Relacje

Inter przegrywa z Bayernem (24)

Źródło: en.inter.it
prawie 11 lat temu
860
24

Inter przegrał w towarzyskim spotkaniu przeciwko Bayernowi Monachium 0-1. Jedynego gola meczu zdobył Mario Goetze.

Inter: 1 Handanovic; 14 Montoya, 23 Ranocchia, 24 Murillo, 93 Dimarco; 77 Brozovic, 10 Kovacic, 7 Kondogbia; 88 Hernanes; 8 Palacio, 9 Icardi.
Ławka: 30 Carrizo, 46 Berni, 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 12 Longo, 13 Guarin, 21 Santon, 27 Gnoukouri, 33 D'Ambrosio, 44 Delgado, 55 Nagatomo, 56 Popa, 91 Shaqiri, 92 Baldini.
Trener: Roberto Mancini.

Bayern Munich: 1 Neuer; 18 Bernat, 5 Benatia, 17 J. Boateng, 27 Alaba; 21 Lahm, 14 Alonso, 6 Thiago; 25 Müller, 9 Lewandowski, 11 Douglas Costa.
Ławka: 22 Starke, 23 Ulreich, 13 Rafinha, 16 Gaudino, 19 Götze, 20 Rode, 24 Kurt, 32 Kimmich, 33 Lucic, 34 Hojbjerg, 37 Green, 38 Pohl, 40 Benko.
Trener: Pep Guardiola.

Zobacz też

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.07.2015 o 16:31 przez Nadia G
Nadia G
kibicuję Interowi od 1994 roku, więc nie takie rzeczy wytrzymam, spoko ;] Chociaż jak w nowym sezonie wybiegnie jednak Schelotto to nie wiem… lol
22.07.2015 o 12:55 przez Chuchu
Chuchu
Ten mecz wyglądał, jakby grała jedna z najsilniejszych drużyn na świecie z drużyną ze środka tabeli Serie A.
22.07.2015 o 09:30 przez Nen
Nen
Trol udaje dziewczynę, a Wy łykacie.
22.07.2015 o 01:43 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Oj no chce Cie jakos przekonać do pozostania kibicem Internazionale Nadio Moja kochana
21.07.2015 o 22:54 przez Nadia G
Nadia G
"drużyny mistrzów" ?? ??
21.07.2015 o 22:43 przez Omen
Omen
Szczerze gdyby to był mecz o punkty to by nam na stukali z 5-6 bramek. Jak tak ma wyglądać ten wzmocniony Inter to może nawet i dobrze,że NC plus potraciła prawa do Serie A bo nie będę tego oglądał.
21.07.2015 o 22:40 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
oj Nadio badź cierpliwa, drużyny mistrzów nie zbuduje sie w miesiąc lub 2, potrzeba tak przynajmniej z roczek
21.07.2015 o 22:15 przez Nadia G
Nadia G
Inter cały czas cienki jak dupa węża, nie oszukujmy się. Roztrenowany Bayern gra w dziada ze "wzmocnionym Interem". Z czym do ludzi...
21.07.2015 o 19:30 przez Janosv360
Janosv360
Nie ma co płakać, to tylko sparingi :) mam tylko nadzieję że milan powieziemy :)
21.07.2015 o 19:17 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Wiem że to tylko sparing i mam gdzieś wynik ale widać nasz ofensywny poziom. Musimy kupić dobrych ofensywnych kreatywnych zawodników a nie kuźwa melo srero czy inne wynalazki !!
21.07.2015 o 18:51 przez Pjerun
Pjerun
Cieszę się, że są na tej stronie jeszcze myślący ludzie. Spodziewałem się samego płaczu, lamentu, wyzwisk w stronę piłkarzy.
Mamy początek przygotowań, głównie siłowych. Bayern był zdecydowanie świeższy, szybszy, ale też nie ma co ukrywać, że technicznie i taktycznie biją nas na głowę.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z nowego ustawienia Kovacica. Ta pozycja w pełni wykorzysta jego atuty i było to widać, kiedy Bayern grał wysokim pressingiem i nie potrafiliśmy rozegrać piłki, Mateo dryblingiem był w stanie dostać się na połowę przeciwnika i dać dobre podanie.
21.07.2015 o 17:33 przez niproxdk
niproxdk
Szkoda gola pod koniec. Ale nie ma co się załamywać ,to mecz towarzyski a rezerwy Bayern ma lepsze od nas. Mam nadzieję że to się zmieni w kolejnych latach. A poza tym nowi gracze ,rezerwy połączone z podstawowym i zgranie mniejsze.
21.07.2015 o 16:55 przez wojas267
wojas267
hah, dobrze, ze Lewandowski nie szczelil gola, bo gdyby tak sie stalo, to bylby troche WSTYD przed kumplami, nie?! Hahah !!
Eeeeee... jak juz pisalem dzisiaj na czacie... 1:0 na towarzyski mecz, z nie grajacym Riberym ani Robbenem, to naprawde nie jest tak tragicznie zle, myslalem ze bedzie gorzej !! !
~~FCI !! ~~
21.07.2015 o 16:41 przez timon
timon
Widac, ze nasi maja w nogach dwa tygodnie zgrupowania na ktorym robili glownie sile i wytrzymalosc. W Chinach dopiero zaczyna sie czas na cwiczenie taktyki, zagran, schematow. Ja pierwsze wnioski zaczne wyciagac od meczu z realem
Dobrze grali ranocchia(nie trawie go, ale zagral nizle zawody), Murillo, calkiem niezle DD i Montoya. Na prawde fajne zmiany dali Gnou i Baldini. Widac, ze chlopaki maja potencjal i co najwazniejsze nie boja sie starcia z utytulowanym rywalem. Mam nadzieje, ze ta dwojka dostanie wiecej szans
21.07.2015 o 16:34 przez Rebelde
Rebelde
Nie ma co się podniecać , Bayern zaczął przygotowania 3tyg. szybciej i to było widać jak na dłoni. Co nie zmiana faktu że byli 3 klasy lepsi .

