Plotki transferowe

Wraca temat Lorenzo Pellegriniego (10)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 6 lat temu
1340
10

Lorenzo Pellegrini wciąż nie ustalił warunków nowego kontraktu z Romą, co nie umknęło uwadze włodarzy Interu Mediolan.

 

Do walki o pomocnika klubu ze stolicy Włoch włączyć ma się także Arsenal oraz lokalni rywale Interu - AC Milan. Negocjacje kontraktowe z Giallorossi trwają już dłuższy czas i obie strony podobno wciąż nie zbliżają się do porozumienia. Menadżerowie piłkarza zaczęli podobno sprawdzać opcje dla swojego klienta i odnowili kontakty z klubami z Mediolanu.

 

Rossoneri chcą wzmocnić środek pomocy na nadchodzący sezon i piłkarz Romy budzi ich zainteresowanie. Nerazzuri byli z kolei w trakcie zaawansowanych rozmów w sprawie potencjalnego transferu, jednak temat ten przestał być aktualny po zakontraktowaniu Nicolo Barelli.

 

Pellegrini ma w swoim kontrakcie klauzulę transferową i może odejść za 30 milionów euro, które można w dodatku uregulować w dwóch ratach. Biorąc pod uwagę talent piłkarza - takie rozwiązanie może być łakomym kąskiem dla ewentualnych kupujących.

Chociaż w obecnych realiach taka cena jest uważana za okazyjną, to priorytetem Interu pozostają inni piłkarze, na czele z Sergejem Milinkovic-Savicem.

 

Jak przyjęlibyście transfer Lorenzo Pellegriniego do Interu?

 

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.02.2020 o 12:47 przez Endru
+1
Endru
Kolejna szklanka jak Sensi na takich pilkarzach nie ma co polegać.
26.02.2020 o 21:54 przez AveCaesar
AveCaesar
Klinsi64 napisał:
AveCaesar napisał:
Bardzo dobrze bym przyjął :) Pewnie Roma znowu nie zagra w LM więc będzie musiała sprzedawać. Już chyba jedyni, na których można zarobić to Pellegrini i Under. Tym bardziej biorąc pod uwagę 2 x 15 mln. Nie jestem jakimś zwolennikiem pozbycia się Sensiego bo zdecyduje zarząd z trenerem ale patrząc na to iż sezon 16/17 - 19 występów, 17/18 - 19, 18/19 - 30, 19/20 znów jak na razie 17 meczy to troszkę kiepsko. Więc może można go wykupić i sprzedać z zyskiem, a pomoc Eriksen (Pellegrini), Brozovic (Barella), MIlinkovic - Savic (Tonali) prezentuje się wybornie.
no na bank kupimy Savica,Tonaliego i Pellegriniego


Jest to do zrobienia ;)
27.02.2020 o 11:32 przez Snake86
Snake86
Sam SMS to jest 100 mln, Tonali wyceniany na 30 (będzie droższy na pewno) i Pellegrini 30.
A na wahadle dalej chcesz Candrevę oglądać?
27.02.2020 o 12:49 przez AveCaesar
AveCaesar
@Snake86 Pellegrini to jest dwie raty po 15 mln bo taką ma klauzulę. Co do boków to Marotta używa swojej magii i przychodzą do nas Kurzawa oraz Meunier ;)
26.02.2020 o 21:48 przez Klinsi64
Klinsi64
AveCaesar napisał:
Bardzo dobrze bym przyjął :) Pewnie Roma znowu nie zagra w LM więc będzie musiała sprzedawać. Już chyba jedyni, na których można zarobić to Pellegrini i Under. Tym bardziej biorąc pod uwagę 2 x 15 mln. Nie jestem jakimś zwolennikiem pozbycia się Sensiego bo zdecyduje zarząd z trenerem ale patrząc na to iż sezon 16/17 - 19 występów, 17/18 - 19, 18/19 - 30, 19/20 znów jak na razie 17 meczy to troszkę kiepsko. Więc może można go wykupić i sprzedać z zyskiem, a pomoc Eriksen (Pellegrini), Brozovic (Barella), MIlinkovic - Savic (Tonali) prezentuje się wybornie.
no na bank kupimy Savica,Tonaliego i Pellegriniego
26.02.2020 o 21:48 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
AveCaesar napisał:
Bardzo dobrze bym przyjął :) Pewnie Roma znowu nie zagra w LM więc będzie musiała sprzedawać. Już chyba jedyni, na których można zarobić to Pellegrini i Under. Tym bardziej biorąc pod uwagę 2 x 15 mln. Nie jestem jakimś zwolennikiem pozbycia się Sensiego bo zdecyduje zarząd z trenerem ale patrząc na to iż sezon 16/17 - 19 występów, 17/18 - 19, 18/19 - 30, 19/20 znów jak na razie 17 meczy to troszkę kiepsko. Więc może można go wykupić i sprzedać z zyskiem, a pomoc Eriksen (Pellegrini), Brozovic (Barella), MIlinkovic - Savic (Tonali) prezentuje się wybornie.
no na bank kupimy Savica,Tonaliego i Pellegriniego
26.02.2020 o 20:13 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Naturalna opcja w miejsce Vecino, natomiast Valero powinien zastąpić Tonali. To po prostu logiczne i samo się nasuwające
26.02.2020 o 20:10 przez Ploretariusz
Ploretariusz
Mediolan to jednak potęga w piłkę nożną: Inter, Milan, Arsenal...
26.02.2020 o 19:12 przez ragnar
ragnar
Wielkie tak dla tego Pana

30 mln to promocja, ostatnio kibice na niego gwizdal, ktoo wie może jednak ten Rzym nie jest mu pisany

Mało tego SMS to lepszy piłkarz, ale jak miałbym dac koło 100 za Serba to wolałbym wydać 30 na Lorenzo A za resztę wzmocnić wahadła czy atak
26.02.2020 o 18:31 przez AveCaesar
AveCaesar
Bardzo dobrze bym przyjął :) Pewnie Roma znowu nie zagra w LM więc będzie musiała sprzedawać. Już chyba jedyni, na których można zarobić to Pellegrini i Under. Tym bardziej biorąc pod uwagę 2 x 15 mln. Nie jestem jakimś zwolennikiem pozbycia się Sensiego bo zdecyduje zarząd z trenerem ale patrząc na to iż sezon 16/17 - 19 występów, 17/18 - 19, 18/19 - 30, 19/20 znów jak na razie 17 meczy to troszkę kiepsko. Więc może można go wykupić i sprzedać z zyskiem, a pomoc Eriksen (Pellegrini), Brozovic (Barella), MIlinkovic - Savic (Tonali) prezentuje się wybornie.

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 09:31

Jednak dobrze. Argentyna -Kolumbia ,taki mozliwy ćwierćfinał.

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Źle spojrzałem

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Przepraszam pomylka

Piotrek85 28.06.2026 09:28

A że nie potrafią wygrać z Kolumbia czy Kongo to już inny temat

Piotrek85 28.06.2026 09:28

Gdyby Portugalia wygrała grupę to byłaby rywalem Argentyny w ćwierćfinale.

Claudio 28.06.2026 09:25

Drabinka i faza grupowa to jakaś patologia. Pierwszy poważny rywal ze ścisłego topu Argentyny, która jakoś nie zachwyca też swoją grą może być dopiero w polfinale.

Claudio 28.06.2026 09:23

Niech Portugalia wygra ten smieszny turniej

Piotrek85 28.06.2026 09:15

Kto czarnym koniem? Maroko,Norwegia , Kolumbia?

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625714

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się