Informacje z klubu

Zhang do prezydenta ligi: Jesteś największym klaunem jakiego widziałem (35)

Autor:
Źródło: różne
28 dni temu
3521
35
Steven Zhang

Oto mocne słowa Stevena Zhanga, prezydenta Interu, które umieścił na swoim story na Instagramie. Wypowiedź skierowana jest do prezydenta Serie A.

- Bawiąc się kalendarzem i zawsze biorąc pod uwagę zdrowie publiczne na drugim miejscu. Jesteś prawdopodobnie największym i najmroczniejszym klaunem jakiego kiedykolwiek widziałem. 24 godziny? 48 godzin? 7 dni? I co jeszcze? Jaki będzie twój następny krok? I teraz mówisz o sportowej rywalizacji i sprawiedliwych rozgrywkach? A co gdybyśmy nie ochraniali naszych zawodników oraz trenerów i kazali im dla ciebie grać przez 24/7 non-stop? Tak, do ciebie mówię. Prezydencie naszej ligi Paolo Dal Pino! Wstydź się. To już pora, aby się obudzić i wziąć odpowiedzialność. To jest to, co robimy w 2020! Do wszystkich na całym świecie, nieważne czy kibicujesz Interowi, czy Juventusowi czy w ogóle nie jesteś fanem, proszę, bądźcie bezpieczni. To jest dla was najważniejsza rzecz, dla waszych rodzin i całej naszej społeczności.

udostępnij

Zobacz też

koronawirus kibice tifosi pomoc

Inter zakończył kwarantannę (0)

24.03
10:01
Serie A 2019/20 logo

Oficjalnie - Mecze Serie A bez kibiców do 3 kwietnia (11)

04.03
20:39

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.03.2020 o 19:24 przez Saff
+1
Saff
Wypowiedź raczej żenująca niż godna poklasku. Rozumiem, gdyby tak wysapał nagle jakiś De Laurentiis bo to wiadomo, że furiat, albo właściciel jakiegoś podrzędnego klubiku, a nie drużyny aspirującej do tytułu. Raczej wyszedł teraz na niepoważnego dzieciaka, który bawi się w biznes, a nie profesjonalną osobę.

