912 edda0b71dc863273100eb635782de3764f8334a8

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:35

Sky - Inter spróbuje w ostatnim dniu wypożyczyć Nico Gaitana z Atletico madryt.

 

23:34

Marcelo Brozović najprawdopodobniej zostanie piłkarzem Sevilli. Kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu Chorwata i jedyne na co czekały to na zgodę samego piłkarza. Zdaniem Sky zawodnik tej zgody udzielił i nic już nie stoi na przeszkodzie sfinalizowania transakcji. Pomocnik przeniesie się do klubu z Andaluzji na zasadzie wypożyczenia wartego 1 mln euro z opcją wykupu za 28 mln po zakończeniu sezonu.

 

22:36

OFICJALNIE - Zinho Vanheusden wypożyczony do Standardu Liege.

 

22:28

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Yuto Nagatomo stanie się piłkarzem Galatasaray Stambuł. Japończyk ma jutro udać się do Stambułu na badania medyczne i podpisanie kontraktu. Transfer będzie miał charakter wypożyczenia za kwotę 1 mln euro z opcją wykupu po sezonie za około 7-8 mln.

 

21:40

Marcelo Simonian, Agent Pastore, nie pozostawił złudzeń co do przenosin jego klienta do Interu: Transfer Pastore do Interu nie może zostać zrealizowany na zasadzie wypożyczenia. Javier zagra dzisiaj z Rennes? To nie zmienia niczego. 

Media sugerują, że obie strony nadal czekają na zielone światło od grupy Suning. 

 

18:25

Brozović do Sevilli? Działacze hiszpańskiego klubu oferują 1 mln euro za wypożyczenie z opcją wykupu 28 mln euro - podaje Sky

 

18:25

Premium Sport: Działacze Bolonii są obecnie na spotkaniu z włodarzami Interu na temat potencjalnej wymiany Pinamonti - Donsah. 

 

17:45

Według ostatnich pogłosek Brozović może zostać wypożyczony do Sevilli, co być może umożliwiłoby transfer Pastore. Jeśli chodzi o Argentyńczyka to francuskie media podały informację, jakoby Pastore nie miał być obecny na dzisiejszym spotkaniu PSG - Rennes.

 

17:05

Agent Skriniara poinformował media, że Inter odrzucił 65-milionową ofertę za Słowaka. W rozmowie z Catalan paper Sport Karol Csonto powiedział, że zainteresowane sprowadzeniem Skriniara są Manchester United, Manchester City, Barcelona i Real Madryt, a Inter odrzucił już ofertę od jednego z tych klubów. Agent dodał, że jedno co jest na pewno to to, że Skriniar nie odejdzie w tym okienku transferowym. 

Przenosiny latem? Nie mogę o tym rozmawiać, nadal pozostało kilka miesięcy w których może się dużo zdarzyć, szczególnie biorąc pod uwagę zbliżające się Mistrzostwa Świata - zakończył Csonto. 

17:00

Yuto Nagatomo poprosił Luciano Spallettiego o zgodę na odejście klubu. Japończyk liczy na regularną grę w zespole, która pomoże mu w przygotowaniu dobrej formy na Mistrzostwa Świata w Rosji. 

Sky Sports informuje, że agent zawodnika jest w drodze do Stambułu, aby sfinalizować transakcje z Galatasaray. Turecki klub ma zapłacić milion euro za wypożyczenie Japończyka i zapewnić sobie prawo do wykupu za 7-8 mln euro.

 

16:45

Sky Sports - Diego Godin pierwszym letnim transferem Interu. Wszystko wskazuje na to, że znów będziemy mogli oglądać parę stoperów Miranda - Godin, tylko tym razem w koszulce Nerazzurrich.

 

16:40

Gerard Deulofeu oficjalnie piłkarzem Watford. Hiszpan przenosi się do Anglii na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Watford na konto Barcelony przeleje 1 mln euro natomiast pensja Deulofeu będzie opłacana wyłącznie przez Watford. W umowie nie została zawarta klauzula ewentualnego wykupu po sezonie.

