Informacje z klubu

Znamy oficjalny wygląd nowych koszulek! (48)

Źródło: en.inter.it
12 dni temu
3630
48
Nicolo Barella

Wiemy już, jak będą wyglądać domowe trykoty Interu Mediolan w sezonie 2021/2022. Klub zaprezentował koszulki za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych oraz strony internetowej.

Z tyłu trykotów pojawi się logo LENOVO, z którym Inter rozszerzył współpracę. Wcześniej chińska firma widniała tylko na koszulkach treningowych, teraz natomiast zawita także na "meczówkach". 

Co najważniejsze w centralnym punkcie pojawia się upragniona tarcza, która symbolizuje zdobyte w minionym sezonie 19 Scudetto.

Koszulki można będzie nabyć od 15 lipca we wszystkich autoryzowanych outletach , natomiast na store.inter.it oraz nike.com już od godziny 13:00

Tagi: Inter koszulka
udostępnij

Zobacz też

Joao Mario 2

Oficjalnie - Joao Mario nie jest już zawodnikiem Interu (35)

12.07
17:02
Joao Mario Sporting

Sporting zamierza pozwać Inter (23)

13.07
17:47

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.07.2021 o 12:18 przez scozzi
scozzi
footyheadlines niestety ale nie myli się jednak nigdy
14.07.2021 o 10:56 przez Marcins87
-1
Marcins87
To tylko koszulka... ale jest dramatyczna :( gdzie nasze pasy? jak widziałem te projekty ciągle się łudziłem że to jakiś fake... no ale niestety... Najważniejsze żeby wygrywać mecze i oby do kolejnego sezonu :)
14.07.2021 o 01:11 przez VVujek
-1
VVujek
To wygląda jak zeszłoroczny bieżnik opon Pirelli xd
14.07.2021 o 01:11 przez VVujek
-1
VVujek
To wygląda jak zeszłoroczny bieżnik opon Pirelli xd
13.07.2021 o 19:43 przez Domino
Domino
Chyba kupię ją póki nie ma loga sponsora z przodu, bo wydaje mi się że logo głównego sponsora tylko ją oszpeci.
Nie ma jak Pirelli jeśli chodzi o wygląd loga sponsora.
14.07.2021 o 11:13 przez Pader88
+1
Pader88
Ja się właśnie przekonałem jednak (choć wzor mi się nie podoba, nowe logo zreszta tez niebardzo) ze koszulka jaka Interu jaka by nie byla ze znaczkiem Scudetto i brakiem sponsora z przodu to mega Unikat i coś takiego więcej się nie przytrafi dlatego zamówiłem customa meczówke
13.07.2021 o 18:51 przez Kondzik
+5
Kondzik
Jaka by nie była ( dla mnie jest wybitna ) to z tarczą na klacie to jest OBOWIĄZEK kupić tą koszulkę !! Ja biorę to jest nasz interowski obowiązek ⚫🔵🥇🏆
13.07.2021 o 19:11 przez strzalkowy
+3
strzalkowy
I to jest zdrowe podejście do sprawy . Szacun Panie Kondzik ! Polać mu !
13.07.2021 o 18:32 przez timon
timon
Mega, fajnie, że zupełnie inny styl, ale z zachowaniem tradycji
13.07.2021 o 17:53 przez nazional
nazional
Jak dla mnie to jedne z najgorszych i najbardziej przesadzonych w historii.....tylko tarcza jest pięknym elementem który bym widział zawsze
13.07.2021 o 16:50 przez kibix
kibix
Ten logotyp jest beznadziejny. Jakby ktoś w ryj napluł
13.07.2021 o 16:44 przez cuba
+3
cuba
Zawsze będą Za i Przeciw ,ale zbierając kolekcję to co mi szkodzi
13.07.2021 o 16:42 przez Orrin
+1
Orrin
wazne zeby wygrywali
13.07.2021 o 16:39 przez Szociq
+1
Szociq
Szok. Widziałem już co prawda nie jeden raz te koszulki np na instagramie ale byłem pewien że to jeden z tych fejkowych projektów jakich wiele w internecie. Nigdy bym nie wpadł na to, że ktoś na powaznie bierze w ogóle pod uwagę taki odpustowy model. Rozpacz człowieka ogarnia jak czyta się ostatnie informacje transferowe dotyczące tego klubu. To teraz jeszcze kropką nad 'i" zostanie koszulka wraz ze "świetnym" nowym logiem oraz firmą krzak jako sponsorem w centralnym miejscu. Słuszną drogę obrał nasz klub...
13.07.2021 o 16:19 przez Seba.
+6
Seba.
Jest takie przysłowie: "Mieć węża w kieszeni". Nowa koszulka jest po prostu odzwierciedleniem obecnego funkcjonowania właścicieli. W dodatku dyrektorem sportowym jest niejaki Kobra. Tu nie ma przypadku :D
13.07.2021 o 16:19 przez juvedead
juvedead
Mega nowoczesna jeszcze jak dojdzie napis na przodzie,bajka
13.07.2021 o 16:03 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Na tych koszulkach podoba mi się tylko flaga mistrzowska... Jak juz chcieli zrobić węża to mogli zrobić wyraźniejsze przejście z niebieskiego w czarny a nie taki granat...
13.07.2021 o 15:58 przez Omen
+1
Omen
Te ostatnie koszulki też się większości nie podobały a po meczu z Romą każdy mówił że kozackie. Tak samo z tymi. Na Barelli wyglądają mega (swoją drogą on nie na urlopie?). Czekamy teraz na firmę z przodu. Szczerze to bym chciał to lenovo bardziej w centralnym miejscu niż socios.
13.07.2021 o 15:44 przez Lopez
+2
Lopez
Mi się podoba.
13.07.2021 o 15:21 przez Orzeu
+1
Orzeu
jeżeli miałbym kupować to chyba tylko na modelu Vapor ten wzór będzie wyglądał odpowiednio dobrze
13.07.2021 o 15:18 przez maverik
+1
maverik
Jak zobaczyłem pierwszy raz na footyheadlines to mi się nie podobała i to bardzo, ale im częściej ją widzę to coraz bardziej się przekonuję. No i ta tarcza na środku :)
13.07.2021 o 15:05 przez Guarin
+3
Guarin
Ostatnio dużo krytykuje zuning itd ale tu nie ma czego krytykować. Koszulka jest kozacka, czekam na drugi( biały) i trzeci (ciemny) komplet.
13.07.2021 o 22:50 przez Pader88
+1
Pader88
Biały kozacki będzie, tez czekam
13.07.2021 o 14:50 przez Kebo
Kebo
Słabizna. Czekam na zmianę Nike na Adidasa. Natomiast wyjazdówki mi całkiem siedzą. Oby tylko czym prędzej zagościł na nich sponsor.
13.07.2021 o 14:24 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Już któryś raz jak patrzyłem na projekt to myślałem, że będzie tragedia ale jak napisał ktoś niżej na Barelli wyglądają kosmicznie.
13.07.2021 o 14:13 przez Kusy
+4
Kusy
Na pewno kupię, nie może być inaczej. Forza Inter 💪
13.07.2021 o 14:11 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Nie podoba mi się, może na piłkarzach będzie chociaż dobrze wyglądać ale wątpię w to.
13.07.2021 o 14:02 przez Imrahil
Imrahil
naprawdę ciężko było zrobić normalne klasyczne pasy ?
13.07.2021 o 15:03 przez Guarin
Guarin
Zhang udzielił wywiadu w którym jasno powiedział że interesują go innowacje
13.07.2021 o 13:35 przez Seba.
+1
Seba.
Bardzo ładna wężóweczka. Oby mocno kąsała.
13.07.2021 o 13:29 przez Dzonyy
+3
Dzonyy
Powrót tarczy na koszulki Interu to coś wspaniałego!
13.07.2021 o 13:27 przez Pader88
+1
Pader88
Przecież już od kilku dni w internecie były koszulki, wyjazdówki spoko a to to nie wiem jak nie ślad po oponie to rozjechany wąż, Nike musi zrobić won za to że od sezonu 11/12 nie wypuścili dobrej klasycznej koszulki domowej
13.07.2021 o 13:20 przez smerf1600
smerf1600
za mało wyeksponowane nasze czarno niebieskie pasiaste barwy
13.07.2021 o 13:00 przez danielinter
+3
danielinter
Dopoki nie sa czerwone czy biale to mi to nie przeszkadza.