I raczej te słowa nam nie pomogą i nie zdziwię się jeśli nagle jeszcze bardziej będziemy dostawać po dupie od sędziów, niż się to zdarzało dotychczas.
03.03.2020 o 17:32 przez dichu
-2
dichu
a ja napisze tak jak mi dziadek opowiadal jak ma sie pretensje do wszystkich tylko nie do siebie to powiano sie isc ogroek kopać a nie brać za zarządzanie klubem takie zagrożenia jak koronowirus się zdarzają ale to przedewszstkim postawa piłkarzy decyduje na ktorym miejscu bedziemy nie od dzis mamy problemy z wygrywaniem meczy a rywale sa silni i na dzien dzisiejszy lepsi zarowno od juvkow jak i lazio dostalismy lanie i to zasluzone wiec musimy zakceptowac swoja pozycje. Suma szczęścia i nieszczęścia równa się 0. a o tym kto wygrywa decyduja jednak forma sportowa. przegrac tez trzeba umieć. ja uwazam ze trzeba byc cierpliwym i cieszyc sie z wygranej i byc z swoim klubem na dobre i gorsze dni.
03.03.2020 o 19:24 przez Pader88
+1
Pader88
Ale co ma piernik do wiatraka Typie? Przeciez nikt Nie ma żalu do FCIG o przegrane mecze :lol:
03.03.2020 o 15:25 przez Guarin
Guarin
Fajna wypowiedź tylko po co?
03.03.2020 o 15:04 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Bardzo dobrze ze stanal w obronie klubu oraz Marotty i bardzo sobrze ze pojechal mocno tylko w tej wypowiedzi mogloby byc troszke wiecej klasy. Widac ze sporo soe dzieje poza kamerami, a my najmocniej gramy na usuniecie Dal Pino i nie jestesmy sami bo wszyscy wylowiadaja sie w podobnym tonie.
03.03.2020 o 14:48 przez strzalkowy
strzalkowy
Stiven , jak ty mnie zaimponowales w tej w chwili .
03.03.2020 o 14:12 przez Claudio
Claudio
Serio to nie fake? Tak ostro poleciał?
Gruba akcja. Widzę, że nasi już stracili cierpliwość.
Szczerze nie ma się co dziwić, bo nie ma żadnego planu. Kompletnie nie ma jakiejkolwiek strategii działania. Profesjonalna liga? Tylko z nazwy.
03.03.2020 o 14:03 przez Xucatlan
-2
Xucatlan
Piękne słowa. Kibic Interu mógłby je sobie wytatuować na plecach.
03.03.2020 o 11:09 przez Endru
+2
Endru
Gorzej niz przeciwko nam sędziować sie nie da. Czas z nimi jechac bez strachu. Szambo moze znowu wypłynie.
03.03.2020 o 10:43 przez danielinter
danielinter
Hehe ostro i bardzo dobrze zaraz dojdzie do tego ze bedziemy grac 3 dni w tygodniu , a Lazio raz w tygodniu , a Juvki na chilu 2 dni w tygodniu i jak tu mowic ze to nie jest ustawione
03.03.2020 o 09:09 przez KoBa
+2
KoBa
Ale mu Pan powiedział.
03.03.2020 o 08:53 przez VVujek
+2
VVujek
To mi się podoba , szacun
03.03.2020 o 08:36 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Pojechał jak z fura gnoju. Pewnie teraz jeszcze bardziej te qurwidolki będą dla nas nieprzychylni.
03.03.2020 o 08:53 przez inter30
inter30
A może odwrotnie, bo każdy sędzia zastanowi się 2 razy czy skrzywdzić Inter wiedząc jaka burza wybuchnie
03.03.2020 o 08:28 przez SETE
SETE
no to młody wystrzelil , ciekawie
03.03.2020 o 08:04 przez IlCapitano
+9
IlCapitano
No i bardzo dobrze, wyjasnil tego kmiota prawie tak precyzyjnie jakby nabywał codziennej praktyki i doświadczenia na SB
03.03.2020 o 07:34 przez Nasir
+13
Nasir
Jak podaje LGDS Steven Zhang zatrudnił tłumacza języka polskiego. Nowy pracownik cały godzinami śledzi poczyniono i sparingi polskich fanów Interu na czacie Internetowym. Zainspirowany Steven postanowił spróbować swych sił i metodycznie zgasił peta na czole pana Dal Pino.
03.03.2020 o 07:20 przez pluto11
pluto11
Ależ ty mi zaimponowałeś wąski w tej chwili
03.03.2020 o 06:20 przez Bartek_32
Bartek_32
Zangh- sprite
Prezydent ligi- pragnienie
03.03.2020 o 06:10 przez Klinsi64
+3
Klinsi64
wysapał jak Lisek97 na sb,myślę że na prezydencie ligi zrobiło to podobne wrażenie
03.03.2020 o 05:51 przez Kredence
+12
Kredence
Najpierw Marotta uderzył w tego całego Dal Pino a teraz Zhang. Ewidentnie nasi chcą na tym całym zamieszaniu ugrać dymisje tego typa. Po co? pewnym być nie można ale prawdopodobnie mamy upatrzonego jakiegoś ,, swojego" kandydata, takiego który nie będzie ulegał naciskom i jadł z ręki złodziejom z Turynu.
03.03.2020 o 05:36 przez Kondzik
Kondzik
Młody przykryl czapką "prezydencika"
03.03.2020 o 05:04 przez maestro177
+1
maestro177
No w końcu emocje, tego brakowało od ery Morattiego, brawo!
03.03.2020 o 05:00 przez Ojciec SB
+2
Ojciec SB
No to już teraz wiadomo, kto wygra ligę :D Ale mówiąc szczerze bardzo mądre słowa panie Zhang!
03.03.2020 o 04:25 przez ragnar
+2
ragnar
Super
Tego trzeba, niech dotrze do imbecyli że wszyscy muszą być traktowani rowno
03.03.2020 o 04:16 przez wrobel1908
wrobel1908
Mocne słowa ale i jak najbardziej zgodne z prawdą. Należy się zapewne spodziewać jakieś kary za tak dosadne słowa.
03.03.2020 o 05:29 przez Kondzik
+1
Kondzik
Jemu koło h u j a lataja kary. Widocznie się z tym liczył
03.03.2020 o 02:44 przez emika
+3
emika
Zhang dobrze polecial, zaraz moge matke tego prezydenta ligi pojechac jeszcze
03.03.2020 o 01:42 przez Piter
+2
Piter
I dobrze, młody chińczyk zeszmacił "wielkiego" prezydenta ligii 😂 brawo panie Zhang
03.03.2020 o 01:26 przez Czarson
Czarson
Ależ wysapał znienacka. Tylko jaki to ma cel?
03.03.2020 o 00:16 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Lubię ludzi którzy mówią głośno i bezpośrednio do dabej osoby, Brawo Zhang bez zbędnego pierdolenia i tak trzymać👏
03.03.2020 o 00:06 przez Zzzz
+1
Zzzz
ostrooo. brawo Steven!
03.03.2020 o 00:02 przez mastersnake
+2
mastersnake
Steven zaorał koncertowo. Chapeau bas!

