Inter remisuje z AS Monaco 2:2 w drugim meczu towarzyskim (Skrót meczu) (40)

Źródło: fcinternews.it
prawie 2 lata temu
6444
40

W drugim meczu towarzyskim rozegranym podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2022/23, Inter zremisował 2-2 z AS Monaco.

Już w pierwszych 30 minutach gry na prowadzenie wyszła drużyna Monakijczyków, która za sprawą bramek Golovina i Ben Yeddera zbudowała sobie dwubramkową przewagę. Nerazzurri jeszcze przed przerwą odpowiedzieli trafieniem Gagliardiniego, a w drugiej części gry stan rywalizacji wyrównał Asllani.

Inter (3-5-2): Handanović - Darmian, D'Ambrosio, Dimarco - Bellanova, Gagliardini, Asllani, Mkhitarian, Gosens - Lukaku, Lautaro

AS Monaco:

120 minut walki i porażka po karnych, Nerazzurri żegnają się z Ligą Mistrzów | Atletico 2:1 (karne 3:2) Inter (197)

13.03
19:57

Jesus karci Inter, Nerazzurri wypuszczają prowadzenie i kończą wspaniałą serię | Inter 1:1 Napoli (81)

17.03
19:44

Komentarze (40)

17.07.2022 o 12:16 przez cuba
+5
cuba
Ja widzę "szklankę do połowy pełną " ,bardzo fajnie pokazał się Onana,Lautaro też widać że jakby drugi oddech złapał przy przyjściu Lukaku,ten występ Dzeko w jego wykonaniu to grał jak za kare,on już był zmęczony przy samym podejściu do zmiany,jeśli poważnie chciałby więcej minut to taką postawą bez zaangażowania z pewnością nic tym nie osiągnie
tytusek25
Bardzo dobrze ze Dzekinho gra wujowo.Im bardziej wujowo tym lepiej.Wole w takich meczach niz w sezonie, bo tam go nie chce ogladać.Mam nadzieje ze tymi wystepami ostatecznie przypieczetuje swoj los w oczach Inzaghiego.Jeszcze się łudzę ,ze bedzie patrzal na formę a nie zasługi wielkich " miszczóf" serie A.Handy też się to tyczy.
17.07.2022 o 08:52 przez inter30
+2
inter30
Dzeko nie dość że od pół roku nie istnieje z przodu i wygląda jakby przed każdym meczem ostro zabalowal to nawet strach go dać na ostatnie minuty na utrzymanie wyniku bo jego straty tylko napędzają przeciwnika. Nie oglądałem całego sparingu tylko dłuższe fragmenty i za każdym razem jak widziałem corree że próbuje zrobić coś extra to kończyło się strata piłki, taki jeździec bez głowy któremu nie brakuje odwagi, cos próbuje ale przeważnie mu to nie wychodzi, jak dla mnie po raz kolejny udowadnia że to nie poziom na ten klub, na papierze mamy przyzwoita ławkę z przodu a prawda jest taka że gówno mamy
17.07.2022 o 06:27 przez kontousuniete
kontousuniete
Najważniejsze info po sparingu, to, że Inzaghi "naciska" na zakonczenie negocjacji.
17.07.2022 o 01:54 przez ZnawcaCalcio
+5
ZnawcaCalcio
Zabawne jak niektórzy myśleli, że ilość rozegranych minut miała wpływ na dyspozycję Dżeko w poprzednim sezonie. Może ten mecz uświadomi ich, że chłop jest już zwykłym wrakiem i zmęczenie nie miało wtedy żadnego znaczenia.
17.07.2022 o 00:45 przez Pader88
+6
Pader88
Dobra Kobra działaj tam i pozbądź się tego ogóra Dzeko i dawaj Pawełka do nas 🙏🏻
Dyl87
Czy w przyszłym sezonie Dzeko zastąpi swojego kolegę z Romy Kolarova i będzie grzał ławę ?
16.07.2022 o 23:16 przez Balkanczyk
+9
Balkanczyk
Dżeko w momencie wyjścia na boisko wyglądał jakby miał już rozegrane 1000 minut bez odpoczynku... dramat. Wiem, że to początek przygotowań do nowego sezonu itd., ale na tle całej drużyny wypadł najgorzej. Jestem pełen obaw co będzie prezentował dalej, aczkolwiek bardziej skłaniam się ku temu, że formy z jesieni 2021 nie odnajdzie, nawet wchodząc na 15-20 minut będzie sprawiał problem, dziś próbował dryblingu po czym stracił piłkę i de Vrij musiał ratować się faulem. Przykro mi to stwierdzać, bo kibicuję każdemu piłkarzowi, który zakłada czarno-niebieską koszulkę, ale z chęcią pożegnałbym Dżeko.
16.07.2022 o 23:34 przez danielinter
danielinter
Od pół roku gra fatalnie, ale spokojnie z ocena piłkarzy na podstawie 2 sparingu po urlopie. Forma ma przyjść na inaugurację i rosnąć najlepiej z czasem
16.07.2022 o 22:33 przez Kacpi26tv
+6
Kacpi26tv
Dzeko jakie drewno zagrał totalne. Onana i lukaku na plus. Fajne wejście dumfrisa, lazaro i brozovicia. Obrona w pierwszej połowie do flopu. Słabo gosens i mikitharian. Ogólnie też się zgodzę że dybala i tak jest potrzebny ale dzisiaj brakowało zgrania
16.07.2022 o 22:30 przez Seba
+12
Seba
Gdy wydawało się, że gorzej od D'Ambrosio i Gagliardiniego zagrać nie można...pojawił się Dżeko. Tego nie da się odzobaczyć bialaflaga
16.07.2022 o 22:29 przez Michu1988
+4
Michu1988
Lukaku wykonał świetna robotę prY bramce na 2 do 2.