 

12:40

Sky: PSG jest gotów wypożyczyć Pastore, ale żąda 5 mln euro. W takim przypadku wykupienie piłkarza zależałoby od awansu do LM - w przypadku LM opcja wykupu zamieniłaby się w obowiązek. Agent piłkarza czeka w Mediolanie na wieści od Interu, natomiast włodarze Interu czekają na zielone światło od Suning. Wszystko zależy więc od Suning...

 

10:45

TS: Wymiana Klaassen - Brozović? 

 

10:45

GDS: PSG chce za wypożyczenie Pastore 5 mln euro + 25 mln euro kwoty wykupu. Czy Suning spełni te wymagania? Wszystko powinno okazać się dzisiaj.

 

10:00

Argentyńskie media: Icardi dołączy do Realu Madryt. Raporty, które podaje dalej calciomercato.com mówią, że Icardi jest w drodze do Madrytu, by sfinalizować swój transfer. Obie strony muszą działać szybko, bo pozostały tylko 2 dni okienka transferowego. Kwota transferu? 106 mln euro + Mateo Kovacić. Czekamy na potwierdzenia z innych źródeł, bo jak dla nas jest to mało wiarygodna wiadomość.

 

08:00

Javier Pastore najprawdopodobniej nie trafi do Interu. Piero Ausilio poinformował, że klub nie posiada środków na zakontraktowanie piłkarza.

- Nie ma warunków do zakontraktowania Pastore. Nie mam żadnych informacji dla was. Przedstawiam wam rzeczywistość. Musimy pracować. Marzenia nie są częścią naszej pracy. Myślimy o poważnych rzeczach potrzebnych Interowi. Icardi? Nie muszę odpowiadać na pytania, które nie wymagają odpowiedzi.

W podobnym tonie wypowiedział się Walter Sabatini:

- Ausilio powiedział wam wszystko, co miałbym dodać? Dyrektor nakreślił wam rzeczywistość. Sytuacja jest złożona, a powiedziałbym nawet, że nieprawdopodobna.

 

07:39

Przebywający od lipca 2016 roku na wypożyczeniu w Benevento George Puscas przenosi się do Novary grającej na zapleczu Serie A. Inter w porozumieniu z Benevento zakończył przedwcześnie wypożyczenie a powodem takiej decyzji była niewystarczająca ilość minut jaką spędził Rumun na boisku. Sytuację tą wykorzystała Novara, która od kilku dni prowadziła rozmowy z Interem w sprawie ewentualnej pożyczki napastnika. Oficjalnie już Puscas resztę obecnego sezonu spędzi w klubie z Serie B bez opcji wykupu.

 

