Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Ta, Dodo wilkomen
Pora zająć się normalnymi celami
Dobrze, że to tak szybko dogadali to przynajmniej nikt naszych nie kręcił do sierpnia
No to tyle z Paza
wiem że nie mieli ale już poznałem mentalność kibiców na Twitterze
Fabrizio Romano to dobre zrodlo
Tylko jedno źródło podaje, że Como go wykupi. Poczekajmy
akurat tu nic nie mieli do gadania.
Teraz tylko pora na wściekłą reakcję tłumu który obróci narrację tak że to wszystko wina Marotty albo Ausillio xd
no i po frytkach
EXCLUSIVE: Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷 Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid. Nico wanted to stay at Como. ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻🫲🏼
bo musi wrócić do realu przed końcem czerwca. Real musi aktywować klauzule odkupu za 9mln euro
zapisy w umowie
Myślę że nie przez przypadek dostali czas do poniedziałku
czytalem na stronie Realu, że kasa z Paza mialaby isc na Enzo
Real chce 150 baniek na enzo fernandeza
skoro Real szuka gotówki na transfery a Paz ma byc jednym ze zrodel dochodu?
jakieś drogie wypożyczenie, odkup, procent od przyszłej sprzedaż itp
jaką?
mogą zaproponować inną formułę