Plotki transferowe

Apacz zastąpi Księcia? (41)

Autor:
prawie 15 lat temu
811
41

Argentyńscy dziennikarze nie mają wątpliwości: Carlos Tevez już wkrótce będzie piłkarzem Interu. A ich włoscy koledzy dodają, że decydujący dla transferu zawodnika będzie najbliższy weekend.

 

Wtedy to Inter wraz z Manchesterem City będzie brał udział w towarzyskim turnieju w Dublinie, który będzie doskonałą okazją nie tylko do sprawdzenia formy drużyny, ale także do prowadzenia negocjacji. Po przesądzonym już zakupie Sergio Aguero Roberto Mancini nie będzie robił popularnemu Apaczowi problemów z odejściem. W tej chwili jedynym klubem zainteresowanym sprowadzeniem 27 – latka jest właśnie Inter, który jednak rozważa jedynie wypożyczenie piłkarza i zawarcie w umowie klauzuli, w której zobliguje się do wykupienia gracza latem przyszłego roku.

[hide]

 

Ewentualne przyjście Teveza będzie równoznaczne ze sprzedażą Diego Milito. Massimo Moratti nie będzie w stanie równocześnie wypłacać niemałych pensji dwóm napastnikom. W tej sytuacji pojawił się temat powrotu Il Principe do Genoi. Enrico Preziosi niejednokrotnie zapowiadał, że jego pragnieniem jest ponowne sprowadzenie Argentyńczyka, jednak problemem pozostają zarobki piłkarza. Napastnik Interu inkasuje rocznie około 5 mln euro i Rossoblu nie są w stanie zapewnić mu podobnych apanaży. W tej sytuacji działacze Genoi liczą na pomoc Nerazzurrich, którzy mieliby pokryć część kosztów związanych z utrzymaniem Milito.

 