G2g 336
dodał: Adriano_forever, źródło: różne, data: 30.01.2018, 07:45
Komentarze (105)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
216 10185526d4cdc835d3a528dde6a67e2f1fd8824f
davidoffzmc 31.01.2018, 11:27
Żegnaj Legendo. #saveYuto hahaha
Avatar
SETE 31.01.2018, 09:17
Pamietajcie, ze swego czasu jak Inter chcial przeprowadzic operacje sciagniecia Ondreja Dudy z Legii to Lesnodorski powiedzial , ze myslal ze ma do czynienia z powaznym klubem :) hehehe to pomyslcie jaka beke ma teraz Nasser Khealifi , podejrzewam ze se jaja robi i meczy nas o kazdy milion euro :)
Avatar
wegorz 31.01.2018, 08:19
Może chinole trzymają kibiców w napięciu do ostatniej minuty, tak jak ma to bardzo często miejsce w ich lidze (wynik to jedno, ale dramaturgia musi być)... Nadzieja umiera ostatnia...
Avatar
SETE 31.01.2018, 08:14
Idziemy na rekord komentarzy :)
Ja osobiscie nie mialbym nic przeciwko takim transakcjom, tzn Mario , Brozo out i ok ktos przyjdzie , pewnie Pastore. Zastanawiam sie tylko czy jest to czas odpowiedni na takie dzialania :/
Avatar
Piotrekfci 31.01.2018, 07:22
Hehe szkoda ze jeszcze nie ma ze dwóch dni bo wypozyczyliby jeszcze paru i spala zostałby z 11 w składzie :]]] KOMEDIA ! oby było coś o czym nie wiedza gazeciarze bo inaczej będzie kompromitacja :/
361 d61630f4cac2f2fb1b46c5116482700499f04e72
jacodj 31.01.2018, 05:45
Ktoś musi przyjść! Forza Inter!
865 b2d388115ee41ace8a777d916f0addb304689e52
cristian08 31.01.2018, 02:40
@Dyl87 - that’s right
Avatar
Mateusz17 31.01.2018, 00:53
Przeciez to jest komedia. Na obecną chwile sie osłabiamy zamiast sie wzmacniac. Obrona smieszne ale Dwoch rezerwowych odeszlo jeden rezerwowy przyszedl slado na minusie. Pomoc to samo Joao Mario ,Brozovic przychodzi Rafinha. Atak status niezmieniony. Jak ten Pastore niedołączy to trzeba tego lysego capa puscic z torbami, jest kaleka nie potrafi zalatwic gosci na wypozyczenia to nie wypozyczam tych co mam , lawka mala a tu mamy +2. -4 gosci , niewazne czy sa to gownojady jak Nagatomo.
463 126d48d36af40a9998add651a2ac6cec00f0e6dd
Claudia1993Inter 31.01.2018, 00:52
Jak zwykle transfery last minute z dupy, a potem płacz ze nie ma zgrania z zespołem xDD
Avatar
Dejwid 31.01.2018, 00:44
Ktos jeszcze kupuje zawodnikow czy tylko sa wypożyczenia z mozliwoscia wykupu? ;P
Avatar
wegorz 31.01.2018, 00:09
Oni chyba chcą Spala wy :cenzor: , ale dążą do tego żeby sam zrezygnował... Inaczej nie potrafię wyjaśnić tych ruchów... Będzie jak latem... Potrzebujemy stopera ?? Oddajmy 4 zawodników żeby zrobić miejsce i wtedy ups, zbrakło czasu... Zimą ściągniemy... Trener chce kogoś do pomocy ?? Oddajmy najpierw i później co ?? Zgadnijcie... I jeszcze ta Sevilla... Po tej szopce z Jojo, gdy nie zdecydowali się na wykup, a jak termin minął to wyjechali z dwukrotnie niższą propozycją, nie wchodziłbym z nimi w żadne opcje wykupu - albo przymus albo od razu transfer definitywny... Zwłaszcza jeśli okaże się, że musimy się do końca czerwca znów wyprzedać przez FFP... Za 28mln i tak go nie wezmą, a będą blokować ewentualny transfer do innego zespołu, bo będą pewnie mieli określony czas do "namysłu"...
568 5024ad470beea18f337f235d465187bdbf85e1da
Jacenty 31.01.2018, 00:01
Jestem ciekaw, czy po zajęciu miejsca 6-8 na koniec sezonu właściciele będą mieli czelność winić Spallettiego.
698 7657112044c8492553b3704ed90c06e97f168f48
Lovato 30.01.2018, 23:43
Miały być wzmocnienia, są za to osłabienia. Trzeba liczyć znowu na to że Rafinha i może jeszcze ktoś wejdzie na ostatnie 5-10 minut i strzeli kilka bramek aby uratować Inter od kolejnego remisu i może po kilku takich meczach Spalletti wprowadzi go do pierwszej jedenastki i wtedy Inter zacznie grać jak z nut.
555 749ace9ae2b34cc47ace3568c37a993f9f744e12
Dyl87 30.01.2018, 22:48
Po sezonie wszyscy wrócą i będziemy mieli wzmocnienia hehe :)
705 cc1fc5f110c6102ac1c138e8a0c1258b6cba9b73
piotrekninter 30.01.2018, 22:38
wszystkich wypożyczamy

z Pastore cały miesiąc szopka, przypomina to lato i Mustafiego,skończy się na gadce że nie było środków,możliwości