Shoutbox

mroowa111 30.03.2020 14:12

lukaku i lauatro w końcu młodzi dosyć, podstawy mamy

mroowa111 30.03.2020 14:12

może sięw rowali w końcu juventusa nowa dekasda będzie cała nasza

Lopez 30.03.2020 14:05

podatek, premie meczowe

Lopez 30.03.2020 14:05

netto

Imrahil 30.03.2020 14:04

nom, 30mln za sezon poszlo z dymem

Lopez 30.03.2020 14:04

niech sobie wraca do madrytu

Lopez 30.03.2020 14:04

i grube siano wydane na niego

Imrahil 30.03.2020 14:03

a tu juz dwa sezony za pasem

Imrahil 30.03.2020 14:03

miał im dać LM

Imrahil 30.03.2020 14:03

no wtopa

Lopez 30.03.2020 14:02

pisza,że moze odejść w lecie, ale to przed tą obniżka już psiali

Endru 30.03.2020 14:01

Cos czuje ze pożegna sie z juve latem

Endru 30.03.2020 14:01

Dziwne ze Ronaldo sie na to zgadza

Lopez 30.03.2020 13:54

dziś ma być decyzja co będzie z resztą klubów

Lopez 30.03.2020 13:53

do czerwca.

Lopez 30.03.2020 13:53

redukcje? chyba zrezygnowali z pensji

Imrahil 30.03.2020 13:53

u nas tez powinni

Imrahil 30.03.2020 13:53

zydzi slyszalem sie zgodzili na redukcje pensji

Lopez 30.03.2020 13:52

nie dyrektorem, ale oni w ostatnim czasie tam na niego mocno sapią

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 20 marca

  • Postp.

    Fiorentina

    ? - ?

    Sassuolo

  • Postp.

    Lazio

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 21 marca

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Genoa

  • Postp.

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Juventus

  • Postp.

    Sampdoria

    ? - ?

    Bologna

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Lecce

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 22 marca

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Napoli

  • Postp.

    Cagliari

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Verona

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    SPAL

  • Postp.

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Roma

  • Postp.

    Roma

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Inter

    ? - ?

    Brescia

  • Postp.

    Parma

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Inter transfery

Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu? (video) (1)

29.03
17:00
Batmanovic

Gruby na bramkę! (30)

24.02
10:01
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27169

Liczba newsów: 36189