Włoscy dziennikarze nie wykluczają także, że Il Principe mógłby zostać włączony do kolejnej wielkiej wymiany na linii Inter-Genoa. Moratti wciąż nie rezygnuje bowiem z kupna Juraja Kucki oraz Rodrigo Palacio. Za tę dwójkę do Genui mogliby się przenieść właśnie Milito i jeden zawodnik z trójki Mariga, Muntari bądź Castaignos. Oba kluby w najbliższych dniach mają rozpocząć konkretne rozmowy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.07.2011 o 19:05 przez mati1908
mati1908
mam nadzieje ze dołączy do nas
28.07.2011 o 12:49 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Ja tam wole Il principe
28.07.2011 o 07:41 przez INTERMARTI
INTERMARTI
bardzo duże wzmocnienie i gwarancja 30 bramek w sezonie
27.07.2011 o 23:17 przez Maxi-well
Maxi-well
Mówcie sobie co chcecie, ja tam wolę naszego Il Principe od kapryśnego Teveza. Od początku było wiadomo, że nie będzie żadnego wielkiego transferu bez sprzedaży któregoś z naszych (i nie mówie tu o Muntarach i innych takich), i wydaje mi się że na 90% nikt nie nie odejdzie i tym samym nie przyjdzie. Zresztą może w końcu dostaną poważną szansę na grę nasze młodziki, najwyższa pora odmładzać zespół. Takie moje zdanie, dziękuje dobranoc.
27.07.2011 o 22:28 przez Fqrve
Fqrve
i jak poprzedni news po co jest w to mieszany Castaignos to mlody dobry grajek musi zostac<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.07.2011 o 21:15 przez piotrekninter
piotrekninter
jakby Tevez przyszedl nasz atak to bylaby niesamowita miazga<br />
najwazniejsze pozbyc sie graczy ktorzy nic nie wnosza, Chivu Pandev, Muntari Rivas
27.07.2011 o 20:38 przez Urys92
Urys92
A jesli Milito Wroci Eto Tevez Milito Miazga Napad !
27.07.2011 o 18:46 przez mAlEc7
mAlEc7
Opcja z wymianą do Genoi zdecydowanie odpada pomimo iż Kucka zapowiada się na bardzo dobrego zawodnika, niech nasi kombinują w stronę wypożyczenia...
27.07.2011 o 18:02 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Diego się nam na pewno jeszcze przyda.Pozbyc się Pandeva, Chivu, Muntara i Rivasa, a nie Księcia.Teveza wypożyczyć i wykupic po roku za kwotę rzędu 25 mln, ale nie jest on przecież konieczny...
27.07.2011 o 17:52 przez and1
and1
My mamy oddać Milito + Mariga/Munta/Casta za jakiś 2 pajaców <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> heheh ;DD
27.07.2011 o 17:26 przez Internalista93
Internalista93
Zapomniałem o naszym Niesmiertelnym Zanettim ;D oczywiście do pomocy za Alvareza ;] a jesli mamy grac 3-4-3 to z Alvarezem
27.07.2011 o 17:24 przez Internalista93
Internalista93
Ja juz bym widział nasz składzik na nowy sezon ;D J. Cesar- Maicon, Lucio, Samuel, Yuto- Cuchu, Wes, Ricky- Eto'o, Pazzo, Tevez... Ale to tylko moj skład
27.07.2011 o 16:42 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Gdzie oni już chcą Castę wydawać?
27.07.2011 o 16:25 przez IBRA2880
IBRA2880
Eto'o-Tevez atak marzeń!Mam nadzieje że trafi do nas i czekam na oficjalne info<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.07.2011 o 16:16 przez sas111
sas111
Castaignos do genoi<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> to chyba jakis zart <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> chyba ze mowa tu o wypozyczeniu.. Tevez dobry zawodnik ale city musi zmniejszyc swoje rzadania... a z tym palacio to myslalem ze juz przestali zartowac ... jednak dalej humor widze dopisuje :(
27.07.2011 o 15:26 przez dodo_IM
dodo_IM
Sam nie wiem co o tym myśleć. Milito jest spoko lubię go, dał nam wymarzoną LM. Uważam że w tym sezonie znów będzie wielki, sprowadzenie Teveza jest zbędne. Lepiej kupić jakiegoś świetnego skrzydłowego np. Matę.
27.07.2011 o 15:22 przez Ghostface
Ghostface
Man City to klub samych najemników , przed tym jak Tevez trafił do City nie miał opinii kaprysnego teraz dostał taka plakietke tylko ze zapomnieliscie ze to z City jest cos nie tak : Balotelli wiadomo jaki charakter ma ale wciaz sa konflikty miedzy nim a klubem , tak samo bylo z Adebayorem i tak samo jest z Tevezem , tam sie gra tylko dla kasy nie dla kibiców co powoduje ze piłkarze nie graja z serce m i pasja , u nas Tevezowi bylo by bardzo dobrze gdzie indziej jest tylu znajomych argentynczykow z reprezentacji i tacy wierni kibice?
27.07.2011 o 15:20 przez timon
timon
Jezeli przyjdzie mysle ze bedziemy musieli sie pozegnac zarowno z Pandewem jak i Milito. Tevez napewno bedzie chcial dostac okolo 10mln za sezon a skądś te pieniadze trzeba wziac
27.07.2011 o 15:16 przez Jedrula
Jedrula
Te żart o sprowadzeniu Palacio mnie nie bawią..
27.07.2011 o 15:08 przez Snake86
Snake86
a za rok zębaty stwierdzi, ze chce do argentyny. jest swietnym pilkarzem, ale kaprysnym jak mala dziewczynka. jestem na nie.
27.07.2011 o 15:06 przez Ghostface
Ghostface
w tym wieku trudno by Milito odbudował swoja forme , badzmy realistami o apogeum swoich umiejetnosci El Prince mial 2 lata temu teraz bedzie tylko spadac . Szanuje Diego za to ile zrobil dla Interu ale pora go wymienic i skoro nadarza sie okazja by zrobic to za kogos tak dobrego jak Tevez to bym sie nawet nie zastanawiał ,trzeba sie umacniac a nie czekac i liczyc czy dany gracz sie odbuduje czy nie
27.07.2011 o 15:05 przez Kubus
Kubus
Wolałbym sie pozbyć Pandrzewa ale trudno. A dla tych którzy sie jeszcze łudzą ... Milito NIE WRÓCI ! Jestem tego przekonany a wręcz pewien.
27.07.2011 o 14:54 przez mecen
mecen
Jasne. Sprzedajmy wszystkich którzy mieli słabszy sezon. Czyli kto zostanie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Tylko E2 i Sneijder<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
27.07.2011 o 14:52 przez Michal_fci
Michal_fci
fajnie by bylo Milito sie pozbyc i w zamian Tevez <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
27.07.2011 o 14:51 przez Dzyl
Dzyl
Milito nie odejdzie. Pandeva komuś sprzedać i w jego miejsce Tevez. Tylko że problem polega na tym że Pandev nie chce odejść. MM powinien mu powiedzieć po prostu że nie ma dla niego miejsca w drużynie i lepiej dla niego jak i dla klubu będzie jak zgodzi się odejść.
27.07.2011 o 14:48 przez Raffal
Raffal
MIlto ma 32 lata ,mega wysoki kontrakt i beznadziejny sezon z licznymi kontuzjami... a jeszcze co po niektórzy chcą go zostawić?!? oddac za darmo nawet byle nie płacić kontraktu i brać Teveza póki się da.
27.07.2011 o 14:45 przez el_loco
el_loco
podzielam zdanie #8 Drago194<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Diego napewno odzyska formę. Lepiej pozbyć się tych co są niepotrzebni i tylko liczą gotówkę.
27.07.2011 o 14:39 przez Czarson
Czarson
Veloso jest mierny , Muntar za Kucke to byla by fajna wymiana ;)
27.07.2011 o 14:36 przez FcDavids
FcDavids
Wielka wymiana to byłaby gdyby z Genoi do Mediolanu powędrował Veloso
27.07.2011 o 14:36 przez LaBeneamata
LaBeneamata
Sprzedać Milito i jeszcze go utrzymawać w Genui.. no to chyba jakieś żarty.. A co do Teveza to wszystko może się wydarzyć, równie dobrze może grać u nas jak i pozostać w City.. Czas pokaże...

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625708

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się