co do Brozo prawda taka, że jako jedyny potrafi coś strzelić
fakt Vecino ma te 3 bramki , chyba, może z 5 strzeli
Gaglia Borja to max 1 na sezon
Mario to aby strzelić musi mieć 10 sytuacji sam na sam, a
Brozo jednak co sezon kilka wsadzi
szkoda jakby odszedł a nie przyszedł Pastore, bo wtedy to wogóle jak zatnie się Icar, to chyba Danilo i Skriniar będą strzelać jedynie
005 2d252581e71c9806f92ae6db4a72ba213fd46988
pluto11 30.01.2018, 21:45
Oni gołębia z tą decyzja wysłali czy kasa na karcie im się skończyła
969 4c8cbb514a76c867518f4219b5e8521e13cda1f1
Jovetić10 30.01.2018, 21:40
Kucka xDDDD
005 2d252581e71c9806f92ae6db4a72ba213fd46988
pluto11 30.01.2018, 21:32
Jeszcze możemy liczyć na szybkie wyciągnięcie Kucki z Turcji bo przecież zna lige
706 a7fc3048f345ebc4105e841e36fb849d7fb242c1
mariozzzz 30.01.2018, 21:24
Nie dosc ze mamy pomoc bardzo :cenzor: owa to jeszcze ja uszczuplamy....
967 31b0998b6e411d5d2c3fd21b0d9cdf70d7af9a20
ojciec&ojciec 30.01.2018, 21:23
czekam na popisowy numer - wynalazek w ostatnim dniu okienka. Można się już domyślać że tym razem to niejaki donsah z bolonii. Klasyka gatunku.
Mecze Interu
117 5ae5a3008ade8546fcbb37c939d35a696166a114
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
FC Lugano - Inter
14.07.2018, godz. 20:00
Sparingi przedsezonowe

Ostatnio na forum
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • kredens2222 21.06.2018, 10:34

    dokl

  • kusy 21.06.2018, 10:34

    10/10

  • kredens2222 21.06.2018, 10:33

    itd

  • kredens2222 21.06.2018, 10:33

    itp

  • kusy 21.06.2018, 10:33

    Aha

  • Kazam 21.06.2018, 10:33

    xdddd

  • Kazam 21.06.2018, 10:32

    wielu grajkow juz tak robilo, wywierajac presje na pracodawce

  • Skepta 21.06.2018, 10:32

    "Ferguson prosił mnie o zakładanie długich wkrętów. Skłamałem, że tak zrobię, bo wolałem krótkie. Potem poślizgnąłem się przed bramką Chelsea, a Fergie czekał tylko aż wrócę do szatni. Buty wyrzucił do śmieci, a mnie sprzedał"~ Diego Forlan.

  • Kazam 21.06.2018, 10:32

    jak dla mnie to od poczatku byl malo realnuy transfer

  • kusy 21.06.2018, 10:31

    Hajs

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Juventus 38 95
2 Napoli 38 91
3 Roma 38 77
4 Inter 38 72
5 Lazio 38 72
6 Milan 38 64
7 Atalanta 38 60
8 Fiorentina 38 57
9 Torino 38 54
10 Sampdoria 38 54
11 Sassuolo 38 43
12 Genoa 38 41
13 Udinese 38 40
14 Chievo 38 40
15 Bologna 38 39
16 Cagliari 38 39
17 SPAL 38 38
18 Crotone 38 35
19 Hellas 38 25
20 Benevento 38 21
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Mauro Icardi 29
2 Ciro Immobile 29
3 Paulo Dybala 22
4 Fabio Quagliarella 19
5 Dries Mertens 18
6 Gonzalo Higuain 16
7 Edin Dzeko 16
8 Giovanni Simeone 14
Bohater tygodnia
138 71c46c5bf26ab18f1c4a304e6f73712b4e93571a

Milan Skriniar

Milan Skriniar, największe odkrycie oraz najlepszy zawodnik Interu Mediolan w sezonie 2017/18 wg czytelników fcinter.pl. Transferowy strzał w 10-tkę.

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17283

Liczba newsów: 30891