Na + .... Murillo , Ranocchia, Handanovic
Na -.... Cała reszta. Z JJ I Nagatomo na czele , tych dwóch panów to już nie chce nigdy oglądać .
21.07.2015 o 16:26 przez Vancore
Vancore
Dimarco xD wspolczuje mu...
21.07.2015 o 16:05 przez kroter32
kroter32
Szkoda gadac....
21.07.2015 o 15:56 przez Omen
Omen
Czego można się spodziewać kiedy poukładany mistrz Niemiec gra z 8 zespołem Serie A. Wystarczy popatrzeć na składy... przepaść... Gdzie te transfery ? Niby przyszedł ten Kondogbia ale to wciąż za mało. Widzimy wciąż te same twarze które rozczarowywały nas przez kilka ostatnich sezonów. Brakuje 2-3 ofensywnych piłkarzy z naprawdę znanymi nazwiskami bo o LM możemy zapomnieć. Tyle.
21.07.2015 o 15:47 przez el_loco
el_loco
Dziękujemy Nagatomo za stratę bramki.
21.07.2015 o 14:50 przez kroter32
kroter32
Po 1 polowie Bayern lepszy o klase pod kazdym wzgledem. Nie potrafilismy wymienic nawet pieciu podan. Wstyd jednym slowem. Z przodu zero zagrozenia. Chaos, brak zgrania i opanowania.... Wygladamy jak chlopcy do bicia. Pierwszy raz widzialem w akcji Dimarco. Jeszcze mlody, ale chlopak z potencjalem. Kova dobrze wyglada. Defo potrzebujemy 2-3 nowych graczy ofensywnych.
21.07.2015 o 14:50 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Rano złamas już prawie Muller trafił...
21.07.2015 o 14:48 przez el_loco
el_loco
Mecz zaczął się o 14? Jak zawsze godziny meczów ma fcinter są mylne. Ku.wa
21.07.2015 o 14:14 przez kroter32
kroter32
Jak na razie chaos w naszym wykonaniu...
21.07.2015 o 13:49 przez Dzyl
Dzyl
Bayern mocnym składem, praktycznie ich wyjściowy.

Shoutbox

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

martins2000 16.06.2026 19:11

Arsenal naciska na Kone: osiągnięto porozumienie z jego otoczeniem

Chuchu 16.06.2026 18:59

No jak Marotta ogarnie porządnie to mercato to na papierze nie mamy konkurencji

Piekarz 16.06.2026 18:10

już Roma prędzej

Piekarz 16.06.2026 18:10

Jaszczu91 16.06.2026 16:02 Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Claudio 16.06.2026 17:46

Mourinho jeszcze nie zaczął pracy z nimi a już wiadomo kto co sobie ustalił. Dajcie sobie siana z tymi plotkami

AveCaesar 16.06.2026 17:42

Po prostu jeszcze nie wie, że pragnie zostać wahadłowym. Ausilio musi go w tym uświadomić prezentując swoją wizje.

Tifosinho 16.06.2026 17:31

Jeszcze nie wie, że popełnił największy błąd w swoim życiu

martins2000 16.06.2026 17:17

Mastantuono odmówił Marottcie

Jaszczu91 16.06.2026 16:02

Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Jacenty 16.06.2026 14:08

niech lepiej biorą Frattesiego Angole

Jacenty 16.06.2026 14:07

Moretto: Nottingam i Sunderland zainteresowane Khephrenem Thuramem

Tifosinho 16.06.2026 13:02

Greenwood spoko ale OM ponoć woła podobne piniondze co Atalanta za Palestrę

Jacenty 16.06.2026 11:20

wg Il Tempo Inter i Juventus w ciągu ostatnich tygodni pytały o Greenwooda, ale nie doszło do bardziej zaawansowanych orzmów

Jacenty 16.06.2026 11:12

Khephren Thuram nie zamierza przenosić się do Al-Ahly, chce zostać w Juventusie. Jeśli klub będzie nalegał na sprzedaż, piłkarz będzie chciał odejść do PRemier League

Claudio 16.06.2026 09:43

Hiszpański piłkarz Rafa Mir został skazany na osiem i pół roku więzienia za przestępstwa seksualne.

timon 16.06.2026 09:21

Do tego LE tez przyzwoite pieniadze oferuje. Aston villa prawie 40mln zarobila

timon 16.06.2026 09:20

Niech oni i Milan graja tam jak najdluzej. Liga potrzebuje punktow a czym dalej tam beda tym powazniej te rozgrywki beda traktowac wiec nie bedzie rezerwowych

timon 16.06.2026 09:19

Dobrze, ze w czwartki beda sie po lidze europy kopac

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29471

Liczba newsów: 53349

Liczba komentarzy: 624822

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się