Wywiady z piłkarzami

Bastoni: Najsilniejsza drużyna, z jaką mierzyliśmy się w tym sezonie (6)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
5 miesięcy temu
1358
6

Mecz Interu z Napoli zakończył się podziałem punktów. Na konferencji pomeczowej na pytania dziennikarzy odpowiadał obrońca Interu, Alessandro Bastoni.

 

- Hojlund? Bardzo silny zawodnik, ciężko było go kryć. W ostatnich latach bardzo się poprawił, nie pamiętałem go takiego w Atalancie. Nie dziwi mnie jego forma, wiedzieliśmy, że czeka nas naprawdę mocny rywal, który pokazał dużo jakości.

Jakie nastroje po tym remisie?

- Wiedzieliśmy, jak ważne było zwycięstwo. Po meczu z Juventusem nastroje w ekipie były dość skomplikowane. Patrząc dzisiaj na chłopaków cieszę się, że udało się zdobyć ten punkt, zwłaszcza w kontekście sytuacji w tabeli.

Co należy przeanalizować?

- Powtarzam: nasz styl gry jest już rozpoznawalny, znamy nasze słabe punkty. Jednak rywal miał bardzo mocnych zawodników… Obejrzałem ich bramkę jeszcze raz i widziałem, że wiele akcji rozegrali bardzo sprytnie,  na jeden kontakt. Trzeba docenić jakość Napoli.

Czy Napoli to najsilniejsza drużyna, z jaką miałeś do czynienia w lidze?

- Patrząc na tabelę, wiele drużyn jest w grze, ale Napoli zdecydowanie jest najsilniejszą ekipą, z jaką mierzyliśmy się w tym roku.

 

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Komentarze (6)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.01.2026 o 22:56 przez tytusek25
tytusek25
DiMArco was zdemaskował chopoki. Cieszyć się z remisu mając bezpośredniego i zdziesiątkowanego rywala do scudetto na swoim stadionie oraz wygrywając do 80 minuty to trzeba wstydu nie mieć .
12.01.2026 o 11:29 przez Matti
+1
Matti
Spinazzola, Elmas, beznadziejny Beukema, Juan Jesus to faktycznie przerażający zestaw. I na domiar złego ten wchodzący Pasquale Mazzocchi, potwór.
12.01.2026 o 09:04 przez mroowa111
+1
mroowa111
Troche za miękko w obronie i niestety są efekty
12.01.2026 o 09:00 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Gdyby zagrali z tym samym zawzięciem co z Bolognią to spokojnie wygraliby, ale jak to już się przyjęło od dłuższego czasu :/ gra z czołówką i Nasi tracą w niezrozumiany sposób skupienie, a obrona i pomoc ma mokro w majtkach przy każdym ataku przeciwnika. Jak dla mnie te 2-2 to jak przegrana. Napoli poza podstawową jedenastką nie miała praktycznie kogo dać z ławki, co druga ich akcja to długa świeca do Huuujlunda, a ten przestawiał Naszych nieporadnych obrońców jak chciał. Pomoc też nie lepsza :// Nie raz przy ataku Napoli lecieli we trzech w lewo albo prawo zostawiając drugą flankę praktycznie bez opieki... Szkociego cięcia też na długo zapamiętamy jak choćby Berardiego, co mecz to praktycznie jesteśmy przez nich karani za naszą nieudolność w kryciu. Taki chłop powinien być podwajany. Dwa, że brak w pomocy takiego Kone który siłowo powalczylby z tym gościem w spódnicy.
12.01.2026 o 07:10 przez Szociq
+4
Szociq
Ufff to dobrze że napoli bez Lukaki, Anguissy i KDB bo chyba by chłopu loki zwiało z głowy.
12.01.2026 o 02:41 przez Orrin
+1
Orrin
Poczekaj na Arsenal tam będziesz mial duzo do roboty Basti

Shoutbox

Kredence 10.06.2026 14:03

Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd

Jacenty 10.06.2026 13:44

Tullio Tinti: "To normalne, że Bastoni interesuje wszystkie europejskie potęgi, ale to nie jest problem. Bastoni jest super szczęśliwy w Interze, ma koszulkę Interu przyszytą do ciała i na pewno zostaje w Interze. To jego dom"

Cny 10.06.2026 13:42

sprzedać CA za 25M do Romy czy Atletico i wziąć Gallo za darmo. i mamy hajsu jak lodu :D

Cny 10.06.2026 13:42

wy to tak zobaczycie nazwisko losowe i wrzucacie tutaj bez namysłu

martins2000 10.06.2026 13:33

Sancho wolnym agentem

doman 10.06.2026 13:28

Może by tak jadon sancho za darmo?

Cny 10.06.2026 13:19

Solet ujdzie, ale trzech czarnych na raz to za duże rozbijanie szatni. nie chcemy drugiego realu i walk plemiennych

Cny 10.06.2026 13:18

oby oby, przedłużyć Darmian, koniecznie xd

martins2000 10.06.2026 13:05

Tinti, Agente di Bastoni e Darmian, è entrato ora nella sede dell’#Inter. [@MatteoBarzaghi]

ragnar 10.06.2026 11:11

Solet za 20 ( coś takiego będzie) Provedel za 4 mln super ruchy, jak na obecne czasy

martins2000 10.06.2026 11:11

Roma: anche Chiesa tra le alternative a Greenwood

Orzeu 10.06.2026 11:10

a później zająć się sprawą pomocnika i wahadłowego

Orzeu 10.06.2026 11:10

Solet i Provedel dobre ruchy trzeba je wykonać jak najszybciej

Jaszczu91 10.06.2026 11:02

Chcieć wydać 12mln euro a móc wydać to jednak różnica

Jaszczu91 10.06.2026 11:01

Solet jak najbardziej ok

Cny 10.06.2026 11:00

Atta, Ndoye, SOlet - niewłaściwy kierunek....

Vancore 10.06.2026 10:59

italiano trenerem besiktasa a chcial albanca i w bolognii i w fiorentinie

Jaszczu91 10.06.2026 10:59

Mam duże wątpliwości

Jaszczu91 10.06.2026 10:58

Oby ten Besiktas wykupił Albańca...

Vancore 10.06.2026 10:57

diouf to juz wahadlowy, asllani zostanie wykupiony po 1 lipca a massolin to nawet nie jest pilkarz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624580

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się