Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
El_Imprezatore
26.06.2026 15:51
Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć
Borgen
26.06.2026 15:51
i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.
Borgen
26.06.2026 15:50
Śmiej się... to samo chciałem napisać
Szczupac_FCI
26.06.2026 15:47
kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?
El_Imprezatore
26.06.2026 15:43
Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz
Claudio
26.06.2026 15:43
zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka
Jaszczu91
26.06.2026 15:43
Ale wszyscy wiemy jak będzie
El_Imprezatore
26.06.2026 15:43
Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....
Jaszczu91
26.06.2026 15:43
Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.
Jaszczu91
26.06.2026 15:42
Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić
Claudio
26.06.2026 15:41
wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.
Orzeu
26.06.2026 15:40
co typ bredzi xD
Claudio
26.06.2026 15:34
Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.
Claudio
26.06.2026 15:31
gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą
rchemik
26.06.2026 15:30
Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08
rchemik
26.06.2026 15:29
priorytetem*
rchemik
26.06.2026 15:29
do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD
Komentarze (28)
<img src="/files/emoticons/8" alt="
Kondolencje <img src="/files/emoticons/8" alt="
<br />
Pokój
<br />
Chylę czoła