszczady i liczę na to, że obejrzę mecz chociaż na telefoniku. Szkoda Sensiego. Teraz Eriksen co najwyżej będzie mógł narzekać na intensywny okres gry. Vecino niech się kuruje bo do rotacji będzie potrzebny razem z Gaglią. Borka chłopie trzymaj poziom bo też pograsz. Oby tylko Martineziak nie był zgniłym jajem w drużynie i nie poszedł w ślady Icardiego. Czyżby Sanchez będzie czarnym koniem końcówki sezonu?
Jest wiele pytań. Chociażby czy Juve się obudzi i czy Lazio wytrzyma ten maraton. I jak my będziemy wyglądać. No no ciekawa końcówka sezonu, gdzie bardzo dużo się może wydarzyć. Forza Inter!
20.06.2020 o 17:48 przez mroowa111
+1
mroowa111
Wraca klimat calcio jak ja to kocham
20.06.2020 o 15:05 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Już nie moge się doczekać tych gamoni w akcji 💪💪
20.06.2020 o 13:49 przez Dyl87
+3
Dyl87
Nie ma to jak Zapowiedź przed Niedzielnym meczem brakowało mi Tego.

Shoutbox

forzaragazzi 07.05.2021 21:31

XD

forzaragazzi 07.05.2021 21:31

Szkoda ze w niedziele nie gramy meczu sezonu o Lige Mistrzow z Interem, bo po takich gadkach to by Zlatan ten Inter rozjechal w pojedynke. Jednakze nie ma co narzekac – Ibra odpowie w odpowiednim momencie na boisku a potem w mediach. Także na przyszly sezon w derbach mamy od razu bonusa +100 do Zlatana.

Endru 07.05.2021 21:29

Ale zaoral nasz Romelu

Endru 07.05.2021 21:26

ja tez nie wiem juzek

Juzek 07.05.2021 21:25

po co te gówno stworzyli to ja nie wiem

cuba 07.05.2021 21:24

Miłego łikendu Panowie :inter:

Juzek 07.05.2021 21:24

murynio z romą bedzie toczył batalie w conference league

Endru 07.05.2021 21:22

i milan w conference league

Kamiliusz1908 07.05.2021 21:20

Amen

chonciak 07.05.2021 21:16

I judki zagrały w le

Endru 07.05.2021 21:06

I zeby Diego Simeone wygral la lige

Endru 07.05.2021 21:06

Super sprawa oby zdobyli majstra

Endru 07.05.2021 21:05

Lille goooool

Endru 07.05.2021 20:53

chcieli final najbogatszych to maja cioty

Endru 07.05.2021 20:52

zrobili gunwo z tej lm

Endru 07.05.2021 20:52

won z ta uefa

chonciak 07.05.2021 20:51

Super Liga jest be. Ale puchary towarzyskie jakieś tam są ok?

chonciak 07.05.2021 20:43

Kto dostał kary?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Crotone był?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 maja

  • FT

    Verona

    1 - 1

    Spezia

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Inter

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Benevento

Niedziela, 02 maja

  • FT

    Lazio

    4 - 3

    Genoa

  • FT

    Bologna

    3 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    Juventus

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Roma

Poniedziałek, 03 maja

  • FT

    Torino

    1 - 0

    Parma

Sobota, 08 maja

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 09 maja

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Benevento

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 11 maja

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Udinese

Środa, 12 maja

  • 18:30

    Cagliari

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    AC Milan

Czwartek, 13 maja

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Verona

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    34

    82

  • 2

    Atalanta

    Atalanta

    34

    69

  • 3

    Juventus

    Juventus

    34

    69

  • 4

    Milan

    Milan

    34

    69

  • 5

    Napoli

    Napoli

    34

    67

  • 6

    Lazio

    Lazio

    33

    64

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    27

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    19

  • 4

    Ciro Immobile

    19

  • 5

    Dusan Vlahovic

    19

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27171

Liczba newsów: 39552