Shoutbox

WTC 25.07.2021 07:46

xddd

WTC 25.07.2021 07:46

doman 24.07.2021 23:04 to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny doman 24.07.2021 23:03 ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

Skepta 25.07.2021 07:35

ale za to pól nocy bedzie cos sie srał o jakis tlenek grafenu w szczepionce, ktory notabene i tak jest nieprawdą, bo to byl fake news xddd

Skepta 25.07.2021 07:34

typowy doman, wypala rame szlugow dziennie, wciaga nosem jakies specyfiki w ktorych jest cala tablica mendelejewa a jak kasy brak, to wlewa rozpuszczalnik do worka, wklada do niego glowe i sie inhaluje

Saff 24.07.2021 23:10

Gdzie okazało się, że nie tyle jest rtęć, co jakieś związki rtęci, które są utrwalaczami szczepionek

Saff 24.07.2021 23:10

A z samym tym tlenkiem grafenu nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak z rzekomą rtęcią w którychś ze szczepionek na choroby wieku dziecięcego, o których mówiły te oszołomy ze stop-nop

Saff 24.07.2021 23:09

I nie kwestia tego, czy ktoś myśli inaczej tylko faktów i naginania rzeczywistości

Saff 24.07.2021 23:09

Doman, ta strona istnieje już od dawna i ludzie którzy ją prowadzą zajmują się szeroko pojętymi fake newsami, nie tylko odnośnie covida ;)

doman 24.07.2021 23:05

jak to powiedzial moj serdeczny przyjecial , za duzo zenskich hormono w kurczakach i dlatego rodzi sie tyle pedałów:d

doman 24.07.2021 23:04

hormony

doman 24.07.2021 23:04

to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny

doman 24.07.2021 23:03

ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

doman 24.07.2021 23:02

a powaznie .....

doman 24.07.2021 23:02

kamiliusz 1908 i to Cie ma tlumaczyc z tego ze zostales gejem ?

doman 24.07.2021 23:01

jesli wierzysz takiej stronie powolanej specjalnie zeby negowac ludzi ktorzy maja odmienne zdanie nt pandemii to gratuluje

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

GHz*

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

Witam, no ogólnie to ja pamietam ze w 1 klasie mieliśmy szczepienie na tężca tym całym tlenkiem grafenu i po tym czestotliwość taktowania czipu któy mam w mozgu zwiększyłą się o 23000 GHZ

doman 24.07.2021 22:48

podobno to jest w szczepionkach

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27221

Liczba newsów: 40153