Wywiady z agentami

Agent Politano: Matteo chce wygrać Scudetto z Interem (2)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
8 miesięcy temu
742
2
Matteo Politano

Davide Lippi, agent Matteo Politano, udzielił wywiadu dla Calciomercato.com, w którym wypowiedział się o zawodniku Interu.

- Jest lepszy, jest gotowy i jest znowu do dyspozycji trenera. Teraz, kiedy wyzdrowiał, czuje się spokojny i nie może doczekać się, aby wejść na boisko.

- Transfer do Fiorentiny? Na ten moment Matteo nie jest tym zainteresowany, jest szczęśliwy w Interze. Jest skupiony na projekcie i chce wygrać Serie A z Interem.

- Miał świetny poprzedni sezon i będzie wykonywał swoją robotę także w obecnym. Tak jak powiedziałem, jest szczęśliwy z bycia w Interze. Jest szczęśliwy ze swoimi kolegami z zespołu.

W tym sezonie Politano zaliczył 12 występów, z czego tylko dwa rozpoczynał od pierwszej minuty. Włoski skrzydłowy do tej pory nie strzelił bramki, ani nie zaliczył asysty.

 

Zobacz też

Wanda Icardi

Wanda: Dziękuję, PSG! (12)

31.05
22:07
Sandro Tonali

Ag. Tonalego: Najlepiej by było, gdyby pozostał w Serie A (0)

05.05
14:15

Komentarze (2)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.12.2019 o 10:51 przez timon
timon
Z tym swietnym to go poniosło... Politano grał bardzo dobrze w okresie sierpień- pazdziernik, pozniej slabo listopad- marzec i zaliczyl przyzwoitą koncowke. Ludzie zapominaja chyba, ze w okolicach marca wielu zastanawialo sie nad sensem wykupienia go. Prawda jest taka, ze Politano pilkarzem jest co najwyżej srednim, ale jego obraz zaklamywany jest przez efektowny styl gry. Przez ostatnie lata mielismy Zarate, Shaqa i teraz mamy Politano i za kazdym razem bronila ich ta sama grupa osob ;)
03.12.2019 o 00:09 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Wygrać to może nikt mu nie broni ale se nie pogra za duzo więc jak mu to odpowiada to jego sprawa.

Shoutbox

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:35

Wiec taki tel, to strata kasy jezeli placisz za tel. Tylko sredni segment . Szkoda kasy.

Claudio 03.08.2020 22:33

ja na telefonach nie gram. Dlatego wiem ze pelnej mocy i tak nie wykorzystam

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:30

Jak kros lubi retro gry ,, playstation 1, n64, dreamcast , snes , megadrive to polecam PRG APP

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:29

Moja s6 sluzy mi jako retro pi. Do emulatorow.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:27

Jestem wlascicielsm flagowcow od galaxy s2 i szczerze , jescze nigdy w 40 procentsch ich nie wykorzystalem.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:26

Temu tel brakuje tylko oleda. Tak jsts wypas. Rtv agd. 600zl , czarny. Tanio , sam zaluje ze sobie jakos zapas noe bralem...

Claudio 03.08.2020 22:25

mial certyfikat militarny i mimo konstrukcji szklanej to spadl mi kilka razy na chodnik czy twarde podloze i nic kompletnie nic sie z nim nie stalo.

Claudio 03.08.2020 22:24

mialem g6 bardzo fajny telefonik

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:23

Bedac w polsce kupilem matce g7 , srednia pulka. Dobry tel... tylko bez oleda. Bateria lux.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:22

Nie ma tych wersji na wyspach. Przynajmniej w salonach ee albo Vodafone. Tylko flagowce.

Claudio 03.08.2020 22:22

telefon lezy w szafie i sie kurzy

Claudio 03.08.2020 22:21

kurde a u mnie w pracy daja gowniane Galaxy A8, a teraz podobno A41...oczywiscie zarzad to Galaxy S.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:19

Tobtak samo bylo z huweiami. Pamietacie problemy z wyswietlaczem. Ja wymienialem tel 3 razy. :cenzor: weja. Zielone slady kleju na tel.

Claudio 03.08.2020 22:17

ale Europa jest konkretnie ruchana przez Samsung. W USA i Korei maja Snapdragona a w Europie Exynosa ktory jest o 30% slabszy, bateria trzymie krocej o kilka godzin na SOT, zdjecia sa gorsze i sie bardziej grzeje.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:17

Moglem miec iPhone, ale wolalem androida. Bo bt sport dali za darmo. W przypadku apla bylo aple tv

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Co dwa lata wymieniaja. Na nowe. Ale jakos barfzisj mi lezal note. Brakuje rysika.

Claudio 03.08.2020 22:15

takiej patelni bym nie chcial

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Na wyspach sa dosc popularne

Claudio 03.08.2020 22:14

no tam to juz bateria 5000

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:14

S20ultra

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37171