Widać w nim siłę i szybkość.

Słaby Dzeko kazdda piłka to strata.

Corre dobrze wygląda

Gdyby przyszedł dybala była by mega głębia składu uważam że dybala jest potrzebny

Asslani bardzo fajnie dumfries również widać świeżość.

Roni86
Może mi ktoś mi wyjaśnić dlaczego w meczu towarzyskim tak mało zmian?
Dyl87
Ciekawe czy da radę bez Conte i Pintusa , mam nadzieje że przez niego Pawełka nie stracimy
16.07.2022 o 22:27 przez Seba
+3
Seba
Z Lukaku jest ten plus, że on może cały mecz stać, zrobi jeden zryw i kończy się to bramką jak dzisiaj. Dzeko nie urwałby się tak obrońcom i 5 razy by się potknął.
16.07.2022 o 23:39 przez Dyl87
+3
Dyl87
Dzeko jest wypalonym wrakiem dobrze że ma tylko rok kontraktu już w Romie grał Słabo pod koniec hmmm
16.07.2022 o 21:27 przez Ippon
-1
Ippon
Monaco swój 1 sparing rozegrało 26 czerwca. U nas podstawowi gracze wrócili kilka dni temu. Ktoś myślał że ten mecz będzie inaczej wygłądał ?
16.07.2022 o 21:22 przez Kacpi26tv
+1
Kacpi26tv
Kiedy w końcu inzhagi zrozumie że dimarco to nie jest obrońca. Nic do niego nie mam i lubię Federico ale jak przychodził z wypożyczanie liczyłem że będzie grał na wahadle bo dobrze sobię radził w hellasie
Ippon
W hellasie już grał w 3.
16.07.2022 o 21:34 przez kadrian89
-1
kadrian89
DiMarco tylko jako lewy środkowy obrońca. Nie ma kondycji i zwinności na zasuwanie na wahadle.

Dariusz2299 26.04.2024 13:49

Cześć, podpowie ktoś czemu na stroni Inter.it bilety na mecz z Torino są tylko z kartą?

martins2000 26.04.2024 13:38